Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DJGollai

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.08. 18:08:35
Nekem anno még volt egy ötletem (l. világ3 fórum), miszerint szaporítani az állatokat. Nem tudom, hogy kinek mi a véleménye, de nekem tettszik... Én rögtön 2 dologra is gondoltam: Állat kereskedés vagy Egyszerűen így szerezni állatot. Az ötletre pozitív visszajelzést kaptam, hát gondoltam megemlítem még egyszer. (Nehogy elfelejtődjön.)
Dátum: 2009.02.08. 21:52:25
Én ammondó vagyok, hogy indítsatok új szervert Gyors világ címszó alatt.
Dátum: 2009.01.31. 11:35:17
Sziasztok Gyémántosok! A szövetségem eddig egy tagú volt, de szükségem van tagokra, akik most akár egyből főtagnak is jelentkezhetnek! Első sorban 10 szint alattiakat várunk, de bárkit felveszünk. Már majdnem felépítettem egyedül az őrtornyot 2-es szintre, tehát nemsokára épületek is lesznek. Talán így te is könnyebben boldogulnál... A szövetség neve: Hobbitok
Dátum: 2009.01.31. 11:31:53
Sziasztok! A szövetségem eddig egy tagú volt, de szükségem van tagokra, akik most akár egyből főtagnak is jelentkezhetnek! Első sorban 10 szint alattiakat várunk, de bárkit felveszünk. Már majdnem felépítettem egyedül az őrtornyot 2-es szintre, tehát nemsokára épületek is lesznek. Talán így te is könnyebben boldogulnál... A szövetség neve: Hobbitok
A Beugró-t csak megfelelő intellektussal nézd!

Ki kérem magamnak és az összes embernek, akik emiatt nem néznek meg belőle egy részt se! A Beugró nem hasonlítható egyetlen más műsorhoz sem. Még a legjobbak között is az első ötbe sorolnám! Ezt a műsort bárhol, bármikor és bárki nézheti, sőt nézze meg.
Dátum: 2009.01.11. 14:25:23
Ezt én csak arra találtam ki, hogy az elején tudjak fejlődni...
Dátum: 2009.01.11. 09:50:02
Én nekem van egy jó taktikám, bár egy kicsit drága az elején. ugyan gyűjtögető vagyok, de itt van az én kedvenc szakértelmem:
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Ha elég erős vagy, akkor sima az ügy. Fel viszi az ember 20-az szintre, az már 100 ép és meg is vagyunk...
Dátum: 2008.12.31. 17:48:09
Azért ez kemény: (Nem akarom megalázni az illetőt, direkt nem írok nevet:

Ez a portyázás +1 portyázáspontba került.
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 50 százalékkal kevesebbnek számítanak. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). Ellenfeled elkerülte a varázslatot! Csak 17 életpontot vesztett.
Ellenfeled feléd dob egy méregfelhő varázslatot. 20 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -3 Erő.
Lesújtasz az ében tündekarddal. Talált, 33 sebzést okoztál.
Ő is lesújt rád az ében tündekarddal. Ütése célt téveszt!
Lesújtasz ellenfeledre.Ő az utolsó pillanatban félreugrik.
Egy gyors csel után ellened a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz ellenfeledre. Ő 26 pontnyit sérült.
Ellenfeled vicsorogva sújt rád az ében tündekarddal. Eltalált, sérültél 22 pontnyit.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Ellened vicsorogva sújt rád az ében tündekarddal. Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 76 sebzést okoztál, és 42 sebzést kaptál.
Dátum: 2008.12.23. 14:11:31
Nem tudom.. Sajnos nem értek minden szót az írásodból, de azt felfogtam, hogy egy kicsit sokallod. Nem tudom... én úgy gondolom, hogy ez nem túl sok. Végül is csak az áldás húzós -gondolj bele aki jó harcos akar lenni, az nem hagyja, hogy egy állat csak úgy kinyírja és ad a másodlagos támadására, de az az egy-két (később több) sebzés nem számít olyan sokat amúgy se. A másik ami eszembe jutott, hogy ez egy jó kapu lenne az erőseknek is (lehet, hogy te ezt írtad én nem értettem) ugyanis ha direkte legyengítik magukat, akkor ez nekik is jó. Úgyhogy mit szólnál ahhoz, ha inkább ez a képesség három győztes csata után eltűnne? Addig lehetne építkezni nyugodtan. Ez egy jó lehetőség lenne mind a gyengébb, mind az erősebb játékosoknak. De! Ekkor semmivel nem lenne több esélye a gyengének. Ezért arra gondoltam, hogy a győztes csaták száma is befolyásolhatná az áldást. Mondjuk akinek X%-kal több a győztes csatája, mint a vesztes, az nem kaphat áldást. Ez is csak egy ötlet. Így mind a kezdők (akiket le szoktak zabálni a kezdetekben), mind a lassabban fejlődők védelmet kapnak, egy kis időt. Nem kell, h ez az idő feltétlenül három győztes csata legyen. Lehetne mondjuk inkább az, hogy tíz csatáig v. egy napig.
Dátum: 2008.12.23. 11:36:31
persze ez csak akkor jó, ha lehet LE-t veszíteni.
Dátum: 2008.12.23. 11:33:19
Én nekem is lenne egy-két új ötletem. Az első egy olyan, ami nem a LE-szerzést csökkentené, hanem egy újabb kaput nyitna a védekezés eredményességére. Amondó vagyok, hogy lehessen egy állatot csatába hívni és még egyet készenléti állapotba helyezni (ha úgy jobb, akkor ez akár egy külön szakértelem is lehetne). A készenlétnek a lényege az, hogy az illető állata csak védekezéskor harcol, egyébként nem. ilyenkor az állat morálja nem csökken olyan gyorsan, mint a harcba helyezetté és nem is olyan lassan, mint a kikapcsolté, valahol a kettő között.
Ha már az állatoknál tarunk, akkor szerintem lehessen őket párosítani, ez is egy új békés LE-szerzési módszer lenne. Például lehetne, hogy két hét, amíg megszületik és felnő, de addig egyik állatot sem használhatja a gazdi. az így született állatnak pedig lenne mondjuk 1000 LE értéke és így ellehetne adni (tehát ebből is meglehetne élni).Sajnos ez így kicsit drága, de a nálam profibbak biztosan erre is kitalálnak valami okosat.
Szerintem lehetnének olyan őskövek, amik sokkal drágábbak a tulajdonságuk értékénél, viszont csak öt használat után használódnának el (le lehetne cserélni őket 4-szer).
És az utolsó ötletem az egy új szerezhető képesség, az áldás. Ezt a képességet az szerezhetné csak meg, aki zsinórban egymás után elvesztett 12 csatát, tehát rosszul áll a szénája. A lényege, hogy csak egyszer lehetne megszerezni. Ha még egyszer megszerezné az illető akkor plusz két szerencsét kapna helyette. A képesség ezt tudja: vadászatnál +0,5%, hogy találsz kiégett őskövet és ha portyában a szerencséd nagyobb, mint az ellenfeledé, akkor teljesen megsemmisül az ő varázslata (ártalmatlanná válik, nem sebez).
Remélem, hogy valami azért jó lett.
Dátum: 2008.12.15. 16:31:27
Ez jó ötlet, hogy pr-rel legyen, de akkor ne egy, hanem három hétre legyen 6 őskő.
Dátum: 2008.12.15. 16:28:50
És van még 1 javaslatom: Lehessen őskövet v. LE-t ajándékozni másik játékosnak! Mondjuk valahogy úg, hogy 1 őskő átadása, az 50 LE... (Most írtam vmit.)
Dátum: 2008.12.14. 20:25:33
Az én ötletem az lenne, hogy a szövetségekben legyen egy olyan topik, hogy összépítés. Azért kéne, mert sok szövi játssza azt a játékot, hogy van egy kötelező építési-szint, amit építeni kell hetente, v. naponta. Így lehetne ellenőrizni ezt. Továbbá lehetne egy olyan is, hogy napi- és heti építés. Ez is egy összegzés lenne.
Én kifejezetten irtózom a sorozatoktól! Inkább nézek igényesebb műsorokat. (Ajánlhatom például a Beugrót.) Nem kötnek le igazán és nem is tudok odafigyelni arra a butaság-özönre, ami a nagy részükből árad. (Na jó, tényleg vannak kivételek.) Egyedül a krimik egy részét szeretem, de azokat sem nézem-nem hogy heti, de havi rendszerességgel sem.
Oldal: 1