Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Filmsorozatok és az ingerküszöb
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
61. hozzászólás - 2009.01.16. 19:49:29 (Válasz cirip #60 hozzászólására.)
Az IGEEEEEN! Szerettem anno, azthiszem, bár már csak a rusnya piros autóra emlékszem, meg hogy az öreg néha nagyon jó country zenét nyomott!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűnagykoFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
62. hozzászólás - 2009.01.16. 23:38:38 (Válasz masterv #58 hozzászólására.)
Farm ahol élünk legnagyobb sorozat volt... Apuka mindent meg tudott oldani a fészerben gyalulással
V2 - Tyeoral
V3 - Sean az Ír Bunkó
Pontszám: 7.50
irritálóDJGollaiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
63. hozzászólás - 2009.01.17. 17:34:15
A Beugró-t csak megfelelő intellektussal nézd!

Ki kérem magamnak és az összes embernek, akik emiatt nem néznek meg belőle egy részt se! A Beugró nem hasonlítható egyetlen más műsorhoz sem. Még a legjobbak között is az első ötbe sorolnám! Ezt a műsort bárhol, bármikor és bárki nézheti, sőt nézze meg.
Pontszám: 7.50
fórumozóSzajuriNő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
64. hozzászólás - 2009.02.06. 00:05:12
Nagyon érdekes,hogy mennyi sorozatot kisér figyelemmel az ember-ilyen-olyan okból..Ahogy átolvastam a hozzászólásokat,némelyik cím felébresztett bennem néhány emléket.Amiatt nem szerettem igazán meg a sorozatokat,mert pl.a munkahelyen rengeteget tudtak arról beszélni,hogy mi történ,kinek volt igaza,és valyom mi a csuda várható a következő részben.Mintha valami családtag vagy barát viselt dolgait vesézték volna ki...Emiatt jött az előítélet...De be kell valljam,volt olyan,ami megfogott ...magam is belezokogtam a kommersz papírzsbkendőmbe Esmeralda sorsának alakulásán,majd boldogan bámultam a Kórház a város szélén-t a második évaddal együtt,de nekem a csúcs a Babylon 5 lett.
Véletlenül láttam a reklámját egy kereskedelmi csatornán,unalmamban belenéztem,és rájöttem,mennyire igényesek voltak a készítők a látványban és a szereplőválogatásban is...Tus!
Pontszám: 5.50
fórumozóAdam3333Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
65. hozzászólás - 2009.04.22. 19:47:03 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Engem csak akkor kötnek le a filmsorozatok, ho valami nagyon jó van. Ilyen pl: Odaát, Charli, majom a családba (ez csak azért mert én nagyon akarok egy maki majmot). Az olyan orozatok, amik arról szólnak, hogy van egy ember, akinek bemutatják az életét, hogy most elmegy vásárolni meg ilyenek. Az Odaát-ban van egy kis izgalom, félelem, meglepő történetek.
Pontszám: 5.50
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
66. hozzászólás - 2009.04.24. 12:06:03
Sorozatfüggőknek(beleértve magamat is), ajánlom a tilott t.o.r.r.e.n.t.-ezést...aki tudja,tudja aki nem az nem...
Tv-t már csak hírekre kapcsolom be..

különbséget tennék előzőeket átolvasva(bocs így utólag), a szappanoperák és sorozatok között. Talán annak idején, aki kitalálta az igényességet is szem előtt tartotta a sorozatoknál. Aztán alakult ahogy alakult néhánynál.
Nem minősítenék,azt már többen megtették előttem ,jó a topic nagyon!
A hozzászólást Bkitten módosította 2009.04.24. 12:14:57-kor
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 7.50
kedvelt tagFeketeSFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
67. hozzászólás - 2009.04.24. 18:04:55
Mostanában rengeteg jó sorozat fut a tévében, amik megfogják az emert:
-Szökés
-Lost
-Hősök
-Dr. Hosuse
-NCIS, Helysyínelők, stb....

De amit most kezdtek el adni az RTL-en, az igazán megfogja az embert, név szerint a Rejtély

Mindenkinek ajánlom egy hétvégi napra-szedje le a részeket, és álljon neki nézni, nem csak elgondolkoztató, hanem vicces, és érdekes is jó színészekkel, lebilincselő történettel!
Pontszám: 5.50
fórumozóIhateangelFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
68. hozzászólás - 2009.05.05. 18:27:08
Én bevallva Őszintén két sorozat tipust kedvelek.
Az Egyik CSI bármilyen, a másik a Csillagkapu bármely évad bármely epizód.

A gyere ülj kedves mellém , igyunk áfonyaszörpöt, stilus nem jön be..

Hja és még, ha már sorozat, PL Viasat vagy TVtettű.
Jobb oldal Logo, bal oldal két nap múlva promó, jobb lent 12-es karika.

Na miért is tölti le a magyar Torrentről a sorozatokat???
A hozzászólást Ihateangel módosította 2009.05.05. 18:28:31-kor
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
69. hozzászólás - 2009.05.05. 18:55:36 (Válasz Ihateangel #68 hozzászólására.)
a magyar a tévében nézi a sorozatokat. "páran", töredéke a nézőknek, letöltik.
Pontszám: 4
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
70. hozzászólás - 2009.05.05. 19:00:54
És van olyan is, aki sehogy sem nézi a csodálatos magyar televízók műsorát.

Már nem tudom hol olvastam, talán itt, talán neten.

- 20 éve okos emberek csináltak tévét okos embereknek.
- 10 éve okos emberek csináltak tévét buta embereknek.
- Ma buta emberek csinálnak buta embereknek.

Összefoglalva: penetráns, amit tvműsor címén folyik szerintem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
fórumozóFecoka2Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
71. hozzászólás - 2009.05.08. 21:41:26 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
ezzel énis ígyvagyok._.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
72. hozzászólás - 2009.05.18. 16:48:57 (Válasz FeketeS #67 hozzászólására.)
Idézet: FeketeS - 2009.04.24. 18:04:55
Mostanában rengeteg jó sorozat fut a tévében, amik megfogják az emert:


Na, a Hősökből kicsit kiábrándultam... Én a klasszikus meséket kedvelem, ahol a jó nagy harc után végül győzelmet arat a gonosz felett. Főleg egy szuperhősökről szóló mesében, ahol ugye amúgy se a teljes realizmus a cél. Namármost,
1. a legegyszerűbb történetekben az erős jó lenyomja a gyönge gonoszt. Gyermekkorom hajnalán ezek még jók voltak.
2. a jobb sztorikban az okos jó lenyomja a buta gonoszt mivel túljár az eszén.
3. a felnőtteknek szóló mesékben a gonoszok erősek és ravaszak: azonban nem bíznak meg egymásban, egymás ellen fordulnak, és ezért tudják őket a jók legyőzni.

A Hősök egy új kategória. A jók érzelgősek, buták és képtelenek a csapatmunkára. Ráadásul amelyikük számottevő erővel bír (Peter, Hiro) azoktól is elveszi annak jó részét a forgatókönyvíró. A gonosz viszont (Sylar) okos, hihetetlenül erős, és mindig a lehető legoptimálisabban cselekszik. Persze, a való életben ez sokszor van így, de egy ilyen filmet nem azért nézek 30-50 részen át, hogy a gonosz folyton röhögjön a markába, és képtelenek legyenek elkapni.... Már a 20 évvel ezelőtti Superman képregényekben is sikerült annyi fantáziával bírni az írónak, hogy minden részhez kitaláljon egy újabb ellenfelet, bezzeg a Hősökben

A Lostról (Eltűntek) vegyes érzelmeim vannak. A cirka 576 nyilvántartott rejtélyről nem nagyon akaródznak új dolgok kiderülni, sőt a rejtélyek csak fokozódnak, de ennek ellénre mindig kíváncsi vagyok az újabb részre. Ráadásul a Hősökkel ellentétben, itt a szereplők nagyon karakteresek, szimpatikusak számomra (ok, Benjamin Linus talán kivétel )

A Szökés nekem is nagy kedvencem.

A 24 c. sorozatot is megkedveltem. Fő erénye, hogy az epizódok akciódúsak, történik is benne valami, ellentétben a többi sorozattal - egy 24 epizódnak kb. annyi tartalma van, mint más sorozatoknál egy komplett seasonnak. Minden epizódban van legalább egy jó kis ellentmondás vagy hiba, de akárcsak a Csillagkapunál, ez itt is megbocsátható, van annyira élvezetes az egész, hogy elnézze neki az ember.
Pontszám: 7.50
fórumozóFERGIE23Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
73. hozzászólás - 2009.06.15. 17:42:06
Sziasztok! Én sem csípem a sorozatokat,bár időm se lenne nézni őket!
Pontszám: 5
utáltDaedalusFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
74. hozzászólás - 2009.08.07. 19:52:23
Én a Deep Space Niniet nagyon szeretem!!kedvenc sorozatom az SGA(atlantisz)Firefly és a Csillagkapu melett,+Jericho melett
1.Világ:Őrszem

60.szint fölött.
Pontszám: 5
fórumozóBelkaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
75. hozzászólás - 2009.08.11. 09:11:56
Nem sok jó sorozat van, ez tény. De van, amit muszáj megnézni. Én a következőket ajánlom:
IT Crowd
Big Bang Theory
Great Teacher Onizuka (anime és live action is)
Trick (1,2,3)
Gilmore girls
Gokusen
My boss, my hero
Orange days
Summer snow
Hana yori dango
Utóbbiak lelőhelye pl.: www.d-addicts.com
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
76. hozzászólás - 2009.08.11. 13:52:46 (Válasz Belka #75 hozzászólására.)
mármint túl sok jó sorozat van. túl sok.
Pontszám: 5
népszerűCserokiFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
77. hozzászólás - 2009.09.16. 09:13:32
Én nem vagyok sorozat függő,legalább is nem annyira, mint az előttem szólók egy része.
Csak a SG szériákat néztem, de már az sem megy a TV-ben illetve ha megy is nagyon késői időpontra tették.
A sorozatok csak nép butítás példa rá az amcsik akik azt sem tudják, hogy mi van körülöttük érdemes megnézni a youtubon "az amerikaiak nem hülyék " (azt hiszem ez a címe) videót.
A média átvette a középkori egyház szerepét csak arra jó, hogy elvonja a figyelmet a valóságról.
Szerény véleményem szerint a sorozat függőség sem jobb ,mint az alkoholizmus vagy a dohányzás.
Pontszám: 7.75
kedvelt tagMaceeFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
78. hozzászólás - 2009.10.14. 13:16:50
3 kedvencem a:
-Dexter
-Lost
-Wire

három egymástól teljesen eltérő sorozat. természetesen mindet csak felirattal szabad nézni, a szinkron = hangulatgyilkolás..

a Wire-t pörgetem most leginkább.. kis betekintést enged a Baltimore-i drogkereskedelembe, a rendőrök munkájába, és a nyomozások mögött meghúzódó (gyakran a nyomozást hátráltató) bürokratikus rendszerbe. jó szinészek, hiteles alakitások, semmi túlzás a történet terén sem..
élet szagú - mégis durva. szeretem.
Pontszám: 3.75
kedvelt tagMaceeFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
79. hozzászólás - 2009.10.14. 13:29:24 (Válasz Cseroki #77 hozzászólására.)
komoly sorozatfüggés nincs, nem jár elvonási tünetekkel, mig az általad emlitett másik két addikció világszerte komoly népbetegség. és ha szerinted a média csak arra való, hogy elterelje a figyelmet a valóságról, akkor rossz médiumot nézel:)
Pontszám: 3.75
fórumozóBlisszNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Filmsorozatok és az ingerküszöb
80. hozzászólás - 2009.10.22. 16:02:14 (Válasz Syck #15 hozzászólására.)
Nagyon szerettem a dr Whoo-t és Douglas Adams könyveit, végigolvastam az összes részt. Egy időben a Lost-ot is néztem, de aztán amikor vasárnoponként kezdték adni nem tudtam nézni, mert a párommal elklezdtem focimeccsekre járni. A smallvile-t is nagyon szerettem, a csillagkapu atlantist is nagyon kedvelem de mégis a két nagy kedvencem Doktor Csont és Dr. House. De nem nagyon nézek tv-t, ezeket a sorozatokat is ritkán nézem meg, nem nagyon van a tv-ben olyan valami is ami lekötné az érdeklődésemet, showder klubot vagy a beugrót szivesen nézem, ezekért érdemes bekapcsolni a tv-t. álltalában ilyenkor van csak bekapcsolva a tv, ha ezek mennek, vagy ha valami létfontosságú meccs megy a tv-ben Inkább olvasni szeretek.
Pontszám: 5
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!