Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ergonómia
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
61. hozzászólás - 2010.09.15. 09:44:00 (Válasz Jeriko #60 hozzászólására.)
Vagy fel lehetne oldani a celtalannak tuno "haboruban nem tamadhatsz 60 percnel gyakrabban" korlatozast.
Pontszám: 6.84
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
62. hozzászólás - 2010.09.15. 10:01:48 (Válasz Kocos #61 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.09.15. 09:44:00
Vagy fel lehetne oldani a celtalannak tuno "haboruban nem tamadhatsz 60 percnel gyakrabban" korlatozast.


Ez meg a másik dolog, amit inkább megmagyarázunk, mint módosítunk. Ha már felnöveltem a kontinuumszűkításemet 89-re, szeretném is használni. A szakértelem leírásában az szerepel, hogy minden szinte csökkenti az újratámadási időt 5 perccel. Az viszont NINCS BENNE A LEÍRÁSBAN, hogy háborúban nincs hatása. Ha benne lett volna, nem szúrok el erre egy +5-ös növelési lehetőséget.
Pontszám: 8.16
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
63. hozzászólás - 2010.10.03. 14:16:36
Ha hadüzenetet szeretnék küldeni egy másik szövetségnek, akivel még nem járt le az X idő béke (béke csarnokától függően), akkor nagy meló lenne a "Nem támadhattok, mert mág nem járt le az X órás béke" üzenet helyett / mellett kijelezni, mikor is fog pontosan lejárni? Úgyis figyelni kell a dátumot, hogy lejárt-e, nem nagy meló szerintem ki is írni.
Pontszám: 7.24
népszerűtlenMedium84Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
64. hozzászólás - 2010.10.05. 21:48:35
Engem mocskosul zavar, hogy minden egyes alkalommal be kell jelentkezni, nem lehetne megoldani, hogy legalább 1 napra maradjon az ember bent?
Pontszám: 4.28
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
65. hozzászólás - 2010.10.05. 21:54:49 (Válasz Medium84 #64 hozzászólására.)
Mármint hogy jegyezze meg az állapotodat, hogy ha kikapcsolod a gépet, akkor visszakapcsolás után is bejelentkezve találd magad? Ez valóban nem ártana, bár ilyen problémám nincs, mert vagy egész nap háttérben meg van nyitva, vagy akár a böngészők egy részét is be lehet állítani, hogy ne felejtse el az állapotot.
Pontszám: 8.42
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
66. hozzászólás - 2010.10.05. 21:56:58 (Válasz Craslorg #65 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2010.10.05. 21:54:49
bár ilyen problémám nincs, mert vagy egész nap háttérben meg van nyitva


forditas: Izom kocka vagyok.

Pontszám: 9.12
népszerűtlenMedium84Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
67. hozzászólás - 2010.10.05. 22:32:44 (Válasz Craslorg #65 hozzászólására.)
IE8-cal mi a helyzet?
Pontszám: 3.06
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
68. hozzászólás - 2010.10.05. 23:02:42
Szerintem az egyik, ha nem a legrosszabb böngésző, de ez csak az én véleményem.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
69. hozzászólás - 2010.10.06. 06:34:03 (Válasz Endyr #66 hozzászólására.)
Az túlzás, de mivel a gépen dolgozok, nem sok vizet zavar
Ha kocka lennék, téged is rendszeresen lecsapnálak, holott ez - sajna - nem igaz
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.10.06. 06:35:53-kor
Pontszám: 7.62
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
70. hozzászólás - 2010.10.06. 06:35:24 (Válasz Kenezimi #68 hozzászólására.)
Egyetértek. Az előzetes tesztek alapján az IE9 meglepően jó lesz, de akkor se cserélném le a jól bevált FF, Chrome, Safari hármast. Előbbit már nagyon jól testre szabtam a VÚ-hoz, középső tökéletes a guglis cuccokhoz, utolsó meg roppant gyors.
Pontszám: 7.62
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
71. hozzászólás - 2010.11.18. 17:31:53
Akkor megkérdezek valamit, utánaolvasás nélkül, Ti majd jó leugattok, jó így?

Nekem a weboldal leginkább az "elviselhetetlenül lassú és sok erőforást igénylő" kifejezéssel jellemezhető. Ez fokozódik igazából, a javulás helyett. Persze le lehet tiltani rajta mindent (flash, új design, rohadalmas mennyiségű hirdetés) és akkor szép darkos kinézete van, csak pár gomb eltűnik; ezeket érzésre találja meg a tapasztalt felhasználó
De az túlzás, hogy enélkül egy atomerőművel is akad, nemhogy pár éves gépekkel, főleg, ha nagyítva vagyon az oldal (1920x1080-on ez muszáj, mert megvakulok).
A világ tele van gyors ÉS szép weboldalakkal, nem-e lehetne-ee a VÚ-nál is lépéseket tenni ezirányba..?

Az már csak zárójelben és rettegve teszem hozzá, hogy valószínűleg az elenyésző pár ezrelékben vagyok, aki mobillal is szok néha útközben Végzeturazni; na ott derül ki, mennyire gáz az oldal felépítés. Évekig töltődik (HSDPA mellett is) és ha három világ párhuzamosan nyitva áll, megtelik a telefon RAM-ja és elszomorodik. Mindez egy Samsung Wave GT-S8500-zal, amely nem egy gyenge darab (s erről nem szeretnék vitázni, csak jelzésnek szántam).

Elnézést kérek, ha nyitott fórumokat döngetek, valóban nem olvastam utána. Ha nem, akkor véleményekre vágyom és felhasználói tapasztalatokra, ne adj' Isten fejlesztői hozzászólásra.

Köszi
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 6.18
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
72. hozzászólás - 2010.11.18. 17:58:43 (Válasz Kölök #71 hozzászólására.)
Csak a mobilos gondodra tudom a megoldást. Én SAMSUNG S5600 mobilon Opera mini-vel a képeket kikapcsolva már több mint egy éve naponta VU-zok. Minden akadás nélkül. Pedig ahol lakom örülök, ha az EDGE megy.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.48
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
73. hozzászólás - 2010.11.18. 18:05:28 (Válasz Kölök #71 hozzászólására.)
opera minivel tényleg jó a VU, próbáld azzal.
Pontszám: 7.03
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
74. hozzászólás - 2010.11.25. 13:58:55
A karakter felszerelés váltása. Eléggé zavaró, hogy minden egyes cserénél görgetősáv, kattint, majd görgetősáv megint kattint.
Vagy legyenek kipipálhatóak a felvenni kívánt cucccok és egyszerre oldja meg vagy a látható felületen legyen megoldva, hogy bármely cuccot lehessen cserélni. A görgetősávval elérhető részben pedig a ritkábban használt elemek, háttérinfók legyenek.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 7.94
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
75. hozzászólás - 2010.11.25. 15:37:44 (Válasz Barbey #74 hozzászólására.)
Masold ki a linkjet az oltozetvaltasoknak, rakd ki konyvjelzobe a bongeszo fejlecebe, es akkor egy kattal barhonnan tudsz felszerelest valtani. Nyilvan vannak ennel szofisztikaltabb, de pszudolegalis megoldasok is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 5.19
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
76. hozzászólás - 2010.12.10. 16:02:40
Az alábbi észrevételem lenne.
Tök hasznos a csaták leírásánál a színezés. De szeretném, ha jobban ki lenne használva.
Eddig ugye:
bevitt sebzés - zöld;
kapott sebzés - piros;
mindenmás - sárga.
Na engem ez utóbbi kezd zavarni.

Szívás, kábítás, regenerálódás, kritikus, kritikus, kritikus, kritikus.
Ez utóbbit nem véletlenül írtam négyszer: nekem már nem egyszer okozott fejtörést, hogy követi tudjam, mi is történt. A varázslatoknak ha másodlagos hatása van, és az épp kritikus ütés csökkentése, szerintem tök zavaró, ha ugyanúgy sárga, mint a varázslat kritikus sebzésének jelzése.
Ugyanúgy, ha kritikusütéses küldetésen vagyok, figyelem a történéseket. Az állatokéra is ugyanazt írja ki, ez sem szerencsés.
Ráadásul ugye ezen kívül sárga a bénítás, a regeneráció, é.í.t.

Azt gondolom, hogy még egy-két szín használata sokkal átláthatóbbá tenné a történteket.
Van ennek létjogosultsága?
A hozzászólást Semelyik módosította 2010.12.10. 16:03:39-kor
Pontszám: 7.38
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
77. hozzászólás - 2010.12.10. 16:10:48
Egy küldetésszámlálónak lenne létjogosultsága a fenti állapotsorba mondjuk a kamra mellé A számláló csak ismételhető küldetések felvétele esetén lenne aktív (pl kábításnál: X/40. állatszinlépősnél: X/12), és ha maxolna a számláló esetleg kisárgulhatna, vagy kivastagodhatna.

A még több színt én személy szerint nem erőltetném.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.44
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
78. hozzászólás - 2010.12.10. 17:16:30 (Válasz Aurri #77 hozzászólására.)
Ha a küldetések számlálására nincs is egetverő szükség (ha kész, kivilágít a küldetésgomb, állatoknál meg általában 5 perc alatt előre kiszámítva megvan a küldi, viszont az, hogy az aktuálisan felvett küldetés ki legyen írva, nagyon kellene.
Pontszám: 7.39
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
79. hozzászólás - 2011.10.09. 16:12:08
A kalandok esetében szeretném javasolni, hogy a sorszámuk szerint listázódjanak, hogy ne kelljen a wikin a teljes terjedelmet 5-ször végig scrollozni amikor kalandokat csinál az ember.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.81
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ergonómia
80. hozzászólás - 2011.10.09. 17:13:22 (Válasz Ezüstszél #79 hozzászólására.)
Erre van kiváló kiegészítő, ami odaírja a kaland alá a próbákat kilistázva. Pont erre jó, hogy nem kell ujjgörcsöt kapni a scrollozástól
Pontszám: 7.46
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!