Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
21. hozzászólás - 2008.10.14. 18:06:20
Újonan létrehozott szövetségbe értelmes tagokat keresek. Ha nem akarsz másfél hónapig építkezni egy pontnyi Szerencséért, keress meg a játékban
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
fórumozóevil25Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
22. hozzászólás - 2008.10.16. 21:41:53
Üdv mindenkinek!
A nevem Shyngo Asuras a Hívó,a Fehér Kígyó testvériségének alapítója,és hozzátok szólok ti mind,kik a rubin horda színeit viselitek magatokon,halljátok szavam s csatlakozzatok hozzánk.Felperzselt világunkat elönti a harc tűze és a szenvedés,vadásszuk egymást és saját társaink lélekenergiáját szomjazzuk.Sokan nem hiszünk már egy jobb világ eljövetelében,de én mondom nektek,ez a világ eljöhet egyszer.Anak'h Tor szólítja gyermekeit a múlt ködén át,és hívja valamennyi harcosát.Ha magány és kín éget legbelűl,ha a harc tűze és szenvedélye perzseli a lelked,halld meg szavam s állj a Fehér Kígyó zászlaja alá.Nem ígérhetek csak harcot,de csupán a legvadabb küzdelmek árán maradnak meg a legjobb harcosok,és születnek meg a hősök.Jöjjetek hát,és nevetek örökre fennmarad a Kígyó oszlopán.
Anak'h Tor most négy harcos nevét kiáltja,válaszoljon az,aki meghallja őt,s magán érzi a Kígyó jelét.....
Pontszám: 5.33
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
23. hozzászólás - 2008.10.18. 11:11:51
én nem bonyolítom a dolgot, mi az egyik top rubin klánba keresünk új tagokat... ennek megfelelően csak komoly jelentkezőket várunk... ha úgy érzed fel tudsz nőni a feladathoz, jelentkezz a laraxians klánba!
Pontszám: 5
fórumozóBhaalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
24. hozzászólás - 2008.10.20. 22:32:04
Éjszaka, semmi más, csak...

...a holdak és a csillagok ezüstös ragyogása
a sötét felhőkkel tarkított égbolton...
...a tábortűz pislákoló lángjai és a tomboló szél
a romos menedék rég leomlott falai között...
...a közeli erdő fáinak és a benne
megbújó teremtmények halk neszezése...
...de mindent elnyom és csontig hatol
a távoli vortexek halk bömbölése.

Őrült magány!

De a köddel borított mocsár felett feltűnik
a hajnal bíbor fénye, jelezve az új nap kezdetét.

Talán kellene néhány társ...

JELENTKEZZ!

Elders, bhl_
V1 : IQ Betyárok, bhl_
V3 : Illuminati: Rubra Manifestatio, bhaal
Pontszám: 5
utáltTekiimadoFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
25. hozzászólás - 2008.10.23. 12:36:03 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A 6.D tök jó lessz ha kiépül!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenVatesFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
26. hozzászólás - 2008.10.23. 21:53:54
Helló!

Ma jelentkeztem a "Sárkány Lordok" szövetségbe,remélem felvesznek,mert csak jobb a csapatban harcolni,és résztvenni ebben a kalandban!
Igérem az idömhöz és lehetőségeimhez képest aktiv leszek.

Köszi a lehetőséget!

Jó éjt,mindenkinek!
Pontszám: 5
fórumozóFaustFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
27. hozzászólás - 2008.10.26. 00:10:37
Üdv szárazföldi patkányok , ki oly merész hogy kiugorjon anyuci szoknyája mögül , és velem egyűt lovagolja meg a hullámokat .
Nem ígérek semmit , mindenki a maga ura , de csak addig míg megismeri a tenger haragját hehe .
És akkor megláttuk ki a gyerek , ha van benned valamennyi kis bátorság .
És nem vagy rest hogy egy vén félhalott kapitány mondja meg mit tegyél , akkor nálam a helyed .
Igen én már félig halott vagyok , de ne gondold hogy ez hátráltat sőt inkább feldob a dolog ,látod én már beleröhögtem a halál arcába és túléltem , ki mondhatná el ezt magáról más hehe.
Azt nem mondom hogy az eszem a helyén van de minek is az nem hehe .
Minek az úgyis csak útban lenne ,a lényeg kalózokat keresek a hajómra .
Kinek lenne kedve hajócskázni egyet akkor az rossz hajóra szált hehe .

A szövetségem 2 főből áll de örömel látok mindenkit ki megfelel elvárásaimnak.
ELVÁRÁS : A nevek na arra elég allergiás vagyok.
Emberek vagyunk hát viselkedjünk is úgy .
És az utolsó mindenkit megkérek ki a hajómra lép tartsa be a szabályokat nem akarok senki mait égni köszönöm.

( Remélem mindent jól írtam )
Aláirás : Shagon13 a pirates kapitánya


Utolag mindenkinek jó szelet hehe .
Pontszám: 5
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
28. hozzászólás - 2008.10.26. 10:39:17
Üdvözlök mindenkit,aki szeretne egy erős és fejlődő szövetségbe tartozni.Mi a Dragons szövetség keressük azokat a tagokat, akik csapatjátékosok,tehát a saját és a közösség fejlődését egyaránt fontosnak tartják.Várunk téged!
Ne késlekedj, mert lehet, hogy késő lesz!
Pontszám: 5
népszerűZogmundFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
29. hozzászólás - 2008.10.27. 22:23:45
Üdv mindenkinek!

A Vörös Cse'pel várja soraiba azokat a végzeturakat, kik csikófogaikat ugyan már elhullatták, de harapni azért még tudnak. Nem az első hely a fontos (mert az úgyis a miénk lesz ), hanem a jó játék és a jó társaság. Jelentkezz (de azért ne egy kétszavas levéllel), ha közénk valónak érzed magad!
Pontszám: 5
fórumozóOEHLERTAMASFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
30. hozzászólás - 2008.11.01. 21:44:03
Hali !!

A Glion Őrei szövetség várja ! Gyere egy aktív szövetségbe mi segítünk ha kell és megvédünk az adó se sok !
mi a 6 szinttől várjuk a játékosokat nem számít hogy prémiumos vagy sima nálunk megtalálod a helyed.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
31. hozzászólás - 2008.11.02. 08:15:10
Éppen a főtéren jársz, magadba mélyedve, fegyvereddel az oldaladon, mely hű társként kísért utad során. Talán az egyetlen barátoddal ebben a kietlen világban. A piacozók sátrai között egy nagydarab, pocakos, kék-fekete egyenruhát viselő katonát látsz, amint egy hordó tetejére áll fel, nehézkesen imbolygó térdekkel. Körbehordozza fellegszürke tekintetét a piacozókon, majd dörgő, erős hangon szólal meg:
- Galetkik! Nem mindnyájatokhoz szólnak szavaim, csak azokhoz, akik magányosan járják a kard útját! Ők a testvéreim. Ti többiek, kik búbájosságokkal foglalatoskodtok, vagy nemesi címetek magasából tekintetek a társaitokra, ti nyugodtan menjetek tovább, ide se pillantsatok. Amit mondok, nem is értenétek. Én most a harcosokat keresem.
A magányos harcosoknak mondom, a rubintok kaszárnyája kibővítésre került, katonákat vár. Szövetségünk erős maradt, erős, még az után is, hogy belekényszerült a Napkapu csatamágusainak tombolásába! Túléltük. Megerősített, összekovácsolt bennünket. És most lehetősége van újonc felvételre. Nem kívánok zsákbamacskát árulni. A zsold nem sok, a munka annál több. Aki ezt nem bírja, az menjen a bűbájosok meg a nemesek után, nem neki szólnak ezek a szavak. Aki úgy érzi, nem képes bajtársait tisztelni, azokat akikkel együtt eszik, iszik, alszik, nőket hajkurász, azok szintén menjenek. Az ilyen katona a harcmezőn veszélyes, nem bízhatunk meg benne. Mert mi a harcmezőre készülünk, ezt sem tagadom. Akik tapasztaltabbak a jelentkezők közül, azok rögvest bevetésre kerülnek, mert szövetségünk háborúban áll egy nemes ellenféllel! Akiket nem találunk eléggé erősnek, azok alapkiképzésre kerülnek, és utána a lehető legrövidebb időn belül szintén a harcmezőn találhatják magukat! Ezt a terhet is viselni kell azoknak, akik a mi újoncainkká kívánnak válni!
No de azt még nem mondtam, mit ajánlunk. Nem sokat. Nem akarok hazudni. Nem célunk az összes klán leigázása, csak azt akarjuk megvédeni ami a miénk. Ha ehhez véren és tűzön át vezet az út, úgy legyen! Amit kaptok, az csak a bajtársaitok tisztelete, tanácsai és segítsége, meg az az otthon, amelynek elkészítésében ti is részt vállalhattok!
A nagydarab fickó körbe pillant, te pedig meglepetten látod, hogy már csak alig néhányan álltok körülötte. Megcsóválja a fejét:
- Tharr pajzsára! Lassan kivesznek az igazi katonák erről a világról. Nos fiúk lányok akik maradtatok. Ha átgondoljátok és felcsapnátok, jelentkezzetek maxi343 tábornok úrnál!
Ezzel elsétál, te pedig elgondolkozva pillantasz utána...

Nos kedves játékos társaim, akik rubinként klánt kerestek, nektek szeretném figyelmetekbe ajánlani a szövetségünket. Ez konkrétan a rubint, amelyet a toplisták 3. - 4. oldalán lehet megtalálni. (Mikor, hol). A heti adó összesen 3500LE, amit napi, heti vagy akármilyen leosztásban be lehet tenni. Mi soha nem akartunk, és nem is akarunk a toplista élklánok közé tartozni, aki a játék leghatalmasabb karakterét szeretné kinevelni, az kérem keresse bizalommal az ELIT HORDÁT. Aki különösebb kötöttségek nélkül, csak egy jót szeretne játszani, az viszont jöhet nyugodtan hozzánk. Összetartó, jó kis csapat vár. Nem utasítunk el senkit, de az 1 szintűek jól gondolják meg, elég sokat kell betenni a lélekkútba. Persze utána, tiétek a gyakorlótér, védőfal, mágustorony, addigra szerintem a kémgömb is. De ehhez be kell vállalni a heti 3500-at, ami első szinten megterhelő lehet. Ha ennek ellenére jönnél, szívesen fogadunk. Mivel most bővítettünk, illetve váltunk meg inaktív tagtól, így van 4-5 helyünk, keressétek maxi343-at bizalommal.

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
utáltTreff kiralyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
32. hozzászólás - 2008.11.03. 11:08:04
Szia-kedves játékosok- most léptem be de szeretnék egy szövetségbe lépni. Hogy tehetem meg? rubinba játszom kérném valakit vegyen pártfogásba üd v Sándor
Pontszám: 5
utáltTreff kiralyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
33. hozzászólás - 2008.11.04. 10:22:15 (Válasz Joshi #19 hozzászólására.)
Szia mindenkinek. Szeretnék a szövibe lépni. Hogytehetem meg?? kérnék választ-illetve üzenetet a treff király nickre üdv addig is mig találkozunk "S"
Pontszám: 5
utáltTreff kiralyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
34. hozzászólás - 2008.11.05. 07:33:53 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szia! Nem tudom jóhelyen vagyok -e de szeretnék egy szöverségbe lépni eddig nem sikerült ha tudnál ebben segiteni-megköszönném. Bárom válaszodat üdv "S"
Pontszám: 5
utáltTreff kiralyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
35. hozzászólás - 2008.11.05. 08:25:33 (Válasz Crimson #21 hozzászólására.)
Szia-mivel látom Te is most kezdted jóvolna együtt egy szövetségben irj ha szükséged van egy megbizható játékosra- treff kiraly a nickem
Pontszám: 5
közellenségRpokerFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
36. hozzászólás - 2008.11.06. 15:00:25
A 2. világon keresek prémium tagokkal rendelkező szövetséget dinamikus fejlödésem garantált.
Pontszám: 5
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
37. hozzászólás - 2008.11.06. 21:51:30
A KÁOSZ és VÉR Szövetség min 12-es szintű jó PVP-s karakterisztikákkal rendelkező harcosokat keres most 3 szabad hely van!! (esetleg 11 szintű is szóba jöhet....magas tulajdonságszintekkel)
Magas szintű harci helyzetek, háborúk és nem utolsósorban vidám csapat - fejlődés magas szinten!
Mindez egy helyen: Káosz és Vér Szövetség!!
RÁD van szükség!!!
JELENTKEZZ!!
Skandar Graun
Harcos-Pap
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
38. hozzászólás - 2008.11.06. 22:50:13
A Világ 2-ön vár Bíborsereg, jelentkezz , szerezz hírnevet magadnak. Közel az idő amikor rettegik a sereg nevét, ne maradj hát ki a világformáló szövetségből. Ixion.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
fórumozóMegazuluFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
39. hozzászólás - 2008.11.07. 18:28:56
Üdv! Új vagyok e játékban, de játszottam már hasonlóval... Szívesen venném komolyan, de ahhoz kellene egy szövetség is... Ha valaki szívesen venne a szövetségében egy új, de törekvő tagot, hát csak írjatok rám... Jah egyenlőre prémiumos vagyok de aztán meglátom folytatom eme szokásom
Zulu 2.világ
Pontszám: 5
fórumozóMegazuluFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
40. hozzászólás - 2008.11.07. 18:31:03
És még annyi, hogy játékban Zulu néven találtok... Jó játékot, és amúgy a 2. világon vagyok található ha nem említettem volna
A hozzászólást Megazulu módosította 2008.11.07. 18:32:40-kor
Zulu 2.világ
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője