Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Bocs, visszavontam. Annak idején mi jókat nevettünk az ehhez hasonló kérdéseken, illetve a válaszokon...
Sajnálom, hogy te nem "vágod"
Érdemes egyáltalán kérdést feltenni?

Megpillantasz egy grizzlyt. Hogyan kiáltasz fel?

Te jó Isten, hova szaladjak!*
Ez aztán a jó fagylalt!
Nem is olyan rossz ez a spanyol rizsfajta!
Még az egyzserű tejbegrízt se szeretem!

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Volt egy marha jó fej tanárom, aki így próbálta belénk verni az anyagot. Nagyon jól szórakoztunk és megtanultuk.

A sirokkó átment, nagyon örültem neki...ezek után maradok az egyszerűbb kifejezéseknél.
Legyen más kreatív, meg ötletes...
Dátum: 2009.02.25. 08:10:46
Mennyi 1 * 1 ?????
2
vagy 0
talán 4
esetleg 1


Eddig megúsztam az ehhez hasonló, komoly matematikai példákat ...de...a jó édesfelmenőjét.
Nos igen, ez igaz...ezeket a "hátulütőket" nem mindig gondolom át.
Van (talán) egy jobb ötletem!
Ha kilépsz/kirúgnak a szövetségből ne csak a kincs/térkapu pontok nullázódjanak, hanem minden ott - így egy esetleges háborúban- elért eredményeid.
Dátum: 2009.02.24. 22:01:24
Igaz. Azt hiszem én mára abbahagyom a játékot
Dátum: 2009.02.24. 21:56:28
Shiako bocsi, de olvasd újra
Nem látok 50K-t PP-ből

Az erőltetett építkezésnek lett egy olyan járulékos következménye, hogy min 100K-val megnőtt a lélekkút, ami a ti esetetekben napi 50K LÉ plusz bevételt is jelent.


Hiszen amikor nekiálltunk a vakoló maratonnak cirka 300K (nem emlékszem a pontos számra) volt a kút mérete, most 450K fölött van. De vegyük 400K-nak és katika is maxon van tehát naponta nem 150K-t tölt a drága, hanem 200K-t (ebből jött ki Peturnak plusz 50K)
Legalábbis én így értelmeztem.
Dátum: 2009.02.24. 20:25:32
Amúgy dilemmán nekem is van. (Logikusan) A kínzás csak arra a napra vonatkozik amikor elcipelnek (vagy amíg legyőzöm és kiszabadulok?)...így másnap újra be kell cserkésznie (elméletileg). Tehát a szabadulásos mutatványt még aznap kellene megejteni.
(Az újításokkal mindig bajban vagyok, amíg ki nem derül róla minden turpisság)

Még valami, hogyha miután elvonszolnak már nem szerzek be LEt (tegyük fel), akkor egy fityiszt kap a hurcoló? Vagy az aznap korábban levadászott/portyázott LEből is kap "jutalékot"?
(Ha ez korábban már előkerült, akkor elnézést, figyelmetlen voltam.)
Dátum: 2009.02.24. 19:41:57
Eddig nem terveztem, hogy komolyabban hozzászóljak ehhez a témához, DE.

1. 37-38. szintről nem állok neki panaszkodni, hogy "Juj, jönnek a csúnya-csúnya vonatok és egyszerűen átgázolnak rajtam!"
Márpedig így van. Ezt a hasonló szintűek tudják a legjobban, elég egy óvatlan pillanat, félkész állapotban lévő TÖ fejlesztés és nagyobbat vágnak belém, mint olykor egy epikus.
2. Elismerem én is inkább lefelé ütök...még egy kis ideig, de valahogy a nagy "batárok" látogatása után nem nagyon érzek lelkifurdancsot.
3.Inkább kihasználom (ha úgy alakul) a kora reggelt és a késő estét/éjjelt. Bevallom: amúgy igyekszem 15% alatt "sunnyogni". Vagy epikkel vagy térkapus döggel (azt még 15%-on is meg lehet nyerni 80%-ban) vagy egy baráti szövetség tagjával veretem le magam.

Ezek alapján: amióta előfordul a kínzókamra 2X vagy 3X vittek (egyszer kis híján belefulladtam egy pohos "jabba" redőibe )

Tehát ez az ÉP-leverés nem csak 'lejebb' igaz. Ütnek a felsőbb szinteken is akkorát, hacsak nem kétszer akkorát.
Nem érdemes foglalkozni vele. (Nyugisabb az ember élete, ha ezen nem húzza fel magát.)

Remélem senkit nem sértettem meg azzal amit írtam... (és nagyjából értelmezhetőre sikerült)
Dátum: 2009.02.24. 08:32:18
Ho található a Sagrada Familia?
Prága
Barcelona*
Brüsszel
Párizs


Apró betű hiba: ho - hol, más gond nincs.

Ki nyert az amerikai polgárháboruban?
nyugat
kelet
dél
észak*


Ékezet hiányzik háboru - háború. (Ez amolyan kákán is csomó...)

egyik kopó.....
másik kacsa
másik szamár
másik eb*
másik leopárd


Nagy kezdőbetű, kevesebb [ . ]

Ki a Zabhegyező című regény szerzője?

G. B. Shaw
J. D. Salinger*
Arthur Miller
Thomas Mann


Ez utóbbi a saját kérdésem, de napokban belefutottam egy másik Zabhegyező írójára vonatkozó kérdésbe, amiben Shakespeartől kezdve egy (közel )kortárs író sem volt a válaszok között. (Ez jelenleg 11 jó és 16 rossz válasz.)
Valamelyiket ki kéne venni...
Dátum: 2009.02.23. 21:39:59
Ez részben igaz. (Minél később áll neki valaki, annál jobb nekünk. Ez: "Logikus, Máté fiam!")
De van egy javaslatom: tessék nyugodtan utánunk csinálni.
Senki se tart pisztolyt a másik fejéhez, hogy ne csinálja.
Dátum: 2009.02.21. 16:11:16
Ezt most minden oldalról sürgősen abba kéne hagyni!

Zacc, két dolog:
1. Írj azoknak akikről sejtesz valamit.
2. Írj Miklóséknak, hogy nézzenek utána.

Legközelebb számolj 10-ig, te is és Morti is.
Lehet igaza mindkét oldalnak. (Ha Zaccnak igaza van, marha gyorsan meg kell húzni a határt a "figyelő programnak" és mielőtt zárolják/törlik vegyék fel a "gyanúsítottal" a kapcsolatot. Mortinak is igaza van, mert ez így, jelen formájában nem több, mint vádaskodás.)
Cras: pavancsolj


http://www.youtube.com/watch?v=IxM1yMExXc4
Dátum: 2009.02.20. 23:05:05
Khetty ne aggódj. Majd fognak!
Dátum: 2009.02.20. 22:50:20
Ez a kínzókamrás "vita" teljesen felesleges.
Mondom ezt úgy reggel 10 óta a légió vendégszeretetét élvezem.

Amikor megláttam/elovastam ezt a sort:
"A csatában összesen 226 sebzést okoztál, és 559 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát."

Ahelyett, hogy dühöngtem, igazságtalanságot kiálltottam volna, inkább jót mosolyogtam rajta. Legalább megnézek belülről egy kék szövetséget.
Dátum: 2009.02.19. 15:40:38
Mortimer: nálam is ezt írja ki...
Akkor még én is csak egy kósza ábránd voltam (most vagyok 23 éves), de úgy rémlik, a 90-es években adták valahol (m1, m2)... (Néhány részt mintha láttam volna...)
Így van, 1978-as sorozat (de a kérdéshez nem sok közöm van )

http://www.imdb.com/title/tt0077089/
Csak egy kis kötözködés: ez az alaprecept kissé slendrián
De rendben, igazad van. Sok verzió létezik: sütőpor (igen/nem), puding (igen/nem), vaniliáscukor (igen/nem), kakaó (igen/nem) és még hosszan lehetne sorolni. (Van ahol egy kevés sót is raknak bele)

A kérdés jó ötlet, de víz, tojás, liszt/cukor mellé valami szintén a sütéshez szükséges hozzávalót raknál negyediknek, nyernék egy oktató jellegű kérdést.
Szerintem is, csak lehet becsapósnak szánta, hogy szézválasztotta tojást...
A jilkes masszához egybe mehet a tojás