Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
321. hozzászólás - 2012.11.11. 17:51:16
A Vérszomjas Vámpírok tagokat keres akit érdekel a szövetség az nézze meg és írjon nekem Farkasemberre
A hozzászólást Gyakorol módosította 2012.11.11. 17:52:55-kor
Pontszám: 5.58
fórumozóGyakorolFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
322. hozzászólás - 2012.11.11. 17:51:57
A Rubintharcosok tagokat keres akit érdekel a szövetség az nézze meg és írjon nekem Végzetes Vadkanra
A hozzászólást Gyakorol módosította 2012.11.11. 17:53:16-kor
Pontszám: 5.58
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
323. hozzászólás - 2012.11.11. 20:27:11 (Válasz Craslorg #320 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.11.10. 19:19:21
Mindenesetre reménytelen a srác.


Az a legszebb, hogy a V1-en és a V3-on is van rubin és smaragd szövije is.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.62
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Rubin szövetségek
324. hozzászólás - 2012.12.06. 19:36:54
V2-n keresünk nemrég alakult aktív szövetségünkbe új tagokat. A szövetség minden tagja napi szinten játszik és harcias beállítottságú, 25 győztes csata és több, mint 300 hozzászólás is ezt bizonyítja, tagjaink más világban szerzett tapasztalattal rendelkeznek.
Szövetség neve: A csapatka
Ha kedvet érzel egy jó csapatban játszani és együtt egy jó szövetséget felépíteni akkor írj bemutatkozást privátba Minimumnak vagy jelentkezz.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 10
fórumozóKvl88Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
325. hozzászólás - 2012.12.28. 13:06:14
Újonnan léptem a felszínre és megalapítottam a Lannister-házat, melyet felvirágoztatni szándékozom. Minden rubin végzetúrnőt és végzeturat várok, aki egy friss szövetség naggyá tételében kíván részt venni!!! HEAR ME ROAR!
Pontszám: 5
fórumozóChaosmokasFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
326. hozzászólás - 2013.03.03. 17:13:48
Hello mindenki!

V1-en tagokat keres a Fogadó a távoli utazóhoz nevű szövetség!!
ha aktív játékos vagy jelentkezz bátran!
Pontszám: 5
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
327. hozzászólás - 2013.04.03. 22:24:55
Most, hogy a világok közötti transzfer lehetősége megnyílt, Az Illuminati Lovagjai szövetség felvételt hirdet V1-V2-V5 játékosok számára a V3 szerveren, de V3-as játékosokat is szívesen várunk, ha előtte átlépnek valamelyik másik szerverre és vissza.

Amit mi kínálunk az a szerver, és a szövetség, valamint a belépés után, ha eltelt 6 hónap kapsz egy ajándék egérpadot, egy letölthető háttérképet, ami a Semmit ábrázolja és egy év eltelte után pedig egy ajándék USB-s egeret 3 féle választható színben, amíg a készlet tart.
Fontos megjegyezni, hogy a szerver és a szövetség nem kerül a tulajdonodba, csak használhatod.

V3 - a Semmi szervere

Itt nem kell figyelned arra, mikor jösz ki 15% alol, sőt alá se kell menni ha megéhezel és vadászni támad kedved, de legjobb, ha nem csinálsz SEMMIT se. Ezzel automatikusan a SEMMI egyház tagjává válsz, és megnyered az ingyenes kuponfüzetet, amivel kedvezményesen vásárolhatsz. Egyenlőre nincs benne SEMMI, de igyekszünk.

Az Illuminati Lovagjai

A szövetség nem tudom, hogy alakult, rémlik, hogy egy másikat megfenyegettünk, ha nem olvadnak bele a mi szövetségünkbe akkor rájuk lövünk a Kondor bolygón levő titkos katonai bázison elhelyezkedő Halálcsillaggal. Itt el is érkeztünk néhány fontos dologhoz, miért is különleges a szövetség.

- A szövetségnek saját, egy nagyon csinos kis bolygója van, mely körülöttem kering. Így a szövetségben garantált a 24 órás napsütés, amennyiben én úgy akarom. Szövetségünknek saját, szabadon, demokratikus eszközökkel megválasztott diktátora van (Én a Kedves Vezető) - Aki nem rám szavazott, azt kivégeztük. Szabad vallás és orvos választás van. A SEMMI egyháza szívesen fogad új tagokat, bár jelenleg SEMMI szabad hely nincs, de korrupciós várólista van, fel lehet rá kerülni. Orvos jelenleg nincs, de van egy Terike nevű nővérke, aki ellátja a sebesülteket -> sebesülés, automatikus kivégzéssel jár, a jelenlegi, igen fejlett szociális hálónk nem teszi lehetővé, hogy betegeket ápoljunk, mivel a kórházban (ami egyben a templom is) nincs SEMMI és így is marad.

- Minden héten van népszavazás, amennyiben a tagok úgy akarják, nukleáris kísérleteket hajtunk végre a Kondor bolygón, erre mindig van keret.

- Ha nincs kedved játszani és pihenni vágysz, a katakomba helyett, ingyen használhatod a Kondor bolygón levő üdülőcentrumot, ahol akár egy maraton wellness hétvégét is eltölthetsz, de ha az aktív pihenést preferálod, akkor kalandtúra keretében megnézhetsz egy atomvillanást 5 méterről, melyhez UV biztos kínai gyártmányú eredeti GUCCI szemüvegeket tudunk biztosítani. (Még nem volt rá panasz)

- Ha csak a mi szövetségünk lenne a francia szerveren, akkor a legtöbb épület, bajnoki cím és befejezett szövetségi küldetés is a miénk lenne, de ennek hiányában, ez nem így van.



Szövetségünkre jellemző, hogy teljesen áthatja a SEMMI és az adóterhek. Jelenleg az adó, napi 100 őskő, vagy ennek megfelelő pénz utálása a svájci bankszámlámra (a ciprusi offshore cégem jelenleg nem üzemel). Néha vidámak vagyunk, de akkor is csak én, de a szülinapomon mindenki ünnepel és mosolyog, miközben egy tört szegeznek a bordájának hű katonáim, hiába na, szeretnek. Audencia van minden évben egyszer, ilyenkor fejvesztés terhe mellett, bárki elmondhatja a problémáját (jellemzően nem jön senki, szerintem mindenki boldog). A tagok minden áldozatra készek értem, követve az örök eszmét, "Egy mindenkiért, de főleg Én értem!"


Mit várunk tőled?

Elsősorban odaadást. Add oda miden javadat, amid van. Számodra is fontosnak kell lennie a sorsomnak és hajlandónak kell lenned tenni is ezért. Pl.: extra adók, ujj csonkítás bocsánatkérés gyanánt...stb. Nem megyünk SEMMIre 3 sülthallal, az összes vagyonodat le kell adnod, hogy ne tűnj ki a tömegből, nálunk mindenki egyenlő, mindenkinek SEMMIje van, persze engem kivéve. Olyan embereket várunk akiknek nincs SEMMI mondanivalójuk és másokéra se kíváncsiak.

Értelem. Na ez az amire itt SEMMI szükséged nem lesz, hiszen egyszerűen szabadon választhatsz, hogy a rizsföldeken vagy a bányába kívánsz dolgozni és meghalni. A tagság életfogytig szól. Jelenleg a szövetség tele van, várólistára lehet felíratkozni D'Dy-nél vagy Molánál, némi pénzmagot elfogadnak, amennyiben a listán szeretnél előrébb kerülni, egyikük a kivégzési listát vezeti a másik a belépésit. Mindegy melyiküknél jelentkezel, a vége úgyis ugyanaz.


Sok szeretettel vár téged Az Illuminati Lovagjai szövetség, ahol nem történik SEMMI. Jelentkezz még ma.

kieg.: amennyiben 5 embert felíratsz a kivégzési listára, egy hellyel hátrébb kerülsz, és ha az 5 ember bármelyike is felírat 5 embert, akkor te is hátrébb kerülsz és az alattad levő is.

AKCIÓ! Aki még a héten jelentkezik, az most egy SEMMI kitűzőt és egy engem ábrázoló életnagyságú posztert kap ajándékba!
A hozzászólást Rodriguez módosította 2013.04.03. 22:33:36-kor
Pontszám: 8.38
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
328. hozzászólás - 2013.04.04. 21:29:22 (Válasz Rodriguez #327 hozzászólására.)
" Most, hogy a világok közötti transzfer lehetősége megnyílt, Az Illuminati Lovagjai szövetség felvételt hirdet V1-V2-V5 játékosok számára a V3 szerveren, de V3-as játékosokat is szívesen várunk, ha előtte átlépnek valamelyik másik szerverre és vissza. "

???????????????????????????????????


Ez meg mi?! Mi a túrónak kéne egy V3-as karinak átlépni és vissza menni a V3-ról, hogy egy V3-as szövihez csatlakozhasson?

Csak nem fejpénzt kaptok Miklóstól???!!!
Pontszám: 8.05
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
329. hozzászólás - 2013.04.04. 21:30:46
Azta... Ez kicsapta a biztosítékot.... Ez jobb mint a szülinapi ajándékaim amit ma kaptam...
Pontszám: 8.39
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
330. hozzászólás - 2013.04.04. 21:57:30
Azta... jól lepontoztatok... Pedig semmi rosszat nem írtam... Pontozzatok mán vissza lécci! Szülinapom van, ennnyi mán csak kijár nekem...
Pedig levágtam annak a mondanivalóját amire válaszoltam...
A hozzászólást Klarinét módosította 2013.04.04. 22:43:30-kor
Pontszám: 8.80
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
331. hozzászólás - 2013.04.04. 23:44:44 (Válasz Klarinét #330 hozzászólására.)
Valszeg nem mi pontoztunk le, hanem Rodriguez és csapata ,de látom már helyre állt a rend. Isten éltessen.
Pontszám: 7.80
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
332. hozzászólás - 2013.04.05. 00:36:34 (Válasz Fecsu123 #331 hozzászólására.)
Idézet: Fecsu123 - 2013.04.04. 23:44:44
Valszeg nem mi pontoztunk le, hanem Rodriguez és csapata ,de látom már helyre állt a rend. Isten éltessen.


Mucika!

Én nem pontoztam le, azt se tudtam, hogy ideírt. Amúgy is miért kellene lepontoznom, semmit olyat nem írt, sőt örülök, hogy a zomegán és az én alattvalóimon kívül más is elolvasta.
Pontszám: 6.16
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
333. hozzászólás - 2013.04.05. 01:11:10
Nem tökmindegy? Végül úgyis mindenki a Fekete Ligánál köt ki, ahogy azt Bendő Atya megjövendölte.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
népszerűKincsesFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
334. hozzászólás - 2013.04.05. 08:41:48
Én meg mindkettőnek nyomtam a 10-eseket Rodrigueznek azért mert baromi jópofa amit írt Klarinét pedig tényleg semmi rosszat nem írt, sőt inkább dícsérte Rodriguez írását, és hát szülinapos is. 10-10 pont
Pontszám: 6.67
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
335. hozzászólás - 2013.04.05. 08:48:18
A Szentek és Sérthetetlenek szövetség aktív tagokat keres a V1-es világon. jó kis csapat vagyunk, csináljuk a szövetségi feladatokat, megvédjük egymást, ha háborúzni szeretnél azt is meg tudjuk oldani. Épületeink maximálisan támogatják tagjainkat az ismételhetős küldetések végrehajtásában. Várunk minden olyan jelentkezőt, aki minimum 30-as szintű, legalább egy nap egyszer belép a játékba, és látjuk rajta, hogy nem csak vegetálni akar, hanem fejlődni is képes.
Ha úgy döntesz hogy jelentkezel hozzánk, kérlek jelentkezésedben írj egy rövid bemutatkozást magadról.

Üdv minden rubintnak!!! Nádja

Pontszám: 7.71
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
336. hozzászólás - 2013.07.26. 11:06:18
A fórumot aktívan használóktól kérdezném, hogy van bármi esély arra, hogy találjak 1-2 mecénás 100+os szintü végzeturat vagy hölgyet akik nagy unalmukban építenének pár 10 millió lét egy kisebb szövetségbe a v1en?
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
337. hozzászólás - 2013.07.26. 19:54:04 (Válasz Little Richie #336 hozzászólására.)
Hát erre nem vennék mérget... Próbálkozhatsz de nem tartom valószínünek a dolgot... Tapasztalatból írom. Ehhez ismerettség kell. Jobban jársz ha találsz egy kicsi aktív szövetséget amíg ki nem fejleszted a szakikat ahhoz hogy nagyobba mehess. A "szamárlétrát" végig kell járni! Olyan szöviket nézegess ahol ürítik a lélekkutat, ahol teli kutakat látsz azok inaktívak... Hiába is írsz nekik vagy jelentkezel hozzájuk.
Pontszám: 6.65
népszerűLittle RichieFérfi
Végzetúr mester
281 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
338. hozzászólás - 2013.07.28. 19:11:23 (Válasz ADZSI76 #337 hozzászólására.)
Ok, hogy végig kell járni a szamárlétrát, de 8. szintre már kellene a +60 +60 +15, ha szeretnék valamit a bajnokikon. Épp elég hátrány, hogy nekem 200k körül kell építenem, hogy egyáltalán legyen klánbónuszom (ezt elsö pár szinten a 9 le / tp -s vadászati aránnyal elég nehéz összerakni) azokhoz képest, akik 5-10k le beépítésével hozzájutnak a bónuszokhoz, nem igazán kellene még az is, hogy 20x - 30x több építésért kevesebb bónuszt kapjak.
Dutch - V1
Gerrard Capashen - V5
Pontszám: 6.25
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
339. hozzászólás - 2013.10.19. 15:11:39
Van valami szerveződésünk az eventre?
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.49
fórumozóhesha1Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
340. hozzászólás - 2014.03.13. 11:35:46 (Válasz Molli Joe #4 hozzászólására.)
Hello!Beléphetek?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője