Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: horda gyűlölt szakértelem
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
21. hozzászólás - 2009.03.05. 15:07:01
Ugyan mért nem?Attól hogy a játékosok fele gyémánt nem mindenki őket üti...Én pl gyűlölöm a smaragdokat,a kb 1100 csatámból 700 smaragd ellen...
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
22. hozzászólás - 2009.03.05. 15:22:41 (Válasz D4vid #21 hozzászólására.)
D4vid!! Ezt nem is hallotam!

Sztem is megéri, azt tudja mindenki legtöbben gyémántok vannak-->smaragd-->rubin-->zafír
Aza a jó hogy a gyémánt vs. smaragd tuti egymást fogja "gyűlölni míg a másik 2 horda dönthet...és vagy ide vagy oda fog eldőlni a mérleg...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
23. hozzászólás - 2009.03.05. 15:34:54 (Válasz Viszok009 #22 hozzászólására.)
Kiveve mondjuk a toplista elejet. Ott ha megnezed 10 Hordasra jut 8 Gyemant es 6 Legios. Mellettuk arvalkodik az egy szem Mester.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.03.05. 15:36:16-kor
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
24. hozzászólás - 2009.03.05. 15:46:48 (Válasz Viszok009 #22 hozzászólására.)
Tudom h smaragd vagy és ütnélek is de alacsonyabb szinten vagyok és gyengébb...
Amúgy a karim neve Killerbeast nem valami fantázianév tudom
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
25. hozzászólás - 2009.03.05. 15:52:20 (Válasz Kocos #23 hozzászólására.)
Egen csak a vicc az benne, hogy a toplistán is valószínűleg a gyémántok nem gyémántot fognak gyűlölni! És, amint montad a listán alig van smaragd...tehát a Légió, Elit is a gyémánt gyűlöletre megy...a smaragdok meg kimaradnak vagy passz. Én csak azt nem tudom, hogy a TGY, merre hajt majd?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
26. hozzászólás - 2009.03.05. 15:53:40 (Válasz D4vid #24 hozzászólására.)
Jó, ha Te nem ütsz Én még üthetlek, engem nem tart vissza semmi!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
27. hozzászólás - 2009.03.05. 16:04:50 (Válasz Viszok009 #25 hozzászólására.)
Semerre, annyian gyűlölnek minket, hogy nem tudunk kivételt tenni. Bevettük a teljesen fölösleges szakértelmek listájába.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
28. hozzászólás - 2009.03.05. 16:08:27 (Válasz Seligen #27 hozzászólására.)
Már félre ne értsd, de Én szeretlek titeket...máskülönben nem lenne annyi rablásom, amennyi!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
29. hozzászólás - 2009.03.05. 16:17:56 (Válasz Viszok009 #28 hozzászólására.)
Milyen kedves tőled! Pedig olyan ritka vendég vagy nálunk, hogy még soha nem láttunk!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
30. hozzászólás - 2009.03.05. 16:40:00 (Válasz Seligen #29 hozzászólására.)
Mármint a gyémántokat...sajnos még nem érek fel odáig...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűBenőkeFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horsa gyűlölt szakértelem
31. hozzászólás - 2009.03.06. 10:28:18 (Válasz Viszok009 #30 hozzászólására.)
Ez inkább a te szerencséd szerintem.
Pontszám: 8.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
32. hozzászólás - 2009.03.10. 15:40:03
Közben kaptam egy alternativ javaslatot, új szakértelem, a neve megbékélés, gyakorlatilag a gyűlölet ellentéte: kioltja a rád támadó gyűlöletét. Tehát 30-as gyűlöletnél és 15-ös megbékélésnél csak a különbség érvényesül, a gyűlölet 15-ösnek számít. így akit zavar, védekezhet ellene.
Pontszám: 4.67
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
33. hozzászólás - 2009.03.10. 15:51:16
És csak egyiket használhatod.
Úgy van értelme.
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
34. hozzászólás - 2009.03.10. 15:53:47 (Válasz Miklós #32 hozzászólására.)
ellenezném, annyit érnél el vele, hogy kreáltál egy felesleges szakértelmet a gyűlölet személyében. Miért kell ezt piszkálni? Teljesen jól működik, kő, papír olló..védekezni meg plusz szakértelem nélkül is lehet, tessék IQ-t, védekezést, támadást stb fejlesztetni, és annyi, az nem csak azok ellen véd akik gyűlölnek, hanem mindenki ellen.

edit: meg mi az, hogy akit zavar? Ez egy szakértelem, ami ad valamit, és mindenki fejlesztheti. Ha engem zavar az, hogy szintjéhez képest, 9 szinttel nagyobb fegyvere van valakinek, mert felfejlesztette a kereskedelem szakértelmét kérhetek védekezést ellene ami nem engedi használni a túl magas felszerelését? Ha zavar az, hogy a másik feltolta extrém magas szintre a másodlagos támadását, és ezáltal nagyon nagyot üt az állatomba, akkor kérhetek másodlagos blokkolás szakértelmet? stb:)
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.03.10. 16:00:46-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 4.70
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
35. hozzászólás - 2009.03.10. 15:56:57
Ez nagyon nem jo otlet, igy effektive a gyulolet szakertelem ertelmet veszti. Aki kifejlesztette az elert annyi, hogy minden szakertelme 300-zal tobbe kerul.

A horda gyulolet egy kivalo eszkoz arra, hogy kiegyenlitse a hordak letszamat. Onnan ahol tul sokan vannak elvandorolnak az emberek, oda amit kevesen utalnak bevandorolnak. Jol van az igy. A topot kiveve ez igy mukodokepes.

Viszont a gyulolet celpontjat en modosithatova tennem, mondjuk havonta egyszer (es nincs oskoves trukkozes, gyorsitas). Igy aztan tenyleg egy dinamikus rendszert kapnank.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
36. hozzászólás - 2009.03.10. 16:00:27 (Válasz Blackjack #34 hozzászólására.)
Idézet: Blackjack - 2009.03.10. 15:53:47
ellenezném, annyit érnél el vele, hogy kreáltál egy felesleges szakértelmet a gyűlölet személyében. Miért kell ezt piszkálni? Teljesen jól működik, kő, papír olló..védekezni meg plusz szakértelem nélkül is lehet, tessék IQ-t, védekezést, támadást stb fejlesztetni, és annyi, az nem csak azok ellen véd akik gyűlölnek, hanem mindenki ellen.


csőlátás. miért lenne felesleges a szakértelem? akkor eddig is felesleges volt, ha lehet IQ-t növelni. (az okés, hogy valakinek nem tetszik egy korlát vagy alternatíva, de akkor ne ereszkedjünk a hamis érvek talajára.)

kérdés persze, hogy 34-es tanulással vagy 68-assal jön-e be (mondjuk mindegy, csak a játékosok töredékét érinti - de 68-assal pláne mindegy a sírás ellene), de attól még, ha nem minden (mondjuk) zafírra hat a szakértelem, attól még sok zafírra hathat. és, akire nem hat, azt meg gyengítetted azzal, hogy csakis arra pazarolt el 100.000 LE-t, hogy napi 1-2 csatában ne kapjon ki (és ugyebár egy győzelem igazából nem hoz olyan sok hasznot, hogy LE-ban lehessen mérni.)

szóva szerintem közel sem olyan sokk a szakértelem, persze eszembe nem jutna kifejleszteni. de akinek jól jön, fejlessze.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
37. hozzászólás - 2009.03.10. 16:02:27
Megint utólag esünk neki egy életlen baltával, valaminek.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
38. hozzászólás - 2009.03.10. 16:03:25
Ilyen erővel minden szakértelemnek lehetne ellentéte (kivégzés, transzcendális projekció stb.) Tipikus példája annak, hogy néhány játékost zavar valami.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
39. hozzászólás - 2009.03.10. 16:03:40 (Válasz Kocos #35 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.03.10. 15:56:57
Ez nagyon nem jo otlet, igy effektive a gyulolet szakertelem ertelmet veszti. Aki kifejlesztette az elert annyi, hogy minden szakertelme 300-zal tobbe kerul.

A horda gyulolet egy kivalo eszkoz arra, hogy kiegyenlitse a hordak letszamat. Onnan ahol tul sokan vannak elvandorolnak az emberek, oda amit kevesen utalnak bevandorolnak. Jol van az igy. A topot kiveve ez igy mukodokepes.

Viszont a gyulolet celpontjat en modosithatova tennem, mondjuk havonta egyszer (es nincs oskoves trukkozes, gyorsitas). Igy aztan tenyleg egy dinamikus rendszert kapnank.


dettó. a többiben abszolút nálad a pont, de kár agyonütni az érvelést azzal, hogy "értelmét veszti", még ha csak effektíve is.

lehetne akár egy szavazást is csinálni: "ha lenne gyűlöletnegálás, akkor fejlesztenél gyűlöletet?" lehet, hogy mellélövök, de hiszem, hogy a legtöbben fejlesztenének. akkor meg máris nem értelmetlen. pár kiválasztott, aki beijed, fejlesztene ellenszert, de nem hiszem, hogy ez lenne az általános.
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
40. hozzászólás - 2009.03.10. 16:06:50 (Válasz winnie #36 hozzászólására.)
Több baj is van ezzel. Utólag nem elegáns piszkálni valamit, akik felfejlesztették max szintre, annak tudatában tették, hogy elolvasták, és felfogták, hogy mit ad ez a dolog, arról nem szólt a fáma, hogy de majd lesz ellene védekezés is. Kezd egy kicsit túl "interaktív" lenni ez a játék, folyamatosan változnak a dolgok.. A másik problémám pedig az, hogy miért kell kioltó szakértelem? Komolyan ennyire zavarná a nagy többséget ez a szakértelem, én nem hiszem.
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.75
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője