Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.07.14. 17:38:48
A kérdésednek itt a helye:
Panaszok, kvíz -> Nem fogadták el a kvízkérdésemet. Miért?
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,94.0
Válthat csapatot bármikor mondjuk.
Ha biztosra akarsz menni:
Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem? topicba írd bele először

Anita 1988
Több lehetőséged van:
Ahogy Elitninja is írta lebeszéled ismerőssel
kiírod karlapra
kiiratod a szövid karlapjára
toplista, rendezés eredmények küldetések és írsz boldog boldogtalannak aki a környéken van küldetésben
várod a sült galambot (hasznos lehet a turbózott kreatív affinitás használata)
nekem sültgalamb volt v1-en ha jól rémlik.
Saját tapasztalat a visszafogott fejlődéssel kapcsolatban:
Kb 4-5 szint óta maxos a szakim és reggelente úgy ébredek, hogy nem támadott be senki. Nephilia szokott mert tudja, hogy 1-2k LE-vel mindig le tud húzni. Ez különösebben nem érdekel mert reggelente én is megszerzem ezt a mennyiséget és nem kell gyógyitalozni. Ha véletlenül háborút kapunk és verhető az ellen, akkor érdemben tudom segíteni a szövetségemet. A Lélekőrökkel szemben 240 csatánál tartunk nem mind ad 20k LE-ket jön ott a TP rendesen ha még vadászik is hozzá az ember akkor hamar jön a szintlépés visszafogottal együtt is. Remélhetőleg sosem jutok el oda, hogy ugyanaz a 20 ember van a portyaablakomban. 40-es szinten még van Le az embereknél és ha náluk van én nem vagyok rest elvenni.
Elrontani mások játékát. Én elrontom, van egy szövetség akinek tagjaira napi szinten rámegyek. Ez 1 dolog miatt történik. Van náluk LE és amióta ezt felfedeztük klán szinten szerintem állandó zaklatásnak vannak kitéve, nekem legalább 100k-el nőtt a LE diffem általuk. Részemről persze ez nem túl etikus de mivel ők nem küldenek könyörgő leveleket elfogadják ezt ha pedig megtennék ugyanezt mondanám mint itt a fórumon ha valaki nem költi el amije van azt elveszi más. Ha nem én akkor Gipsz Jakab. Egyedül az bánt néha, hogy bealszik Jóska Pista nehezen beidomított állata persze ez ellen is lehetne tenni.
Lehet kicsit eltértem a tárgytól de most van kedvem irkálni.
Dátum: 2009.07.14. 11:42:03
Ez csak a nagy szabadságot tükrözi de így nyugodtan szétoffolhatjuk a topicokat. Mint ahogy én is teszem most.
Off vége

Nekem tetszik az ötlet Baraty mester, reméljük mielőbb a kezünkbe kapjuk a rendszert és vele a heti 1-2 apró javítást. Egyébként az embereknek (legalábbis nekem) már az is jól esik ha válaszolnak, nem kell rögtön megváltani a világot.
Dátum: 2009.07.14. 11:24:18
A wikiben az alapszint van leírva nem pedig az idomított. Elvileg az idomítottért többet kapsz az első tételt nézd csak meg összehasonlítás végett.
nerub kórokozó (5. alap) 47 lépett szint 1500 idomítás 21199 nyert LE 60 sajtolás szintje
A tied is így néz ki ha jól értem: (29. alap) 2 lépett szint 8700 idomítás 2138 nyert LE 17 sajtolás szintje
Dátum: 2009.07.14. 09:24:27
Zokneenho, ha még nincs meg mit akarsz elfelejteni akkor javaslom húzd fel 10-esig a szinguláris ismereteket és turbóval próbálj 100%-os nagyobbakat lecsapni. Kiszámítási módszer ha még nincs szinguláris ismereteked:
Megnézed a szinteden egy 100%-ostól mennyi tp-t kapsz. Minden magasabb szintű +1 TP a 20-as szinguláris (turbóval) ehhez az értékhez ad még +80%-t (20-as szing. vagy 10-essel +40%) ergo ha 23 fölött kapsz akkor össze kell jönnie.
Dátum: 2009.07.14. 09:11:45
Off:
El Diablo mester, kérlek akkor tartsátok szigorú őrizet alatt Yashát, Falconert és Twins nagy hatalmú végzeturnőt/akat mert szokásuk ledarálni sebzett vagy gyengébb képességű társainkat. Persze ha alkalmunk nyílik rá mi sem vetjük meg ezeket az eszközöket.
Dátum: 2009.07.14. 09:03:49
Az előny annyira komolytalan, hogy amint berakták az ismételhetőket én is elkezdtem rohamléptekben küldetéseket csinálni. Sajnos nem voltam elég gyors és a legtáposabb részéről lemaradtam dehát IJ. Most meg beütött a krah mert kaptam 2 legendát és az 5 szintlépőst mindenki egészségére váljanak ezek jóságok. Mondjuk az állatszelídítős küldi miatt felrángatni 50-re vezetőkészséget nem lesz olcsó de hát mindennek ára van. Közben meg a fenének van kedve szintet lépni főleg mert a Lélekőrök itt táboroznak a falak alatt. Szerencsénkre erőiket megosztották még 2 szövetség között, úgyhogy még akár nyerhetünk is.
Dátum: 2009.07.13. 08:54:30
Darah, nem tudom mennyire ismersz más böngészős játékokban van egy verziószám és ha arra kattint az ember megtudja mit változtattak rajta az előző verzióhoz képest. Itt is elég lenne egy újdonságok/frissítések gomb és felsorolva tételesen pl.:
2009..06.01 - butítottunk a kreatív affinitáson és a kivégzésen részletek a <link>fórumban<link>
Ez persze irritáló sárgán világít míg a felhasználó rá nem kattint.

Szerk.:
Én azt a potya LE-t nem sajnálom (pedig de jó lenne most ha a nyakamba szakadna csak úgy ingyen, legalább 50 szint IQ lenne belőle) küldetésben elöl lévőktől mert ők szívtak a felejtéssel és valszeg magasabb szinten jutottak a transzplantáció valamint az ultraspecializáció nevű gyönyörűségekhez. Úgyh mi a közepén már megtakarítottuk azt a LE-t amit ők "elbuktak".
Dátum: 2009.07.11. 20:59:39
remélem erről folyik a vita.
Az illetékes válasza idézet: Idézet: Miklós - 2009.06.01. 22:36:01
Köszönöm a hozzászólásokat a témával kapcsolatban.

A 15%-kos témával kapcsolatban - ezt már többen kérdezték, és mindenkinek meg is irtuk: itt nem a "szivatás" volt a cél. Ezek gép által irányitott, "buta" ellenfelek, ha nem tudnak valami extra kunsztot, akkor tökéletesen esélytelenek lettek volna, semmiféle izgalmat vagy kihivást nem jelentenek. Az NPC-k mindenfajta játékban tudnak olyasmit, amit a játékosok nem. Ezt nevezhetjük "csalásnak" is, de ez nem más, mint esélykiegyenlités. Emellett is sikerült 3 nap alatt legyőzni őket.

A 3 nappal kapcsolatban, ha ezt rövidnek tartjátok, változtathatunk rajta, akár úgy, hogy több győzelem kell a legyőzésükhöz, de minden vereség után egyre ritkábban támadnak.Igy nem tünnek el olyan hamar, de azért nem keseritik meg annyira a gyengébbek életét.
Dátum: 2009.07.10. 22:46:45
Vegzetur_V4 látom új vagy még a fórumon és nem ismered winnie-t.

Bocsi winnie, ezt nem hagyhattam ki
Dátum: 2009.07.10. 09:39:18
Erről lemaradtam, de a két dolog szerintem nem teljesen azonos. Mindkét dolog "táp" a Mesteri építészet egyértelműen ugye támadás védekezés de ez szövetségi ügy, hogy most akarja valaki vagy nem. Mi most szavazunk róla a Pagonyban, hogy akarjuk-e ezt záros határidőn belül (pedig még 5 szint hiány van mindkettőből).
A gyorsítás egyéni kényelmi "táp" ami nem konkrét előnyt ad de jól jön ha nyaralni megy az ember vagy ha herótja van, hogy csak 20 vadászatot indíthat egyszerre stb.
Másrészt ha már "sokan" fizetnének a tápért akkor lehetne őskő is az ára és akkor tényleg nem maradna le senki akinek túl drága ehhez a csp. Mondjuk 25-50-75-100 őskő ahogy tetszik ameddig bírja a kassza, bár arról lilám nincs kinek mennyit érne ez a kényelem.
Dátum: 2009.07.10. 09:22:55
Utópisztikus elgondolás: a topban mindenki költse el legalább 1 200 csp-s gyorsításra a dolgot így nem ér senkit sem hátrány.
A legtöbb kérés a gyorsabb vadászat és a tárhelynövelés volt ha jól emlékszem.

Nekem tetszik a gyorsítás amint volt 200 csp-m és "erőm lemondani róla" befizettem a tárhely növelésére.
Sajnos a vadászati idő csökkentése a szakiköltség emelkedése miatt nem fér bele.
Az 50 vadászatos is tetszene de a "dupla kvíz" miatt (és mert nincs most rá elég csp) nem fogom kifejleszteni. // Szeretek kvízelni.
Dátum: 2009.07.10. 01:10:25
Na valakinek akkor jó napja volt tegnap.
Nekem a mai összes portya bevételem 18k 44-es szinten ami igencsak rekord jellegű a nem lebeszélt napok között.
Dátum: 2009.07.10. 00:27:37
Idézet: Szurilo - 2009.07.09. 23:34:15
Küldi ötlet:
Szövetséged győzzön le 5 másik szövetséget.
Portyázz 1 nap 24 alkalommal.


Az elsőt elképzelem a klánfórumon beírva:
Srácok agyon kéne verni 5 kis szövit, holnapig mert küldim van rá és sietek. //Egyébként nekem tetszik az ötlet.
A portyázós túl könnyű. Esetleg 3 nap alatt 72-szer?
Dátum: 2009.07.03. 23:19:33
Kész! Vegyük ki a smaragd hordát és legyen az összes eddig smaragdos a zafír horda tagja akkor csak gyorsabban gyógyulnak meg többet védenek.
Dátum: 2009.07.03. 19:15:27
Emelkedhetne 5-10 szintenként 10-15-20 a bénítások száma. Mivel kb. 50-es egy kari mire eljut eddig mondjuk 50-től számítva. Ez se tökéletes ötlet de hátha tetszik valakinek.
Dátum: 2009.07.03. 18:42:28
Awenhai, egyetértek lehetne jobban edzeni az olimpiára.
Dátum: 2009.07.01. 22:48:21
Ricardo, én most tartok 90 fekete kehelynél és ez csak epikusra van szánva de el is meg rá ütésenként 1, sajnos a manaregent elfelejtettem pedig az tényleg jó dolog. Nekem az a természetes az epikushoz.

S0laris, én nemrég kaptam Nephiliától egy ájulós pofont. Rendszeres vendégem.
Dátum: 2009.06.30. 23:23:17
Én örülnék ha lehetne a kémgömben is pontokat tárolni. Mert így óránként 1 igazából semmire se elég, már amikor eme nemes szerkezethez fordulok, ellenben van, hogy 1 hétig nem is használom. Én valami térkapus mintára gondolok például 3-5 tárolt ponttal. A regeneráció idejét meg ötölje ki más ha van benne ráció.
Dátum: 2009.06.30. 22:38:03
ÜBER OFF:Ráadásul befejezte a: NEM VAGYOK ŐRÜLT!!!!! című nagysikerű sztrorit is