Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: horda gyűlölt szakértelem
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
121. hozzászólás - 2009.03.11. 10:22:00 (Válasz Jandro #120 hozzászólására.)
De Jandro, alapvető tévedésed, hogy ez hátrányként érinti a gyémántokat, és előnyt élveznek belőle a többiek, ezt értsd már meg, kérlek.
Pontszám: 5.33
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
122. hozzászólás - 2009.03.11. 10:22:50 (Válasz Birka #113 hozzászólására.)
Most, hogy mondod de jól esne egy sör
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
123. hozzászólás - 2009.03.11. 10:23:45 (Válasz Birka #119 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.03.11. 10:15:06
Nem kötelező kifejleszteni, és mivel 2 másik horda ellen kell védekezned, így egy maxos horsa helyett fejleszd az iq-dat vagy támadásodat, azt írtátok kb fele akkora hatékonyságú jelenleg a tul fejlesztés azaz nem +15/+15 jön ki belőle csak +15/0. De ez a +15 mind a 2 hord ellen hat, azaz ugyan ott vagy összességében, sőt a 3. horda ellen is kapsz kraftot!

Középszinten valszeg éppen ezért nem érdemes egyáltalán fejleszteni?

Egy bizonyos ideig elviselhető hátrányt élveztek belőle, de ne nerfet kérjetek, hanem valami frappáns fejlesztést! (Mint a varázsfestékes ötletem pl…)

Máris nem Sírásnak fog tűnni amit műveltek, hanem ballance, és játékfejlesztési innovációnak!



Birka te már olyan hülyének nézed az embereket! Nézd meg a toplistát, hogy hány smaragd van!
És légyszi számold ki egy top karakter 130-140es IQját miből növelje meg 15el, a támadásról nem is beszélve!

IQ+támadás fejlesztése +15+15el 4szer annyi mint a gyűlölet szaki. A 4szeres ár nem világos?

Igen... 1 hónap múlva 6szoros lesz amilyen mértékben drágulnak a tulajdonságok!
V5 Trakk
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
124. hozzászólás - 2009.03.11. 10:24:41
Jando üdv a Végzetúr világában!

A gyémánt hordás előnyöd most kapott olyan ballance-ot, hogy egál lett a csata?
A portyárol meg ne mesélj nekem, V3-on top1 portyás vagyok...

Érdekes módon már csak röhögünk azon, hogy +10iq +10tám +10védelemmel 50%-os csataarányt tudunk produkálni... De legalább V3-on nincs extrém pokozas, es ösztönözve vannak az emberek, hogy egymást üssék, és ne a kicsiket, messze nem békés világra sikeredett, de a ballance szinte tökéletes, ami V1 és V2-ben nagyon nem jött be...

Végre valami, ami kimozdít a farmolásból, gondolkozást kíván stb, erre nem a probléma megoldásán törekedtek, hanem sírtok kapásból.
Én is sírok, hogy melózom, adózok, és nem otthon verve a répát élek meg a mások adójából, engem mé nem hallgat meg senki? De igazat adok abban nektek, hogy egyszerűbb Sírni, és elérni estelegesen ezzel valamit, semmit gondolkozni, érdemben javasolni stb...

ui: A módosításuk a helyesírási hibák javításai, mert néha én se tudom elolvasni amit írok az elgépelések miatt
A hozzászólást Birka módosította 2009.03.11. 10:26:31-kor
Pontszám: 4.88
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
125. hozzászólás - 2009.03.11. 10:25:57 (Válasz Jandro #120 hozzászólására.)
mikor fogod fel végre hogy a toronyváltoztatás azért lett "kisírva" mert EREDETILEG IS ÚGY KELLETT VOLNA BEKERÜLNIE?????
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.67
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
126. hozzászólás - 2009.03.11. 10:26:47
Jandró pondró mandró. Ez már patetikus

Akkorákat mondasz hogy két monitort kell egymás mellé tolnom hogy el tudjam olvasni. Egy ilyen dolog "elrontja" meg "tönkreteszi" egy "fél éves" munkádat. Fiam, te aztán tudsz érvelni Még jó hogy teljesen megállja a helyét a dolog. 15 TÖ annyit de annyit befolyásol, és ráadásul retorikailag fél éves epikus időtartamot is hozzácsapsz, hogy súlya legyen. Nem vagy véletlen valami pártnak a sajtóosztályán íródeák ?

"khm... csak nem azért megy el a kedve, mert leütik, hanem azért mert azonos vagy kisebb TÖjű kisebb petű emberek verik rommá a horda gyűlölettel, mert egyik horda ellen muszáj volt kifejlesztenie."

Ha ez fáj - akkor vedd fel a rövidnadrágod és menj ki a homokozóba várakat építeni majd taposd őket laposra. Biztos legalább annyira élvezni fogod és nekünk megspórolsz sok sok oldalnyi flamet
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 2.44
kedvelt tagJandroFérfi
Végzetúr
78 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
127. hozzászólás - 2009.03.11. 10:29:25
Mindegy lezártam a vitát a részemről, mert ez egy meddő vita!

A légió és a horda úgyis ragaszkodik a nem megérdemelt előnyhöz.


A horda bónuszokról meg csak annyit, hogy jelenleg a gyémántok folyamatosan fogynak. olyat már sokat hallottam, hogy más hordákba mentek volna, de olyat még nem, hogy valaki a rubintos létét változtatta volna gyémántá! De itt nem erről van szó most.

Ez jelenlegi helyzetben nem orvosolható semmivel. Az új szakértelem csak erőegyensúlyt hozna és semmi hátránya nem lenne a légiónak vagy a hordának a szakértelmek előttjéhez képest! De azért még a TGY sír, mikor ti problémáztok egy ilyen szakértelmen.

Persze tudom ameddig sírtok és nincs bevezetve semmi hasonló addig örültök mint majom a farkának és húzzátok az időt, de ez a tényeken nem változtat!
V5 Trakk
Pontszám: 4.88
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
128. hozzászólás - 2009.03.11. 10:30:46 (Válasz chehs #106 hozzászólására.)
Idézet: chehs - 2009.03.11. 01:51:03
Lehet, hogy rajtad csökkent, de ez biztos nem igaz a gyengébb társaidra, illetve a két nem gyémánt top szövetségen kivüli magasabb szintű játékosra. Éppen ellenkezőleg.


A kisebb taesaimat eddig is folyamatosan farmoltatok, most annyi tortent, hogy a farmolok egy resze elmarad, mert kockazatossa valtak, illetve vissza tudnak utni..

Engem nem tört össze az Azúr ilyesfajta lélegzethez jutása, Cyron például ettől függetlenül összerak egyszer kétszer naponta. Viszont, hogy elköltsem a pp-met, amit eddig kizárólag három szövetség tagjai közt szórtam szét - mert elköltöm, senki nem ezen "rinyál" - a célpontjaimat átrendeztem. Már nem az erős/középerős, velem egyenrangú Légiósokat ütöm, hanem a leggyengébbeket, aztán esetleg a Horda esendőit, de főleg a toplista harmadik-negyedik oldalát.


Eddig is azokat utotted, akiket elertel, es jo esellyel megverted, mindenki ezt csinalja, igaz van aki minden fek nelkul, van aki ragaszkodik bizonyos dolgokhoz... Pl. nem utok dontetlenest, max. full dontetlenes cuccban, allat nelku, hatha meglesz neki a kuldi.. Aztan az ember lehetoleg szorja a portyakat, nem egy szovire, vagy egy emberre all ra.. Akkor en spec. nem utok olyan karit, akinek noi gazdaja van, es tudok rola.. Akivel kuldit csinaltam azt is kerulom.. Es annyira elvetemult vagyok, hogy akinel latom, hogy elrontotta a visszaoltozest, mondjuk full cuccban vakito fennyel alldogal, annak szolok, es nem leutom...

Felőlem maradhat így, én majd kitalálok valamit, te pedig örülj neki, hogy néhány hétre kivirult a világ, úgyis itt a tavasz.
Viszont egy játéktechnikai baklövéssel nem vagyok hajlandó egyenlőtlen küzdelmet folytatni. Marad tehát a lefelé ütés, gyengébb szövetségiek tagjai ellen - sportszerű módon.
Hiányozni fog Mortimer, a Káosz és Véresek, a Primal Gods tagjai, a Tyrantosok, a Laraxians? Nekem igen. De Solina most örül.


Sajat dontesed kit versz meg.. Vaklakit megfogsz, es eddig is, ezutan is olyat tamadsz meg, aki ellen nagy eselyel gyozol.. Hogy ez most Pandacsoki Boborjan, vagy Pamela Anderson, teljesen mindegy, mindkettot bele tudod kergetni abba, hogy abbahagyja...
Pontszám: 3
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
129. hozzászólás - 2009.03.11. 10:32:08 (Válasz Jandro #127 hozzászólására.)
ha befejezted akkor minek írsz még egy kommentet? ez olyan rossz szokás hogy "én a vitát lezártam, de még jól megmondom a magamét"
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
130. hozzászólás - 2009.03.11. 10:42:09 (Válasz Jandro #127 hozzászólására.)
"A légió és a horda úgyis ragaszkodik a nem megérdemelt előnyhöz."

Vedd észre, hogy pártucat játékosról beszélsz, és amit javasolsz, annak három világ több ezer játékosára lenne kihatása.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
131. hozzászólás - 2009.03.11. 10:52:28
Ahanyszor felirok ide, par percen bellul ha tud, jon nagy baratom Galmuszk.. Most eppen igy vert meg:
A csatában összesen 237 sebzést okoztál, és 1295 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába. Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 49 lélekenergiát.
3XXX ep-mnek majdnem elvitte a felet, ezt napi 2x-3x megcsinalja, nem baj, ahanyszor tamad, annyiszor 2-3 kisebb Tokeletest cserkeszek be, hogy oruljenek ok is......
Pontszám: 3.33
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
132. hozzászólás - 2009.03.11. 11:09:41 (Válasz Solina #128 hozzászólására.)
Solina!
Rólad véletlenül ugyan, de pontosan tudom, hogy korrekt játékos vagy - a barátnőmmel csináltál küldetéseket -, de itt most nem erről van szó. Sőt, arról se, hogy én sosem ütöttem döntetlenest, míg rajtam Csagatajtól Morthig sokan gyüjtöttek Tp-t annak idején. Van ilyen, ők így játszanak, sosem jöttem ide sírni.

A téma alapvetése, hogy Miklós egy nem átbeszélt szakértelemmel teljesen felborította a TOP100-ban eddig élvezetesen müködő status quo-t. Eddig egyenlő feltételek mellett küzdöttek a legjobbak, most pedig éppen nem.

Sosem olvashattál a TGY tagoktól olyat, hogy irigykedtek volna bármelyik top karakterre. Tisztában vagyunk vele, hiszen mi is igyekszünk jól fejleszteni, hogy mennyi munka van benne, hogy ott vagytok ahol. Most pusztán azért emelte fel a hangját néhány ember - köztük Miklós is megpendítette, sőt előttünk, bármilyen hihetetlen -, mert aránytalan hatású fejlesztés került be.

Amióta én játszom, azóta egy bizonyos hordát segítő fejlesztés még nem került be a játékba (ez sem az egyébként), olyan viszont, ami egy bizonyos hordának hátrányos, olyan több is.

Ha pedig valakik csak a "sírás" és "rinya" szavakat tudják ismételgetni, az az ami igazán szomorú. A fórumnak olyannak kellene lennie, mint egy jó kocsmának, ahol összeülünk és egy virtuális sör mellett beszélgetünk. Maradjon már meg a gyülőlet csupán játékon belüli szakértelemnek, semmi szükség rá itt, egymás közt.

(Most olvasom Noug beírását például. Ilyet minek?)
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 7.67
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
133. hozzászólás - 2009.03.11. 11:16:10 (Válasz Mazlee #125 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2009.03.11. 10:25:57
mikor fogod fel végre hogy a toronyváltoztatás azért lett "kisírva" mert EREDETILEG IS ÚGY KELLETT VOLNA BEKERÜLNIE?????


Tehát el lett cseszve? Nem csak elszámolva, rosszul modellezve, hanem elcseszve. Mindkét eset játékegyensúlyi borulást okoz. Melyik a jobb? :think: Szvsz teljesen mindegy, a végeredmény ugyanaz a játékosok szempontjából. Hogy javítva lesz-e, az megint nem attól kell(ene) függjön, hogy direkt vagy hülyeségből lett elcseszve. :idea:

Egyébként meg annyi változott számomra, hogy most miden hajnalban olyan játékos visz a kínzókamrába, aki eddig a közelembe sem szagolt és hordagyűlölet nélkül most sem tenné, viszont ugye jól termelek. Nem stresszel, mert inkább egy nálam "gyengébb" erősödjön belőlem, mint egy erősebb még jobban.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
134. hozzászólás - 2009.03.11. 11:21:28 (Válasz Shiako #133 hozzászólására.)
a toronynál ki lett számolva hogy akár csökken akár nem ugyanott van a dolog. nem lett elszámolva, nem lett rosszul modellezve hanem hibásan került be. ezt Miklós is leírta, ezen kár vitatkozni.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
135. hozzászólás - 2009.03.11. 12:06:12
Látom, kicsit kezdenek elszabadulni a kedélyek. Ne felejtsétek el, hogy ez egy "pvp" játék, ahol természetes, hogy a játékosok szemben állnak egymással, és néha az érdekeik ellentétesek - akár egy fejlesztéssel kapcsolatban is. De attól, hogy a karaktereitek gyűlölik egymást, a játékosok még ne tegyék...

A horda gyűlölet egy jó fejlesztés, a kő-papir-olló koncepcióval színt visz a játékba. Elismerem, hogy a játékban sokkal több a gyémántos, így jogos az az érv, hogy a gyémántosoknak ez a képesség kevésbé előnyös, mint másoknak. Ugyanakkor a leginkább panaszkodó top játékosoknak felhívom a figyelmét, hogy elvben pont ők azok, akiket ez nem kéne, hogy befolyásoljon: a v1-en ha nyomsz egy top listát, az első oldalon 3 horda tagjai egyenletesen oszlanak el. Ha esetleg 2 szövetség összefogott egy harmadik ellen, az viszont nem a játékrendszer hibája, hanem egyszerű diplomácia, ami minden játékban megtalálható.

Mindenesetre, mivel ez egy olyan felvetés, amiről a játékosok véleménye megoszlik, az egyetlen helyénvaló megoldásnak azt látom, ha nem én döntök erről, hanem szavazást írunk ki itt, a fórumon. Erről egy külön topicot nyitok ugyanebben a fórumtörzsben.

Még egy megjegyzés: ketten is említik, hogy inkább a HP visszanyeréssel kéne foglalkoznunk, mert hogy agyonverik a kis karikat.... Felhivom a figyelmet a védelem itala c. topicban, ahol leirtam, hogy ez a fejlesztés még a héten meg fog valósulni!
Valószínűleg mindenkinek feltűnt, hogy általában van egy vagy több fejlesztés, amit felvetünk, megbeszélünk. Van egy, amit kvázi lezártunk, várja a sorát, hogy elkészüljön. És van egy, ami épp fejlesztés alatt áll. Rend a lelke mindennek...
Pontszám: 6.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
136. hozzászólás - 2009.03.11. 12:08:33 (Válasz Miklós #135 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.03.11. 12:06:12
Ha esetleg 2 szövetség összefogott egy harmadik ellen, az viszont nem a játékrendszer hibája, hanem egyszerű diplomácia, ami minden játékban megtalálható.

Mindenesetre, mivel ez egy olyan felvetés, amiről a játékosok véleménye megoszlik, az egyetlen helyénvaló megoldásnak azt látom, ha nem én döntök erről, hanem szavazást írunk ki itt, a fórumon. Erről egy külön topicot nyitok ugyanebben a fórumtörzsben.


Miklós ne haragudj, amit kiemeltem azzal teljesen egyetértek, de ez esetben a szavazás teljesen felesleges.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
137. hozzászólás - 2009.03.11. 12:11:35
Respect Miklós
Innentől akár lehet törölni is ezt a topicot, marad minden ahogy van, csak tudnám akkor mért dobtad be tegnap a mélyvizbe az ellen szakértelmes poént, ami elindította a lavinát
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
138. hozzászólás - 2009.03.11. 12:11:53
Szerintem azért értelmetlen szavazni, mert a játékosok jórészének nemhogy akadémiája, de még epikusa sincsen, nem is értik miről folyik itt a vita.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
139. hozzászólás - 2009.03.11. 12:14:31
Hát, még soha nem ment el a kedvem a játéktól annyira mint ennek a topiknak az olvasása közben! Gratula! Mindkét félnek!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 3
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: horda gyűlölt szakértelem
140. hozzászólás - 2009.03.11. 12:15:07
Szerintem a szavazás épp a hordák nem egyenletes eloszlása miatt nem túl jó ötlet. Ha felvetett arányok helyesek a hordákról, akkor egy gyémántot a játékosok sokkal jelentősebb része nem üthet, mint pl engem aki zafír vagyok. És ez ellen nincs semmi kompenzáció.
Pontszám: 5
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője