Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.12.16. 16:56:25
Esetleg kiveszed a pénzt bebattyogsz az OTP-be és úgy utalsz. Nekem kb. 3 óra alatt megjött így az őskő. (Nem OTP-s kártyám van)
Dátum: 2009.12.16. 16:40:24
Ötlet:
Adjanak az állatok varázslatelnyelést is de csak a sebzésre.
Vélemény?
Na akkor ez a kérdés cserés. Azért jó látni, hogy egy fantasy kérdés nem megy egyenesen a kukába.
Off: Bottom, ha van kapacitásod és kedveled valamint szereted a nem túl szövevényes ellenben szórakoztató fantasyt csak ajánlani tudom. Nekem nagyon bejövős, könnyen megszerethető. Nem is túl hosszúak és van belőlük jó pár. Ha gondolod küldök kedvcsinálót privátban.
Dátum: 2009.12.16. 15:16:39
Birka, javaslom ne foglalkozz velük valszeg csak arra játszanak, hogy ne tudj új topicot létrehozni.
A wiki pedig nagyon is kell frissen és ropogósan hamár a játék nem mindig lát el kellő infóval.
Milyen faj képviselője R. A. Salvatore legendássá vált karaktere: Drizzt Do'Urden?
sötételf
törpe
ember
félszerzet

remélem ez még belefér
Dátum: 2009.12.16. 10:49:53
Megújult a jutalmazás a kvízolimpián + nem lehet eladni a medálokat az aukciós házban.
Dátum: 2009.12.11. 17:23:42
Off: Offsboy etesd meg és nem ugrik neked.
Nekem tetszik a Bestiák könyve mondjuk a 20 őskő nem annyira, de ez egyszer lenyelhető. Remélem azért őskőmentes relikviák is jönnek.
Az Alkalmazkodás tekercse is jó móka kíváncsi vagyok hányas szintre jön össze rá a Lgy
Én annak örülnék ha 15 vagy 30-as alap idomítással több állatot lehetne egyszerre igába hajtani.
Dátum: 2009.12.10. 09:45:30
Most olvastam újra Miklós kezdő hsz-ét és abban az szerepel ha jól értem, hogy csak a győztes állatkáinak jár a morál meg a Tp. Ha már hancúrozásról és nem élet-halál harcról van szó a vesztes állatai is tápolóhatnának. bár lehet valamit csak rosszul értelmeztem.
Dátum: 2009.12.09. 23:21:55
Igazad tényleg csak ötletelünk van és 2 oldallal előrébb én is hasonló dolgot javasoltam. Hátrány nagyon nem származik belőle senkinek legfeljebb nem használjuk ki ezt a lehetőségét a játéknak. Remélem nem vetted rossz néven a feljebb tett javaslatomat.
Dátum: 2009.12.09. 23:10:56
Kaboka, csak néhány megjegyzés:
Térkapus relikvia=aranydukát
gyógy. és varázsital pedig inkább szint -20-as
Egyenlőre tp-ről szó sincs és ezért különösen vonzó ez a lehetőség vagy pedig elég magasnak kell lenni a hozzá tartozó LE-nek, hogy megérje művelni ezt a fajta bandázást. Akkor inkább ne legyen direktben LE.

Off:
Csak nem bírok magammal...
Dátum: 2009.12.09. 22:54:27
Hiszi a piszi főleg, hogy csak retusált varázslatképekre ismétlődő ékszerekre és a szintenként egyre fogyó szörnyekre telik. Na jó utóbbi lehet szerverterheltség csökkentő is...
Gonosz Toposz funkció aktiválva.

Szerk.:
úgy látom már csak a floodra telik tőlem inkább letészem a lantot és elvonulok Pongi kínzókamrájába.
Dátum: 2009.12.09. 22:27:51
Ezek az új kategóriák nagyon tetszetősek de lesz Miklóséknak ennyi grafikusuk?
Dátum: 2009.12.09. 22:24:03
OFF: Már megint beleképzeltünk olyan dolgokat amiről szó sem volt.
Dátum: 2009.12.09. 22:06:03
Egyetértek a kolléganővel és csak a szakiszint szerinti csoportosítás nem fűlik a fogamhoz. A fölös pp-met tuti el fogom hancúroztatni és még Darah-t is meglátogatom ha neki nincs rá pp-je. Legalább az állatok jól érzik magukat akkor is ha nem jár érte semmi más jutalom. Azért bő 200 SZÖ-gel vagyok csak lemaradva Darah-hoz képest de húzhat jól is a Random.
Eliteninja azt mondja egy könyvmoly győzi le a harcost. Valóban ez a trend egy könyvmoly varázsló is beletehet valakibe egy jó nagy kritikust amitől a foga ottmarad az illetőnek. Egy felkészült bárd is versenyképes lehet egy harcossal szemben (persze nem ebben a környezetben).

Persze minden szentnek maga felé fordul a keze és én sem vagyok más, mivel szintemen elég magasnak számít jelenlegi szakiösszegem.

Szerintem a portyában résztvevő mindkét fél kaphat "jutalmat" az arányt kitalálják az okosok.
Még 1 dolog: nem tudom kit melyik dolog zavar jobban, az ha leütök róla kábítós felszerelésben 2k ép-t míg ő 100 alatt sebez vagy ha összetalálkozunk és megússza annyival hogy az állatai fejlődnek kicsit.
Dátum: 2009.12.09. 19:50:31
Byzon természetesen hatalmas előny a dicsőségmedál, de nem lenne célszerű a kvízmedállal összehasonlítani. A kvízmedál megszerzése 15 perc ahol a szerencsés 3-at is kap egyszerre, optimális esetben a másik kitűzőért intenzív másfél hónapot kell teperni és akármennyire profi vagy nem szerezhetsz egyszerre 1-nél többet.
Mondjuk megnézném azt aki összeszed 12 dicsőségmedált.
Dátum: 2009.12.09. 15:58:34
Jól hangzik viszont akkor a védelem itala, harag itala, láthatalanság, pihenés, segítő kéz veszít a hatékonyságából.
Dátum: 2009.12.09. 15:46:02
Ha jól értem akkor a barátságos portya alapkoncepciója a szakértelempróbákkal(3) történő megmérettetés ami 1 pp-ba kerül az állatok morálja nő és fejlődnek de csak fele annyi tp-t kapnak mint egy normál portya során. Elvileg a barátságos portya után nem jár tp a karakternek. Én ilyen feltételekkel azonnal felhúznám 20->40-re a valóságformázást és tamagochiznék az állatkáimmal esetleg váltanék 30pp-re.

Az állatok boldogságán kívül kap még valamit a végzet ura/úrnője a kérdés mit kapjon?

A játékban jelenlegi erőforrások:
CSP, PP, aranydukát, LE, TKP(térkapupont), KRP(kristálypont), LGY(lélekgyémánt), ép, vp, gyógyital, varázsital, izébizébizgentyű(alias pirospont)
A 12 "erőforrásból" a túl erősek ki is eshetnek. Kieshet első körben az aranydukát is mert viszonylag nagy az értéke de az első példába azért benne hagyom. Kaphatna a barátságos portya után az ember véletlenszerűen a fentebb felsoroltakból. Természetesen nem egyforma arányban és mennyiségben.
1. lehetséges nyereménytábla
Jutalom Esélyek (kapható mennyiség):
Aranydukát 5% (max 1)
Semmi 5%
LE 10% (Szintfüggő, randommal)
CSP 10% (max 1)
LGY 10% (???)
TKP 20% (1-2)
KRP 20% (???)
PP 20% (1-3)

Az értékek hasra ütésre készültek viszont így szélesebb körben válhatna népszerűvé a dolog. Pl.: a "TOPnak" ugye a Csp a mindene de a pp is jól jön a KH környékén.
Amire még használható lenne a barátságos portya: kiszabadulni a kínzókamrából de ezzel senki nem zárható be oda. (A legegyszerűbb szerepjátékos indoklás: meggyőzőm az ellenfelet, hogy engedjen el).

Szakértelmek: Véleményem szerint lehetne 5 próba 3 helyett bár valószínűleg ez nem sokat módosítana a végeredményen. Minden szakártelem játszik kivéve a gyűlölet vagy ha az is benne van akkor 1 lobogó alatt az összes gyűlölet.

Új szakértelem: Játékmester: karakterszint vagy karakterszint/2 és az állatok teljes/+50% TP-t kapnak a barátságos portya után. Turbózható???

Ez a verzió nem oldja meg a nyíló olló problémáját sőt lehet még jobban nyitja. Remélem nem csak butasággal tömöm a fórumot és lesz a HSz-ből valami használható.
Dátum: 2009.12.09. 12:44:41
Ez talán kiküszöbölhető, hogy csak abban az esetben érvényes a módosítás ha az alacsony szintű tag szövetségi építése kevesebb mint a lélekkút aktuális nagysága (vagy egy tetszőleges lehetőleg 1-nél nagyobb szorzó a kútra).
Dátum: 2009.12.08. 17:20:34
A gyémánt karakterek többet kapnak (a bónuszuk miatt). Bár tényleg elég durva a random. Nekem 900-1800LE között jön 55-ös szinten smaragdként.