Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
201. hozzászólás - 2009.05.28. 22:17:03 (Válasz Szabinho #197 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.05.28. 22:05:24
Na, jöhetnek az értelmes kommentek hogy mit kell itt sírni, blablabla


Jönnek:
Sajnálom a döntést srácok. Nem volt éppen a KV unszimpatikus klán nekem, csak érdekes volt a felfogásotok, ennyi. De a legjobbakat kívánom a való életben! És köszönjük, hogy játékotokkal és megjegyzéseitekkel színesítettétek eddig is az összképet! Egy újabb szín hiányzik most majd újra a palettáról...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
202. hozzászólás - 2009.05.28. 22:24:18
én örülnék ha maradnátok (nem azért hogy kilopjam belőletek a lelket is, hanem mert szerves részét képezitek a játéknak)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
203. hozzászólás - 2009.05.28. 22:29:36 (Válasz LanMaffia #202 hozzászólására.)
Köszönjük Piciklon, Byzon és Lan. Már nincs visszaút, most is láthatjátok már a szövilapon. Még Doki és én gőzerővel termeljük a LÉt, hogy a maradóknak búcsúzóul építsünk egy "keveset".
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
204. hozzászólás - 2009.05.28. 22:42:03
Az alapító törölt. Tompapa elment. Zacc és Doki még épít. mivan itt?
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
205. hozzászólás - 2009.05.28. 22:42:55
a célt azt neked kell megtalálni Zacc...de amugy 7 szintel vagy nagyobb tőlem de bennem most tombol a végzetúr láz...pedig áhhh ma kaptam 5 támadást 6-7szintről 1et nyertem 2t meg utána visszabosszultam...és ez egy jobb nap volt...van néha amikor piszok szar...1-2 napja is durva dolgok voltak mostmár kezdenek azok is rendeződni ez új reményt és kedvet ad...holnap is jövök...amikor meg televan a tököm mindennel akkor elmegyek gombázni a kombákba és pár napig csak figyelek...

de az biztos hogy aki abbahagyja törli magát vagy legatyásítja a kariját az pár hónap mulva már csak egy emlékfoszlány pár játékos fejében akik ittmaradtak hogy emlékezzenek azokra akikmár nincsenek...márha érted hogyértem...

az épités amugy nemes és önzetlen hosszútávú minimális taktikázással is elvégezhető küldetés és vagy szent elhivatás...mert bizony mondom aztat is hogy nagy lélek az ki sokat épített...nekem is elkéne már kezdenem...

és basszus látod...forumozó lettél he há most dobod be a kulcsot? nah mind1...eccer még tán majd én is az leszek...

amugymeg sok Sikert minden távozónak a továbbiakban...itt jegyeznm meg hogy Mási testvér is a távozás útjára lépett...neve s hitvallása velünk és bennünk él...holnap tolok 10et az egésségemen =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.14
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
206. hozzászólás - 2009.05.28. 22:47:55
Nekem, mint VM-esnek sosem volt felhőtlen a viszonyom a Káosz és Vérrel (pedig barátom is játszik a klánban) és nem egy szóváltásom is volt a tagokkal (főleg Zacc-cal, bár vele kinek nem?), ettől függetlenül sajnálom a dolgot.

V4-en találkozunk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
207. hozzászólás - 2009.05.28. 22:49:04 (Válasz Dr_Faktor #205 hozzászólására.)
Tiszta lökött vagy néha! Egyébként többször pontoztalak fel, mint hinnéd. Nem kell ránk emlékezni, elég ha a maradóknak segítünk a távozásunkkal. Amennyiben nem, hát nyerünk sok szabadidőt és picivel stresszmentesebb életet. Ja, meg sörrevaló is több marad...
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
208. hozzászólás - 2009.05.28. 22:50:43
Amúgy nem tűnik el az egés K&V (legalábbis remélem). páran maradunk, hülyülünk, valahogy csak kibírjuk:)
Én arra is gondoltam hogy bcs le, hcs fel és irány háborúzni. vannak erős tagjaink. Tgy, meg ilyenek ellen pedig káput:D
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
209. hozzászólás - 2009.05.28. 22:51:00
Azért a FÓRUMOT figyelem: itt Skandar Graun K&V (Szelleme )

Válasz azoknak akik azt mondják, hogymindenáron csúszva mászva!!!

Hát Nem mindenáron!!

SOHA még nem szereztem virtuálisan ennyi jó barátot. Egy különleges alapítói hozzáállást alkalmaztam....kíváncsi voltam az emberek alaptermészetére...és hogyan lehet velük íly módon kijönni!! Mindig sikerült elérni, hogy a dolgok maguktól menjenek....és sajnos újra az emberi gyarlóság.....beleszólt (multizás stb)

Ez az emlék, hogy ilyen csapatot tudtam összehozni......megért mindent!!!

Szabinho.......nyomás előre !!!!!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 6.20
irritálóHurvinyekkFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
210. hozzászólás - 2009.05.28. 22:52:44 (Válasz Zaccmester #207 hozzászólására.)
Ahogy mondod Zacc barátom!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
211. hozzászólás - 2009.05.28. 22:59:23
Ajjaj, szét fogjuk offolni a topikot!
Nem tudja valaki, hogyan tudnánk nyitni egy In Memorian K&V topikot, hogy eltávozott lelkeink ott ökörködjenek egymást között? Ahogyan már megszokták...

Ricardo, hát igen. Volt pár affér, de "csak a szépre emlékezem"!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
212. hozzászólás - 2009.05.28. 23:32:59 (Válasz Zaccmester #190 hozzászólására.)
Sosem kaptam még ennyi pontot, mint ezzel. Nem semmi...
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
213. hozzászólás - 2009.05.28. 23:47:42
Ezúton is nagyon köszönöm a kapott leveleket, az Avatar szövetségtől kapott már egyenesen meghatott. Hiába na, vénülök...
Nemes ellenfelek (nem ellenségek!) tömegével hozott össze a játék, akiknek szívből kívánok örömteli játékot!

Tisztelettel:
Zaccmester
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
214. hozzászólás - 2009.05.29. 01:20:01 (Válasz Zaccmester #200 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.28. 22:14:51
Mondj valami értelmes célt, amiért érdemes kúszni-mászni ITT
A szórakozás része számunkra kiveszett, mea culpa

Winnienek pedig előre üzenem, hogy bejelentettük! Okulásképpen, hátha valami pozitív eredménye is lesz azoknak, akik maradnak kúszva is.


ez más, ez tüntető jellegű. sírós indíttatásból ugyan, de filozófiát alápörkölve.

szóval nincs vele gond
Pontszám: 5.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
215. hozzászólás - 2009.05.29. 01:26:25 (Válasz winnie #214 hozzászólására.)
Nahát, tudsz még meglepetést okozni
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
216. hozzászólás - 2009.05.29. 12:52:20 (Válasz Zaccmester #190 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.28. 21:39:39
Káosz és Vér szövetségi közlemény

Szövetségünk tagjainak egy része a játékának befejezése mellett döntött, a maradók pedig megpróbálják kihúzni a V4-ig, ahol talán újrakezdjük mindannyian.
Indoklásul:
meglátásunk szerint a játék fejlesztési iránya nem követi az egyenlő esélyek elvét, mindezt pedig rohamosan emelkedő költségek mellett (feltéve, hogy versenyképes játékra vágyunk).
Több alkalommal kerültünk hátrányba egyoldalú fejlesztések miatt, melyek egy szűk réteg kedve szerint lettek kialakítva.
Az utolsó csepp a pohárban a Kristályszövetség lehúzása kutunknak, valamint ISMÉT egy olyan háború, ahol multizással (is) fölénk lehet kerekedni, pár nap kispadért cserébe.
Ezzel kimerült a tiszta játékhoz való jog esélye, mi úgy érezzük.

Szövetségünk megpróbálta a felzárkózást, ami sajnos kudarcot vallott. Köszönhetően Tihor Miklósnak ötleteinek. A kínzókamra, kristályhorda, de legfőképpen háború csarnoka fejlesztéseinek, amiket maradéktalanul ki is használt a Tökéletes Gyémánt, Azúr légió, Végzeturak Mesterei szövetség. Jogosan tették, de sajnos megfojtottak vele. Ez van.

Köszönjük a figyelmet és játéklehetőséget.

Zaccmester

U.i.: ezen a fórumon szeretnénk fent maradni, hogy tarthassuk egymással és Veletek a kapcsolatot. A kudarcunk és (néha) ellentétes szemléleteink ellenére jókat beszélgettünk és vitáztunk, szeretnénk ha nem zárulnának le végleg a valódi és emberi kapcsolatok közöttünk. Kérem ezt toleráljátok nekem/nekünk. Köszönöm!


Azert fura ez az egesz... Amig gyenge voltam rendszeresen utottetek, a volt szovetsegemet is gyakran raboltatok.
Amikor visszanyalt mar a fagyi akkor mar jott a siras, utnek a nagyok.
Amig Ti voltatok a nagyok, en meg a kicsit... Na mindegy.
Pontszám: 6.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
217. hozzászólás - 2009.05.29. 14:19:22 (Válasz tomika #216 hozzászólására.)
Ember, hónapokkal ezelőtt felhagyott a háborúkkal a K&V, amit a szövilapra is kitettünk! Miről beszélsz?
A HCS miatti veszteség miatt indítottunk kettőt nemrégiben, ha jól emlékszem. Nincs HCS, az sem lett volna...
Pontszám: 5
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
218. hozzászólás - 2009.05.29. 15:03:36 (Válasz Zaccmester #217 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.29. 14:19:22
Ember, hónapokkal ezelőtt felhagyott a háborúkkal a K&V, amit a szövilapra is kitettünk! Miről beszélsz?
A HCS miatti veszteség miatt indítottunk kettőt nemrégiben, ha jól emlékszem. Nincs HCS, az sem lett volna...


Nyilvan a multrol...
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
219. hozzászólás - 2009.05.29. 15:04:44 (Válasz tomika #218 hozzászólására.)
A múltban sokat háborúztunk. Minden más volt, Végzetúr is...
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
220. hozzászólás - 2009.05.29. 18:24:47
Na.

A Káosz és Vér felvételt hirdet, erős karaktereknek, akik pozitív harci mérleggel rendelkeznek, mind győzelem arányban, mind LE-differenciában. Azt még nem döntöttük el, hogy ráállunk-e a háborúkra, de mindenképp csak olyanokat keresünk akik tudnak alkalmazkodni, elfogadják a többség döntését.

Szabinho, egy a fogyatkozó Káosz és Vérből
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.05.29. 18:25:18-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője