Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
181. hozzászólás - 2009.05.13. 06:17:28 (Válasz Zaccmester #175 hozzászólására.)
Na de Zacc, ha jól emlékszem ott nem a jelentkezéssel volt problémájuk.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
182. hozzászólás - 2009.05.13. 07:14:34 (Válasz Almási Viktor #179 hozzászólására.)
Begginer-t nem félteném a helyedben, a nem gyémántságot már kóstolta és nem ízlett neki
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
183. hozzászólás - 2009.05.13. 09:49:53 (Válasz Almási Viktor #179 hozzászólására.)
Szép jó reggelt, megjelent az emlegetett szamár is
Mási testvér ne aggódj, tisztában vagyok vele, hogy igaz hittérítőként az egyház falain belül a helyem, meg Crimson mester mögött még fasorban sem vagyok, úgyhogy hozzájuk meg biztos nem kellek




Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
184. hozzászólás - 2009.05.13. 10:04:59 (Válasz Gyulas84 #183 hozzászólására.)
Mit mondjak erre, hogy ne tűnjön se toborzásnak, se hazugságnak? A jó kapcsolatra való tekintettel eszembe sem jutna, hogy a Lélekszipolyozóktól próbáljak átcsábítani valakit, égne az arcomról a bőr. Sajnos több más szövetséggel is hasonlóképp vagyunk, akit meg volt pofám, azt már felkerestem. Marad tehát a toborzószöveg a szövetségi adatlapon, aztán aki megfelelő választásnak talál minket, jelentkezik:)
Hm, tulajdonképpen a TGY-vel teljesen semleges a kapcsolatunk, soha nem volt dolgunk egymással, mindjárt írok Nephilának:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
185. hozzászólás - 2009.05.13. 10:34:11 (Válasz Crimson #184 hozzászólására.)
Asszem ez így korrekt




Pontszám: 5
népszerűtlenEmptyFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
186. hozzászólás - 2009.05.15. 22:42:13
a Fekete Sárkány Klán Tagfelvetelt hirdet , nagyon jo clan epitkiezessel jol allunk sok aktiv tagot varunk:) akit erdekel jelentkezzen , ha reszletesebben erdekli irjon ram
A terkapura hajtunk 1000el , kerdesekre szivesen felelek irjatok:)

Udv Empty
Pontszám: 5.33
népszerűDiaboloFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
187. hozzászólás - 2009.05.19. 23:14:04
Üdvözletem minden végzetúr társamnak. Bladewarrior vagyok, a Sötét Orion szövetség vezére. 2 db tagot keresek szövetségünkbe, mely szépen halad, fejlődik, növekszik. Első sorban Építőmestereket keresnék, de minden jelentkezőt szívesen látunk. Szövetségünkbe való lépésnek nem sok feltétele van, pusztán a kapott 2 szavazatból kérek 1-et, és nagyjából ennyi. Az építkezéseket mindenki akkor és annyi LE-val támogatja amennyivel tudja - természetesen ez építőmesterekre nem vonatkozik -. Nos, várom minden kedves érdeklődő üzenetét, figyelmeteket köszönöm.
Üdvözlettel: Bladewarrior
Pontszám: 5
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
188. hozzászólás - 2009.05.25. 15:29:25
A Kerep & Bingi & Szoki szövetség aktív, feltörekvő játékosokat keres, nagyratörő tervek megvalósítására. Szintkövetelmény nincs, de előny a 10-15ös sávban feszítés. Építkezésekben való részvétel kötelező és jobb ha a Jelentkező a háborúkat sem veti meg. Akinek kérdése van, forduljon bizalommal hozzám vagy Bingi-hez!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5
fórumozóAngemonNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
189. hozzászólás - 2009.05.26. 20:56:18
Gyertek csatlakozzatok hozzám,fejlődjünk együtt!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
190. hozzászólás - 2009.05.28. 21:39:39
Káosz és Vér szövetségi közlemény

Szövetségünk tagjainak egy része a játékának befejezése mellett döntött, a maradók pedig megpróbálják kihúzni a V4-ig, ahol talán újrakezdjük mindannyian.
Indoklásul:
meglátásunk szerint a játék fejlesztési iránya nem követi az egyenlő esélyek elvét, mindezt pedig rohamosan emelkedő költségek mellett (feltéve, hogy versenyképes játékra vágyunk).
Több alkalommal kerültünk hátrányba egyoldalú fejlesztések miatt, melyek egy szűk réteg kedve szerint lettek kialakítva.
Az utolsó csepp a pohárban a Kristályszövetség lehúzása kutunknak, valamint ISMÉT egy olyan háború, ahol multizással (is) fölénk lehet kerekedni, pár nap kispadért cserébe.
Ezzel kimerült a tiszta játékhoz való jog esélye, mi úgy érezzük.

Szövetségünk megpróbálta a felzárkózást, ami sajnos kudarcot vallott. Köszönhetően Tihor Miklósnak ötleteinek. A kínzókamra, kristályhorda, de legfőképpen háború csarnoka fejlesztéseinek, amiket maradéktalanul ki is használt a Tökéletes Gyémánt, Azúr légió, Végzeturak Mesterei szövetség. Jogosan tették, de sajnos megfojtottak vele. Ez van.

Köszönjük a figyelmet és játéklehetőséget.

Zaccmester

U.i.: ezen a fórumon szeretnénk fent maradni, hogy tarthassuk egymással és Veletek a kapcsolatot. A kudarcunk és (néha) ellentétes szemléleteink ellenére jókat beszélgettünk és vitáztunk, szeretnénk ha nem zárulnának le végleg a valódi és emberi kapcsolatok közöttünk. Kérem ezt toleráljátok nekem/nekünk. Köszönöm!
Pontszám: 8.95
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
191. hozzászólás - 2009.05.28. 21:54:43

Akkor nincs értelme hordát váltanom&mennem?
Akkor keresek mást
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
192. hozzászólás - 2009.05.28. 21:56:19
Igen d4avid, hagyhatod a kiégetteket is

Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
193. hozzászólás - 2009.05.28. 21:57:47 (Válasz Zaccmester #190 hozzászólására.)
Privátban már megbeszéltük...sajnálom, hogy így alakult.

Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
194. hozzászólás - 2009.05.28. 21:58:14
Hát ez szomorú...Milyen sokan hagyják már abba...És már én is unom magam
v4 talán jobb lesz,reméljük,és ott már én is benne leszek a "nagy csapat"-ban
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
195. hozzászólás - 2009.05.28. 21:58:48 (Válasz D4vid #191 hozzászólására.)
Hogyne lenne? Akik alacsonyabb szinten vannak (nem éri el őket a TOP és kristály), azoknak a K&V lehet a Kánaán!
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
196. hozzászólás - 2009.05.28. 22:01:54
Zacc, én már nemtudom mi lesz velem...most nem is érdekel annyira...Doki, Te, Skandar, talán Devil (megkell mondjam őt bírom a legjobban..(, ti mind-mind töröltök, hiába vannak ott a szintbeliek, nem lesz már élvezetes itt a játék. egymás mail-ét tudjuk, v4-re majd figyelmeztetjük egymást:)
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
197. hozzászólás - 2009.05.28. 22:05:24
Na, jöhetnek az értelmes kommentek hogy mit kell itt sírni, blablabla
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
198. hozzászólás - 2009.05.28. 22:08:56
Bejelentettétek a törlést, gyengék vagytok :winnie:

V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
199. hozzászólás - 2009.05.28. 22:09:42
nekem apám kiskoromban mindig aztmondta...Fiam az a vesztes aki feladja...

eztudom elmondani itt is...foggal körömmel ha kell kúszva mászva tövig süppedve a vérbe és sárba de mindig csak előre mert ha feladod elbuktál és minden addigi tetted csak egy hiábavaló magányos halkan elpukkanó kis fing volt csupán...vagy valmi iylesmi...

aztánmeg az is elgondolkodtató hoygha valki feladja az ellenség nyomására a harcot akkor több mint valószinű hogy az ellenség fog nyerni...(én ezé forumozok még mindig xD)

nahde nem bölcselkedek mára többet...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.71
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
200. hozzászólás - 2009.05.28. 22:14:51 (Válasz Dr_Faktor #199 hozzászólására.)
Mondj valami értelmes célt, amiért érdemes kúszni-mászni ITT
A szórakozás része számunkra kiveszett, mea culpa

Winnienek pedig előre üzenem, hogy bejelentettük! Okulásképpen, hátha valami pozitív eredménye is lesz azoknak, akik maradnak kúszva is.
Pontszám: 8.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője