Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Rubin szövetségek
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
341. hozzászólás - 2014.03.13. 11:40:50 (Válasz hesha1 #340 hozzászólására.)
Egy 5,5 évvel ezelőtti hozzászólásra reagáltál, a szövetség már nem aktív. A játékban keress szövetséget, a "szövetség" gombra kattintva. Olyat keress ahol a lélekkút nincs tele (mert ha tele van, az rendszerint az jelenti, hogy már senki sem épít belőle, tehát inaktív minden tag), és ha most kezded a játékot, akkor ne túl nagy szövetséget keress, hogy hamar fel tudd tölteni a lélekkutat.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.02
fórumozóSebiDávidNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
342. hozzászólás - 2014.04.22. 09:33:06
Volna egy szövetség, a Hazaszeretők szövetségét át szeretném adni egy aktív játékosnak, csak azért nem törölném mert azért eléggé megindult a fejlődésben. Kérlek jelentkezzetek érte.
Pontszám: 5
fórumozóKenya22Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
343. hozzászólás - 2014.06.05. 13:26:29
Sziasztok!

Mostanában indult szövetségembe keresek aktív vagy fél aktív (hetente egyszer-kétszer belépő) játékosokat. Igyekszem építgetni, de sokkal jobb a szövetséget fenntartani, ha többen vagyunk és a játék is élvezetesebb, ha van, kivel megosztani.

~ Horizon ~ V3 világ.
Pontszám: 5
fórumozóCoreyzozoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
344. hozzászólás - 2014.11.05. 07:05:53
Szuper jó horda
Pontszám: 5
fórumozóLokhanFérfi
Végzetúr poronty
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
345. hozzászólás - 2014.11.19. 00:48:14
6. Világ - Örökség

-A szövetséggel egy igazi, összetartó játékos csapatot szeretnénk összehozni. A fő szempont egymás támogatása, segítése és egy igazi szerepjátékos légkör létre hozatala.

-Nálunk nincsenek kötelező "adók", vagy egyéb megszorítások. Mindössze aktív játékot, lehetőség szerinti építkezést, és fórum használatot (legalább olvasást) kérnénk! E szövetséget mindenki saját belátása szerint fejleszti, és részesül annak előnyeiből!

Várjuk jelentkezésed!
A hozzászólást Lokhan módosította 2014.11.19. 01:21:52-kor
Pontszám: 5
fórumozóMytokFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
346. hozzászólás - 2015.04.16. 09:52:48
Sziasztok !

Most a V6-on indult Mytokaria szövetségembe keresek aktív tagokat akik még nem találják a helyüket vagy csak egyszerűen társaságra vágynak ne habozzanak keressenek meg engemet mert ebben a szövetségben garantáltan nagyon jól fogja érezni magát az aki ide belép.

Nincsenek adók de azért építkezni kell!

Üdvözlettel:

Mytok
A hozzászólást Mytok módosította 2015.04.16. 10:27:26-kor
---
Pontszám: 5
fórumozóRandall a fürgeFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
347. hozzászólás - 2015.04.20. 09:04:10
Törölve
---
Pontszám: 5
fórumozóSyrobarFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
348. hozzászólás - 2015.05.08. 16:40:09
Sziasztok kedves végzeturak / nők!

Újonnan indult Syrobar szövetségembe keresek új tagokat a V6-on de elsősorban építős karik jelentkezését várom úgyhogy aki egyedül érzi magát és társaságra vágyik az ne habozzon keressen fel engemet mert nálunk nincsenek kötelezettségek de azért építkezni kell! Jelenleg egyedül tevékenykedem a szövetségemben és szükségem van aktív szövetségi társakra főleg építőkre de bárki jelentkezhet szinttől függetlenül!

ÉPÍTŐS KARAKTEREK NÁLAM ELŐNYT ÉLVEZNEK!!!

Név: Syrobari - V6

Szövetség neve: Syrobari- V6
A hozzászólást Syrobar módosította 2015.05.08. 17:37:15-kor
---
Pontszám: 5
fórumozóSkinmasterFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
349. hozzászólás - 2015.07.02. 11:03:14
Szia Deaxus!

Látom fent vagy! Jelentkeztem hozzátok a Stokwell nevű szövetségbe és már csak arra várok hogy felvegyetek engemet. Remélem bevesztek !

Már alig várom hogy közöttetek legyek Deaxus!

Üdv

Skinmaster
---
Pontszám: 5
fórumozóCarnifexxFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
350. hozzászólás - 2015.09.06. 06:58:05
A quincyk bosszúja szövetség tagfelvételt hirdet.

A figyelmesebb és érdeklődőbb játékosoknak, akik nem csak klikkelgetnek, és ne adj Isten eljutottak odáig fórumot is olvasnak. Mint amilyen ezek szerint te is vagy.

Íme a toborzónk szövege, idemásolom, nem kívánok többet körmölni alapon :

Sziasztok! Lehet jelentkezni.!
Már nyomhatod is a csatlakozás gombot
Aktív társakat kerestek,nem szeretnétek azt érezni egyedül nyomkodjátok a gombokat??NE HABOZ!!

-Mint látni lehet sokan toboroznak!.....
-De rengeteg inaktívak....vagy egy hét mire választ kapsz!
-A szövetségem nem rég alakult meg ..!
-Nagy verseket nem tudok még mondani róla de fogok,fogunk.!
Amennyiben részese szeretnétek lenni ennek az eposznak itt a helyed!!!

-Amit adunk jó társaság,épület bónusz!+segítség
Keresünk :építészt mestereket,Nagyravágyó harcosokat,Intelligens Tiszteket,

Érdeklődni :Ishida U.-Q (Alapító) v. Camifexx ("Diplomata")


Szerepjátékosok induló a parti


-Elvárásaink nem túl nagyok. Bár nagyon szeretnénk, napi, vagy heti több alkalommal aktivizálódni tudó tagokat a köreinkbe. Mindenesetre, amennyiben a rendszerességet nem tudod garantálni az sem baj. De ebben az esetben arra kérünk ezt előre jelezd.
Jártunk sajnos úgy, megörültünk egy új tagnak azt szépen bestagnált...sőt...
Sok olyan is akadt aki a 4 szint feladata miatt jelentkezett. Utána stagnált be. Leégett és utána süllyedt el
-Kérjük egy szavazat átadását, a "vezetőségnek. Ez későbbiekben változhat, látjuk valaki aktív, részt vesz a szövetség építésében, formázásában ergo életképes annak úgy véljük több szavazati jog jár. Vissza fogjuk juttatni!
-Aki képtelen tisztelettel bánni társaival, annak javasoljuk az első tűzfalat ott kajabáljon.
Ellenkező esetben kivágjuk mint macskát ******ni. Bár jobb lenne ennek elkerülése érdekében aki magára ismer az alábbi dolgok alapján. Káromkodás, Klántársakkal negatívan viselkedés, empátia hiány, vizelettartási problémák . No az ne is jöjjön.

Nagyából ennyi. Várunk...jer hát

Tisztelettel : Carnifexx alias Tamás
---
Pontszám: 5
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
351. hozzászólás - 2015.09.16. 16:08:34
V2
7-es szintű fercsuv2 nevű Rubin karakteremnek keresek Szövit V2-ön
Előfeltétel: Kis kút lehetőleg max 1-2 millás,SZB

Kis szintem ne rémítsen meg senkit nem barátom a TP

Játékon belül várom a leveleket : fercsuv2

Előre is köszönöm a felvételt
Pontszám: 5.67
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
352. hozzászólás - 2015.09.17. 10:56:32
Még mindig szövire várok
Pontszám: 5.67
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
353. hozzászólás - 2015.09.18. 12:23:24
Tegnap, 14:43 A tagok többségi szavazata alapján felvettek a(z) [B13] - A Bűnös Negyed szövetségbe.
Ma, 12:09 A tagok többségi szavazata alapján kirúgtak a(z) [B13] - A Bűnös Negyed szövetségből


Komolyan mondom ez a Szövetség V2-ön 1 vicc
Kirúgtak csak azért mert nem válaszoltam 1 levélre azonnal
mivel nem válaszoltam AZONNAL a kapott levélre Ezért kaptam egy jó nagy lebaszást a fórumon
és miután meg mertem irni a véleményem hogy miért is nem voltam gép elölt
azt a választ kaptam hogy bomlasztom a csapatot és ezért kirúgnak ....
és mindezt 2 emberke követe el akiknél volt az összes szavazat ....

Kőkemény Diktatúra ha nem tetszik a rendszert elhallgattatnak
ekkora gyökereket


UI:
Még mindig Szövit keresek V2-ön lehetőleg olyat ahol van némi demokrácia
Pontszám: 5.50
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
354. hozzászólás - 2015.09.18. 14:23:44 (Válasz F3rcsu #353 hozzászólására.)
Ha jól láthatóan ki volt írva vagy közölték, hogy ez az elvárásuk és amit nyújtani tudnak, akkor nincs itt semmi probléma
További sok sikert a keresgéléshez.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.39
közkedveltAntidoteFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
355. hozzászólás - 2015.09.19. 11:31:40 (Válasz F3rcsu #353 hozzászólására.)
Tisztázzuk a dolgokat! Nem azért lettél kirúgva mert nem válaszoltál egy üzenetre, hanem azért mert kiskirály módon azonnal követelőzni kezdtél mikor beléptél hozzánk, azután pedig elkezdtél találomra csatázni a szövetségi bajnokságban, annak ellenére hogy a szövetség üzenőfalán világosan ki van írva, hogy kit kell megkeresni ha szeretnél részt venni a szövetségi bajnokságban, továbbá a szövetségi fórumon két kiemelt topic is ezzel a témával foglalkozik, illetve az szb. szervezője még külön üzenetben is megkeresett téged hogy üdvözöljön és megkérdezze szeretnél-e részt venni a dologban, de te mégis úgy döntöttél hogy okosabb vagy mindenkinél és azt csinálsz amit akarsz. Ezek után mikor finoman le lettél teremtve, még neked állt feljebb. Ha jól tudom a kirúgásod után egy igen "költői hangvételű" levéllel meg is találtad az szb illetékesét, és végül mit ád isten, gerinctelen módon idejössz a fórumra fröcsögni hogy mekkora g*ciládák vagyunk azért mert nem vagyunk hajlandóak ebben a formában együtt játszani veled. Remélem te is tudod hogy ezzel önmagad minősíted, és hogy ezt a stílust más értelmes szövetségnél sem fogják eltűrni.

Üdvözlettel Wardum a [B13]-ból.
Antidote v1 - jelenleg pihen
Wardum v2
Irate v3
Pontszám: 9.77
közkedveltReorxFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
356. hozzászólás - 2015.09.19. 12:13:08 (Válasz F3rcsu #353 hozzászólására.)
A szövetségi fórumon a témát ezzel a hozzászólással zártam le:

"Mivel a falon olvasható, hogy „Szövetségi bajnoksággal kapcsolatban egyeztetés Thomm-al.”, illetőleg a falon és a fórumon olvasható is a személyre szabott terv, továbbá egy levelet is írtam neki,
http://prntscr.com/8i01h3
számomra F2 kirohanása teljesen érthetetlen.
A fóruma szerint a véleménye az szb-tervemről: „egyszerűen nem látom benne a logikát hogy mi alapján matekoztad ki hogy ezt a zseniális meglátásodat”…
Egyrészt én úgy gondolom, hogy az eredményeink magukért beszélnek, másrészt, ha én belépnék újként egy szövetségbe, ahol érdekelne az szb-terv, és valami bajom lenne vele (bár újként eszembe se jutna kétségbe vonni, hiszen még az eredményességével sem lehetek tisztában), akkor írnék az illetékesnek, és megkérdeznem, hogy mit, hogy, miért… De hogy csak úgy elkezdjek beütögetni?? Nonszensz gondolat…
A fórumon F2 kijelentette, hogy ez diktatúra, ezt még jobban kifejtette egy, a kirúgása után nekem címzett „költői hangvételű” üzenetében – hogy ez honnan jött neki, nem tudom…
A terv célja az, hogy Tudás fa szinteket nyerjünk, meggyorsítsuk az építkezést egy olyan épületnél, ami mindenki hasznára válik.
Senki sincs az szb-re kötelezve, és mindenki annyi győzelemre kap tervet, amennyit kér, a terv épül a tagok igényére és kérésére, nem pedig fordítva…
És azok után, hogy egy új tag belép, mindent és mindenkit figyelmen kívül hagy, és azt teszi, amihez épp kedve van, ráadásul követelőzik, utána kiröhögi azt, aki ezt szóvá teszi, majd amikor már más is rászól, már „diktatúrát” kiabál…
Ezt én tényleg nem tudom felfogni Azt hiszem, nem is akarom

Most ezt így elolvasva teljesen feleslegesnek tartom ezt a „magyarázkodást”, és elnézéseteket kérem érte. De mivel nem mentem bele a levelezésbe F2-vel, úgy érzem, ezt még ki kellett magamból beszélnem."

1. Elnézést kérek, Fercsuv2, hogy rövidítettem a nevedet, remélem, ez nem annyira bántó, mint a "Szánalmasan alak vagy
gondolom valami szemüveges dagadt majom lehec aki anyuci szoknyája mögé bújik ha baj van és itt éled ki perverz vágyaidat"
(Idézet az említett leveledből)
2. Nekem eszembe sem jutott volna Fercsuv2-nek "reklámot csinálni" ezen fórumon, de ha már ő ezt kezdeményezte, egyszer én is megszólalhatok itt az ügyben.
3. Szívesen látunk mindenkit a B-13 szövetségben, aki úgy érzi, hogy kulturáltságban és szövetségi gondolkodásban át tudja lépni a Fercsuv2 által levert lécet
4. Mindenki véleményét szívesen elolvasom az ügyről, de a témát részemről lezártnak tekintem.
Pontszám: 8.89
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
357. hozzászólás - 2015.09.19. 14:15:08
ez mekkora kamu
zakkantak vagytok.....
amit itt leirtatok azt még szerintem ti se hiszitek el
nem baj sok sikert a 7. szintü tudás fájához nagy teljesitmény volt
és további sok sikert a haldokló szervereteknek

Arrol a bizonyos követelözésröl meg anyit,hogy megkérdeztem tudnátok e tölte LE-t a Lélekenergia-tárolóba.... hangsújozok kérdés volt
és azt a választ kaptam hogy nem...
én csak annyit irtam rá hogy elég lenne kb 100E LT-bel tenni....
azal már eletem volna 3-4 hétig
nem értem ezzel mi volt a baj mikor milliókat őltök az épületekba napi szinten
na mind 1 a lényeg hogy sz@rtok a kis karakterekre és az önös érdekeiteket helyezitek elötérbe
segítséget kértem és nem követelőztem ....
A hozzászólást F3rcsu módosította 2015.09.19. 14:33:08-kor
Pontszám: 5.66
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
358. hozzászólás - 2015.09.20. 07:26:01 (Válasz F3rcsu #357 hozzászólására.)
Az egyik fél rágalmaz, ferdít, esetleg hazudik. Te kezdeményezted az ügyet, a tisztázása érdekében vállalnád a szövi fórumokról és levelezésekről fényképek készítését és megosztását?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.17
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
359. hozzászólás - 2016.05.02. 20:21:06
Tessék-tessék!
A VILÁG(2) hírű Martalócok szövetség, a VILÁG(2) legtöbb aktív tagjával rendelkező szövetsége felvételt hirdet az arra érdemesek számára. A szövetség katanáját V1-V2-V3-V5-öt megjárt veteránok vállvetve köszörülik, miközben a fórum is forr az aktivitástól. A banda csodás, hát lássuk amit a részt vevők kénytelenek letenni asztalra hogy jól érezhessék magukat nálunk:
- szövetségi küldetések követése a szövifalon, ha már nem hátráltatod a célszámokban a társaid, akkor nem lesz gond,
- legyél jófej, fórumon aktív, és ennyi!

Mit kapsz?
- 30-40 naponta 1-1 szöv.küldisor teljesítése, annak minden tápjával,
- 230 as epikus tárgyaknál járunk jelenleg, szinte minden nap kivéreztetünk egyet; alacsonyabbak kedvéért visszahívunk kisebbet ha kell, minden szabad licites, olcsón mennek a cuccok,
- nincs SZB terror, whooo!
- tapasztalt játékosok látnak el fejlesztési tanácsokkal ha kéred,
A hülyének is megéri, ne habozzál, ha világot kell hozzá váltani, csak 200 őskő, támogassátok az árával játékot hogy legyen még sok fejlesztés meg minden!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.23
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Rubin szövetségek
360. hozzászólás - 2016.05.03. 08:34:53 (Válasz Offsboy #359 hozzászólására.)
Offs! Gyorsan legurult pár tequila, vagy valaki bekalózkodott hozzád?
Pontszám: 8.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!