Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Idemásolom a v2-es karakterlapomról, hátha többen olvassák, ne legyen meglepetés:)

"Kedves mindenki, nagyjából lesz*rom, hogy ki milyen felszerelésben (vagy anélkül) grasszál a pampákon. Egyrészt portyalistából választok célpontot, és a cucca rohadtul nem érdekel, másrészt elég nehezen tudnám megállapítani, ki milyen okból kolbászol egy szál vakító fénybe öltözve. Mert ugye én is mondhatom, hogy a döntetlenes küldetést csinálom, miközben boldogan vadászgatok. Természetesen ha én leszek hasonló gúnyában, szabad a vásár, nem fogok megorrolni senkire, ha arra jár és lecsap.
Remélem elnézitek nekem faragatlanságom, főként az elmúlt hetekben belőlem gyűjtött több száz TP után:)
(De ha nem, arra is tojok:) )"

Csak holnaptól szándékozom életbe léptetni, és csak miután egy figyelmetlenségből elkövetett portyán szép összeget zsákmányoltam egy vakító fényben tündöklő végzetúr kollégától.
Dátum: 2009.03.15. 08:39:23
A reform előtt ha a dögöm végzett a kennelben az ugrabugrával, akkor szépen nyugodtan várta, hogy kezdjek vele valamit, és közben nem csökkent a morálja. Most viszont igen. Ez szándékos, vagy valami bug? Vagy most jó, és régen volt bugos?
Dátum: 2009.03.13. 14:45:14
Nocsak, ez befolyásolja, milyen választ fogsz adni?
Dátum: 2009.03.13. 06:45:43
Ha belegondolok, hogy a rablás mértéke néhány hisztike pattogása miatt lett lekorlátozva a győztes kútjának méretére, mert annak idején vittünk tőlük vagy 10000 lóerőt egy háborúban... Pedig mostanra maga a játék egyenlítette volna ki a dolgot azzal, hogy nem építhetünk katalizátort, és minden építést saját/rabolt lóerőből kellene fedezni. Végeredményben köszönettel tartozunk nekik, egy vesztes taktikát lőttek ki alólunk.
Hiába no, a hangos jajongás szabálymódosító erejét sosem szabad lebecsülni:)
Dátum: 2009.03.12. 08:38:44
LOL

"Miért ír sok játékos (tisztelet a kivételnek) értelmetlen és gyökér kérdéseket(remélem törlés előtt látják azok akikre vonatkozik)?

nehezedre esik 5 percet gondolkodni egy normális kérdésen
ha nem tudsz értelmes kérdést felrakni katt a lemondokra vagy 2 perc alatt néz valamit a neten
MINDEGYIK, EZT JELÖLD BE (sajnálom nem akartam senkit megsérteni de ez már kikivánkozott belőlem)
ez egy kvíz ennek nem azaz értelme ki tud gyökerebb lenne"
Dátum: 2009.03.11. 20:50:37
Teljes mértékben igazat adok neked. Valóban nem tartozik ide:)
Pláne mivel nem is azt mondtam, amit te ki akarsz érteni belőle.
Dátum: 2009.03.11. 17:58:33
Inkább ahhoz volt feltétel, hogy tudjon játszani magas szinten.

Az egészségnek sok köze nincs ahhoz, hogy mennyit rabolt. Azon a szinten 80-asra növelni az egészséget vadászattal kábé három napig tart. Az ÁTLAG-nak is. Mondjuk a sírós poszt megírása csak 2 perc, és ezek eddigi eredményességét figyelembe véve elismerem, hogy az ár/érték arány az utóbbinál sokkal jobb:)
Dátum: 2009.03.11. 10:52:19
Henrik
61. Szint

Alapszint: 6
Elnyelés: 48
Dátum: 2009.03.11. 10:13:15
"Az meg kifejezetten nem tetszést kelt, hogy amint bekerűl valami azonnal megy a sírás, hogy így meg úgy korrigálni kel."

Ez nálunk úgy megy, hogy Éjvirág beírja a fórumunkra: "Hé, nézzétek már a fórumot, a sok **** megint nyavalyog valami szabályváltoztatás miatt, nem röhejes?" Erre a szövetség másik kétharmada idetódul szórakozni

Elnézést a belső titkok kiteregetéséért:)
Dátum: 2009.03.10. 22:12:03
Ezt az izét olvasgatva eszembe jutott, milyen rohadt mázlim van, hogy lusta vagyok akár 2 percet is számolgatni minden egyes szabályváltoztatáskor. Horsagyűlölet, állatreform, rabolható lóerő csökkentése, megemelt TP (nem ebben a sorrendben), minden ami hátrányosan érintett/érinthet. Napi 5-6 órát biztosan tudnék a fórumon hisztizni, ha olyan komolyan venném, mint sokan mások:)
Inkább alkalmazkodok és játszom, állítólag az nem terheli meg annyira az idegrendszert;-P
Dátum: 2009.03.09. 21:04:39
"Ha bejön az a kérés, ami alapján a PP-ből is lehet aranydukátot szerezni, nem csak CSP-ből, akkor jó fog jönni az a 40-es valóságformázás"

Igen kevéssé tartom valószínűnek, hogy bevezessék. Ez azt jelentené, hogy mindenki kvázi ingyen jut dukáthoz.
Áh, az a második világ, nagy a zűrzavar... az elsőn szándékosan tartjuk egymástól a 2-3 szintnyi távolságot, nehogy véletlenül bekavarjunk egymás rabszolgáinak:)
Folytatódjék a freakshow, a következő üzenet címzettje sajnos nem én vagyok, hanem a szövetségi társam - irigykedem is miatta:)

"Dögölj meg te majom!!! ha mégegyszer megtámadsz a szövetségemmel is számolhatsz!!"

Meg is rettentünk:)
Sajnos te a felső ligában játszol:D
Írtam magamnak levelet az egyik farmkarakteremmel:)

"Gyanítom vagy úgy 14 éves. És egy rohadt kocka. Aki nem képes a normális életben élni és itt éli ki magát. Sokat nem érsz azzal hogy naponta 10x megtámadsz De nem gondolod hogy mindennek meg van a magam határa?"

Szívesen támadnám napi tízszer, mert átlagban 2K-t hozok tőle, de csak kétszer-háromszor megy. Lehet, hogy hadat kéne üzennünk?
Dátum: 2009.03.06. 20:42:12
A random illusztrálására az egyik mai csatám a viadalon:

Az illető jó portyázó, de azért van köztünk úgy kétmillió szerzett LE különbség. Én rubin, ő smaragd. Én kőkarddal, ő trollagyarral. Tulajdonságban úgy százzal, szakértelmekben kétszázzal verem. Azóta megnéztem kémgömbbel, a védekezése mindenféle módosítóval együtt úgy hússzal nagyobb az én támadásomnál, az én védekezésem kábé negyvennel múlja felül az ő támadását.
Utólag lefuttattam egy szimulációt, a gyengébbik (15. szintű), felszerelés nélküli állatommal 17:3 ide, a viadalra természetesen az erősebbet vittem, felszerszámozva.

A viadalon ezt sikerült összehoznunk:

Idomított állatod, Henrik, egy 147. szintű zertax is részt vesz a csatában. xxxxx idomított állata, yyyyy, egy 62. szintű sunyi manó is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Mormolsz, kezedből kirepül egy fényrobbanás. (-100 VP). 184 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -12 Támadás.
xxxxx egy plazmacsapás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 131 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -7 Védekezés.

Oldalt szökkenve, a Kőkarddal xxxxx feje irányába ütsz. Nem találtál! Henrik az oldaladon harcol. 18 életpontot sebzett
xxxxx a Trollagyarral a felsőtestedet célozza! Ütése célt téveszt! yyyyy is támad. 4 életpontot sebzett

Egy gyors támadást indítasz a Kőkarddal xxxxx lába felé. Fegyvered ártalmatlanul pattan le xxxxx páncéljáról. Henrik acsarogva támad. 16 sebzést okozott.
xxxxx lesújt rád a Trollagyarral. 24 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. yyyyy is rád veti magát. 6 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le xxxxx páncéljáról. Henrik is ellenfeledre veti magát. 20 életpontot sebzett
Egy gyors csel után xxxxx a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. yyyyy acsarogva támad. 12 sebzés!

Egy gyors csel után a Kőkarddal xxxxx védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le xxxxx páncéljáról. Henrik az oldaladon harcol. 31 sebzést okozott.
xxxxx egy gyors támadást indít a Trollagyarral a lábad felé. 64 életpontot vesztettél. Fegyvere bénít! (-10 támadás) Az állatod 3 életpontot sebződött. yyyyy acsarogva támad. 16 sebzés!

Egy gyors csel után a Kőkarddal xxxxx védtelen felsőtestére támadsz. xxxxx az utolsó pillanatban félreugrik. Henrik az oldaladon harcol. 24 sebzést okozott.
xxxxx vicsorogva sújt rád a Trollagyarral. Talált, 21 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. yyyyy is rádtámad. Mellé!

A csatában összesen 293 sebzést okoztál, és 278 sebzést kaptál.


Egyszer sem találtam el az ellent. És a tulajdonság- szakértelem- meg sebzéskülönbségek, he? A rubin bónusz? Az hun van?
15 pontnyi sebzésen múlt, hogy most ne én hisztizzek itt;)
Miközben én hatalmas homályokat ütöttem, Henrik hozta nekem a meccset. Állítok a dögnek egy szobrot.
Dátum: 2009.03.06. 20:39:18
Sosem játszottam TF-et.

További magyarázat meg úgy látom felesleges, szemlátomást képtelen vagy felfogni, hogy egy kicsivel (igen, kicsivel) jobb karakter nem biztosítja a száz százalékos győzelmet. Sőt, egy sokkal jobb karakter sem.
Dátum: 2009.03.06. 19:36:02
A statisztikát elnézve nem "jóval gyengébb" ellenféltől kaptál ki. Nagyságrendileg egy kategóriában vagytok, ekkora különbségek mellett bármi megtörténhet. Száz csatából mondjuk nyolcvanat te nyernél, de most a másik húszból jött be egy. Pech. Ne várd már el, hogy azért, mert valamivel jobb vagy, mindig te nyerj.

A múltkor olyasvalakitől kaptam ki, akit előtte napokig pofoztam, és a szimuláción is 20:0 jött ki a javamra.
A ti esetetekben korántsem ilyen egyértelmű a különbség.
Pontosan a te logikád szerint lehetne előre kiosztani a díjakat, hiszen akinek a legmagasabbak az értékei, az nyerne, oszt kész.
Dátum: 2009.03.06. 18:46:17
"Ezek utan milyen celt tuzzon ki maga ele az, aki meg jatszani szeretne?"

Nem is tudom... esetleg a szórakozást?
Dátum: 2009.03.06. 14:39:30
Izé... bevallom, a másik világon voltam belépve, és 14 óráig nem is számítottam eredményre.