Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2008.12.30. 09:15:25
Egy 3szintes korlatozassal a legmagasabb szintu karakterek jatekat olned meg, Sharpa pl. max az arenaban kuzdhetne...
De van megoldas az allando alacsony ep-n valo tengodesre is. Noveld az egeszseged husszal, es maris eleg ep-d lesz mindenre, meg ha tobbszazat vernek is beled tamadasonkent.
Dátum: 2008.12.27. 23:22:55
De azert keress alacsony ep-ju allatot is, es/vagy alacsony szintut a toplistarol.
Dátum: 2008.12.27. 22:01:52
Ha valakinek segitseg kell az 1500/2000 LE-s kuldeteshez, vagy csak tud segiteni kompenzalasert cserebe, irjon azonnal privat uzenetet Wurgolxnak, tehat NEM nekem, hanem a KARAKTEREMNEK!!! SURGOS!

Igen, tessek csak lepontozni, mert ide csak ezerszer feltett kerdeseket lehet irni, es ez a hozzaszolasom nem a segitseg kategoriaba tartozik. Hogy is kepzelem, semmi koze hozza...

Koszonom, mostmar ne irjatok! Mar nem aktualis.
Dátum: 2008.12.27. 21:59:55
Ha valakinek segitseg kell az 1500/2000 LE-s kuldeteshez, vagy csak tud segiteni kompenzalasert cserebe, irjon azonnal privat uzenetet Wurgolxnak, tehat NEM nekem, hanem a KARAKTEREMNEK!!! SURGOS!


Keretik lepontozni, mert semmi koze nincs a kuldetesekhez...

Koszonom, mostmar ne irjatok, aktualitasat vesztette!
Dátum: 2008.12.27. 18:39:25
Ez nem egeszen igy mukodik azert, egy csipet taktikavak es nemi felaldozassal ki lehet vedeni egy ilyen tamadast. De ennek a haborus vitanak inkabb a szovetsegi haboruk topikban van a helye.
LecsokkenHET
NoHET
Az en ertelmezesem szerint ez csak a szelso ertekekre vonatkozik, amugy nem csinal semmit.
En is pont valami hasonlot magyaraztam.
A szerencse a talalati esely maximumat noveli meg, kozvetlen modon nem hat ra. Ha valakit 70 %, hogy eltalalsz, tovabbra is annyi marad, lehet akar 300-as is a szerencsed.
Ha 80 % felett van alapbol, akkor a szerencse ezt az erteket tornassza feljebb.
Dátum: 2008.12.21. 15:02:21
25. szint felett probalj meg akkor elfogadhato mennyisegu Le-t szerezni portyazasbol naponta (2000+). Ulhetsz akar 24 orat is a jatek elott, akkor sem fog sikerulni 90%-ban, a maradek 10% pedig a veleltlen.
Dátum: 2008.12.19. 20:55:23
A MAV sztrajkjaval kapcsolatban egy szelsoseges, am figyelemfelkelto pelda jutott az eszembe, ami az en fejemben meg sem fordult volna, hogy ilyen letezhet. Sajnos valos alapokon nyugszik...
Egy kozepkoru holgy, aki sajnos nehezen kezelheto es gyogyithato(?) betegsegben szenved nem tud eljutni idoben a szakrendelesere, ami az eletben maradasahoz nelkulozhetetlen. Az okai nagyon egyszeruek. Vonattal nem tud kozlekedni, a busszal valo utazas pedig idolimiten kivuli: a szakrendelesnek mar vege van, mire busszal bejutna a varosba, leven nincs kozvetlen jarat a lakohelyetol. A csalad anyagi helyzete nem teszi lehetove a "fizetos orvosi szolgaltatas" elereset, mint ahogyan taxival, autoval valo kozlekedest sem. Ugyanebbol az okbol kifolyolag alberlet, szalloda ertelemszeruen kilove. Hangsulyozom, hogy tisztessegesen dolgozo embertarsunkrol van szo, tehat szerenyebb anyagi helyzetenek nem a lustasag, vagy a lehasag az oka.
A sztrajknak is vannak azert fokozatai, nem csak fekete es feher letezik, vagy teljes erobol dolgozok, egyaltalan nem dolgozok...
Kerdezem en, hogyan tortenhet meg ilyen egy a vilag fejlett, demokratikus orszagai koze tartozo allamban?
Dátum: 2008.12.19. 20:41:51
A hitel es kolcson kozott lenyegeben annyi a kulonbseg, hogy utobbi eseten a keszpenzt kezbe kapod, fizikalisan is erintkezesbe kerulsz vele, mig a hitelre ugyanez mar nem igaz.

Erdemben is szivesen hozzaszolnek a temahoz, de a velemenyem a teveben (is) lathato reklamok erkolcserol es moralitasarol tullepi a jomodor hatarait. Ezert inkabb mellozom...
Dátum: 2008.12.19. 16:58:06
Koszonjuk!

Akkor karacsonyi meglepetesnek mostmar az akademiat szeretnenk.
Dátum: 2008.12.17. 18:09:10
Azon tul, hogy indokolt es itt van az ideje, szep karacsonyi meglepetes is lenne.
Sajnos az elhangzott otletekbol semmi sem valosult meg, ebben a formaban felesleges volt forumot nyitni rola elozetesen. Raert volna bovebben kivesezni bevezetes utan is...
Esetleg az akademiarol es a terkapupontrol lehet tudni valamit? Ha az itt elhangzott javaslatok merlegelese helyett ezek programozasaval ment az ido, akkor megerte. Olyan jo lenne, ha bekerulnenek vegre ezek a fejlesztesek is.
Igen, van benne egy random. A szintedhez kepest lehet 2 szint szoras. Tehat 23. szinten 21-25. lesz az elfogott allat alapszintje.
Dátum: 2008.12.06. 22:18:26
Hamar meg kell szegnem hallgatasi fogadalmam, sajnos. Azirafael szovetsegi tarsam tullott a celon... Ezt nem hagyhatom szo nelkul.
Szovetsegunknek ket diplomataja van, Dzso es en. Mi tartjuk a kapcsolatot a jelentkezokkel es a tobbi szovetseggel is. Dzso neveben is kijelentem, hogy egyikonk sem talalkozott sohasem konyorgo hangvitelu levellel, elenkezoleg. Kivetel nelkul minden szovetseg, akivel kapitulaciorol targyaltunk, tartast es buszkeseget mutatott. Ezert a sertesert kerek a neveben is elnezest mindenkitol, akivel uzeneteket valtottunk ezzel kapcsolatban!
Dátum: 2008.12.06. 18:58:22
Akkor feltetelezem, hogy elozo hsz-ed meg az uzenetem olvasasa elott irtad...
Dátum: 2008.12.06. 18:40:41
En mar befejeztem reszemrol. Hozzaszolasod elott mar ment a privat uzenet.
Dátum: 2008.12.06. 18:27:54
Tobbet nem kommentalok egyetlenegy hozzaszolast sem ezzel a temaval kapcsolatban. Ugy erzem mindent leirtam, amit fontosnak tartottam.

Ennek a forumnak a latogatasat a jovoben mellozni fogom. Nem sertodottseg miatt, hanem azert mert - tisztelet a kivetelnek (szerencsere sokan vannak) - nem vagyok kivancsi a lenyeget megerteni nem akaro, csolatasu velemenyre. Illetve azert sem, mert megserteni, megbantani sem akarok senkit sem. Ha megis megtettem, attol elnezest kerek!

Tovabbi jo jatekot mindenkinek!
Dátum: 2008.12.06. 18:23:58
CaveMaN: Nem varom el senkitol sem az azonnali kapitulaciot, a masodik csapasnak ehhez semmi koze sem volt.