Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
1. hozzászólás - 2009.02.02. 15:52:10
Van ez a döntetlenes küldetés. Kiváló alkalom arra, hogy valaki e mögé bújva ne legyen támadható. Mert ugye meglátják, hogy le van vetkőzve, akkor "na jó, hagyom, had csinálja a küldit". Aztán 2 óra múlva ugyanaz az illető felöltözik, mikor portyázni akar és lepüföl. Ilyenkor nem a döntetleneket kéne erőltetni?
Szóval ne bújjunk a küldetések adta szükségszerűségek mögé. Ha én küldit csinálok, akkor vetkőzök az ellenfelemmel együtt, ha ott van majdnem a mutató a támadás gombon.
Pontszám: 7.09
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
2. hozzászólás - 2009.02.02. 15:59:05
Az a baj ezzel hogy valaki csinálja a döntetlenes küldit és többen is megtámadják mert így legyőzik megláthatod több játékosnak is van szégyenfala mert megtámadtál és most nem csak konkrétan arra gondolok hogy háborúban vannak de többen is kihasználják az alkalmat pl a 20TP-s küldetéshez. Persze egy levelet nem tudnak dobni az illetőnek vagy csak erősebb varival menni csak kis fegyverrel hogy ne verje szét a fejét. Ez a baj.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
3. hozzászólás - 2009.02.02. 16:04:54 (Válasz Craslorg #1 hozzászólására.)
Igen, ez engem is idegesít. Rendszeresen nézem a szövetségi támadáslistát, és látom hogy xy támadt 15 perce, megnézem, vakító fénnyel áll. És ezek után én leszek a bunkó, hogy megütöm? Eddig kedves voltam, de ezek után nem így fogok velük eljárni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
4. hozzászólás - 2009.02.02. 16:39:19 (Válasz Mortimer #3 hozzászólására.)
Szerintem ezen nem kell problémázni.
Megnézed, ha full felszerelésben támadott olyat, aki döntetlenre öltözve állt a szövetségetekből, akkor gond nélkül üsd le.
Ha olyat támadott, aki szintén full felszerelésben volt, akkor viszont fogj te is buzogányt, vakító fényt. Ha így legyőzöd, abszolút korrekt voltál.
Pontszám: 7.20
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
5. hozzászólás - 2009.02.02. 17:10:13 (Válasz Jeriko #4 hozzászólására.)
Az a probléma, hogy valaki támad teljes felszerelésben utána meg vissza öltözik döntetlenesbe és ha megtámadod te vagy a bunkó.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 9
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
6. hozzászólás - 2009.02.02. 17:26:12 (Válasz Meszy86 #5 hozzászólására.)
na azért nehogymár emiatt a küldetés miatt egész nap ne csinálhasson mást az ember...

felöltözik mert megvan a napi portyája, térkapuja, akármije...
és amikor pihenni kényszerül mert mondjuk -30%al már nem akar portyázni akkor visszaáll a küldetésre.

szerintem ez teljesen normális dolog.

az tényleg gáz ha valaki a buzogányosokat alattomosan megtámadja full cuccban.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.43
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
7. hozzászólás - 2009.02.02. 17:34:16 (Válasz Mazlee #6 hozzászólására.)
Oké, de ezekszerint aki döntetlenes küldetést csinál az üthet bárki mást amikor akar teljes felszerelésben is, de őt nem támadhatja senki, hiszen folyamatosan buzogányban áll. Ez így szerinted teljesen rendben van?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
8. hozzászólás - 2009.02.02. 17:36:33
Az viszont tény, hogy mióta ezzel szenvedek (már csak 1 kell, mert az első döntetlent csak próbaképp ütöttem), nekem nincs PPm "normál" portyára. Amikor felöltözöm, akkor vagy vadászni megyek és nem szeretném, ha nagyon lerabolgatnának vagy térkapuba megyek vagy az epikust ütöm. Szóval full cuccban se tudok se ilyent, se olyant ütni. Már várom végre a normál harcokat, mert itt is akkora random van, hogy néha a hajamat tépem, arról nem is beszélve, amikor az egész csata alatt 1 sebzés esik és ez miatt nincs meg.

Engem is támadtak meg full cuccban, amikor éppen egy szál bunkósbotban és a tükrös szeművegemben lófráltam (volt hogy így is győztem és csak pislogtam). A második után vallotta be a kari, hogy a győzzőn le magasabb szintűt küldetést csinálta. Igazából én nem sajnálom tőle a győzelmeket, mert legalább nem LEvel jött, meg ez mégse az a lebeszélt győzelem neki.
A hozzászólást Dragon HUNter módosította 2009.02.02. 17:38:52-kor
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
9. hozzászólás - 2009.02.02. 17:36:42 (Válasz Mazlee #6 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.02.02. 17:26:12
na azért nehogymár emiatt a küldetés miatt egész nap ne csinálhasson mást az ember...

felöltözik mert megvan a napi portyája, térkapuja, akármije...
és amikor pihenni kényszerül mert mondjuk -30%al már nem akar portyázni akkor visszaáll a küldetésre.

szerintem ez teljesen normális dolog.

az tényleg gáz ha valaki a buzogányosokat alattomosan megtámadja full cuccban.


Csak ha a küldetést csinálja akkor arra használja el a PP-jét és nem mások támadására ha térkapust csinál akkor oké hogy felöltözik és vissza. De csak annak a kihasználása nem szép hogy azt kelteti hogy a döntetlenest csinálja és közben támad másokat utána meg vissza. Ez etikátlan.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
10. hozzászólás - 2009.02.02. 17:39:10 (Válasz Mortimer #7 hozzászólására.)
amig át van öltözve és portyázik ő is üthető, nem?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3.60
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
11. hozzászólás - 2009.02.02. 17:40:18
Szvsz, aki döntetlenezés közben, időszakosan teljes fegyverzettel támadgat, az nem teljesen korrekt.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.29
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
12. hozzászólás - 2009.02.02. 17:40:28 (Válasz Mazlee #10 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.02.02. 17:39:10
amig át van öltözve és portyázik ő is üthető, nem?


De igen csak az kb 1 perc amíg támad utána meg egyből vissza.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
13. hozzászólás - 2009.02.02. 17:40:46 (Válasz Meszy86 #9 hozzászólására.)
ezt miért kéne így bekorlátozni?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.25
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
14. hozzászólás - 2009.02.02. 17:42:31 (Válasz Meszy86 #12 hozzászólására.)
Ha zavar, akkor támadd be full szerkóban amikor buzogányos...

amig valaki 1 küldetést csinál akkor azért nem áll meg az élet. csinálni kell a napi rutint.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3.60
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
15. hozzászólás - 2009.02.02. 17:43:45
Nincs is bekorlátozva csak akkor ne sírjanak, hogy megtámadtak engem mikor egy buzogányba és vakítóval voltam. Milyen bukok ezek az emberek felkiáltással.
Amúgy lassan én is ott tartok és én minden pontomat a a küldire fordítom, hogy minél előbb meglegyen és mehet minden tovább a régiben.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
16. hozzászólás - 2009.02.02. 18:04:17
A fo problema ott van, amikor nem is aktiv neki a kuldije (vagy mar reg kesz), csak arra hasznalja a dolgot, h ne tamadjak es nyugodtan vadaszhasson (bar kockazatos igy is, de valsz jobban jon ki az ember belole). Es ez nekem azert nem szimpi, mert csunyan kihasznalja az embereket, es meg o johet bunkozni, hisz nem lehet bizonyitani, hogy hol jar a kuldiben.
Pontszám: 7
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
17. hozzászólás - 2009.02.02. 18:46:26 (Válasz CaveMaN #11 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.02.02. 17:40:18
Szvsz, aki döntetlenezés közben, időszakosan teljes fegyverzettel támadgat, az nem teljesen korrekt.


Egyetértek. Nekem 1 nap után meglett a küldetés, aztán még 4 napon keresztül maradtam buzogányos cuccban, hogy másokat segítsek.
Az első "segítős" napon nem az engem támadó döntetlenező delikvenseket támadtam vissza, hanem átöltözve támadtam fullszerkós embereket és estefelé esett nekem is le, hogy ez így lehet nem a legkorrektebb! Utólagosan is elnézést kérek érte az érintetettektől!

És egyetértek Craslorggal is, aki túl sokáig használja ki a "segítés előnyeit" az sem korrekt.
A hozzászólást krishy módosította 2009.02.02. 18:50:41-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 7.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
18. hozzászólás - 2009.02.02. 20:01:20 (Válasz krishy #17 hozzászólására.)
hogy sikerült 1 nap alatt?

részemről ez majdnem az impossible mission lesz lassacskán.. kb. 45 csatából sikerült egyszer..
Gáz ez a küldi nagyon.. még mindig....
Tudom, ha mindenki egyformán szív, akkor végül is igazságos, de számomra idegörlő, pedig csak három napja csinálom.
Egyszerűen fel nem fogom, miért nem volt elég 2 döntetlen pl.
Vannak egy kattintásra megcsinálható küldik ezelőtt is, ezután is, felesleges volt szerintem ilyen magasra tenni a mércét ...

A játékosok igaz így könnyebben kapcsolatba kerülnek egymással, lévén kooperációra van szükség, de sajnos ennek velejárója az anyázás is, ha full cuccban jönnek, vagy te mész abban véletlenül.. vagy itt most ez a kérdés, hogy döntetlenezés közben korrekt-e full cuccban támadni egyébként full cuccos karikat.. (?)

maci
Pontszám: 8.25
fórumozóNagycapaFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
19. hozzászólás - 2009.02.02. 20:07:07
en szinte sosem nezem hogy van oltozve az illeto. Portyazas gomb, tamadas...
ha bunko vagyok ezert hat sajnalom. Sajnalom azt is akit igy utottem meg, de ez van.
Pontszám: 3.80
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
20. hozzászólás - 2009.02.02. 20:32:27 (Válasz Maci #18 hozzászólására.)
Maci, alapvetően az a nehézség a dologban, hogy 8 óránként tudod támadni ugyanazt az embert. Ha vagytok 20-an még akkor is limitált a készlet. Nem tudom, krishy háborúban vagy anélkül hozta össze a dolgot, de háborúban nagyságrendekkel egyszerűbb. Arról nem beszélve, hogy te ugyanabban a "rossz" helyzetben vagy mint Trueblood, hogy a nagyon magas alaptámadás mellé sokkal több szerencse kell, hogy ne találd el az ellenfelet.

döntetlenezés közben korrekt-e full cuccban támadni egyébként full cuccos karikat.. (?)

úgy, hogy egyébként az idő nagyrészében döntetlenre vagy öltözve.

Igen részben ez, másrészt az, hogy buzogány vakítófénybe öltözik valaki, hogy ne bántsák.

Erre egyébként szerintem az a megoldás, hogy ha mindenképpen meg akarod ütni, te is buzogány, vakítófény, csak benthagyod az állatod. Ha rabolsz tőle 2k lóerőt, akkor röhögsz rajta, ha 0 LE-t, mert tényleg döntetlenezik, akkor elnézést kérsz. A felszerelés miatt elvileg túl sokat úgysem sebzel rajta, nagy kár nem éri. Nyilván, ha valahogy egyértelműen azonosítható, hogy a küldetést csinálja (0 LE pl) akkor nem illendő napjában 2-3x leütni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője