Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
41. hozzászólás - 2009.02.14. 14:03:38 (Válasz Ajgatsz #40 hozzászólására.)
Pontosan így látom én is, ahogy leírtad. Akik meg kihasználják a döntetlenezőket, azok ne lepődjenek meg ha nekik sem fogják megkönnyíteni a dolgukat. Előbb-utóbb mindenki elér ahhoz a küldetéshez.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
42. hozzászólás - 2009.02.14. 14:13:06 (Válasz Ajgatsz #40 hozzászólására.)
Szerintem most is jo erzes azoknak, akik csinaljak. Peldatlan egyuttmukodesre adott alkalmat ez a kuldetes. Ilyen szempontbol nagyon jo volt.

Haborut belekeverni persze nehez tema, itt szerintem nincs helyes megoldas. Mindenfele viselkedes teljesen erthetonek tunik.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
43. hozzászólás - 2009.02.14. 14:46:55 (Válasz Ajgatsz #40 hozzászólására.)
én mint laikus addig értem, hogy a küldetés gyakorlatilag lehetetlen és csak megbeszéléssel lehet megoldani. én azt nem értem, hogy mégis miért okoz lelki törést embereknek az, hogy miközben ők X-szel megbeszélik, hogy ezentúl csak gyengített felszerelésben ütik egymást, Y - akinek semmi köze sincsen a megbeszéléshez, és semelyik játékoshoz - mégiscsak odaüt. akivel összefogsz attól - plusz mondjuk a szövijétől - elvárhatod, hogy tekintettel legyen rád, de azoktól, akiknek semmi köze nincsen hozzátok, mégis miért? ha ebben a kérdésben illik tekintettel lenni másokra, akkor más téren miért nem?

és amúgy mi történik, ha megtámadnak? ha nincsen nálad LE (és nyilván nincsen), akkor semmi. legfeljebb pár nappal később fejezed be a küldetést. ez tényleg megér annyit, hogy emberek acsargó üzeneteket küldjenek és otthon fortyogjanak? amikor mindössze arról van szó, hogy 1) valaki a támadás előtt a célpont felszerelését nézi meg (pl. én), vagy 2) pillanatnyi erőfölényét kihasználva néhány TP-re szert akar tenni? Most attól függetlenül, hogy etikusnak találom-e a második verziót, bárhogy nézem, a játék egyik alapja az, hogy valaki erőfölényét kihasználva erőforrást szerez a másiktól! miért aljasabb dolog a döntetlenezők kihasználása, mint azoké, akik pl. kevesebbet foglalkoznak a karakterrel?

röviden összefoglalva: értem én, hogy nehéz a küldetés, hogy az idő is számít és egyeseknek szúrja a szemét, hogy néha kikapnak, de emiatt hisztit csapni, másokat ismeretlenül sértegetni és jobbra balra fenyegetőzni - na ez az érthetetlen számomra...

ui: Ajgatsz! Ne vedd magadra, nem személy szerint neked írtam, csak a te hozzászólásodra és magyarázatodra válaszul próbáltam kifejezni laikus értetlenségemet a támadások által kiváltott indulatok tekintetében.
Pontszám: 5.43
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
44. hozzászólás - 2009.02.14. 15:05:27
Semmi baj, nem veszem személyeskedésnek.
Nos, az 5 döntetlen egyes esetekben rengeteg csata, és nem lehetsz mindig te a kezdeményező fél mert sok pp-t felzabál, illetve nagyon nyögvenyelős ha csak egy pár emberrel beszéled le, és nincs háború a 8 órás limit miatt nagyon sokáig tarthat. Ami volt/van hogy a lapokra ki vannak írva a döntetlenezők, és te visszatámadod azt aki döntetlenezve üt téged. Szerintem abban mindannyian egyetértünk, hogy akkor tud ez effektív lenni, ha buzogánnyal és vakító fénnyel táborozol.
Akkor mi van, ahogy te mondtad az Y csoporttal, akinek egy remek célpont vagy. Ha félredobjuk a "ne támadjuk a döntetlenezőket" dolgot, akkor persze ütni fognak téged, és nyerni fognak. Miért rossz ez neked? Igaz LE-t nem veszítesz, de adott esetben rengeteg ÉP-t, és lekerülsz 15% alá, amikor persze nem üthetnek a döntetlenezők, és 'megragad' a küldetés. Ugyanez van akkor ha 3 órán belül 5X kikapsz.
Tehát ha az emberek gátlástalanul támadják a döntetlenbe öltözötteket, akkor gyakorlatilag támadhatatlanokká teszik őket más döntetlenezők számára, és ezzel ez egész koncepció borul.
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
45. hozzászólás - 2009.02.14. 15:19:14 (Válasz Ajgatsz #44 hozzászólására.)
Itt a lenyeg az, hogy semmi ertelme teljes szerkoban tamadni a dontetlenezot. Az csak direkt szopatas, ugyanakkor meg ez is ertheto, hiszen vetkozve portyazni extra melo a portyazonak. Amennyiben levetkozve tamad, semmi kivetnivalo nem lehet, hiszen gyozelemert megy, de nem okoz tulzott EP vesztest.

Ha nem dontetlenre lenne oltozve a celpont, akkor teljes felszerelesben portyazna az illeto.

Az, hogy valaki ugy dontetlenes cuccban taborozik, valljuk be, kenyelmi megoldas. Amikor indult a kuldetes tomeges megoldasa, meg az volt, hogy a szovetsegek kiirtak, kinel lehet jelentkezni, majd a resztevevok egy az egyben megbeszeltek idopontokat. Ez mar a multe. De ha valaki a kenyelmes megoldast valasztja, akkor szerintem legyen kesz elfogadni az ezzel jaro esetleges tamadasokat is. Aki full cuccban tamad sem feltetlenul gonosz, lehet, hogy nem nezte a felszerelesedet. Meg lehet kerni, hogy legkozelebb legalabb vetkozzon le. Aztan vagy ugy tesz, vagy nem.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
46. hozzászólás - 2009.02.14. 15:44:53
Most látom ezt a topikot. Hát szeretném jelezni, hogy én találtam ki a döntetlen cuccban táborozást, és abszolút büszke is vagyok rá, mert működik, elterjedt és alapvetően arra mutat, hogy ez bizony egy játék és nem vagyunk ellenségek. Úgy tűnik a nagy töbségnek az szimpatikus.

Namost a hátulütőkről, mert nyilván azok is vannak.
Amíg valaki a küldit csinálja, addig sztem em kell full szerkóban portyáznia. Amikor vadászik térkapuzik, akkor pedig extra jó célpontot jelent ugye, hiszen lehet sejteni, hogy van nála valami. Így ugyan a támadó egy csomó támadási lehetőséget bukik, de kap is érte LE rablási lehetőséget.
Ha valaki levetközve vadászik, és olyankor nagyot rabolnak tőle, az meg is érdemli. Döntetlenes ellenféltől is ki lehet kapni és nála is lehet 10K LE. Tehát vetkőzve gyűjtögetni butaság amellett, hogy nem is teljesen korrekt.

Aztán vannak azok akik segítenek. Nyilván azért éri meg segíteni, mert okan rádpróbálkoznak, és kapsz TP-t. Ez rendben is van, de ugyanakkor te ezzel mások elől elveszel portyázási lehetőséget. Vagy mégsem? Aki gyengébb nálad, az úgyse jönne, ha fel lennél öltözve, tehát azzal, hogy vetkőzve vagy nem veszít semmit. Aki erősebb nálad az meg megver döntetlenes cuccban is. Itt viszontjoggal merül fel, hogy így nem fejlődik az állat. Megoldás: döntetlenes cucc + állat támadás. Ezt én mindaddig korrektnek érzem, amíg nem egy egyégként erősebb kari ellen próbálják bevetni, aki ellen normál körülmények között csekély esély lenne a sikerre.

Craslorg: amit felvetsz, hogy egyszerre kell gép előtt ülni, az ennyi küldipatnerrel kivitelezhetetlen. Nekem egy partnerrel is nehezen szokott összejöni.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
47. hozzászólás - 2009.02.14. 18:57:41 (Válasz Kocos #46 hozzászólására.)
Mindenesetre ez a küldetés kilőtt egy csomó másikat is: szerezz 20 TP-t, 30 TP-t, 5 magasabb szintű végzeturat stb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
48. hozzászólás - 2009.02.21. 05:25:55
Ezuton szeretném jelezni, hogy a világ1en Nagycapa néven (36os szint) megtalál bárki döntetlenes cuccban. Előre is köszönöm ha valaki így támad meg.

Továbbá, aki igy támad meg, annak probankent 200 LE-t visszajuttatok. Tudom nem nagy osszeg, de hatha igy tobben fognak jonni. Aki eddig tamadt, annak koszonom. Sajnos meg csak 1 nel jarok.
A hozzászólást Nagycapa módosította 2009.02.22. 06:45:28-kor
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
49. hozzászólás - 2009.02.21. 18:43:16
Sziasztok!!

Lassan Én is idekerülök 25-ös szint smaragd. Ha valaki ezen a magasságon van az szóljon már nekem és megcsináljuk gyorsan.
Még van 3 gyors küldim és jöhettek.

Üdv Soul,
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvencLK'S'Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
50. hozzászólás - 2009.03.05. 11:08:03
Üdv!

Lord_Kis'Se - 30. szintű gyémát hordás várom a döntetlenezni vágyók tömkelegét. Vagy bárkit aki hajlandó buzogány és vakítófény párossal nekem esni.
Köszönöm.
Pontszám: 5
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
51. hozzászólás - 2009.03.12. 10:57:36
Üdv mindenkinek én is a döntetlenes küldit hajszolom 33 szinten KurahBereth néven a Végzeturak Mesterei klánban figyelj a felszerelésemre és a sajátodra is és ha be vagyok öltözve támadj nyugottan.
Pontszám: 5
népszerűNathaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
52. hozzászólás - 2009.03.12. 11:21:32
Natha néven várom szerettel a próbálkozókat a V1-en!
Pontszám: 5
fórumozóTsugiraiFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
53. hozzászólás - 2009.03.14. 21:57:02
Az én véleményem az, hogy lehet akármennyit vitázni ezen, az alapigazság akkor is annyi marad:

"All's fair in love and war"

Hogy ezt ki hogyan értelmezi, az ő dolga...
Kattints a kis sárkányra hogy felnőhessen!
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
54. hozzászólás - 2009.03.16. 19:21:37
Idemásolom a v2-es karakterlapomról, hátha többen olvassák, ne legyen meglepetés:)

"Kedves mindenki, nagyjából lesz*rom, hogy ki milyen felszerelésben (vagy anélkül) grasszál a pampákon. Egyrészt portyalistából választok célpontot, és a cucca rohadtul nem érdekel, másrészt elég nehezen tudnám megállapítani, ki milyen okból kolbászol egy szál vakító fénybe öltözve. Mert ugye én is mondhatom, hogy a döntetlenes küldetést csinálom, miközben boldogan vadászgatok. Természetesen ha én leszek hasonló gúnyában, szabad a vásár, nem fogok megorrolni senkire, ha arra jár és lecsap.
Remélem elnézitek nekem faragatlanságom, főként az elmúlt hetekben belőlem gyűjtött több száz TP után:)
(De ha nem, arra is tojok:) )"

Csak holnaptól szándékozom életbe léptetni, és csak miután egy figyelmetlenségből elkövetett portyán szép összeget zsákmányoltam egy vakító fényben tündöklő végzetúr kollégától.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.25
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
55. hozzászólás - 2009.03.16. 21:07:50
Ezt én is kiírom
Csak vicceltem
Pontszám: 5
kedvelt tagSwarczYFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
56. hozzászólás - 2009.03.17. 11:03:09
V1-en Tavaris néven várom a döntetlenezőket. Gyémánt horda, 31. szint.
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
57. hozzászólás - 2009.03.19. 07:36:39
Döntetlenhez társat keresek, jelentkezni zseblámpával, buzogánnyal, állat nélkül nálam lehet.
Jelige: "habszivacs"
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
58. hozzászólás - 2009.03.19. 19:13:27
Freez, 31-es végzetúr küldetésben(döntetlen) hozzáillő párt keres világ1-en. A jelentkezők érkezési sorrendben nyernek bebocsátást. 20 perc múlva jöhet az első jelentkező ha éppen illően fel vagyok öltözve.
Jelige: vakrandi
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűtlenDinokFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
59. hozzászólás - 2009.03.20. 11:11:59
Én még sajna nem tartok ott hogy döntetlenezzek viszont ha betámad valaki úgy hogy buzogány van nálam akkor szerintem ügyes és nem köcsög volt
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
60. hozzászólás - 2009.03.22. 17:26:40
Én is Döntetlen -ezek. Keresd Olivát V1-en. 42 szintű vok. Köszi.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője