Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.06.17. 09:26:11
Szép elképzelés, gratulálok! Sajnos a játék nem teljesen "szerepjátékosan" van kitalálva és itt nem elég egy mega kardforgatót összehoznod, hogy haladhass a küldetésekkel. Itt szükség van a vegyesfelvágottra. Te döntessz akarsz haladni a küldikkel vagy nem. Jelenleg nem látok más alternatívát.
Dátum: 2009.06.16. 20:22:23
.
Dátum: 2009.06.16. 16:34:29
Off: Piciklon lehet hamarosan a vérmókusok elé vetünk ezért kérlek békélj meg isteneiddel.
Dátum: 2009.06.16. 01:39:34
Már többen rávilágítottak a szöveges értékelésre szerintem ez lehet a kulcs mert ha visszadobod a kérdéseket merő rosszindulatból pl.:
"Csak úgy..."
"Spec"
"Mittudom én"
"" //ki se tölti
Akkor már az értékelő is értékelhető.

Más:
Speciális és áltműv. kvízadatbázist a Népnek!
Dátum: 2009.06.15. 18:55:43
Az az 1 centi táp a "Bölcsek tanácsa" plecsnihez:
minden vadászat idejét csökkenti egy másodperccel.
Dátum: 2009.06.15. 17:57:08
Engem 2 kérdés szivatott meg valami törzsfő akit élve eltemettek a feleségével még a Honfoglalás körül meg még valami, a többi kereshető volt a Gugliba. Be is fejeztem kicsivel az idő lejárta előtt 3 hibás kérdéssel.
Dátum: 2009.06.15. 17:51:45
Winnie, ez egy teljesen jó ötlet! Én is örülnék ha éppen pihenés közbe látnám ki üthető az ellenből. Amennyiben sokan vannak akkor kijövök ha meg nincsenek akkor nem szakítom meg feleslegesen a pihit.
Pietrus, a legjobb az lenne ha a kérdés feltevő is megkapná az értékelés szövegét mert akkor tudná, hol hibázott nem kéne okokat keresni a fórumon.

OFF: Amennyiben 1 kérdés a 25%-os szabály miatt kiesne ne törlődjön automatikusan csak akkor ha a kvízadmin is rábólint.
Dátum: 2009.06.15. 09:23:31
A felejtésed legyen 5+5 és a két elfelejtendő szaki 10-es.
Dátum: 2009.06.14. 19:36:02
Nari77, ebben az esetben írj Miklósnak vagy az info@vegzetur.hu-ra levelet.
Ha megtudsz valamit oszd meg velünk is! Köszi!
Dátum: 2009.06.13. 22:51:34
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek ,mert a Wiki a barátod/nőd
Hauer92 34-es tanuláson jön be.
Dátum: 2009.06.13. 22:39:57
A többállatos gyógyítás folyamatban legalábbis Miklós szerint. Én még 2-3 hétnyi fejlesztési időt "adok" a dolognak mire elkészül és ha nem csalnak emlékeim 30-as sebgyógyítás kell hozzá.

"-Miért nem lehet sebgyógy függően több mint 30 percre elzavarni gyógyulni a blökit?"
Egy haver szerint ez üzlet több kattintás több bevétel ha te elküldenéd 1 kattintással aludni az állatot akkor az nem termelné a profitot kevesebb időt töltenél az oldalon.

"Izgalmas lenne mondjuk egy ispotály, ahova belökve a blökit az sebgyogyitás szokszorozva gyógyul, és nemhogy nem csökken a morálja, de vezetőkészség függvényében még morált is kapna a blöki!"
Kérjünk több szintet a bűvös kunyhóra és ha már + morál akkor, akkor az a meggyőzőkészség függvénye legyen. (Mire találnak az ispotályra egy képet már az 5. szerver indul...)

Ja és sebgyógyítás rulez!
Dátum: 2009.06.12. 08:29:24
Mivel a cselekvéspont biztos LE-t jelent míg a pp nem ezért nincs értéke.
Emiatt sem a felhasználók sem a Játékvezetés nem támogatja. Túl kevés ehhez a portya kari bár nekem már érték a portyapont mert még van 7 darabom lehet nem is olyan hülyeség a valóságformázás.
Dátum: 2009.06.11. 17:25:34
A Hatalomnál ha nem sebző vari az elsődleges akkor pedig csak sebző lehet a másodlagos.

Írtam h a "többivel" nem tudok mit kezdeni mert jó is lenne meg nem is vagy csak nem teljesen értem, hogy gondoltad ki. Bár ezen szakikból szinte bármelyik jobban illene az 5x-es tanulásszintre mint az irányított vadászat.
Azért ehhez hozzá kell tenni, hogy megint mi harcoltuk ki a dolgot. Volt itt asztalcsapkodás, hogy én azért fizetek...
Megkaptuk, van 2 új szaki és lehet építeni.
Legközelebb kicsit többet várunk (és értelmesebbet) de azért köszönjük!
Értem és köszönöm a többoldalúan szomorú választ. Viszont az ilyen színesítés tényleg mehetne a 19-es tanulás szintre és nem a 46-ra. Uff
Tehát ha nagyobb a szaki mint a fele a lény szintjének akkor kaphatok több LE-t? Mert ha igen akkor annyira nem rossz dolog csak mindig utána kell húzni ami nem olcsó.
Dátum: 2009.06.11. 11:47:33
Nari77 egész jók az ötleteid! Én kicsit formáznék némelyiken a következő képpen.
Az állatszelídítést teljesen jól kigondoltad az idomítástól függetlenül.

Hatalom: csak 1 második varázslatod lehet, a megtanulásához 30-as szint kell vagy 10-estől használható de csak a hatás 1/4-edét adja ha betalál ez növelhető minden 10. szinttel maximum 75%-ra. Kizárólag olyanok választhatók melynek hatása jobban érvényesül mint a sebzés ha az elsődleges varázslat sebzés alapú (zseblámpa, gyengítés, visszacsatolás, gyilkos sórák, tiszta fény stb.) Szükséges 2 különböző varázslat.

Figyelmesség: na ez érdekes taktikai elemmé tenné azt a kicsi itókát és kellemetlen meglepetéseket okozhatna.

Taktikázás: 10. szinttől választható a kapcsoló a hatásfok nő amíg el nem éri a 60.szintet.

Alkudozás, Tér manipuláció: felejtős pedig mindkettőnek örülnék.

A többivel igazából nem tudok mit kezdeni.
Off: Nálunk ha küldid van rá akkor 100 kp ha előre bejelented ha pedig nincs ilyen akkor szabad a rablás.
Mit jelent az, h "aki megérdemli"?

már megint csak topszemüveggel gondolkodsz... egy 30-40. szintű karakternek vajon mennyire éri meg ilyesmibe belefektetni. főleg más helyett.

Winnie elhiheted megéri én igaz 41-es vagyok jelen pillanatban tehát kiesek a szórásodból de mégis csak olcsóbb a heti adót beadni varázspontból mint Le-ből.
Dátum: 2009.06.11. 02:21:19
A 2. pont a napokban valósult meg csak épp a kapitulációs részbe kell benézned és megkapod a támadható karik listáját.
A helyzet hasonló nálunk is csak itt nincs kötelezővé téve, hanem ajánlott. Én most ezért 1 hónapig a mágiát tápolom mert máshogy nem fogom utolérni a nagyokat kincspontban. Ráadásul elfelejthetem a lélekkufárnál a varázsitalok beszerzését.