Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
101. hozzászólás - 2009.06.11. 11:56:17 (Válasz winnie #100 hozzászólására.)
Pedig mint fentebb olvashattad, direkt neked készült...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
102. hozzászólás - 2009.06.11. 11:59:45 (Válasz Sultankalifa #98 hozzászólására.)
Idézet: Sultankalifa - 2009.06.11. 11:46:07
vagy a megoldás az hogy aki ügyesen játszott kimaxolt épületet vagy szakértelmet, azt azzal büntetjük, hogy addig nem lesz újdonság (értelmes újdonság) amíg utól nem érnek a többiek és akkor már nem tudsz előnyből indulni (amiért keményen megdolgoztál heteken, hónapokon keresztül!)


nem büntet senki semmivel senkit, maximum a rohanó önmagát. aki "rohan" (nem pejoratíve mondom), az mindig is tisztában van azzal, hogy kirohanhat alóla a játék. olyan nincs, hogy "azt hittem, hogy nem rohan ki alólam, mert akkor nem rohanok" - ezzel mindenkinek tisztában kell lennie. még akkor is, ha ez így nem jó, de azért lehetett volna élni a gyanúperrel. (oké, nem tudom neked mennyire van múltad, de épp ezért döbbentett meg anno pár nagy múlttal rendelkező játékos őszinte csodálkozása, hogy "jé, rohantam és kiszaladt alőlam a játék. még ilyet".

két lehetőség van az üdvözülésre: 1. rohanni ÉS nem panaszkodni, ha végigszaladtál a jelenlegi lehetőségeken (mert a panaszkodással csak azt jelzed, hogy naiv vagy és utópiában élsz) - ez olyan, mint amikor valaki lebeszél egy küldetést, aztán csodálkozik, hogy elfogyott, 2. nem rohanni, mert tudod, hogy annak mi lenne az eredménye, s inkább, mivel tudod, hogy a játékvezetés csak véges játékélményt tud kreálni neked, te mesterségesen kreálsz magadnak játékélményt, kihívásokat. lehet, sőt a tápért kell nagy szövetségben lenni, de attól még sokkal érdekesebb napo problémákkal szembesülni, kis részsikerek letudáa után örülni.
Pontszám: 4.42
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
103. hozzászólás - 2009.06.11. 11:59:57 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Az ilyen nem matematikus játékosok az akadémiáig is nehezen jutnak el, nemhogy építsenek is belőle tíznél több szintet. Az irányított vadászat a tanulás 19. szintjére való, nem az 56.-ra.

Az epikus specializációért pedig hatalmas köszönet.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
104. hozzászólás - 2009.06.11. 12:01:18 (Válasz Mortimer #101 hozzászólására.)
nekem már nem. azért 70. szint fölött nem sokan fognak 10 percenként epikus ölni azok közül akik ott tartanak (akik ölhetnének, azok már jóval előrébb járnak). ez azoknak jó, akik 55-65. szintű epikusnál vannak, azok sebzése még van, hogy kétszmájegyű.
A hozzászólást winnie módosította 2009.06.11. 12:02:04-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
105. hozzászólás - 2009.06.11. 12:05:32 (Válasz winnie #102 hozzászólására.)
V1-en még elis fogadom amit mondasz (KOMOLY FENNTARTÁSOKKAL DE EZT MOST NEM RÉSZLETEZEM) DE V2 AZ HÓNAPOKKAL KÉSŐBB INDULT TEHÁT OTT NEM SZABADNA SZEMBESÜLNÖM EZZEL A PROBLÁMÁVAL, EHHEZ KÉPEST....
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
106. hozzászólás - 2009.06.11. 12:06:34 (Válasz Ywgarrd #95 hozzászólására.)
"Azért az új épületekkel, fejlesztésekkel kapcsolatban valamit figyelembe kell vennünk, mert Miklós meglátása (mint azt előzőleg kifejtette) bizony helytálló. Nem lehet egyszerre mindenkinek egyformán jó minden."

Nem értek egyet. Te magad is ötleteltél pár hete tucatnyi új szakértelmen, és nem kell nagy kreatívitás olyan új dolgokhoz, mint saját magadra alkalmazható varázslatok (akár csatában, akár hosszabb távra), mindenféle ital (támadást segítő is akár!), melyek egy csatára, vagy pár órára turbózzák fel a karaktert, stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
107. hozzászólás - 2009.06.11. 12:17:30
Azt hozzátenném ehhez az új szakértelemhez, hogy elhiszem, hogy frusztráló, hogy nagy a szórás a vadászatoknál - szerintem embertől/szakmától/beállítottságtól függetlenül, ha keveset kap valaki frusztráló, ha sokat örül. Most ugye ezután elmondjuk mindenkinek, hogy nem ér semmit ez a szakértelem, nagyon nem éri meg, és ne fejlessze ki. Az eredmény szerintem az, hogy aki érti miről van szó az még frusztráltabb, mert egy értelmetlen, sőt hátrányos dolog jött, pedig legalább valami érdekeset várt, aki meg nem matematikus felfogású, az még frusztráltabb lesz, mert eddig sem értette a szórást, most sem érti miről van szó, azt meg végképp nem, hogy miért mondom/mondjuk, hogy ne fejlessze ki.
Az epikusos nekem személy szerint nem segít, de sokaknak igen, kíváncsi leszek hányan fejlesztik ki (mondjuk lehetett volna valahová alacsonyabb akadémiához kötni, mert éppen a kisebb szöviknek kedvez...).
A hozzászólást nasdfil módosította 2009.06.11. 12:18:08-kor
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 8.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
108. hozzászólás - 2009.06.11. 12:20:19 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.06.11. 11:31:09

Aki pedig a tápot hiányolja a szakértelemből, annak berakunk egy "legyen 30-as a szakértelmed" küldit


Tehát bejött egy nem túl érdekes, hasznos szakértelem, de hogy ne álljon a többségnek 0-án, ezért beraktok egy küldetést mellé... gratulálok jó fejlesztés...
Sebaj, akkor majd lesz még egy beragadt küldetésem, meg amúgyis el vagyok az ismételhetőekkel, minek erőltessem.
A hozzászólást pityu módosította 2009.06.11. 12:20:51-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
109. hozzászólás - 2009.06.11. 12:22:45 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Lehet én látom rosszul de egy olyan szövi ahol 15-ös akadémia van ill. ésszerű időn belűl fel tudja építeni az nem a kisebb kategória, az én meglátásomban a kisebb szövinek kb. epikus emlékműve és/talán valamekkora szintű akadémiája van. Célszerű lenne akkor talán azt is tisztázni mely szövetségek alkotják a top, a középmezőny, a kis, és a töltelék kategóriát. A 60-as szintű tanulással bekerült új szaki szerintem jó ötlet de abban biztos, vagyok, hogy nem a kisebb szövik felzárkózását segíti ahol nem csak a megfelelő méretű akadémia de az alacsony tápfaktorral rendelkező szaki felhúzásához szükséges 50 szintnyi LE is jó esélyel hibádzik. Jelenlegi költsége mellett szerintem ez a szakértelem csak azokat erősíti akinek nincs gondja az epikus öléssel. Vagyis azokat akik eddig is számottevő epikust tettek el láb alól. Persze ha kisebb szövetségek alatt a top 5-25-öt értjük akkor kb. értelmet nyer a dolog amire Miklós gondolt. De elég rossz vicc lenne azért ha "kisebb" szövi jelzővel illetnénk a néhány legerősebb szövin kívűl mindenkit...

Itt jegyezném meg, hogy jelenleg(meg úgy álltalában elég régóta) a top 25 szövik a kútméret miatt szinte kizárólag csak egymás között tudnak tagokat toborozni maguknak, több mint durva szerintem, hogy az elvben legerősebb szövetségek között egyedül a kristály hordának maximális csak a tagsága de 90%-os "telitettség" fölött is cssk 1-2 klán van. Sokat segítene ha a szövetség váltás a szövetségi épületek hozzáférhetősége és úgy álltalában a szövetségek tagtoborzásának lehetősége kilendülne a holtpontról. A tömeges törlések miatt a TOP 25 taglétszáma kb. 3-5 %-ot csökken hetente, a toborzási lehetőségek meg kb. 0... igazából a most lerombolásra ítélt gyaktér/védőfalon kívűl semmit nem tudnak ezek a szövik érdemben ajánlani. Se megvédeni se epikus kincsekkel nem tudnak csábítani.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 9
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
110. hozzászólás - 2009.06.11. 12:24:45 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Tehát ha nagyobb a szaki mint a fele a lény szintjének akkor kaphatok több LE-t? Mert ha igen akkor annyira nem rossz dolog csak mindig utána kell húzni ami nem olcsó.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
111. hozzászólás - 2009.06.11. 12:26:37 (Válasz Freez #110 hozzászólására.)
Nem kapsz több LE-t, ez "szinesítő" szakértelem. Pl. ha most 250-750 LE között kapsz, ezután fixen 500 lesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
112. hozzászólás - 2009.06.11. 12:27:11 (Válasz Freez #110 hozzászólására.)
nem kapsz több lét...
pont annyit kapsz amennyit ér, se többet, se kevesebbet
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
113. hozzászólás - 2009.06.11. 12:27:37 (Válasz Freez #110 hozzászólására.)
Nem kapsz több LE-t, csak fixen fogod kapni. Nem lesz olyan, hogy egy normál lény először dob 500LE-t, második körben meg 1500LE-t, hanem állandóan 1000 LE-t fogsz érte kapni. Tehát ugyanott vagy, nem lesz szórás.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
114. hozzászólás - 2009.06.11. 12:31:41
mondjuk ki bátran nyiltan...a mostani újdonsáégok igen erősen súrolják a nesze semmi fogd meg jól kategoriát...

az epikusos poén vicc...lehet vele dugig tömni magad kincspontal(ennyi)...ez a vadászat spekulációs hátezmeg lol...előre a középszerűségbe...nem lesz nagyon kicsi nem lesz nagyonsok...kapod az egykaptafásakat majd

tegnapmég pozitívabban álltam hozzá...csak az a baj basszus hogy ettöl a frissítéstől nekm átlagjátékosnak az élete nem lett jobb...uyganúgy seggberúgnak a nagyok...csak mostmár mégtöbbmindenre szórhatom el azt a kevés léét amit kitudok bogarászni a játékból...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.06.11. 12:35:02-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.60
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
115. hozzászólás - 2009.06.11. 12:33:53
Értem és köszönöm a többoldalúan szomorú választ. Viszont az ilyen színesítés tényleg mehetne a 19-es tanulás szintre és nem a 46-ra. Uff
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.33
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
116. hozzászólás - 2009.06.11. 12:39:03 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Most komoly hogy belehajszolunk embereket hogy egy "színesítő" szakértelmet fel kelljen húzni?

Mert ha átlagban nem ad többet a vadászathoz, akkor nyilván nem éri meg több 100ezer LEt beleölni a fejlesztésébe.
Pontszám: 8.75
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
117. hozzászólás - 2009.06.11. 12:43:21 (Válasz Miklós #89 hozzászólására.)
Frusztráció elleni szakértelem? Ez komoly?
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 7.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
118. hozzászólás - 2009.06.11. 12:45:04
Ki tudja, lehet itt is van vmi kis susmus, mint a kivégzésnél, a szövegből nem derül ki egyértelműen, de több LE-t lehet vele szerezni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 3
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
119. hozzászólás - 2009.06.11. 12:47:39 (Válasz winnie #102 hozzászólására.)
Einsteinnek volt igaza a világegyetemről kiderülhet hogy önmagába forduló spirál az emberi hülyeség viszont garantáltan végtelen. Köszönjük meg winnienek, hogy ezt nap mint nap szemléletes példákkal és az adott fórum "témájához gorcsösen ragaszkodó" hozzászólásaival eszünkbe idézi ezt a tényt.

Szerintem winnie te még a sprinternek is simán megmagyaráznád, hogy igazából az az érdeke, hogy lassan fusson mert akkor kevésbé fárad el, ha mindenki így gondolkodik mint te akkor elég végigsétálni a távot a végén meg kézenfogva egyszerre átszakítani a szalgot. De ezek után könnyen lehet, hogy már nem sport lenne a dolgo és szépen kihalna a sprintelés, vége lenne a végzetúrnak is. A játékosok nem a játék határaival versengenek hanem egymással és ha a 100 méteres pályán 80 méternél elfogy a pálya nem lehet a futókat hibáztatni, hogy teccett volna lassabban futni a jómunkás emberek már építik a pályát csak nem gondoltuk, hogy 6 sec alatt ideérnek azt, hittük amíg futnak lesz idő felépíteni a maradékot...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 9.77
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Építsünk együtt, vagy inkább mégse?
120. hozzászólás - 2009.06.11. 12:50:26
Azért adjak erre a "szakértelemre" több 10 K LE-t hogy ugyannyit kapjak egy 20as pakkért mintha nem is fejlesztettem volna ki, ez most komoly??!

Ejnye Miki, sztem most már ténylég csak álruhában gyere a Találkozoró, mint Mátyás király...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.67
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője