Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Játékidő csökkentése
fórumozóTsugiraiFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
121. hozzászólás - 2009.02.08. 17:36:24 (Válasz Hauer92 #120 hozzászólására.)
Nem arról van szó, hogy nem tudnánk 5-öt portyázni, hanem hogy nem nyerjük meg azokat, amikre mínuszt kapunk.

@Miklós: hát most aztán romba döntötted az önbecsülésemet! Én simán tartottam magam közepesen táposnak, mégse tudok 3-nál többet portyázni. Egyrészt -20%-on azért már eléggé rezeg a léc, másrészt amint valaki írta, nem sok esélyed van, hogy marad annyi ÉP-d, hogy ne végezzenek ki... És ezt én mondom, aki (saját tapasztalatom szerint) a "súlycsoportomból" az egyik legtöbbet költöm ÉP-re.
Kattints a kis sárkányra hogy felnőhessen!
Pontszám: 5
irritálóDJGollaiFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
122. hozzászólás - 2009.02.08. 21:52:25
Én ammondó vagyok, hogy indítsatok új szervert Gyors világ címszó alatt.
Pontszám: 2
kedvelt tagMrsitnFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
123. hozzászólás - 2009.02.09. 07:28:09
Ma reggel már a 3. ban is kikaptam, holott 100 volt a tulajdonságkülönbség. Akkor miről beszélünk?
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
124. hozzászólás - 2009.02.09. 07:29:06
Játékidő csökkentés zéró fejlesztéssel:

Ne csak egyszerre 20 vadászatot lehessen indítani, hanem akár 40-et. Magasszintű elementáris fúzióval alig több, mint 1 óra alatt lemegy 20 vadászat, ezzel szemben 1-ről felgyógyulni 15%-ra prémiummal is két és fél órába telik, tehát 40 vadászat is gond nélkül lemegy. Teljesen feleslegesen vissza kell jönni a géphez, és kattintani egyet.

Ha ez valami általam nem ismert okból direkt van így, akkor lehetne kötni az elementáris fúzió szakértelemhez, hogy mondjuk csak 30-as érték felett lehessen 20-nál több vadászatot indítani egyszerre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.50
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
125. hozzászólás - 2009.02.09. 22:52:41
Na igen, ez egy fontos, és hasznos fejlesztés lenne. Én is támogatnám a 40 vadászatot!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
126. hozzászólás - 2009.02.09. 23:20:03
Ha már itt vadászgatunk... ketté lehetne szedni a kvízt és a vadászatot is. Mert pl van hogy kvízelni van kedvem, devadászni nem (pl. várok sajtolás CDre), és van hogy a vadászatot benyomnám, de nincs időm kitölteni kvízt. Jó lenne ha lehetne "bespájzolni" kvízeket előre, persze nem tudom mennyire megoldható/jó ötlet de tuti kényelmesebb lenne...
Pontszám: 9.14
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
127. hozzászólás - 2009.02.09. 23:32:32 (Válasz Enchanter #126 hozzászólására.)
Jaja, ez jó ötlet, én is kitöltenék csomót előre, ha amúgyis várok valamire.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
128. hozzászólás - 2009.02.10. 00:04:05 (Válasz Tiha #125 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2009.02.09. 22:52:41
Na igen, ez egy fontos, és hasznos fejlesztés lenne. Én is támogatnám a 40 vadászatot!


egy újabb lépés az automatizálás, az egyklikkes rendszer felé:)

viccet félretéve, valóban hasznos lenne, de akkor ne abszolút számban legyen a növelés, hanem a napi cselekvéspont arányában. akinek több van, az többet indíthasson, ahogy mortimer írja vagy pedig az egy óra 40 perc (vagy kicsit több?) legyen fix és mindenki annyit vaádszik addig, amennyit tud. ennyi bónuszt talán megérdemel az, aki fejleszt egy szakértelmet magas szintre - nem arra kell kötelezni őt, hogy többet legyen a gép előtt.
Pontszám: 7.50
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
129. hozzászólás - 2009.02.10. 08:27:59 (Válasz Enchanter #126 hozzászólására.)
Ezt már most is meg lehet tenni. Elindítasz 20 vadászatot, válaszolgatsz a kvízkérdésekre, és mielőtt az első vadászat lejárna, „kinyomod” a vadászatokat. Aztán újrakezded.
Ugyan kicsit nehézkes, de működik, 20 kvízkérdés bespájzolható.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 3.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
130. hozzászólás - 2009.02.11. 07:53:14 (Válasz Mortimer #124 hozzászólására.)
Szerintem a 40 vadaszat nem feltetlenul tapos. Megfelelo csapdakeszites mellett tuti nem az.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
131. hozzászólás - 2009.02.11. 16:26:57 (Válasz Draglov #130 hozzászólására.)
Javaslatom: modosuljon az osko/CSP kivaltas bonusza 10 percre, ami egyenlo a szakertelemmel elerheto minimalis idovel.

Pro:
- tamogatja a szaki fejleszteset/hasznossagat
- nyitvatartja a penz vs optimalizacio kerdest
- izgalmat ad, kis ideig azert kell LE-n ulni

Con:
- csokken Beholder bevetele ebbol, ketsegem nincs hogy nagyon sokan hasznaljak most, sot, sokan valoszinuleg hosszutavon is tervezik, mert birjak penzzel.
- Nem lehet egy perc alatt elintezni mindent.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
132. hozzászólás - 2009.02.11. 16:29:53 (Válasz Simon #131 hozzászólására.)
A Nem lehet egy perc alatt elintézni mindent, az nem csak Con, hanem Pro is
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
kedvelt tagMrsitnFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
133. hozzászólás - 2009.02.11. 18:30:14
Talán magát a szervert ill szervereket kellene gyorsítani. Egy ellenfelet kiválasztani sem kevés idő, mire mindig megvárom mire betölti az oldalt ilyenkor csúcsidőben.
A másik az ellenfél kereső. Gyakorlatilag semmit sem ér, vagy nagyon keveset. Ha már van ilyen mód lehetne egy néhány fokkal profibb. Ha most vki szerepjátékos magyarázatokkal jönne a különbözőbb kapcsolók ellen, akkor mire föl a %os kijelzés? Nah a lényeg, jó lenne ha szintre, tulajdonságra lehetne keresni és nem max LEre. Egy keresésben ha nem találok jo ellenfelet akkor aköv keresésre szinte ugyanazokat dobja vissza. Ha kiválasztok vkit és nincs elég HPja a csatához akkor is visszarakja a köv keresésbe. Ennek megreformálása sem ártana.
Hamarosan nekiállok a 3. szerveren vadászni. Kíváncsi leszek mennyi idő lesz kapásból -értsd nem guglizva- megválaszolt kérdésekkel a 20 kérdés kitöltögetése.
Pontszám: 6.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
134. hozzászólás - 2009.02.15. 13:42:04
20 helyett 40 vadászat: nagyon sok ember max. vadászatot nyom be, tudva, hogy csak ritkán tud belépni. Most 20-at, ha lenne 40, akkor annyit. Namost ezek az emberek igen gyakran elfelejtenek belépni 1-2 akárhány óra múlva, vagy egyszerűen nem tudnak. 40 vadászatból iszonyú sok LE jönne össze, még jobban szétrabolnák őket, még inkább elmenne a kedvük a játéktól.

Kvíz és vadászat szétszedése: ezen már én is gondolkoztam, ebből lehet, hogy még lesz is valami.

Portya ablak: ha lehetne tulajdonságra keresni, akkor aztán azzal tényleg bebetonoznánk, hogy a lehető leggyengébbeket verje bucira mindenki. Most ha benyomod a portyát, egy kis matekjáték van, amig végigfutod, ki a leggyengébb, ezt ne vegyük már el az emberektől.

Szerver gyorsítása: tervezzük, hogy veszünk egy második gépet, amelyik csak az adatbázis műveleteket végzi, ez 1 hónapon belül várható, ez nagyon brutális gyorsulást fog eredményezni.
Pontszám: 6
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
135. hozzászólás - 2009.02.15. 20:52:26
Idézet: Aderrick - 2009.02.11. 14:58:19
Szerintem jó az, hogy kronoval csak 10 percre vihető le a nullázás. Ha nem optimalizálsz, nem kell a krono egyáltalán. Ha igen, felnyomod 50-ig. Ha még az sem elég, fizetni kell érte.

Idézet: Enchanter - 2009.02.11. 15:05:41
"Ha nem optimalizálsz, nem kell a krono egyáltalán"

Frászt. Pont hogy ha optimalizálsz, akkor nem raksz egy szakértelemre ami csak kényelmi funkciót ad, ami mellesleg még kimaxolás után is elmarad attól hogy befizetsz 1 őskövet...


Idézet: Aderrick - 2009.02.11. 15:36:18
Az optimalizálsz-kinyomod a kronot a nem fizetős játékosokra vonatkozott. A fizetős persze, hogy fizet ezért is.


Idézet: Enchanter - 2009.02.11. 15:40:39
Őszintén? CSP-vel még mindíg kevesebb LE-t vesztek mintha most kinyomnám kronót 50-ig. És még csak nem is lépek szintet az extra TP miatt. Jah, kicsit lassul a fejlődésem, de legalább nem fejlesztek 50 pontnyi szakértelmet tök feleslegesen, ami azért erősen visszavetne bárkit szinthez képest...


Idézet: Simon - 2009.02.11. 16:03:54
Enchanter, mint minden a jatekban, ez is egy soktenyezos egyenlet. Nem olcso a szaki, de hosszutavon megeri, foleg, ha CSP-t fogsz erre hasznalni. Sok sok CSP elobb utobb osszeadodik akkora osszegre, mint amennyit a szakertelemre koltottel volna.

Meg en is morfondirozok a dolgon, de valoszinuleg kifejlesztem a szakit. Mivel a portyazasra is hat, amit ugye oskovel nem lehet kivaltani, igy tenyleges valos idot lehet vele megtakaritani. Nem a legnagyobb prioritas, ketsegtelen, de azert fontos szempont. Aztan elkepzelheto, hogy valaki emiatt 50 szakival optimalisan jobb lesz... majd valahogy mashogy ledaralom.


Idézet: Enchanter - 2009.02.11. 16:18:09
Utánaszámoltam, nekem most úgy 310000 LE lenne kinyomni 50-ig. Ez testvérek közt is 500 vadászat 30-as szinten, kimaxolt spektrálissal (mondjuk mivel vadászat közben szintet lépsz, jöhet óriási, meg sajtolás, stb... ezért legyen inkább amolyan 400 körüli de az már nagyon alsó határ). Ezt én akárhogy számolom, nem éri meg. Nekem nagyon olyan érzésem van hogy ez egy "nesztek de mostmán csönd legyen" fejlesztés, hogy azoknak akik ódzkodnak a CSP vagy kő költéstől valami okból legyen egy harmadik út, amire lehet mutogatni hogy "LÁTJÁTOK EZT IS BERAKTUK CSAK NEKTEK, MERT KÉRTÉTEK!". És igaz, tényleg kértük, de ez így egy totál értelmetlen parasztvakító megoldás.

Nem lehurrogni akarom a fejlesztéseket (CSP/köves megoldás teljesen rendben van), de néha olyan érzésem van hogy senki nem vette a fáradtságot hogy utánaszámoljon.



Na, átmásoltam ide, hogy Miklós hozzászolhasson ha már nem akart off-olni
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
136. hozzászólás - 2009.02.18. 11:23:17
Nem teljesen ide tartozik, de:

nem lehetne az eddigi csatámban szétválasztani, hogy az epikus csatákat, és a térkaput ne keverje a portyákkal?
Mert elnyomok 1-2-5 térkaput, meg megütöm az epikust, és amikor eszembejut, hogy megbosszuljam azokat akik reggel elvertek, sajnálattal veszem észre, hogy már nem látszanak a listán...

Nagy kérés lenne, ha ezeket a csatákat külön ablakba tenné a rendszer?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
137. hozzászólás - 2009.02.18. 11:28:59 (Válasz Tiha #136 hozzászólására.)
Töröld ki a frisseket, felhozza a régieket és újra látod őket
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
138. hozzászólás - 2009.02.18. 11:48:45 (Válasz Mrsitn #133 hozzászólására.)
Idézet: Mrsitn - 2009.02.11. 18:30:14
A másik az ellenfél kereső. Gyakorlatilag semmit sem ér, vagy nagyon keveset. Ha már van ilyen mód lehetne egy néhány fokkal profibb. Ha most vki szerepjátékos magyarázatokkal jönne a különbözőbb kapcsolók ellen, akkor mire föl a %os kijelzés? Nah a lényeg, jó lenne ha szintre, tulajdonságra lehetne keresni és nem max LEre. Egy keresésben ha nem találok jo ellenfelet akkor aköv keresésre szinte ugyanazokat dobja vissza. Ha kiválasztok vkit és nincs elég HPja a csatához akkor is visszarakja a köv keresésbe. Ennek megreformálása sem ártana.


Szerintem az általad leírtakra ott a Toplista... rendezed tulajdonságösszegre, megnyomod, hogy ebben hol áll a te karaktered, aztán aki alattad van, már verheted is... kb. ugyanannyi időt vesz el a keresgetés (mert mondjuk a kiválasztott le van ütve), mintha a portyaablakot frissítgetnéd folyamatosan...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
139. hozzászólás - 2009.02.18. 11:58:13 (Válasz Miklós #111 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.02.07. 22:56:16
Részvétem Viktor

A portya minusz rendszer változását nem tervezzük. Egy közepesen tápos karakter most is tud simán 5-öt portyázni egymás után, és talál legyőzhető ellenfelet -30%-kon.


Lehet hogy már késői a hozzászólásom és lehet h. ezért negatív pontozást is kapok, de szerintem aki teljesen tápos portyás az géphez van kötve és a szintemen majdnem én vok a legjobb így se tudom még néha a -20%-al ütni a másikat (sőt van hogy még negatív% nélkól is elver egy igen gyenge karakter, de ez most mind1) szerintem jobb lenne egy olyan megoldés hogy mondjuk lenyomok 5 portyát fáradtság nélkül és a pihenési idő viszont nő mondjuk 2 órára.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Játékidő csökkentése
140. hozzászólás - 2009.02.18. 12:23:14 (Válasz Kyle #139 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.02.18. 12:33:23-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!