Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
81. hozzászólás - 2009.05.14. 06:37:41
Az utóbbi időben egyre többször előfordul, hogy a döntetlenes cuccban lévőket üti az ember, mert nem nagyon van más a potyalistán. Ilyenkor mi van? Az ember szintén levetkőzik döntetlenesbe, viszont viszi az állatait és így biztos a győzelem, az ellen se veszít sok ÉP-t.
Nos, ez van akinek rendszeresen nem sikerül és szarik rá, hogy mások ugyanezt megteszik, ha kell a szövetsége tagjaival. Pl. Jerikó, akire ilyen szempontból a legtöbben panaszkodnak, jogosan. Az nem duma, hogy nem néz be valaki a többiek karakterlapjába, mert emellett szinte mindenki a fent említett módon táma, ha támad, de vannak kivételek ugye, akiknek szabad tönkretenni mások játékát, mert jó bunkónak lenni...

Javaslom, érdeklődjön körbe a szövetségén belül, hogy ők kapnak-e hasonló támadást? Vagy őket korrekt módon szokták ütni ebben a helyzetben?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
82. hozzászólás - 2009.05.14. 06:51:05 (Válasz Craslorg #81 hozzászólására.)
Én is rendszeresen ütöm őket...de csak mostanában, és háborúban állunk. Akkor most Én is bunkó vagyok, vagy ezt szabad???
Jah és már szoltunk nekik, Ők erre azt válaszolták nem érdeklik...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
83. hozzászólás - 2009.05.14. 06:51:16 (Válasz Craslorg #81 hozzászólására.)
Cras: őszintén szólva nem értelek...anno én nem panaszkodtam nektek, amikor a drága (pl) Upupa többször is meglátogatott döntetlen+állat kombóval...

Amúgy személyszerint nem foglalkozok a karakterlappal, mert van jobb dolgom is...aki nem a gép előtt dolgozik, sok mindent nem tehet meg, mert az ideje nem engedi. Ezzel még nem teszed tönkre senki játékát, mert utána van lehetősége folytatni a küldetést (marad ÉP-je)...pont a napokban gyalogoltam át egy döntetlenezőn, talán épp nálatok...(vagy más rubin szövetség volt?) előfordul, ennyi. Utána nem valószínű, hogy sok lehetősége volt "küldetésezni".

Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
84. hozzászólás - 2009.05.14. 07:11:35
Craslorg: akikről tudom, hogy döntetleneznek (kaptam kultúrált visszajelzést, pl. Radokar), ott én is buzogánnyal támadok. Sajnos reggel, amikor az ember a fogmosás és tusolás között kiugrik a fürdőszobából, hogy portyázzon kettőt, nem igazán tudom megtenni, hogy mindenkinek végignézem a karakterlapját (Radokart ma pl. azért nem ütöttem, mert nem fért bele az időbe az átöltözés).
Elnézést kérek, hogy ezzel gondot okozok, de talán számodra is célszerűbb lenne, ha nem a reggeli órákra időzítenéd a küldetést, amikor mindenki azon igyelszik, hogy minél előbb megtöltse a kínzókamrát (8 órár már nincs üthető ellenfél).
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
85. hozzászólás - 2009.05.14. 07:14:00 (Válasz Jeriko #84 hozzászólására.)
Szerintem pont ezért jó bevenni őket sokadiknak a sorba - két rendes ütés (draglov, leinád) majd két döntetlenező (radokar, craslorg).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
86. hozzászólás - 2009.05.14. 08:32:11 (Válasz Piciklon #83 hozzászólására.)
Pont ezt mondom, hogy ha valaki döntetlenesben van és a támadónak kell a TP, akkor döntetlen + állat kombóval illik menni. TP-t megkapja, állat fejlődik és az illetőnek marad ÉP-je.
Sőt, elfogadom, hogy belefér, hogy az ember nem néz rá a karakterlapra vagy figyelmetlen és úgy üt be full szerkóban beletolva 2500 ÉP-t (igen, marad utána 1000 mondjuk jó esetben).
Ha ilyen történik, akkor a csatából automatice látja az ember, hogy valami nem stimmel és elereszt egy üzenetet, hogy bocsi, nem figyeltem/fogat mostam közben/kajáltam közben/stb... A dolog le van tudva. Az elmúlt 3-4 hónapban én is belefutottam 2-szer vagy 3-szor hasonlóba, amikor kapkodtam és véletlen fullban ütöttem le döntetlenest. Az első dolgom volt, hogy írtam neki 2 sort, hogy bocsi és utána 2-3 napig nem zargatom, mert tisztában vagyok vele, milyen érzés.
Ennyi. Ugyanezt talán jogosan várom el másoktól is, de úgy látom, ez hiú ábránd.
Pontszám: 7.50
népszerűMikiszkeFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
87. hozzászólás - 2009.05.14. 08:32:52
Sziasztok! Elkezdtem a döntetlenes küldit ,szeretettel várom sorstársaim támadását

V2 Mikiszke 36-os szint
Pontszám: 5
népszerűCellNő
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
88. hozzászólás - 2009.05.14. 08:46:00 (Válasz Viharsarok #79 hozzászólására.)
?
A hozzászólást Cell módosította 2009.05.14. 08:57:22-kor
Pontszám: 7.50
népszerűCellNő
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
89. hozzászólás - 2009.05.14. 08:55:20 (Válasz Viharsarok #79 hozzászólására.)
nem hiszem hogy az összeset megtartottad de azért köszönök annyi segítséget mint amit nyújtottál. pusz
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
90. hozzászólás - 2009.05.14. 09:54:03
Nem az összesre gondol, hanem amit ilyesmire lehet használni, Pl:

döntetlenekhez
-buzogány
-vakító fény

alacsonyszintűnek segíteni TP-s küldetésben
-gyenge pajzs, gyenge páncél

manakonsthoz és vadászathoz
-olyan fegyver, pajzs, páncél ami sokat ad a mágiához, illetve egészséghez

Pl. én megtartottam magamnak a trollagyarom, ami dob +10 egészséget
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.05.14. 09:54:36-kor
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
91. hozzászólás - 2009.05.14. 09:59:20
Döntetlenes küldetéshez keresek partner V1-en
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
92. hozzászólás - 2009.05.14. 11:46:19 (Válasz Craslorg #86 hozzászólására.)
A gondom ezzel, mint Piciklon is írta, hogy rendszeresen ütöttek tőletek is full szerkós emberkék, mikor döntetleneztem, de a levelesládámnak nem kellett félnie a megteléstől, mert annyira sajnálták volna. Persze tudom, hogy véletlen volt az összes, meg az is, hoyg visszajártak.
Az mellékes, hogy akinek van ideje és kedve, az nézegeti a karakterlapokat, aki nem-az nem.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
93. hozzászólás - 2009.05.14. 13:14:42
Akkor módosítanom kell, a többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de a mi oldalunkról is elítélem.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
94. hozzászólás - 2009.05.14. 14:26:40
Igazabol 2 csoportra kell szedni a dontetlenezoket:

1) Akik tenyleg dontetleneznek kuldetes miatt
2) Akik annak remenyeben oltoznek dontetlenre, h ne ussek oket (vadasznak, EPt gyujtenek).

Kezdenem az utobbiakkal. Nem tartom fairnek, h ilyen alszent modon probalnak boldogulni, es ha betamadom oket jon a level, hogy nem kene es meg en vagyok a szemet, amiert mertem tamadni. Es vannak akik ezt honapok ota csinaljak. Ezeket altalaban megcsapkodom -20%al, jol jon a moral meg a tp a petnek.
Az elobbiek azok, ahol azt mondom, h nem illik betamadni, de persze en itt is talalok kivetelt. Ugye o kuldetest csinal, nehezet, ezt illik tiszteletben tartani. Es teszem is (neha persze elobb kattintok, mint nezem) de eloferdul, amikor en is kuldit csinalok es oket kell utnom. Kell, mert kulonben en szivok, lasd 50 nyert portyas kuldi. Utolso 10et csak dontetlenezoktol szereztem, mert elotte 6x (igen HATSZOR) buktam be. Sajnaltam oket, de nekem ugyanugy kuldi volt, mint neki.
Vagy plul most a sebezz 2000 feletti kuldim is Radokaron csinaltam meg (utolagos elnezest erte), de azota nem bantottam.

Csak egyre inkabb kezdem unni azokat a leveleket, amiket utana kapok, h mekkora bunko vagyok, amiert direkt kibaszbol leTPfarmolom oket es persze eszukbe sem jut, h veletlen volt...
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
95. hozzászólás - 2009.05.14. 14:36:04 (Válasz Endyr #94 hozzászólására.)
Én mindig írok utána egy üzenetet, hogy: bocs!

Még akkor is, ha nem úgy gondolom Bunkó-e vagyok?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
96. hozzászólás - 2009.05.14. 14:37:25
Hát ahogy elnézem a fenti hozzászólásokat, úgy érzem, ha majd én is eljutok a döntetlenig akkor az ott átélt pillanatok elég érdekes szituációs gyakorlatok lesznek számomra konfliktuskezelésből




Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
97. hozzászólás - 2009.05.14. 14:39:53 (Válasz Gyulas84 #96 hozzászólására.)
Neked kb annyi esélyed lesz a döntetlenre, mint Crimsonnak és Nephilának Egy szép nagy kerek nulla!
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
98. hozzászólás - 2009.05.14. 14:44:47 (Válasz Endyr #94 hozzászólására.)
Én egy levéllel letudom, de olykor még segítek nekik (WillChi), de mondjuk még a pet miatt is nagyon ritkán ütöm a döntetlenezőket .

Amúgy meg múltkor kaptam egy levelet hogy hogy gondolom hogy 2 árva szinttel lejjebb ütök, válaszba bocs hogy -10% ilyen bunkó szoktam lenni.

A döntetlenes cuccban lévő nem döntetlenezőkre no comment (ronin) én sokszor direkt megnézem hogy mikor vannak full cuccban és úgy ütöm le őket(mert persze portyázni teljes cuccban szoktak)
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
99. hozzászólás - 2009.05.14. 14:45:41 (Válasz CaveMaN #97 hozzászólására.)
Köszi Sanyi!
Azért próbálkoznom csak szabad lesz




Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: DÖNTETLEN, vagy mégsem? ... és hasonló nyalánkságok
100. hozzászólás - 2009.05.14. 14:46:41
majd Endoriával csak összehoznak valamit vagy majd anababával (addigra ő lesz a trónon)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője