Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sookie

Oldal: 12
Dátum: 2010.11.18. 20:09:11
280 csp-ből 2 térkép jött, nem vagy egyedül, nekem is 3.5%-om van, gondolom majd később javul még a dolog
Dátum: 2010.11.18. 18:05:28
opera minivel tényleg jó a VU, próbáld azzal.
Dátum: 2010.11.10. 13:31:08
Szerintem még nem volt konkrétan kijelentve, hogy akkor most mi lesz. Hiába írta le, majd ha jelzi, hogy na akkor most ez van, akkor.
Dátum: 2010.11.09. 22:42:36
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 19:23:53
Tehát az, hogy az inspirátor és VF kombóját nerfeljük, nem kérdés volt, hanem kijelentés.


Megvitatásról szó se volt

Kenezimi:

A mentális burok pedig bekerült, tehát abban is igazad, hogy úgy alakult, ahogy szeretné. Mivel ez utóbbi nyelvcsapás is erősen csontig hatolt, gondolom az egy burkolt köszönöm volt, a burokért cserébe. Ez van, ez egy ilyen játék Olyan, mint az élet.
Dátum: 2010.11.09. 22:12:56
Sose lesznek ennyire korrektek szerintem. Cyron mit választana, +3 mágiát adó követ? Valószínűsíthetően azt mondják, hogy eddig használtad, így jártál, lesz egy szép, egyedi kép a karilapodon, ennyi.
Dátum: 2010.11.09. 20:56:08
Egyetértek veled Büyük, fentebb is ezt írtam, hogy ne azokat szívassák meg akinek nincs, hanem egy gyengébb verziót - pl af-el elérhető +5 csp v. 10 is akár - tegyenek elérhetővé mindenkinek, így nem érzi úgy az ember, hogy csökkent a nehezen megvásárolt relikviájának az értéke, mint pl Büyüknél. Valahol olvastam olyat valakitől - talán pont tőled Miklós -, hogy ami erős azt nem gyengíteni kell/akarod, hanem a gyengén kicsit erősíteni. Bocsánat, ha nem pontosan idéztem, de valami ilyesmi volt a lényege.
Dátum: 2010.11.09. 19:10:21
Az, hogy AF képességgel elérhető legyen az inspirátor egy gyengébb változata, pl. +5-10 vagy akár több csp-vel, ez egy nagyon jó ötlet. S bár nekem nincs inspirátorom, de ha végig gondolom, akkor tényleg nem olyan durva, hiszen nem javítja a LE/TP arányt, egyszerűen csak aki kellően mazohista, az többet vadászhat. Példaként a Frankeisten karakterre gondolom sokan Cyronra gondolnak, de ő se az inspirátor miatt lett erős, inkább csak jó játékos és felismerte a lehetőséget a aukciós bérletben, majd a tyúkban, aztán megvette az inspirátort, nem egy gyenge karakter volt, aki kinőtte magát a farm kariból ultraübertáp karivá. Valószínűleg a többi világon is így van, hogy akinek van, az egy jó játékos, aki látott benne fantáziát, én legalábbis így gondolom. Bár nekem nincs (még ), de én is azt mondom, hogy nincs szükség a nerfelésre, hiszen egy nagyon értékes relikvia, inkább egy gyengébb változatát kellene mindenki számára elérhetővé tenni, valahogy hasonló módon, mint a fél éves aukciós bérletnél, ne azok legyenek megszívatva, akik megvették, vagy a jövőben szándékoznak szert tenni egyre, hiszen nem ezért gyüjtögették egy évig - vagy akár több is - a dukátokat. Arról nem is beszélve, hogy egy kis plusz AF-el elérhető csp, milyen jót tehetne a játékosoknak, és akár nektek is, hiszen a láthatatlan vadászatnál is az volt az indok, hogy nagyon lassan lépnek szintet, kevés a játékélmény, bár sokan sejteni vélték, hogy mögötte a kevés őskő használat van, akkor tessék, itt az alkalom, hogy most egy kisebb változata mindenkinek elérhető legyen, gyorsulna kicsit neki a játék, nektek meg több őskőbevételt generálhatna. A kis aukciós bérlet pl. szerintem nagyon jó ötlet volt, és tudom, hogy az a 280 dukát amit összeszedtem vele, nem elég még semmire, de akkor is sokkal jobban élvezem így, mintha csak 140-nél tartanék. Játék élményt mindenkinek
Én 9et számoltam
Vadászcsizma jó, szerintem is a 30 AF-et, az pikk pakk megvan VF nélkül, az nem olyan exkluzív, mint a többi, hiszen bárki megszerezheti míg a többi egyedi cucc, mondanám még a szívósság ővét is, hiszen az van a normál AH-ba is, de biztos van aki arra folyatja a nyálát 30 AF pont bárki számára elérhető, szerintem azt nyugodtan ki lehet hagyni.
Szerintem tuti lesz, mert 10 tárgy szokott lenni és ha megnézed, akkor csak 9 van felsorolva. Meg amúgy is nagy lázadás lesz miatta ha nem
Semmivel nem vagy különb, alpári módon itt kurva anyázol, játszod a bogyódat, hogy mekkora magyar vagy, miközben a hozzászólásod végén ez van "p.s.", biztosan sérti a magyarságodat, hogy esetleg a végére ezt írjad: "u.i."

Szánalmas 30 dekás kis majom vagy, nem több. Ezzel nem az előtted szólót akarom védeni, de ennyire paraszt legyen valaki, hogy a "kurvaanyázással" érveljen. Pfff.
Dátum: 2010.11.03. 14:08:51
"Pontosabban úgy működik, hogy ezt nem is tudod az AF oldalon fejleszteni, hanem az állatok oldalon jelenik meg majd egy gomb, ha van rá elég AF pontot. Amelyik állatnál elnyomod, annak újra eloszthatod a szakértelempontjait 3 AF pontért. De ez csak egyszer használatos, ha ezután megint újra akarod osztani valamelyik állatod (akár ugyanaz is lehet) szk-pontjait, megint el kell költened 3 AF-et.

Baraty"


Megkérdeztem, hogy világos legyen a respecializáció

mod: bocsánat, most látom, hogy már kaptatok egyértelmű választ
Dátum: 2010.10.30. 19:19:51
3o-as szinttől tudsz kihvni.
Dátum: 2010.10.30. 16:51:47
Ha elmész az étterembe és szar a kaja, bemész a konyhára és megfőzöd magadnak a kaját? Vagy reklamálsz, hogy nem ízlik? Lehet, hogy az előtted szóló se tökéletesen áll hozzá, de a te, behonak tövig benyalintós hozzászólásod tuti nem megfelelő. Téged nem vennélek fel pincérnek az 100%
Dátum: 2010.10.30. 16:46:55
Ez szerintem nem ebbe a topicba való, írj inkább Baratynak. Mondanám, hogy van élő chat-es ügyfélszolgálat is, de azt csak az ellenségeknek kívánnám Bár ha még nincs tapasztalatod, akkor mindenképp érdemes megpróbálni, mert egy élmény
Dátum: 2010.10.29. 23:05:51
Ma kellett volna, sztem Baraty ma szabin volt
Dátum: 2010.10.19. 16:06:04
Szerintem a bajnokiig, tehát 14 óráig, legalábbis nekem ez jött le abból amit elolvastam.
Dátum: 2010.09.30. 14:35:56
Nem értem, hogy miért mindenki 30pp-vel írja a példáit, mikor a valóságformázással alap esetben is +10pp-t lehet szerezni naponta, +1 ha a fertőzést legyőzted és húzol rajta még 4 szintet.
Dátum: 2010.09.22. 20:39:03
Nekem elsőre beesett egy transzendális fókusz, a következő sárkány pedig dobta a bérletet. Azt gondolom ez felért egy lottó ötössel
Dátum: 2010.06.25. 01:17:32
Látom Bablevesről megy a találgatás.

Meglestem, hát ő Rolikam, aki a v3on egy fogalom, nem hiszem, hogy tömték volna tp-vel, egy kézen meg lehet számolni, hányan kedvelik őt

Az előre eltervezett szisztéma, az ő értelmi szintjén, sértő ránézve Szerintem fogalma sincs mit csinál, de most véletlen valami sikerült neki
Oldal: 12