Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Lady Alvariel medáljai
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
41. hozzászólás - 2010.09.30. 09:47:25
Esélytelen...
A program nem kezeli külön statisztikai szinten, hogy mennyi a "támadott", és mennyi a "védekező" statisztikád.
Egyértelmű, hogy csak ezért nem fogja külön vezetni.
Pontszám: 4.88
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
42. hozzászólás - 2010.09.30. 09:48:54 (Válasz Tiha #40 hozzászólására.)
Ez nagyon nem jó ötlet...azt számolja a gép ahová akarja...és aki nem kampányol haljon meg?

Akkor ennek sem lesz semmi értelme...mindenhol vannak még kiskapuk.

Fölösleges is elkezdeni...mert nincs olyan díjazás amit nem lehetne "szabályosan,, csinálni...

Legtöbb nyert kihívás -oda vissza ütlegelés-
Legtöbb nyert portya -szintén-
Legtöbb megoldott kaland -szintén-
Legtöbb megoldott küldetés -szintén-
Legnagyobb szakértelemösszeg növekedés -szintén-
Legnagyobb tulajdonságösszeg növekedés -szintén-
Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés -SZINTÉN...-
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.09.30. 09:53:16-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.62
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
43. hozzászólás - 2010.09.30. 10:01:01 (Válasz Viszok009 #42 hozzászólására.)
Ja, lehetne inkább legtöbb leölt állat, legtöbb lopott kő, legtöbb ájultra vert ellenfél, legtöbb legyőzőtt -gyémánt, rubin, zafír smaragd (rubin powa - saphyre liberation medál ), meg ilyenek
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.21
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
44. hozzászólás - 2010.09.30. 10:18:49 (Válasz Birka #41 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.30. 09:47:25
Esélytelen...
A program nem kezeli külön statisztikai szinten, hogy mennyi a "támadott", és mennyi a "védekező" statisztikád.
Egyértelmű, hogy csak ezért nem fogja külön vezetni.


Nem. Nem egyertelmu.
A fejlesztesek jellemzoen pont csak egy uj igeny/lehetoseg miatt kerulnek be. Ez is ilyen.
Pontszám: 6.85
népszerűJégkirálynőNő
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
45. hozzászólás - 2010.09.30. 10:27:23
Tudom már sok helyen felmerült, akár a bajnoki kapcsán is, hogy hogyan lehetne
az ilyen jellegű eseményeket felhasználó barát formába önteni.
Személy szerint ehhez a fejlesztéshez rendkívül ésszerűnek tartanám, ha
hasonló szintekre lenne bontva mint a bajnoki. Sokkal struktúráltabb lenne
és nagyobb számban lenne a játékos mezőnyben esélyes. Viszonylag könnyebben
lehetne a karaktereknek tervezni adott szinthatáron belül!
Pontszám: 6.00
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
46. hozzászólás - 2010.09.30. 10:28:35 (Válasz Tiha #40 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.09.30. 09:42:20
Ha csak az indított portyákat számolja, akkor aztán tényleg nem lehet kitörni. Aki max PP, CSP-ről indul, és mindet ellövi, az semmivel sem tud többet, mint aki szintén ugyanezt teszi. Olyan lesz, mint a kvíz olimpia, hiába válaszolsz minden kérdésre helyesen, akkor sem leszel győztes...


Egyreszt a kvizolimpian ha minden kerdesre valaszoltal peldaul most, akkor kvizmedalt nyertel.
Masreszt. Az eroforras nem mindenkinek azonos, es nem mindenki tudja azonos mertekben kihasznalni. Peldaul viszonylag kevesen vannak, akik 100%-ban nyerik a porytaikat. Nyilvan van ilyen, de azt kell mondjam, hogy igen, ebben a kategoriaban bizony ok a legjobbak, ok erdemlik a medalt. (Termeszetesen emlekeztetnek a korabbi javaslatomra, hogy ne nyerje meg ugyanaz az ember 10-szer a mdealt, mert az egyreszt neki nem ad plusz sikerelemnyt, masreszt mastol meg megvonja.)

A visszaeles SEMMIKEPP nem erdemel medalt. Amit te javasolsz, az nem kitoresi pont, hanem bennehagyott lehetoseg a csalasra.
LE diff, portya, kihivas harmasra illene megvalositani a "csak tamado" felallast. Talan LE diff eseteben nem annyira fontos, hiszen ott sajnos tamado iranyban is lehet ugyeskedni (ugyanakkor ott ugyis boriteklolni lehet a nyerteseket).

Viszok: kaland es kuldi eseten nincs kulso segitseg.
Pontszám: 7.90
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
47. hozzászólás - 2010.09.30. 10:47:50 (Válasz Kocos #46 hozzászólására.)
Jah tényleg, azt hittem hogy a kábítós küldi akkor is bekattan ha engem támadnak, vagy a krit varinál...
Kalandban meg azt hittem hogy védekezőként is lehet találni kalandot pp által. Bocsánat!


Viktor:

Ezt már elmondta Miklósunk, hogy ezek a szakértelmek csak kevés karakternél vannak attól függetlenül, hogy a játék adott mindenki számára vagyis azt fejlesztesz amit akarsz, de mind1! :-D Szóval ezek (lopás, állatgyilkolás) biztos nem fog sosem megjelenni. Lsd: a LGY-s cuccok a 100%-os fertősöknek javaslatom...asszem akkor mentem irritálóba...röpke 10 perc alatt! ;-)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.25
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
48. hozzászólás - 2010.09.30. 12:47:06 (Válasz Almási Viktor #43 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.09.30. 10:01:01
legtöbb leölt állat


Ez tetszik és az ehhez hasonló kicsit kreatívabb ötletek, itt még a szerencse is közre játszhat. (viszont legyen itt is csak támadó portyából, a küldetés is így volt)

Itt jegyezném meg, hogy van több olyan küldetés, ami csak akkor teljesül, ha mi támadunk, ergo szeritnem simán megoldható az is, hogy a legtöbb győztes portyánál is csak azokat vegye figyelembe, amikor mi támadunk. A mechanizmus egyes részekben már a játékban van most is...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.50
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
49. hozzászólás - 2010.09.30. 13:25:56
Az ötlet jó, Miklós visszahozott nálam az értékeléséből egy-két tizedet. Ha a Landragóros event okozta tulnövekedést kizárják, akkor viszont ne a köv bajnokival induljon ez a verseny, hanem az azt követővel. (az ok ugyanaz, a - remélhetőleg szép számú - Landragóros versenyzőkkel szemben volna kizáró és méltánytalan)
Pontszám: 7.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
50. hozzászólás - 2010.09.30. 13:26:05 (Válasz pityu #48 hozzászólására.)
Leölt állat jó ötlet, csak a Halálkristály ne érvényesüljön
Pontszám: 7.61
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
51. hozzászólás - 2010.09.30. 13:27:15 (Válasz Viszok009 #42 hozzászólására.)
*mod*
én csak felvetettem, de ha úgy látjátok, hogy lesz így benne verseny, hát legyen. Engem amúgy sem érint a dolog, nemhiszem, hogy bármelyik kategóriában is esélyes lehetnék.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.09.30. 13:29:05-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.12
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
52. hozzászólás - 2010.09.30. 13:32:46
Esetleg egy másik kategória ötlet (ami nem portya)

legtöbb befogott állat.
vagy:
legtöbb levadászott állat (elfogás/sajtolás nem számít bele)

legtöbb talát őskő
legtöbb térkapus relikvia

(ezek nagyrészt szerencsefüggő dolgok, de legalább lenne izgalom, na meg asztal csapkodás )
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.12
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
53. hozzászólás - 2010.09.30. 14:01:24 (Válasz Tiha #52 hozzászólására.)
Ezek mind elsosorban randomvezereltek. Nem igazan versenyzesre alkalmasak.
Kepzeld el magad ahogy ulsz a vadaszat elott es szurkolsz, hogy essen osko. Nem az a lebilincselo tevekenyseg.
Pontszám: 7.45
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
54. hozzászólás - 2010.09.30. 14:25:42 (Válasz DzsoniKSL #35 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2010.09.29. 21:28:14
Jerikó szerintem azért lényegesen árnyaltabb a dolog ennél, ugyanakkor tartalmaz olyan exploitokat amiket már a V4 kapcsán meg kellett volna csinálni, de most végre itt van rá a lehetőség.
...


Ezt a v4-es exploit dolgot abszolút nem értem, hogy jön ide.
De nézzük át a kategóriákat:

Legtöbb nyert kihívás -> 1) Szerezz minél több PP-t 2) nyerd a kihívásaidat, azaz legyél szakértelmekben erősebb a környezetednél
30pp, és szakértelmekben erős kari kell hozzá. Előny ha max fölé tudsz párat tolni (tudás könyve, X8. szintű bónuszok)

Legtöbb nyert portya -> 1) Szerezz minél több PP-t 2) nyerd a portyáidat, azaz legyél erősebb a környezetednél
30pp, és erős kari kell hozzá (gyengével nem fogod tudni lenyomni a napi 40+ portyát ÉP-ből).

Legtöbb megoldott kaland -> 1) Szerezz minél több PP-t, CSP-t 2) Oldd meg a kalandokat (ez annyira nem nehéz, hiszen többször is nekifuthatsz egynek.
30pp kötelező, ahogy a kalandgömb is. Nem tudom, vesztes portyánál lehet-e kalandot találni.

Legtöbb megoldott küldetés -> Ez ismételhető küldetésekből lesz. A térkapus, állatos, küldetéseket korlátozott számba lehet végrehajtani, amivel ki lehet ugrani a többiek közül, az a portyapontért, illtve csp-ért megcsinálható küldetések.
30 pp tehát kötelező, erős kari, magas kritikussal, bénítással

Legnagyobb szakértelemösszeg növekedés -> 1) Minél több LE-t tudj szerezni 2) Legyenek alacsonyabb szakértelmeid, amit olcsóbban tudsz növelni, 3) Szakifejlesztést könnyítő cucc.
Tipikus pók kategória: ne legyen SM, EF, VF, csapdakészítés, sajtolás szakértelmed, viszont legyen a környezetednél sokkal több LE-d.

Legnagyobb tulajdonságösszeg növekedés -> 1) Minél több LE 2) Alacsony tulajdonságok 3) Tul fejlesztő cucc

Legnagyobb zsákmányolt lélekenergia különbség növekedés:
Magáért beszél, pók kategória (KH-ből nem lehet kiszedni ennyi LE-t, ezt statisztikákból lehet látni.

Ha végignézed, 30 pp, sok LE, és erős karakter a nyerő szinte minden kategóriában. Inspirátor nagyon jól jön a kalandoknál (több kalandot találsz), illetve TÖ, SZÖ, küldetés kategóriákban.

Szerintem egyértelmű, hogy ugyanaz a 3-4 karakter fogja nyerni a legtöbb kategóriát (pufferelés miatt van amit csak 2 havonta).
Pontszám: 8.12
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
55. hozzászólás - 2010.09.30. 14:31:45 (Válasz Jeriko #54 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.09.30. 14:25:42
Nem tudom, vesztes portyánál lehet-e kalandot találni.


Lehet.
Pontszám: 7.45
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
56. hozzászólás - 2010.09.30. 14:34:07
Hopp eszembe jutott egy V3-as exploit. Ott meg lehet tenni, hogy tobb honapig nem koltod el a LE-t. Majd egyszerre elkoltod mindet. TO/SZO fejlessztesben ez durva lehet, igaz, hatulutoje is van (sokaig csak szintben fejlodsz).
Esetleg nagyon eros Pok a tobbi vilagon is megjatszhatja.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.09.30. 15:16:07-kor
Pontszám: 7.45
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
57. hozzászólás - 2010.09.30. 14:35:56 (Válasz Jeriko #54 hozzászólására.)
Nem értem, hogy miért mindenki 30pp-vel írja a példáit, mikor a valóságformázással alap esetben is +10pp-t lehet szerezni naponta, +1 ha a fertőzést legyőzted és húzol rajta még 4 szintet.
A hozzászólást Sookie módosította 2010.09.30. 14:39:42-kor
Pontszám: 6.47
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
58. hozzászólás - 2010.09.30. 15:16:54 (Válasz Craslorg #50 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.09.30. 13:26:05
Leölt állat jó ötlet, csak a Halálkristály ne érvényesüljön


Jogos, és elfogadom. Ájulnak azért-e nélkül is szép számban.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
59. hozzászólás - 2010.09.30. 15:16:55 (Válasz Sookie #57 hozzászólására.)
Idézet: Sookie - 2010.09.30. 14:35:56
Nem értem, hogy miért mindenki 30pp-vel írja a példáit, mikor a valóságformázással alap esetben is +10pp-t lehet szerezni naponta, +1 ha a fertőzést legyőzted és húzol rajta még 4 szintet.


A 15/30, illetve 25/40 PP alapvetoen nem az elkoltheto PP mennyisegere, hanem a portyazasi beallitasra vonatkozik.
Pontszám: 4.90
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Lady Alvariel medáljai
60. hozzászólás - 2010.10.01. 09:51:38
Lehetne valami olyan kategória is amit biztos nem a pókok nyernek meg. Én a toplistában való legnagyobb élőrélepésre gondoltam. Ez azért lenne jó mert valószínűleg egy alacsony szintű nem pók karakter nyerné meg.
Pontszám: 7.71
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!