Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Én igazából azt sem értem, miért harcolnak a gyengébb szövetségek az azonnali kapituláció helyett, hiszen semmit nem érnek el vele, nekik attól nem lesz jobb, sőt. Csak a támadót szívatják a gonosz kis terroristák, egy csomó PP-t el kell rájuk költeni. Szerintem ez nem korrekt:)
Hihetetlen, mit tudtok nyammogni még mindig ezen a témán. Valaki elcsattintott egy kettes citadellát, világvége lesz itten, akárki meglássa

Ha lesz citadellánk, felhúzzuk maxra, és ábécésorrendben végigmegyünk az egész bagázson, oszt lehet nyígni majd naphosszat;-P
Az ámokfutás folytatódik, a levélírás nagymestere strikes back:D

"MARSHAL ::::::SZERINTEM MOSTMAR KBDB -
HA WOWOZTAL AKKOR TOD MIT JELENT ::::HA MEG NEM AKKOR SZERINTEM OTT VAGANYKODJ .........MERT OTT VALO ILYEN 10 EVESNEK VALO DUMAVAL ELÖGYERE
ES MIKOR LEROHANOD A A LICH KINGET ,......AKKOR VAGANYKODJ 1 ILYEN KIS SZERENY ;
KONZERVDOBOZNAK IS BEILLÖ MINUSZ IQ S DOLGOKKAL....... "

Érdemes megjegyezni, hogy Marshall kolléga nem válaszolt az előző levelére, tehát a "MERT OTT VALO ILYEN 10 EVESNEK VALO DUMAVAL ELÖGYERE" részlet nem egészen világos, hogy mire is vonatkozik, de kódfejtőink már dolgoznak az ügyön:)
Ja, hát ha többetek szerint, akkor biztos úgy is van:)
Atombomba, terroristák, nemzethalál, ki ne hagyjuk:)
Újabb kis színes, ezúttal nem én kaptam, hanem egy szövetségi társam a 2. világon.

"fa...kalap -......tod mikor tamadj meg meg 1 x eneg m .......?
amikor 30000 lessz a kerdeseid szama
addigra is üres konzerveskatulya vagy .....
ismered a meset .....ket kis hordo versenyt kong......
ugye h nem ....mivel szerintem csak masodikos elemis vagy........ "

A magyar nyelv és a jó ízlés elleni merénylet elkövetője az Alytta nevű júzer. Gratulálunk.
Dátum: 2009.02.07. 19:47:01
Az oktatás diadala, hogy a T. általános iskolás úri közönség fejébe sikerült beleverni az Aranybulla dátumát (bár ha a cinikusabbik énemre hallgatok, akkor ehhez annak is lehet némi köze, hogy az évszám viszonylag egyszerű, ráadásul csak 1-es és 2-es található benne - ennél nagyobb számok talán már gondokat okoznának). Ezt jelzi az is, hogy a legutóbbi 20-as vadászatomon három ilyen kérdést is kaptam.
Mindegyikben volt helyesírási vagy egyéb hiba, de ez akkor is mindent ütött:

"Mikor adták ki az Aranybulát?"

ROTFL
Dátum: 2009.02.06. 08:04:56
Ugyan, Árpi, te szinte mindenkitől nullát szerzel ;-P

Én ugyan nem vagyok TGY tag, de ezúton elnézést kérek mindenkitől, akit ilyen cuccban levertem, mindkét világon. Portyaablakból (sőt, átokpiramis ablakból, mert az sokkal használhatóbb) portyázok, az ellen felszerelését legfeljebb a -30%-os vagy rosszabb portyáknál szoktam megnézni, de akkor sem mindig.
Egyúttal közlöm, hogy ha úgy 2016 környékén eljutok én is ehhez a küldetéshez, nyugodtan verjen le bárki, aki arra jár. Szívom majd a fogam a statisztika miatt, de tán túlélem valahogy:)
Dátum: 2009.02.05. 20:52:26
Melyik TV csatorna műsorán volt látható az ünnepek alatt a Shrek karácsonya, a Shrek és a Shrek 2?
HBO 2
Magyar 1
TV 2
RTL Klub

És ha most azt mondom, hogy a kérdés megpillantásakor a legelső gondolat, ami felmerült bennem az írójával kapcsolatban az volt, hogy "sz*rjál sünt", akkor biztosan én vagyok a füles tejtartó edényke:)
Dátum: 2009.02.05. 15:15:05
Ezt nevezhetjük anomáliának?

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=15523
Én sem, annyira hogy nem is tudtam hogy onnan származik:D
"A citadellát mi alkalmaztuk először (Tökéletes Gyémántok), de nem mi találtuk ki a rácsot, hányszor kell még leírnom?!"

Irónia meg nem az az ország, ahol az irónok laknak, hányszor kell még leírnom?
Kocos:

"Sajnos nagyon atut a gondolkodasmododon az a jatekstilus amit kepviselsz. Igy nem csoda ha nem tudod megerteni azoknak a motivaciojat akik a bekes egymas mellett valo jatekot preferaljak."

Ühüm, átüt, de legalább nem próbálom megmagyarázni:) Mint ahogy a süket ideologozáláson is átüt, hogy itt nem a "legyen mindenkinek jó", hanem a "legyen nekünk jó, még azon az áron is, hogy mindenki másnak is jó lesz" dolgozik.
Amivel ismétlem, semmi gond, mert okos és (egy darabig) működő taktika, csak akkor nem kell félrebeszélni. Aki meg ezért gonoszt kiált, az megfoghatja a kezét az atombombás példákkal dobálózóknak:)

"Az agresszor szot viszont kerlek magadra alkalmazd. Csak hogy a tenyekez ragaszkodjunk. Koszi."

Az agresszor szót nem rád/rátok, hanem arra a szövetségre alkalmaztam, aki az elmondásod szerint a citadellát először használta, majd (és ezt már én költöttem hozzá) biztosan meghasonlott, és előjött a rács ötletével, hogy jóvá tegye bűneit és önkontrollt gyakoroljon. Irónia, keresd az "i" betűnél. Köszi:)
És akkor az agresszor hirtelen úgy döntött, korlátoznia kell önmagát, és feldobta a citadellarács ötletét:) Mert anélkül egyszerűen képtelen visszafogni magát, muszáj használnia a citadellát:)
Egy szóval sem mondtam, hogy ennek bármi köze lenne a gonoszsághoz. Mint ahogy a jószívűséghez sincs, bárki bármit is akar elhitetni a másik féllel:)
Ez a játék.
"Ennek forditottjat tettek, omkorlatoztak magukat.. Egyreszt a tobbsegnek nem tetszett a citadella mint eszkoz erkolcsi okokbol se, masreszt azert vannak annyira kockak , hogy felmertek, ez egy teljesen ertelmetlen eszkoz, gyak. semmire se jo..."

Már bocsánat, de LOL Ez az önkorlátozós duma már akkor is ordas bullshit volt, amikor valaki először elsütötte. Egyszerűen érdekről van szó, mint ahogy ezt korábban valaki le is írta (végre először). Teljesen rendben van, mindenki a saját érdekét nézi, és remek stratégia volt a rács létrehozása. Csak könyörgöm, ilyen lószőr ideológiákat ne gyártsunk már hozzá:)
Sajnos betelt a táncrend, sorban állnak nálunk viharok:)
Ha Éjvirág nem szól, a Tudás Hatalom csapásáról sem tudtam volna:D
Szép kezdeményezés, legalább olyan szép, mint a citadellarács, de mi azért majd alkalomadtán befizetnénk egy menetre:)
Dátum: 2009.01.28. 14:28:28
Ne lihegjük már túl a dolgot:)
Mi farmoljuk a Mitsubishit (gondolom, a játék kezdete óta két támadás, úgy két hónapos időeltéréssel már annak számít), ők válaszképpen citadelláznak, ennyi.

Feketelistára nem emiatt kerültek, hanem az inkorrektség, a vádaskodások, a fenyegetőzések és a tahó levelek miatt (bár ezek sok helyen átfedik egymást).
Azóta csatlakozott hozzájuk a Tudás Hatalom is. Jött egy érdeklődő levél, hogy lehetne-e szó róla, hogy hosszabb időre elfelejtsük őket. Rögtön egy citadella csapást is mellékeltek hozzá - sajnos ez is hatástalan volt -, gondolom ez itt az "elsőbbségi" kategóriát helyettesíti:)
A válaszunk ezek után: Hát persze hogy lehetne:)
Én nem kaptam, pedig csinos a karakterem. Bástya elvtársat már meg sem akarják ölni?