Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: horda gyűlölt szakértelem
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
101. hozzászólás - 2009.03.10. 23:28:19 (Válasz Jandro #79 hozzászólására.)
Idézet: Jandro - 2009.03.10. 20:38:50
Solina Emlegessünk már nállunk is támadó listát! Éjszakán kívül nem látok tovább a támadólistában 1 óránál tovább annyi támadás érkezik...
És kedves Solina! Ennyire elviselhetetlen, ha valaki leüt? Értem... azt szeretnéd, hogy biztosan nyerj a másik horda ellen... korrekt hozzászólás!


Nem mi csinaltunk topicot itt a sirasra, hogy leutnek minket, illetve hogy biztosan akarnank nyerni masok ellen... Te most a Tokeletesekkel vitatkozol, akik nem birjak elviselni, hogy nem megy minden szamukra a megszokott mederben, igy probaljak a jatekon kivulrol visszaallitani a jol megszokott rutint... Amugy ugytunik erzik, hogy a stilusukkal es a kerlelhetetlensegukkel eleg nagy szamu ellenseget szereztek, hogy most alapbol feltetelezik, mindenki rajuk vadaszik..
Pontszám: 4.40
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
102. hozzászólás - 2009.03.11. 00:11:08 (Válasz Solina #101 hozzászólására.)
Mar bocs, senki nem tudott biztosan nyerni mindenki ellen... De megvoltak azok a karakterek akik ellen bizonyos eredmenyt varhattunk, ez ket nap alatt atformalodott. 6 honap jatektortenelem fenyeben, adott fejlesztesi utemek mellett egy ilyen drasztikus valtozas eros erzelmeket valt ki.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.88
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
103. hozzászólás - 2009.03.11. 00:19:30 (Válasz Simon #102 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.03.11. 00:11:08
Mar bocs, senki nem tudott biztosan nyerni mindenki ellen... De megvoltak azok a karakterek akik ellen bizonyos eredmenyt varhattunk, ez ket nap alatt atformalodott. 6 honap jatektortenelem fenyeben, adott fejlesztesi utemek mellett egy ilyen drasztikus valtozas eros erzelmeket valt ki.


Persze, ez ertheto.. De Te is ertsd meg, rajtunk meg csokkent a nyomas...
Pontszám: 4.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
104. hozzászólás - 2009.03.11. 00:25:37 (Válasz Solina #103 hozzászólására.)
Nem tudom mirol beszelsz. Kerdezd meg Elit Hordas kollegaidat, ok is ugy erzik-e, hogy csokkent rajtuk a nyomas. Rajtatok (AL) lehet, hogy picit csokkent... neveto harmadikak vagytok a szituacioban.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 4.67
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
105. hozzászólás - 2009.03.11. 01:10:22 (Válasz Simon #102 hozzászólására.)
edit: mind1, rájöttem, hogy felesleges koptatni a billt, ugyanazokat a köröket futjuk mindannyian.

Jó lenne meghallani Miklós véleményét is a dologról, gondolom van véleménye, mert nem poénnak tervezte a horda gyűlöletet:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.03.11. 01:14:33-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.50
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
106. hozzászólás - 2009.03.11. 01:51:03 (Válasz Solina #103 hozzászólására.)
Lehet, hogy rajtad csökkent, de ez biztos nem igaz a gyengébb társaidra, illetve a két nem gyémánt top szövetségen kivüli magasabb szintű játékosra. Éppen ellenkezőleg.

Engem nem tört össze az Azúr ilyesfajta lélegzethez jutása, Cyron például ettől függetlenül összerak egyszer kétszer naponta. Viszont, hogy elköltsem a pp-met, amit eddig kizárólag három szövetség tagjai közt szórtam szét - mert elköltöm, senki nem ezen "rinyál" - a célpontjaimat átrendeztem. Már nem az erős/középerős, velem egyenrangú Légiósokat ütöm, hanem a leggyengébbeket, aztán esetleg a Horda esendőit, de főleg a toplista harmadik-negyedik oldalát.

Felőlem maradhat így, én majd kitalálok valamit, te pedig örülj neki, hogy néhány hétre kivirult a világ, úgyis itt a tavasz.
Viszont egy játéktechnikai baklövéssel nem vagyok hajlandó egyenlőtlen küzdelmet folytatni. Marad tehát a lefelé ütés, gyengébb szövetségiek tagjai ellen - sportszerű módon.

Hiányozni fog Mortimer, a Káosz és Véresek, a Primal Gods tagjai, a Tyrantosok, a Laraxians? Nekem igen.
De Solina most örül.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 6.17
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
107. hozzászólás - 2009.03.11. 07:48:13
Komolyan mondom, ennyi sírás-rívás régen ment a fórumon. Bazi unalmas már a TOP karakterek sírása.

Az senkinek nem jutott eszébe, hogy a sok gyémánt felborítja a játéktechnikai egyensúlyt?

Mellesleg halkan megsúgom, senkinek nem tartottak fegyvert a fejéhez, h gyémánt legyen.
A hozzászólást Szinv módosította 2009.03.11. 09:15:46-kor
Pontszám: 6.44
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
108. hozzászólás - 2009.03.11. 07:56:32
Annyira de annyira mókás, és persze tragikus ezt a topicot végigolvasni. Mikor más klánoknak fáj valami hasonló mérvű dolog akkor azok hülye gyerek akik tanuljanak meg játszani. De ha a TGynek fáj valami, az már világfájdalom - azonnal orvosoljuk!

Apropó hordabónusz. Lehet hogy nem sok így visszatekintve, de a kezdeteknél hatalmas előnyt jelentett hogy alacsony szinten +60% annyi LEvel indultál mint más. (+30% nyertes -30% vesztes csatákból) Ebből szépen el lehetett húzni, megerősödni, ami a mai napig kitart. Ne mondja senki lvl 40 környékén hogy egyenletesen szedte össze a LE diffjét a szintekre elosztva Csúsztatgatunk, csúsztatgatunk, de a végén úgyis a TGY mondja meg a frankót.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 6.44
kedvelt tagMorthFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
109. hozzászólás - 2009.03.11. 09:35:55
"Ugye ez az egész topic arról szól, hogy a zfír, rubin, smaragd horda kapott olyan szakértelem fejlesztésére lehetőséget, amit az ellenfelei 60% ellen tud használni, a gyémánt viszont csak olyat, amit az ellenfelei 35% ellen tud használni."
"Szerintem ha mindenki mindegyiket kifejleszthetné, akkor pont ugyanannyi erőfeszítés lenne mindegyiknek a fejlesztés - vagy te máshogy látod?"

Ugye itt most nem arról beszélünk, hogy melyik horda van többségben?
Ennyi erővel a portyázást is reformáljuk meg, mert "szegény gyémántok" csak a lehetséges ellenfelek 35%-át támadhatják...
Nem látom az összefüggést, hogy nektek ez miért rosszabb, mint nekünk vagy az EH-nak.
Ennek a szakértelemnek szerintem pont az a lényege, hogy nem mindenki ellen használható.
Ha mind a 3 horda ellen kifejleszthető lenne, akkor vesztené el az értelmét.

Nagyon remélem, hogy nem sikerül elérni Miklósnál, hogy változtasson.
Pontszám: 7.50
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
110. hozzászólás - 2009.03.11. 09:40:52
Na végigolvastam. Tudom most nem leszek népszerű, de ez kikívánkozik belőlem:

Most komolyan azon megy 6oldal sírás, hogy 50 ember fellázadt, hogy vazze a rohadt köcsögök utálnak minket? Ember! Csak v1-en 14.500 regisztrált kari van.
Ha ebből csak 5.000 a ténylegesen játszó, akkor is csak a játékosok 1%-a vagytok!!!!!
Kicsit kezd rohadtul unalmas lenni, hogy néhányan akik jóban vannak Miklóssal vagy "törzsjátékosok" feljogosítva érzik magukat, hogy folyamatosan a szájuk íze szerint alakítsák a játékmenetet.
Ugyanez volt tf-en is, de ott legalább 4 évig kibírtam...

És most nyugodtan lehet lepontozni, flamelni, folyamatosan farmolni már nem érdekel. És mielőtt bárki megkérdezi, én még nem fejlesztem ezt a szakit, mert az a +300Le amivel megemeli a többit, az nekem sokat számít.

Uff.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.00
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
111. hozzászólás - 2009.03.11. 09:53:59
Olyan érdekesnek tartom, hogy amikor a TGY összehoz valamit(hatalom tornya) és nem azért mert ők előnyt élveztek, bárki építhette volna, akkor mindenki sírt, hogy ezt nem lehet behozni, és változtassunk rajta. El is lett érve, csökken a szintje!

De amikor egy játékegyensúlyi változás történik, akkor a TGY ott rohadjon meg ahol van. Lehet utálni őket, mert vannak közöttük erősek és mert összetartanak, de ez a tényeken nem változtat! A játék kezdete óta van ez az ellentét. Ehhez nem kell szakértelem, hogy lássuk az Elit és az Azúr gyűlölik a TGYt. Viszont eddig semmi olyan nem történt az új szakik előtt, ami ilyen mértékben megborította volna az egyensúlyt!

Bajnoki már csak egy külön bónusz. Ameddig építés lista első helyén az Elit Horda állt, őket kellett köznépileg utálni, most hogy a TGY, őket, de ettől még nem vitatott tény és ezzel senki se vitatkozik, hogy a TOPnál egy erőegyensúly változást hozott és nem egy kiérdemelt módon! A játék eleje óta 2 ellen küzdenek, és emiatt sose sírtak. Az azúrosok már amiatt sírnak, ha 1 nap 2szer üti őket ugyanaz. A TGYnél van hogy 5 perccen belül 2en ütik le 2 különböző hordából. Az egyik ellen tud egyenlíteni, a másik ellen esélye sincs.

A horda gyűlölet néhány csatából kiszámolható, onnantól helyet cserél a 2 horda, ki kit üssön és vegye el a játéktól is a kedvét, mert a gyógypiákon kívül nem nagyon jut 15% fölé!
V5 Trakk
Pontszám: 6
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
112. hozzászólás - 2009.03.11. 10:04:38 (Válasz Jandro #111 hozzászólására.)
Idézet: Jandro - 2009.03.11. 09:53:59
A horda gyűlölet néhány csatából kiszámolható, onnantól helyet cserél a 2 horda, ki kit üssön és vegye el a játéktól is a kedvét, mert a gyógypiákon kívül nem nagyon jut 15% fölé!


Khm izé, ilyenből elég sok játékos van, hordagyűlölet nélkül is. Szóval izé, ezzel csak azt a akarom jelezni, hogy nem igazán jó érv. Mármint értem én, hogy elmegy a kedve, de jelenleg a játékosok 70-90% egyébként is ebben a cipőben jár
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
113. hozzászólás - 2009.03.11. 10:06:42
A toronynál a TGY választhatott mit szeretne, és pont ti vezettétek le, hogy kvázi mindegy, hogy a torony szint csökkenéses megoldás vagy a másik él, mert ugyan azt csinálja, csak az egyik pszichológiailag látványosabb... Bár lehet rosszul emlékszem már annak a sírásözönnek az érdemi részére?

A 15%-os problémára meg folyamatban van valami a mai reform után, megnézzük mi sűl ki belőle. Azt hiszem a védelem itala topicban kezdte el fejtegetni Miklós, lehet azt is ki kellene tenni új topicba, mert a toppot nem érinti a védelem ital, így el se olvassátok?

A játék ilyen, egyszer fent egyszer lent, lehet sírni, de remélem Miklós nem folytatja azt amit TF-en többször megszívott... Lehet az se jó, ha ennyire interaktív a játékvezető, mert akármennyire kőszívű, és objektív azért csak befolyásolható valamennyire.

Az meg kifejezetten nem tetszést kelt, hogy amint bekerül valami azonnal megy a sírás, hogy így meg úgy korrigálni kel. HA bevezetnek egy adó módosítást akkor elmész reklamálni az önkormányzatra? Behúzod füled-farkad és alkalmazkodsz, max morogsz egy sör mellett a kocsmában a haverokkal.
A hozzászólást Birka módosította 2009.03.11. 10:08:39-kor
Pontszám: 6.50
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
114. hozzászólás - 2009.03.11. 10:07:03
khm... csak nem azért megy el a kedve, mert leütik, hanem azért mert azonos vagy kisebb TÖjű kisebb petű emberek verik rommá a horda gyűlölettel, mert egyik horda ellen muszáj volt kifejlesztenie.
V5 Trakk
Pontszám: 4.83
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
115. hozzászólás - 2009.03.11. 10:09:57 (Válasz Jandro #114 hozzászólására.)
No igen, 20-25 szinttel ezelőtt én pont ugyanezt csináltam hordagyűlőlet nélkül, alacsonyabb szintről kisebb TÖ-vel aprítottam be nagyon sok mindenkit (najó, az állatom nem volt kisebb, mondjuk annyival nagyobb se).
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
116. hozzászólás - 2009.03.11. 10:11:46 (Válasz Jandro #111 hozzászólására.)
Idézet: Jandro - 2009.03.11. 09:53:59
A horda gyűlölet néhány csatából kiszámolható, onnantól helyet cserél a 2 horda, ki kit üssön és vegye el a játéktól is a kedvét, mert a gyógypiákon kívül nem nagyon jut 15% fölé!


Én csak ezt emelném ki... és erre is csak azt tudom mondani, hogy Isten hozott a Végzetúr nevű játékban, ahol is a fentebb említett 14ezer játékos ugyanígy játszik. Welcome to our world!

Amúgy ne hari, de az érvelésed nem tudom elfogadni. Én nem utálom a TGY-t, sem a Légiót, sem az Elitet. Ha a Tgy nincs jóban sem a Légióval, sem az Elittel, az pech, de nem tragédia. Rubinként akad olyan gyémánt szövetség amit nem szívlelünk, és akad olyan smaragd szövetség amit szintén nem szívlelünk (és akad kilencmillió, amelyikkel semmi bajunk ). Akkor nekünk is vagy erre-, vagy arra kell fejleszteni.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
117. hozzászólás - 2009.03.11. 10:12:29
Birka hagyjuk ki ezt a védelem italát! Ha azonos erős támad horda gyűlölettel, akkor semmit nem ad! És amúgy se ihat az ember minden nap védelem italát, mert akkor marad 5 portyapontja egy idő után naponta. Ez a játék a portyáról is szól, és a portyában erősödhet a pet. Jelen helyzetben az Azúr és Elit horda élvezi, hogy nyugodtan támadhat, és hogy sok esetben jóval gyengébb karakteren fennakad a másik...
V5 Trakk
Pontszám: 4.67
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
118. hozzászólás - 2009.03.11. 10:13:15 (Válasz Birka #113 hozzászólására.)
"Az meg kifejezetten nem tetszést kelt, hogy amint bekerűl valami azonnal megy a sírás, hogy így meg úgy korrigálni kel."

Ez nálunk úgy megy, hogy Éjvirág beírja a fórumunkra: "Hé, nézzétek már a fórumot, a sok **** megint nyavalyog valami szabályváltoztatás miatt, nem röhejes?" Erre a szövetség másik kétharmada idetódul szórakozni

Elnézést a belső titkok kiteregetéséért:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
119. hozzászólás - 2009.03.11. 10:15:06
Nem kötelező kifejleszteni, és mivel 2 másik horda ellen kell védekezned, így egy maxos horsa helyett fejleszd az iq-dat vagy támadásodat, azt írtátok kb fele akkora hatékonyságú jelenleg a tul fejlesztés azaz nem +15/+15 jön ki belőle csak +15/0. De ez a +15 mind a 2 hord ellen hat, azaz ugyan ott vagy összességében, sőt a 3. horda ellen is kapsz kraftot!

Középszinten valszeg éppen ezért nem érdemes egyáltalán fejleszteni?

Egy bizonyos ideig elviselhető hátrányt élveztek belőle, de ne nerfet kérjetek, hanem valami frappáns fejlesztést! (Mint a varázsfestékes ötletem pl…)

Máris nem Sírásnak fog tűnni amit műveltek, hanem ballance, és játékfejlesztési innovációnak!
Pontszám: 6.17
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
120. hozzászólás - 2009.03.11. 10:20:26
Gyerekek! Vagy fogadjuk el azt, hogy ami kijön vagy azt hogy ami kijön felülbírálható és módosítható az erőssége!

A hatalom tornyánál is a TGY volt utálva, mert elértek valamit, ki lett sírva a változtatás az ő kárukra!

Ami viszont a másik félnek kedvez az maradjon? Hogy is van ez? Ki is sír annyit?


Összefoglalva a játékosok többségénél nem okoz nagy változást, csak egy alternatív szakértelmet, amit lehet fejleszteni, viszont jól jöhet háborúkban, ha látszik, hogy a támadóknak ellenünk van a gyűlölete. Az élmezőnyben a TGY semmi mást nem szeretne, csak hogy a játékosok fél éves küzdelmét ne tegye tönkre egyetlen szakértelem, ami nem kiérdemelt előnyhöz juttatja a szembeálló felet!
V5 Trakk
Pontszám: 6.33
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője