Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.09.26. 20:06:33
Az ötletben 1 esetleges exploitot látok.
Hipotetikus háború
Tegyük fel erős vs gyenge szövetség:
Erős szövetség első nap elhúz gyenge szövetség mivel van béke csarnoka ki akar cseszni az ellenféllel. Direkt elbukják a csatákat hisz már mindegy nekik ezzel jól kitömve tp-vel 1-1 célpontot az erős szöviből. (persze csak ha jól értelmezem: "Vesztes csatánál persze a normál bukta lenne. " ha védekezőként győz). Persze ha csak LE jár a győztesnek az ezt a gondot megoldja.

Mod.:
Lehet engem is megtámadott a tp fóbia?
Dátum: 2009.09.26. 19:14:38
Tyberius, nem tudom mennyire olvasod a fórumot de vannak olyanok akik szerint a smaragd bónusz nagyobb sebzés, találati esély is kiveri a biztosítékot. Tehát ezt megelőzendő tényleg alapos mérlegelés kellene.
Az alapötlet jól hangzik támogatom hogy tényleg legyünk kissé különbözőek.
Dátum: 2009.09.25. 18:23:04
Evan, nem kell hozzá más csak egy egy kis napfény.
Sztem népszerű rang.
Dátum: 2009.09.24. 17:50:51
Miklós ötlete annyival jobb, hogy több portyacélpontot ad. Engem most csaptak le 4 szinttel magasabbról. 1000 ép-t veszítettem 500-at gyógyultam 30-as sebgyógyítással vagyis több embernek nyújtok lehetőséget a portyára irányomban.
Nézzük másfelől a problémát. Számodra elfogadható lenne ha sebgyógyítás helyett 200 Csp-be kerülne ez az újdonság?
Én a következő reakciót képzelem el azok részéről akiknek nagyon sokat jelent a CSP:
Minek nekem egyéni epikus? Nem éri meg! Megvan már minden csökkentős vackom hagyjanak lógva ilyenekkel!
Ezt most csak a példa kedvéért hoztam fel és azért hogy érzékeltetni próbáljam mennyire másfele tud járni az emberek agya.
Dátum: 2009.09.24. 17:15:40
Mint mondtam nekem semmi gondom az ötleteddel tőlem akármi lehet feltétel én már várom hogy gyepálhassam a drágát(förmedvényt). Prisma, azt az egyet értsd meg, hogy nem mi döntjük el (általában) minek mi az előfeltétele hanem Miklós és igen arra terel amerre ő akar ez tény. Nem tudom neked vannak-e egészségügyi illetve portya gondjaid de ez az előfeltétel egy kicsit mindegyiken segít.
Dátum: 2009.09.24. 16:59:00
Prisma, nekem pl a te alternatívád a 16%-kal is tökéletesen megfelel viszont ha már a racionalitást emlegetsz akkor nézzük meg kinek mit jelent ez.
Vannak ugye a küldetések megkövetelnek töménytelen felesleges és szükséges szakértelmet aminek a felét aztán nagy valószínűséggel sosem használod.
küldetés 19 sebgyógyítás/idomítás
küldetés 22 vezetőkészség
küldetés 25 kivégzés
küldetés 27 másodlagos támadás
küldetés 34 lélekenergia sajtolás
küldetés 35 lopás
...

Mindegyikhez kellett egy szakértelem és ha nem akartál megrekedni akkor ráfejlesztettél. Én ezt sem látom másnak hiszen az egyéni förmedvény se kötelező hanem egy választható elfoglaltság. PottomPanna megfogalmazta:
"Jobb lenne, ha kilenne írva az egyéni epikus elé, hogy ha betöltesz 300k LE-t akkor használhatod?Ez az ára," amit csak egyszer kell kicsengetni (persze növeli a többi szakit de ha csak 10-re viszed akkor az nem olyan vészes).
Aki játszani akar az új játékkal annak sajnos be kell tenni a gépbe az érmét. Úgy látszik most ez az érme a sebgyógyítás. Kivéve ha meggyőzitek Miklóst valami mindent ütő érvvel.
Dátum: 2009.09.23. 12:18:26
Andaxin, a sebgyógyinak nincs maximuma úgyhogy ez eltartana egy darabig. A viccet félre téve ha turbózod a gyógyítást és ha van egy 5-ös bűvös kunyhótok akkor a 30-as szinten a szaki 300 felett gyógyít állatonként ami nem olyan rossz szerintem. Én most látom ennek az előnyét amikor van olyan karakter aki a kataklizmával 400-at ver szegény kis jószágokba. Természetesen jó megoldás a vastag bőr vagy a tartalék állat is.
Dátum: 2009.09.22. 20:24:44
Még 1-2 ilyen húzás és nem lesz aki a 200-as szintet akárcsak meg is közelíti. Nekem már a 100-as szint is csak egy apró pici fénysugár most 50-es szinten, amit talán egyszer majd valamikor 2 év múlva (vf) meglát a karakter ha megéli. Szeretném ha megélné a karakter. Nagyon megtetszett a játék jó fejek a klántársak is. Ennek függvényében nem is tudom miért lettem ingerült a hír hallatán hogy most akkor csökkentik a kereskedelmet. Mégis amikor rövidítik az embert az nem esik neki jól.
Az hogy nincsenek tárgyak mert nincs aki kitalálja őket nem érzem kifogásnak a kereskedelem felezésére. Biztos vagyok benne, hogy Miklósnak fontosabb dolgai is vannak mint a Végzetúr de hacsak ki nem lövi az élbolyt világ1-en akkor kicsit össze kell szednie magát. Szeretnék jövőre más színű tortát kapni és újra boldog születésnapot kívánni!
Dátum: 2009.09.22. 19:28:33
Valószínűleg így lett lekódolva sajnos nem hiszem, hogy ez változtatva lesz. Engem az jobban zavar hogy összesen 10 kristályod lehet egyszerre.
Dátum: 2009.09.22. 12:07:26
Hali!
Javaslom írj erre a címre:
info@vegzetur.hu
Dátum: 2009.09.22. 12:00:31
Inkább kapjuk kézhez amikor kész, minthogy olyat rakjanak elénk ami, hibás, rosszul átgondolt vagy egyszerűen élvezhetetlen. Egyébként se a hiper gyorsaságról híres a Végzetúr (néhány esettől eltekintve).
Dátum: 2009.09.20. 16:04:25
Hali, nekem akkor fordul elő hogy hirtelen 2 kérdést is értékel a program amikor véletlenül duplán kattintok a gombra vagy csak a rendszer úgy érzékeli.
Dátum: 2009.09.20. 14:50:02
Linduc csak az egyéni epikusra vonatkozna a büntetés (már ha lesz) és nem az egyéni portyákra, szövetségi epikusra.
Dátum: 2009.09.20. 14:36:58
Szia!
Csak az aktuális szintjét felejtetted el. Akkor tudnád elfelejteni teljesen ha a tanulást is elfelejtenéd mert az nyitja meg számodra az új képzettségeket.
Dátum: 2009.09.19. 16:37:47
OFF: Tanulság mindig legyen nálad tartalék csp
Dátum: 2009.09.19. 13:41:49
Amennyiben tényleg büntetni akarjuk a leveretős játékos akkor egy ötlet. Ugye a csp azért nem jó mert szakítja a mezőnyt és ki is lehet használni ha nincsen. Akkor legyen a LE ahogy azt fentebb is említettem.
Egyéb menüpont-> Epikus számla
Erre a számlára íródik a büntetés amit a leveretéssel szereztél. Legyen a büntetés szint*50 LE/ leveretés. Ezt bármikor 0-ázhatod. Azért hogy senki se gyűjtse a végtelenségig szintlépés után 2 napig normál körülmények között lehet megszabadulni ettől a kolonctól ha valaki nem teszi az érték nő 20%-kal valamint a következő módosítók lépnek életbe:
+5% a tulajdonságok és a szakértelmek fejlesztési költségére
-20% az építés hatékonyságára

A számok tájékoztató jellegűek és az egész csak alap ötlet ha valaki esetleg életképes elképzelésnek tartja módosíthat a számokon.
Dátum: 2009.09.19. 12:59:35
A csp vesztés valóban nem büntetés (nálam) és ha le akarnám magam veretni akkor szemrebbenés nélkül megtenném akár így is. Nekem az lenne a büntetés ha LE-t vonna el a karaktertől de ez meg nem megoldható mert negatívba vihetné a karaktert.
Dátum: 2009.09.19. 12:39:36
Mortimer, természetesen igazad de ha érvként hozod fel akkor ezzel azt is mondod, hogy a prémium tagság is növeli a szakadékot.
Dátum: 2009.09.19. 12:17:57
Jelen koncepcióban semmi hasznosra. Ezzel a funkcióval váltasz a harcoló állatok közül és védve van az ellenfél sebzésétől az állatka.
Dátum: 2009.09.19. 10:28:37
Az ilyeneket a kvíz topicba másold kérlek legközelebb.