Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
népszerűPockoFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
121. hozzászólás - 2009.02.18. 10:55:51
"A vadász már csak azt hallotta, hogy a bozótból mindenhonnan kiáltások hallatszanak. Tudta, hogy küzdenie kell, de arra nem számított, hogy négy goblinnal kell összemérnie az erejét. Amikor megpillantotta ellenfeleit halkan egy imát mormolt el, és kardját kezébe fogva várta a véget.
Talán ez az utolsó fohászom – gondolta Nolan. Az ima után a vadászt azonban furcsa érzések kerítették hatalmukba. Érezte, ahogy az elméjéből felszabaduló lélekenergia összekeveredik a testében lévő skorpió méreggel, és ez egy nagyon különös folyamatot indított el. A vadász szemei színűket vesztették, pupillája összeszűkült és valami különös düh, egyfajta őrjöngés kerítette hatalmába. Tudta, hogy most már a szánalmas kis goblinok fognak az életükért küzdeni. A csata rövid volt és kegyetlen. A vadász fegyverrel és pajzzsal a kezében szinte táncolt. A kard és a tüskék, valamint a halálos tánc megtették hatásukat. Rövidesen Drach Nolan mohón szívta magába mind a négy halott goblin lélekenergiáját."

Részlet Drach Nolan, az első vadász krónikájából

Ha e rövid kis részlet felkeltette az érdeklődésedet, és szeretnél a 2. világban az Őrjöngő Vadászok Klánjához tartozni, akkor keress meg bátran!

Pocko, klánvezér
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
122. hozzászólás - 2009.02.21. 21:30:03
Sziasztok!

Világ2-n a "Rubin harcosok" szövetség rubin, vagy hordát váltó játékosokat keres. Szinted nem számít, ha megfelelsz felveszünk. Hordaváltás esetén, ha csak az őskő a probléma, lehet velünk beszélni ideiglenes vagy akár végleges kölcsönről is. Prém nem feltétel, aktivitás viszont igen.

A szövetségünkről a szövetségi oldalon látható dolgokon kívül annyit érdemes tudni, hogy nagyon összetartók vagyunk. Minden játékosunk aktív és néhányan már sokat látott, tapasztalt arcok. Van közöttünk tizenéves is, de van 30-as korosztály is. Jómagam 25 vagyok.
Talán legnagyobb érdemünk idáig, hogy két nálunk sokkal erősebb klánt is legyőztünk, nem véletlenül.

Rugalmasak vagyunk és napi szinten kommunikálunk egymással, akár percről percre. Újabban térkapuval is rendelkezünk.
Aki jelentkezik, az a szövi oldal alapján tegye ezt meg.

Jó játékot mindenkinek!
"May your blades never dull."

Szurilo,
Rubin harcosok
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
közellenségPutzFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
123. hozzászólás - 2009.02.25. 14:03:12
Elnézést kérek mindenkitől. Az előző bejelentkezésemet szeretném kijavítani. NEM HUNO...hanem Putz. Mégegyszer elnézést kérek. Fogadjátok gyakorlatlanságomnak. Köszönettel Putz
Pontszám: 3
kedvencKupekFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
124. hozzászólás - 2009.02.27. 16:42:46
Sziasztok.

Világ1
A Vérivok szövetség
keres új tagot,szint nemszámit,adó nincs,csak szórakozásból játszunk munka idő(ben) és néha utána.

Idősebbek vagyunk így a nyugodt de komoly játékot szeretjük.
A hozzászólást Kupek módosította 2009.02.28. 17:53:34-kor
Pontszám: 6.50
közellenségMonster13Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Felhívás
125. hozzászólás - 2009.02.28. 11:37:10
Aki szeretne csatlakozni a PoA nevű szövetségemhez a írjon ide mert 1edül vok várom a jelentkezéseket
Pontszám: 3
közellenségMonster13Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
126. hozzászólás - 2009.02.28. 11:37:39
ja a V3-ban
Pontszám: 3
közellenségKama76Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
127. hozzászólás - 2009.03.05. 13:20:52
Sziasztok Rubin szövibe szeretnék be lépni.
Pontszám: 3
fórumozóevil25Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
128. hozzászólás - 2009.03.05. 17:52:51
A Fehér Kígyó testvérisége harcosokat keres soraiba,a követelmények:min.20. szint,kitartás,elszántság,hűség.Nem mi vagyunk a legerősebbek,de az összetartásunk megtörhetetlen,így csak az jelentkezzen,aki képes ezeket felvállalni.
Pontszám: 5
kedvencKupekFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
129. hozzászólás - 2009.03.07. 05:39:03
Sziasztok.

Világ1
A Vérivok szövetség
keres új tagot,szint nemszámit,adó nincs,csak szórakozásból játszunk munka idő(ben) és néha utána,
Ha egyedül vagy,bárki kifoszthat büntetlenül,elrontva evvel a szórakozásod..................
Gyere és csatlakoz,segítsük egymást !
Pontszám: 6.50
fórumozóBhaalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
130. hozzászólás - 2009.03.14. 16:24:01
Üdvözlet Mindenkinek!

V1-en az IQ Betyárok jelenleg 6 újoncot vár táborába.

Jelentkezz nálam pm-ben, vagy a szövetségi lapon.

IQ Betyárok, bhl_
V1 : IQ Betyárok, bhl_
V3 : Illuminati: Rubra Manifestatio, bhaal
Pontszám: 5
népszerűBinikeFérfi
Végzetúr tehetség
197 hozzászólás
Profil megtekintése
toborzok
131. hozzászólás - 2009.03.16. 15:11:08
kukucs

A New Unio, egy most alakult szövetség amely új tagokat szivesen lát soraiban. Bárki jöhet. Újonc és tapasztalt végzetúr jelentkezését is várom.
Eszek egy kis babot, aztán csapom neked a szelet

V2: JohnCoffey
V3: JohnnieSkywalker
V4: Kukucs; JohnnieSkywalker, JohnCoffey, Gombóc Artúr
Pontszám: 5
közellenségWolf007Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Silver
132. hozzászólás - 2009.03.22. 19:54:05
Sziasztok! (világ 1)
A Silver szövetség tagfelvételt hirdet.

Jelenleg 7 tag felvételére van lehetőség, de ez a későbbiekben még nőni fog.


Követelmények :

- Legyél aktív játékos ( napi minimum 4 )

- Légy csapatjátékos

- Minimális felvételiszint: 10

- A Szerzett LE differencia ne haladja meg a -20.000-et

- Minimális Tulajdonság Összeg: 186

Aki ezeknek a követelményeknek megfelel és szeretne csatlakozni a Silver szövetséghez azt szívesen látjuk.
Pontszám: 3
népszerűtlenAlkazarNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
133. hozzászólás - 2009.03.23. 08:29:10
Na jó jó értem én de arról is írjon már valaki mért jó ha szövetségbe lépek)) a feltételekről sokat olvasni de előnyökről?? semmi...ugyhogy maradok magam ,amig nem látom mivel jobb nekem ha bárhova is be szeretnék lépni
Alkazar
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
134. hozzászólás - 2009.03.23. 08:30:54 (Válasz Alkazar #133 hozzászólására.)
Bekerülsz egy társaságba, használhatod a szövetségi épületeket, lehet háborúzni, ilyesmik.
Pontszám: 5
kedvencBjork123Férfi
Végzetúr tehetség
190 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
135. hozzászólás - 2009.03.23. 08:35:03 (Válasz Alkazar #133 hozzászólására.)
Idézet: Alkazar - 2009.03.23. 08:29:10
Na jó jó értem én de arról is írjon már valaki mért jó ha szövetségbe lépek)) a feltételekről sokat olvasni de előnyökről?? semmi...ugyhogy maradok magam ,amig nem látom mivel jobb nekem ha bárhova is be szeretnék lépni

Például az épületek adta bónuszok miatt érdemes csatlakozni egy szövetséghez. Ezt mindenki elég hamar belátja.
Pontszám: 4
népszerűtlenAlkazarNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
136. hozzászólás - 2009.03.23. 20:38:53
Rendben..és egyedűl nem is tud érvényesülni az ember? mert azért ki tudja milyen társaság az és hogy tetszeni fog e ott nekem?ha nem tetszik akkor mi van?szóval még nem vagyok meggyőzve))
Alkazar
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
137. hozzászólás - 2009.03.23. 22:54:24 (Válasz Alkazar #136 hozzászólására.)
Ha nem tetszik, kilépsz, és megnézel egy másikat. Viszont magasabb szinten már akkora bónuszokat adnak a szövetségek, hogy magányosan esélytelen leszel, valamint sok küldetést is csak szövetségben tudsz megcsinálni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
138. hozzászólás - 2009.03.23. 23:33:09 (Válasz Alkazar #136 hozzászólására.)
Ez alapvetően egy társasági játék, lehetsz magányos farkas, de nem jársz vele jól. A jelentkezésed pedig ne úgy add le, hogy azonnal jelentkezel, hanem levelezzél egy kicsit a vezetőkkel, vagy más tagokkal, abból kiderül, hogy neked való társaság-e, valamint ők szívesen látnának-e.
Pontszám: 5
népszerűtlenAlkazarNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
139. hozzászólás - 2009.03.24. 05:08:45
jó akkor figyelek...játszom másikon is ott dolgokat aranyakban mérnek na a lényeg egyszer beléptem ilyen szövetségbe ott ,de el is hagytam, azzal kezdete adjak neki hetente 1000 aranyat be..kérdem én mire? hogy ő még nagyobb és erősseb legyen? és mit kapok én havi 4000 aranyért..na erre már nem volt válasz csak annyi ha nem tetszik a rendszer hagyjam el a klánt.. megtettem na pont ez klán az aki azóta is probálja lehetetlenné tenni a játékom..de én ráérek nem sietek sehova nem fontos rögtön fenn lennem a csúcson majd alakul valahova..lassan lassan ők is megunják majd..abban igazad van hogy nem jó egyedül de ott sem értettem mért kell a kicsknek támogatni a nagyokat pusztán csak azért mert ők hamarabb regiztek és régebb óta játszanak.Ez csak azon múlt kinek mikor tetszett meg a játék és ki mikor kezdett..
Alkazar
Pontszám: 3
népszerűtlenAlkazarNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
140. hozzászólás - 2009.03.25. 09:59:07
Na ha nem írtatok semmit csináltam eggyet jó-e nem-e nem tudom...mindegy..A lényeg ((-Lélekvadász Amazonok-)) szövetségbe tagtársakat várok kezdőket mint én és persze csak lányokat mert a pasikkal mindig baj van
Alkazar
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője