Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Filmsorozatok és az ingerküszöb
fórumozóBlac84Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
41. hozzászólás - 2008.11.06. 02:17:36
How I Met Your Mother: ajánlom mindenkinek! Végre nem az ezerszer hallott, előre kiszámítható, tipikus sitcomos poénok. Egyszerűen: "Legendary"
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
42. hozzászólás - 2008.11.06. 11:33:21 (Válasz Eardog #39 hozzászólására.)
Bocsi a kötözködésért, de ha már feliratosan nézed, akkor próbáld meg "Tilk" nevét úgy leírni hogy Teal'c...

Csillagkapu tényleg jó, és tényleg azért főleg, mert "élnek" a karakterjei.

Egyébként észrevette valaki, hogy szemüveg nélkül minden fikcionális karakter mennyivel jobb? Ld.: Daniel Jackson, Clark Kent, stb...
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
43. hozzászólás - 2008.11.07. 05:52:02 (Válasz Hydro Globus #42 hozzászólására.)
Idézet: Hydro Globus - 2008.11.06. 11:33:21
Bocsi a kötözködésért, de ha már feliratosan nézed, akkor próbáld meg "Tilk" nevét úgy leírni hogy Teal'c...

Csillagkapu tényleg jó, és tényleg azért főleg, mert "élnek" a karakterjei.

Egyébként észrevette valaki, hogy szemüveg nélkül minden fikcionális karakter mennyivel jobb? Ld.: Daniel Jackson, Clark Kent, stb...


Este írtam a hozzászólást, annyira nem figyeltem, hogy mit írok:)
Tényleg jobban szemüveg nélkül, de ha észrevetted, amit lekerül a szemcsi, más emberek lesznek, megváltoznak, magabiztosak, erősek lesznek, és inkább ez az, ami miatt jobbnak tűnnek, és nem a szemcsi miatt
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
44. hozzászólás - 2008.11.11. 20:45:49 (Válasz Eardog #39 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.11.05. 21:42:26
Sziasztok!

Amanda Tapping, a mi Carter Századosunk a csini géniusz, őt is szerettem, Tilk az izomagy, aki kedvenc beszólása....halljam kórusba....INDEED:)


Nem Tilk hanem Teal'c! Személyiségi jogainak megsértéséért feljelenthet bár előbb püföl el Nem rá vall a jogok ismerete
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 5.50
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
45. hozzászólás - 2008.11.11. 20:53:52
Szerintem Teal'c személyiségi jogai nincsenek megsértve, legfeljebb valami "Tilk"-éi, de hogy az kicsoda...

Egyébként csak 1 postot kellett volna visszaolvasnod, és látod, hogy Eardog bocsánatot kért éppen ugyanezért.

Ritkán szólalok meg... De akkor legalább nem mondok hülyeséget!
mi?
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.11.11. 20:54:09-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
irritálóDJGollaiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
46. hozzászólás - 2008.12.13. 12:32:39
Én kifejezetten irtózom a sorozatoktól! Inkább nézek igényesebb műsorokat. (Ajánlhatom például a Beugrót.) Nem kötnek le igazán és nem is tudok odafigyelni arra a butaság-özönre, ami a nagy részükből árad. (Na jó, tényleg vannak kivételek.) Egyedül a krimik egy részét szeretem, de azokat sem nézem-nem hogy heti, de havi rendszerességgel sem.
Pontszám: 3
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
47. hozzászólás - 2008.12.14. 08:18:12
A topic címe ugyebár a sorozatok és az ingerküszöb. Nos az én ingerküszöböm felső határát súrolják a jóféle magyar"reality show"-k,amik annyira reálisak mint a Stargate Atlantisz...Annyi a különbség,hogy az atlantiszban legalább lehet értelmes mondatokat hallani meg értelmes embereket látni.Nem is szólnék most a "nézhető" és külföldi szériákról,inkább kishazánk siralmas felhozataláról ejtenék pár szót.
Letarolta a népet a celebmánia.Csak tudnám,miértt érdekli a tv-nézőket hogy győzike mit próbál mondani az érthetetlen dialektusában(Pákóról nem is beszélve),mit veszekszi Bejává vagy éppen mennyire nincs esze a szerencsétlennek. És ettől függetlenül van rá igény.Van rá igény?Vagy csak a médiák láttatják ezt a hétköznapi emberekkel?Nagyon esélyes.Tudatmanipuláció.Nézd,hogy élnek,esznek,isznak... Utána meg küldj egy sms-t 500ért,hogy TE döntsd el,ki a tuti...Mintha számítana a szavad... És az az ijesztő,hogy ezt még azok is sejtik akik rászánják azt a bizonyos 500ast.
Ugyanez igaz a Megafrászra is.Ha a nézők döntenének,nem kéne szerződést aláírni előre a résztvevőknek. Lehet hogy munkaköri ártalom,de én személy szerint csinálnék egy kivizsgálást a szavazatok kezelését,számolását illetően.Lehet hogy nem is találkoznánk többé ezekkel a klisékkel televágott,igénytelen,agyatlan és minden újat,szépet és jót nélkülöző szemét-szériákkal.
Összegezve:kishazánkban csak pénzforrás-kihasználás,nézőbutítás van,a sorozatgyártás rég halott.
Akinek ellenkező álláspontja van,és el tudja magyarázni,az tegye meg,mert én még nem találkoztam a környezetemben olyannal,aki ne adott volna igazat.
A hozzászólást masterv módosította 2008.12.14. 08:21:01-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 9.17
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
48. hozzászólás - 2008.12.14. 08:36:07 (Válasz masterv #47 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2008.12.14. 08:18:12
csinálnék egy kivizsgálást a szavazatok kezelését,számolását illetően.


Minek? Köztudott, hogy semmit sem érnek a szavazatok, valamelyik szennylap egyszer két nappal előre megjelentette szavazatra pontosan valamelyik kiszavazóshow végeredményét, mert nem figyeltek egy elcserélt szombat-hétfőre.

Egyébként majdnem egyetértek, csak épp az én ingerküszöböm alsó határát SEM érik el ezek a műsorok (holott az SGA-t nagyon szeretem ).

Letarolta a népet a celebmánia.


Sajnos ezzel a mondattal mindent kifejeztél, lassan nem lehet úgy kimenni az utcára hogy ne tudj meg mindent az előző napi adásról...

Csak tudnám,miértt érdekli a tv-nézőket hogy győzike mit próbál mondani az érthetetlen dialektusában(Pákóról nem is beszélve),mit veszekszi Bejává vagy éppen mennyire nincs esze a szerencsétlennek.


Kérdezd meg őket. Mindenféle kitérő választ fogsz kapni hogy őt nem is érdekli csak röhög rajta, azért nézi, meg ilyenek. Sajnos az emberek magukat is áltatják, és amíg nem gondolkodnak el rajta, addig nem lesz változás.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 7.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
49. hozzászólás - 2008.12.14. 09:10:20 (Válasz masterv #47 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2008.12.14. 08:18:12

Akinek ellenkező álláspontja van,és el tudja magyarázni,az tegye meg,mert én még nem találkoztam a környezetemben olyannal,aki ne adott volna igazat.

igen, mert az emberek túlnyomó többségének rossz véleménye van a kis hazánkról de ő a kivétel.
amyúgy meg, neked is üti a hsz-d első fele a másikat, mint Te is írtad, a környezetedben nem találsz olyat, aki nem ad neked igazat, vagyis hányadékot nem néznek, az elején meg azt, hogy mindenki nézi, és a százalék alapján nem valószínű, hogyha egy közösségből 100 megkérdezettből 100 nem nézi, akkor akárhányan is nézik a rossz műsort. az én ismertségi körömben sem hiszem, hogy bárki nézne ilyet. az ilyet szerintem csak a nyugdíjasok nézik a nyugdíjasotthonban.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
50. hozzászólás - 2008.12.14. 22:10:53
Nem veszed figyelembe, hogy az, hogy ő megkérdezi a haverjait, az baromira nem reprezentatív.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
51. hozzászólás - 2008.12.15. 07:13:23 (Válasz Hydro Globus #50 hozzászólására.)
De nem ám! Viszont ismeretségi körömben csaknem mindenféle ember megtalálható a munkanélkülitől a felsővezetőig és értelmiségiekig.Az ő álláspontjukból valamilyen szinten le lehet szűkíteni "celebfüggők" körét,akik miatt kénytelen vagyok kikapcsolni a TV-t,mert nem látok semmi értelmeset.És szerencsésnek mondhatom magam,mert nem vagyok velük körülvéve!
Sir ny! Olvasd el mégegyszer a Hsz-em és rájössz,hogy nincs ám benne semmiféle ellentmondás,legfeljebb nem érted a dolgot.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.50
fórumozóSolomonFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
52. hozzászólás - 2008.12.17. 16:20:15
Há ezek a sorik téleg nem túl jók viszont van egy csomó ami reklám nélkül megy és az jó! Meg én is utálom a reklámot!
One Shot, One Kill, No Exceptions.- Kaszá$ -
Az össze$ hacker pusztuljon meg!
Pontszám: 5.50
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
53. hozzászólás - 2008.12.20. 18:32:53
Emberek, emberek!

Végigolvastam a topicot és csalódnom kellett!!!
Mindössze 2 ember említette az egyik kedvencemet!!!

MY NAME IS EARL

Fenomenális!
Jason Lee, hát megveszek érte pedig nem az esetem.

Ajánlanék mást is.
Bár ez nem ide tartozna, de KEVIN SMITH rendezéseit, filmjeit egyszerűen dicsérni lehet csak.
Apja lánya egy kicsit gyengébb, de elfogadható még az is.

A Beugró-t csak megfelelő intellektussal nézd!

SG jöhet nekem is, House a legnagyobb imádni való szemét, Reaper aranyos kis gagyi, Szülcsi felcsi-vel minden rendben.
4400, Hex, Dresden akták, Heroes, stb.

És többnyire feliratosan jó mindegyik, a szinkronnál nagyon lecsökkenek a háttérhangok, és ez nagyon zavaró tud lenni.

Véleményeket várok ...EARL-ről!!

Robi
A hozzászólást Bottom30 módosította 2008.12.20. 18:42:45-kor
Pontszám: 7.50
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
54. hozzászólás - 2009.01.05. 18:11:09
Sziasztok!

Én ugyan nem vagyok sorozatfüggő, de ha épp nincs jobb programom, azért szeretem nézni őket.
Leginkább a sci-fi, helyszínelős, nyomozós vámpíros sorikat szeretem.
Pl.; Holdfény, Holtsáv, Halottkém, CSI, Smallwill, Csillagkapu, Hex, meg hasonlók.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 9
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
55. hozzászólás - 2009.01.14. 10:10:51
Én imádom a jó filmeket, a humort, az elgondolkodtató dolgokat és a fantasztikumot is, azaz mindenevő vagyok. Viszont hektikus munkarendem és életvitelem mellett, a sorozatokból csak a különálló epizódokat tudom megnézni.
Ennek megfelelően nem is tudok sorozatfüggővé válni. Ettől függetlenül élvezettel figyelem akár Dr. House fanyar iróniáját, akár egy Csillagkapu epizódot.
Valamikor az őskorban, még Onedin-családon és Alfa Holdbázison nőttem fel, így ha lenne időm és lehetőségem, nem kizárt, hogy folyamatosan néznék több filmsorozatot is .
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 7.50
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
56. hozzászólás - 2009.01.16. 07:08:15 (Válasz Bottom30 #53 hozzászólására.)
Summázott véleményem a My Name Is Earl -ről:

Randy miatt kihagyhatatlan a dolog...
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
57. hozzászólás - 2009.01.16. 08:27:57 (Válasz Rius #55 hozzászólására.)
Jujj, de mennyire elfelejtettük már az Onedin családot, pedig rettentő nagy fun voltam!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.50
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
58. hozzászólás - 2009.01.16. 19:38:10 (Válasz Byzon #57 hozzászólására.)
Naja! És a Farm ahol élünk c. sorozat? Arra emlékszik itt még valaki? Megöregedtünk...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
59. hozzászólás - 2009.01.16. 19:39:47 (Válasz masterv #58 hozzászólására.)
Az nekem nem dereng...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
60. hozzászólás - 2009.01.16. 19:46:57 (Válasz Byzon #59 hozzászólására.)
Hazárd megye lordjai?
Pontszám: 5.50
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!