Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.06.14. 06:48:11
Hogy egy klasszikust idézzek:

"meglep, hogy az irónia... kifog valakin"

(pedig igazából nem lep meg;) )
Dátum: 2009.06.13. 22:30:04
"igazából onnan látszik, hogy valaki méltó, tisztességes vitapartner, hogy nem ad a másik szájába szavakat,"

vs.

"igazad van. pusztuljak." (kristályhorda topicból)

Kedves winnie, még szerencse hogy saját magaddal még véletlenül sem keveredhetsz vitába (bár ez is csak programozás kérdése;-P), különben kénytelen lennél méltatlannak találni magad a disputára:)
Dátum: 2009.06.13. 22:21:25
A katona miért van?
Hogy öljenek.
Hogy romboljanak,törjenek,zúzzanak...
Csak úgy...
Hogy megvédjék a hazát!

óbaszki...
Dátum: 2009.06.13. 09:32:40
Azt hallottam, a 2.0-ás winnieBot szoftver már egy sokkal fejlettebb modell lesz, Miklósék jelentős mértékben visszaszorítják benne a napi hozzászólásszám/ostobaság arányt:)
Dátum: 2009.06.11. 23:35:47
Winnie egy bot, ha még nem jöttél volna rá:D
Dátum: 2009.06.09. 23:45:33
Well, én bezavartam vagy 6-7 kollégát a katakombába, a saját kis háborúmat ezennel sikeresnek nyilvánítom (Milyen kár, hogy ezt a program lóerőben nem honorálja, és az almanachok sem emlékeznek meg róla )
Dátum: 2009.06.05. 18:03:18
Grats neked is, meg a Vizes Sándornak (aki valójában János), szemmel tartalak ám titeket, van egy 1. szintű, susnyásban lapuló karakterem a v2-n, néha belépek körülnézni:D
Dátum: 2009.06.05. 17:46:56
Ők is saját szintjükön akarnak erősek lenni, csak az éppenséggel a legmagasabb szint:D
LOL, csak nem megint elvert valakit a Rubinpalota?
Dátum: 2009.06.05. 15:46:16
Gratulálok, kolléga úr, öregbítsd csak a Zafír hírnevét;)

Világ1, a franc se tudja melyik kategória:

1. kör Crimson vs GABEN Te győztél! Csata megtekintése
2. kör Crimson vs Nephila Te győztél! Csata megtekintése
3. kör Crimson vs LittlePet Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Crimson vs Nokedli Te győztél! Csata megtekintése
5. kör Crimson vs Jana78 Te győztél! Csata megtekintése
6. kör Crimson Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
7. kör Crimson vs Mespe Te győztél! Csata megtekintése
8. kör Crimson vs Mernalie Te győztél! Csata megtekintése
9. kör Crimson vs Bodobács Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

És külön kalapemelés Nephila mester előtt, olyan csatát vívtunk, hogy hűha... 1395 - 1158
Dátum: 2009.06.02. 19:45:32
Én bírnám ez a sebzéscsökkentős dolgot, mert vicc, hogy milyen sebzések röpködnek, egy erősebb karakter gyakorlatilag már a varázslatával hosszú időre bealtatja az áldozatot. Néhány júzer számára talán egy kicsit játszhatóbb lenne a game.
Ráadásul tovább gyengítené az egyébként is kiherélt kivégzést, és nem kéne hezitálnom, hogy elfelejtsem-e a vérbe, amíg még "ingyen", szakértelem fejlesztése nélkül megtehetem:)
Dátum: 2009.06.02. 10:52:41
Én régimódi vagyok, vért hugyozok a gúglival (+saját kútfő), ez kétszer egymás után a negyedik helyre volt elég.
Sajnos a kvízolimpia mostanra átment "ki kopipészteli be gyorsabban a kérdéseket az adatbázisba" versennyé. Akinek gyorsabban bírja az ujja a kattingatást, az a nyerő:)
Dátum: 2009.05.29. 13:21:59
Még szép hogy nem küzdök érte, nekem van, sőt a legnagyobb haszonélvezője vagyok jelen pillanatban. Nekem aztán bőven meglenne rá az okom, hogy hülyeségeket beszéljek;-P
Dátum: 2009.05.29. 13:15:53
Az ELIT-AL páros sem vágott volna bele soha "csak játékból".
Baszki, ne tegyünk már úgy, mintha ezt bárki is komolyan gondolná...
Dátum: 2009.05.29. 12:07:01
Mint egy svejci óra, kérlek alássan.
"Az az érzésem, hogy te a tudatos félreértelmezést tartod valószínűbbnek."

Ez így van, akkor ebben az esetben bizony rosszhiszemű vagyok, vagy inkább nem ma jöttem le a falvédőről:D

Én sem helyettesítettem soha (igaz, meg sem kértek rá), és nem kérnék meg senkit, hogy engem helyettesítsen. Most is el fogok utazni, és rengeteg mindenféle pontot veszítek vele... majd valahogy túlélem:)
No de kedves Awenhai, ha elolvasnád hogy miről van szó, talán más véleményed lenne:-P
A júzer szerint amit ők műveltek (egymás folyamatos támadása azonos IP-ről, egymás karakterével), az helyettesítés. Erről az esetről beszélek, nem általánosságban. Én is ismerek olyanokat, akik egy IP-ről játszanak, és nem csalók.
Dátum: 2009.05.29. 08:50:56
Elvették tőlük, csak az LE diffjük megmaradt a toplistán.
Vagy rosszul tudom?
"Nem pedig két különböző karakter, két különböző tulajdonossal nem támadhatja egymást egy ip-ről."

Ez azért kicsit LOL:D
Dátum: 2009.05.28. 22:12:56
De hát eddig is ez volt, sok emberrel tesztelhettél.
Vagy te most arra gondolsz, hogy ezúttal nem fizetnél érte?