Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Piciklon

Dátum: 2009.06.10. 15:41:31
Amint elővergődök a susnyásból, megyek!
A bajnokin kifogtam rajtad
Dátum: 2009.06.10. 15:32:05
Sándor úr! Hát annyira hülye még én se vagyok, hogy annak a kék terminátornak neki rohanjak!
A légiósokat meg nem szeressem...rágósak. Az horda még úgy csak-csak...

Pénteken már reggeltől portya- és játék megvonás, mivel áttetszővé avanzsálok...de majd a TF talin látható leszek
Dátum: 2009.06.10. 15:25:27
Csak úgy külsősként belevakkantanék...

Lordom, drága! Elvettétek Sanyival a játszóteremet! Én aaaannyira szeretlek titeket ütni, amikor épp unatkozok! Ez nem ér!
Tessék szépen előbújni!
Dátum: 2009.06.09. 07:14:05
Idézet: LanMaffia - 2009.06.09. 01:02:28

Vagyok én a TOP20 akárkije és nincs időm a játékra, de optimalizált akarok lenni

Csak egy kicsit beleszólok...jelen pillanatban a Top 100-ban vagyok csak benne de lesz ez még lejjebb is, és igen, aki sikerélményt akar, az optimalizálni fog (winnie kérlek ebbe most ne köss bele) ezen nincs mit szépíteni, te is azt tetted/teszed.
mert kéne még valami hogy ne kelljen olyan sokat a gép előtt ülnöm, és egy szakértelemre sem akarok feleslegesen tenni, nehogy már maxoljam a transzplantot meg az ultraspecet, legyen inkább egy segéd ami elkölti helyettem gyorsan.

Jujj, ez most egy picit rosszul esett...én nagyon örülök (még mingig), hogy itt ennyi informatikus és gépre kötött ember játszik. De van egy rossz hírem! Akadnak olyanok, akiknek meló közben se idejük, se lehetőségük gép elé kerülni (egyedül vagyok cukrász egy cukrászdában...mégha lenne is internet a közelemben, akkor se tehetném meg, mert olykor így is a hajam elhagyom bennt )
És lehet, hogy igazad van...unalmamban lehet, hogy ki fogom maxolni a transzplatot és ultraspecet, de már így is több, mint elég kényelmi szakit maxoltam.
Meg ha nem tudok sajtolni mert nem vagyok gépnél és elfogtam egy állatot, sajtolja már ki helyettem valaki, mert ha nem akkor csomó LÉt vesztek,

Ezt nem értem...a sajtolás zavar a legkevésbbé szerintem sok embert...ha sietni akar ott az őskövel gyorsítás, már nem vészes. (A befogáshoz egy checkbox, pedig tényleg nem lenne nagy ügy...ezen kár rágódni. Spec. nem hiszem, hogy használnám...bár ki tudja, csodák mindig vannak.)
Itt amivel gond van, az a vadászatok ideje (legalábbis az én olvasatomban). Egy magas szintű karakter nem csak sok ropogós forintba került, hanem még több időbe...és itt ez a gond. Én anno szeptemberben elhittem, hogy alig kell foglalkozni a játékkal...ez kb az első nap megdőlt, de akkor még kíváncsi voltam, ma meg inkább már dacból játszom, ha már ennyit fizettem érte. Ennyi.
Visszafogott fejlődés?

Köszi, maxon. Sokan fújnak erre a szakira, de így legalább lehet levegőt kapni és játszani.
Ja és tegyük már hozzá, hogy egy rendesen fejlesztett egészség sem árt...amiért máig hálás vagyok Mási kollegának.
Vezetőkészség maxra?

Köszi, de ez is pipa, ahogy az TOP-TOP-nál is tutira veszem.


Na most kicsit belekotyogtam, jól esett. Ellenben már most elkéstem melóból. Hurrá. Délutánra kíváncsi vagyok hova jutnak a dolgok.
*Elgépelés...
Napok óta dühödt pakolás és csörömpölés hallatszott az ezidáig békés Piciklon hajlékából. Időnként repültek a tepsik és a habverők, majd kis idő elteltével dúlva-fúlva visszavitte őket.
Maedhros és Seligen biztos távolból figyelte:
-Mi baja Picinek?-rántotta fel a szemöldökét a nekromanta, minek következtében apró, zöld pernyeként pergett a bőre.
-Nem tudom, de legalább éjjel nem zörög...bááár mostanában mintha az emlékmű-túristáink látnák a kárát ennek...hol vannak már azok a szépívű repülések...Amúgy meg kérdezd meg tőle! - elmélkedett I. Maedhros IstenKirályCsászár.
-Kérdezze, aki buggyant wantu tojást evett! A végén még engem is tepsinek néz...

***

Miután Damage, Glórin és Karom elköltözött, követte őket az Öntudatra ébredt időjárás is.
-Arikel, Sillamaq ti a ruhás zsákokat hozzátok. Setutara, gyere...ne, ne ellenkezz. Most cipelni fogsz és nem harcolni. Gyere már ide! Hééé! Az ide, az itt van és nem az emlékműnél. Ne akard, hogy én menjek érted! - perlekedett Pici, az engedetlen tüskés ktoraiddal.
-Jól van...gyere szépen...ezt a pár ládát rákötözöm a hátadra...nyughass...látod, készen is vagyunk. Gyertek, indulunk. - mielőtt végleg elhagyta volna a hatalmas gyémántvárost, még írt pár sort a maradóknak, majd Dzsó házának az ajtajára tűzte. Szerenycsére a kék diplomata nem volt otthon...

***

-Na jó...eljöttem, de most merre tovább?-tépelődött az ezer utak kereszteződésénél. Ekkor észrevette.
-Ez az! Ennek kell lennie!-csapott Arikel homlokára, mikor meglátta a frissen felszögelt irányjelzést...a tábla egyik sarkát egy kecske rághatta meg és egy fémgránáttal volt feltűzve az oszlopra és...rózsaszín volt és...bolyhos.
Ekkor, mintha villámcsapott volna Setutara tüskés fenekébe, kilőtt egyenesen a légió központi tábora felé.
-Ó, Raia! Miért büntetsz engem egy ilyen ostoba jószággal?
-Silla, hozd vissza!
-De biztos visszajön magától...
-Ne feleselj állandóan! Azt mondtam hozd vissza!
-De a légió...
-Legalább fasírtot csinálnak belőletek...-morgott Piciklon - Akkor gyertek! Hozzátok a zsákokat is...
.
.
.
Kisebb hajsza és nagyobb bújkálás után meglett Setu...a csomagok nélkül...
-Én kicsavarom az utolsó csepp lélekenergiádat te nyomorúság-kergető, teee!
Mit műveltél? Hol vannak a féltett eszközeim? Gyerünk, mutasd csak, hol hagytad el!!!!!
Hiába...nem használt sem a könyörgés, sem a fenyegetés...
-Ha már így alakult, te csökönyös dög, hát rendben, de ezentúl ti se esztek több sütit! Irány a Tappancs!

***

A három emigráns által alapított szövetség még nem volt túl nagy...csak az őrtorony néhány szintje volt készen, várva az új jövevényeket.
-Helló Pici! Hát te? Mi ez a sok zsák? Arról volt szó, hogy csak néhány ruhát hozol...-lapogatta meg a nő hátát Glórin.
-Tudom, tudom...de úgy döntöttem, hogy nem maradok soká. Remélem a vakoló tudományomnak hasznát veszitek. -vigyorgott Ciklon.
-Naa, Pic! Maradj jóóó sokáig! Gondold át...rettentő meggyőző tudok ám lenni! - és már készítette össze a régi-új csapattag meggyőzéséhez szükséges eszközöket Damage...
-Tehát, hol vannak a tervek? - ragadta meg a vödröt és vakolókanalat Pici.

***

-Szóval nem gondoltad meg magad...
-Nem, már döntöttem.
-Nem lesz könnyű...
-Ha nem jön össze, akkor lesz még helyem nálatok?
-Naná! Tudod: FOR THE TAPPANCS! - vigyorodott el Damage.

***

-Szia Khetty!
-Te meg? Hogy-hogy erre? Miii? Ez meg micsoda? - bökött a Napkapu vezetője a jövevény mellkasára.
-Jól látod...most már egy hordába tartozunk – vigyorgott a cukrászként is ismert fekete hajú nő.

- Mi az, hogy…? Csak így összepakoltál és eljöttél? – hökkent meg Khetty.

- Hát gondoltam, meghúzhatom magam nálatok egy darabig…

- Hááátöööö…

- Mivanmáááá’? – harsant a levegőbe Stubb mézsörtől mély hangja.

- Támadnak balról! – felelt Gill, miközben elszáguldott a beszélgetők mellett.

- Háborúztok? – húzta fel a szemöldökét Piciklon.

- Jep! – nézett az égre Khetty bosszúsan, ahogy a védfalra imbolygó törpét nézte. – Mindjárt jövök! – dünnyögte, majd elindult a harci szekercéjét serényen forgató vörös szakállú társa irányába.

Gill eközben átugrott a védfalon és Napmoval egyetemben fejbe vágtak minden támadót, akit csak elértek.

- Ezek részegek? – pislogott Piciklon döbbenten a támadókra.

- Vigyázz, nehogy elérjen egy kóbor kődarab.

- Ugyan! – legyintett az egykori gyémánt, majd egyre nagyobb jókedvvel nézte a kialakult párharcot.

Egy támadó valahogy átverekedte magát Napmon, Gillen és Stubbon, aki úgy tűnt józanul esetlenebb, mint ittasan, és a beszélgetők felé igyekezett.

Khetty egy szikraesőt röpített felé, mire a támadó visszazuhant a védőfal tövébe. Egyenesen a harcban mindig körülötte tébláboló állatára.

- Jól vagy? – lesett át a védfalon Piciklon most már szélesen vigyorogva, majd hozzátette: - Hát ez jobb, mint folyton a vörösök és a kékek sátrait bámulni. Tudok segíteni?

- Nem hiszem… túl erős vagy hozzájuk… és a törvények tiltják! – rázta meg a fejét Khetty. Mielőtt átlendült volna a falon, hogy a hirtelen kialakult csatába vesse magát még visszanézett: - Még mindig jól sütsz? Alkothatnál valamit, mire végzünk itt… hát mondjuk Lia lehet, hogy kidob a konyhájából… de gondolom elintézitek magatok közt a dolgot! – kacsintott a mindig bajba kerülő kalandornő.

-Úgy-ahogy...majd meglátom, mit tehetek ez ügyben – mosolyodott el Pici. – Vasaló formájú torta? – vigyorgott kárörvendően.

Válaszul csak egy darab féltégla szelte át a levegőt.

- Értem… hát ha nem, nem… Gyertek, dögök! – terelte állatait a torony mellett felhúzott fa építmény felé, ahol megpihenhettek a hosszú út után.


***

Az egyik közeli dombon találkoztak. A zafír harcos nem volt boldog a fejleményektől, a távolba meredve, mozdulatlanul várt a lányra már jó ideje... egyszer aztán osonó lépteket hallott maga mögött.
-Sejtettem, hogy készülsz valamire... - mondta, hogy a lány tudtára adja, hogy tudja, hogy itt van.
-Hiszen ismersz...szeretek meglepetést okozni. -mosolygott komor lovagjára Pici.
-Reméltem, hogy a mi szövetségünkbe jössz...-komorodott el még jobban Lord of Destiny hangja.
-Túl egyszerű lett volna...
-Végleges a döntésed?
-Igen...így lesz a legjobb mindenkinek.
-Nekem nem...-csattant fel Lord és szemberfordult a lánnyal.
-Ki fogod bírni...ahogy eddig is...
-Maradsz a Napkapunál? Te, aki harcos vagy?
-Még nem tudom...hívnak sokfelé, de sejtem, hogy merre lenne érdemes - majd lesütötte szemét, miközben lábával a földet seperte.
-Bah. Szóval már tudod... még találkozunk. - azzal hátat fordított a végzetúrnőnek a Tyrant büszke harcosa, és elindult.
-Ennyi? Semmi feddés, ordítozás?
-Nem ítélkezni jöttem - hallatszott a lovag távolódó hangja
-El sem köszönsz? - kiabálta szomorúan Pici.
Lord megtorpant.
-Igazad van, ez nem rám vallana!
Majd egy hatalmas kataklizmát varázsolt a tőlük nem messze lévő hegyre, ami másodperceken belül eltűnt, mint ha ott sem lett volna, és a felszálló füst egy zafírt formált meg.
Visszapillantott a lányra, pajkosan elmosolyodott, majd odavetett egy félmondatot:
-Ki fogsz Te még kötni az oldalamon. Majd kacsintott és elszaladt a naplementébe...
A lány bámulta a távolodó alakot, és elmerült gondolataiban.

***

-Hát itt lennék... -nézett a magasba törő tornyokra az újdonsült smaragd.
Megzörgette az erődítmény sárkánykapuját...
-De biztos, hogy jól meggondolta?
-Nem...
-De akkor miért?
-Légyszíves! - ekkor egy domináns morf hatalmas bucskázásokkal görgött le a hegyoromról.

***

A kapu hirtelen kivágódott, és egy rövid hajú, félmeztelen, izmos férfi jelent meg. Dutch megkapaszkodott kapufélfának, és végigmérte Piciklont. A férfiból áradt a szesz szaga, egyik kezében egy üveg bort szorongatott.

-Szép jó… -kezdte volna a lány, de a férfi félbeszakította.

-Szervusz csibém, már vártunk rád. –vigyorgott Dutch, majd megragadta Piciklon karját, és berántotta a kapun.

Odabenn hatalmos volt a felfordulás. Az egész szövetség az udvaron tivornyázott. Voltak, akik borízű hangjukon teli torkukból énekeltek, mások részegen próbáltak felmászni az epikus emlékműre, mások, pedig egyszerűen csak vedelték az italt.

-Hé srácok! Megjött a táncosnő! –kiáltotta Dutch, mire a férfiak kurjantgatni kezdtek.

Egyszer csak egy másik kéz ragadta meg Piciklon karját, és ragadta el a részeg férfitól, aki ezt szinte észre sem vette.

-Te mit keresel itt? –sziszegte Stardust.

A smaragd mágusnő karjait összefonva méregette Piciklont, és bal lábával ütemesen topogott. Arcán leplezet idegesség honolt, az a fajta, ami azokra az emberekre jellemző, akik egyedül maradnak józanok egy csapat részeg között.

-Ez mi? –bökött Stardust a másik nő mellkasán látható jelvényre.

-Otthagytam a gyémánt hordát…

-Juhééé! –hallatszott egy éles kiáltás.

Dalen érkezett kocogva, nyakában ülő LanMaffiával. A csuklyás kezében egy üveg tömény volt, amit időnként meg-meghúzott. Lovasának mindkét kezében egy-egy üveg bor volt. Mint egy sisakot úgy viselte a fejébe húzott vödröt, ami zörgött, ahogy a fejét mozgatta. A vödörre a „HŐS” szó volt szénnel felírva, füle a galetki álla alá volt hajtva. LanMaffia megigazította a vödröt, amiből egy pár őskő gurult ki.

-Mi a helyzet lányok? Nyertünk! Buli van! –kiáltozta Dalen.

Piciklon értetlenül pislogott Stardustra, aki fáradtan sóhajtott.

-Sikeresen visszavertük a Tökéletes Gyémánt támadását, azért az öröm. De nem válaszoltál, arra hogy mit is keresel itt.

-Hát… arra gondoltam, hogy esetleg jelentkeznék…

-Remek ötlet! Vegyük fel! –kiáltotta Dalen, és hirtelen megpördült, úgy hogy Lan majd leesett a nyakából.

-Hé srácok, ki van amellett, hogy felvegyük ezt a hölgyet? –kiáltotta a mulatozó társaság felé.

Válaszul, hangos éljenzés és más egyéb ordítás és hörgés jött.

-Remek! Megszavaztuk! Isten hozott a klánban! –vágta hátba Dalen Piciklont, majd nyomott egy üveg italt a kezébe. –Buli van!

A lány értetlenül nézett a távozó férfiakra, majd újra Stardustra, aki a halántékát masszírozta.

-Jól van, gyere, keresünk neked egy szobát. –sóhajtott lemondóan.
Dátum: 2009.06.08. 18:55:04
Végzetúr hírek - topik, ma
*http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.0

Ez nem hiba.

*edit, azért belinkelem
Dátum: 2009.06.08. 17:08:07
Koc: ezen "dühöngök" én is...marha sok a vadászati idő, maxos EF-el is...
Személyes tapasztalat, hogy az elmúlt 1-2 hétben 200 alatt nem volt a CSP-im száma, az elmúlt hétvégém délutánjai/estéi arra mentek rá, hogy levadásszam...a végén a már-már a hajamat téptem!

Annak, aki nem dolgozik gépközelben ez sokkal rosszabb, mint akit a munkája is a monitor elé köt.

Nekem volt egy olyan ötletem/javaslatom, hogy 50. szint felett (elvégre itt már az elfogadhatónál több időt vesz el a játék, és eddigre már a játékosok igen sokat belefeccöltek abba az egyetlen karakterbe...) egy korrekt huszárvágással feleződjön a 3:30 vadászati idő...1:45-re...azt még a végzetmedálokkal se lehet, 1 perc alá csökkenteni.

Amúgy LE van magas szinten is...és még a kivégzés se kell hozzá. Figyelni kell és utána már csak szerencse kérdése. De ez más szinteken is az (annak aki nem portya karaktert visz, hanem egy "vegyes tüzelésüt" ).

(Ha marhaság, akkor elnézést )
Dátum: 2009.06.07. 23:07:46
Az elsőre talán egy okosabb válaszol

A második pedig roppant egyszerű....amikor felveszed a küldetésért járó jutalmat, akkor 5%-al többet kapsz (ilyen még jópár epikus bizsu is) tehát: alap jutalom*1,05
Remélem elég pontos választ adtam...már késő van
Most már nekem is fixálódott a dolog...ott leszek.
Ajánlom, hogy odadugd az orrod...
És különben is, neked csak egyet ígértem...világraszóló haverodnak jövök kettővel
Dátum: 2009.06.04. 17:29:53
Nekem 250 alatt van a kavicsok száma, de jelentősen többet találok, illetve lopok...lehet, hogy random, de az is lehet, hogy csak beleképzelem, illetve tényleg van benne valami
Dátum: 2009.06.03. 20:54:17
ma 20:52 (másodpercet nem tudom)

Az egyik csatát szerettem volna megnézni a szövetségi támadásoknál.

Edit: jah V1-en
Dátum: 2009.06.02. 11:49:57
Kóc: 10 pont
Dátum: 2009.06.02. 11:38:09
"Ha jól tudom, eddig sem ütöttek túl sok szintet lefelé"

56. szintről is leütöttek 50-re...
Dátum: 2009.06.01. 19:48:26
Idézet: Mortimer - 2009.06.01. 19:42:30
Hogy lehet ilyet berakni bármiféle hatásvizsgálat nélkül?

A "legröhejesebb", hogy azért nem került be hamarabb, mert tesztelték és így találták "megfelelőnek"
Amúgy örülök, hogy a nálam nagyobbak jól szórakoztak...az én 1-5 -ös eredményem, a saját konokságomnak köszönhetem...

Kíváncsi lennék Miklós véleményére/reakciójára, hogy ezt miért is így gondolta ki... (Valószínű ez az, amit nem fogok megtudni/elolvasni...)
Dátum: 2009.05.30. 15:21:54
Cras: nekem is elég gyakran feldobja a 8 órán belül támadottakat...
Pl. olykor téged is (8 órán belül)
Dátum: 2009.05.29. 18:32:43
Azért a TF talira tessék eljönni. Főleg te, Zacc!
Ha sokan "bántani" akarnának, majd megvédelek
Dátum: 2009.05.28. 21:57:47
Privátban már megbeszéltük...sajnálom, hogy így alakult.
Dátum: 2009.05.28. 16:03:05
Zoli foglalkozik vele. Ez nem Baraty asztala.

Vagy pedig az info@., ill. banned@-ra kell írni
Dátum: 2009.05.28. 15:55:21
Cave: ezt én elhiszem. De mielőtt beléptem a VM-be*(mivel ő is ott játszik)* írtam Dani Zolinak, hogy "hahó, olykor egy IP címről lépünk be a párommal". Ezt spec. bárki megteheti.
A lényeg, hogy ilyenkor csak az egyik karakter (értsd: egyikünk) portyázik...ennyi

(És nem nyúlunk bele egymás karakterébe...az tabu )

*csak a lényeget hagytam ki
Dátum: 2009.05.27. 18:40:11
10 pont