Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.12.23. 08:53:21
Gyerekek, ezt a Top nem Top, szinthuszár, pók, "vf-es genya" dolgokat elfelejthetnénk már, nem az a jó,ha mindenki jól szórakozik, nem az lenne a cél egy játékban,hogy mindenkinek sikerélménye legyen?
Ha valami irreálisan nehéz, vagy hátrányosan érint sok embert azon változtatni kell nincs mese, még a néha nehézfejű játékvezetés is belátja ezt, egyesek meg ezért köpködnek. Még egy játékon belül sem tudunk örülni annak,ha valakinek valami könnyebb , jobb lesz?
Dátum: 2009.12.22. 11:21:05
Szerintem mindenki nevében mondhatom, nem stílusunk!
Amúgy ez egy játék, szórakozás, nem tesszük tönkre senki játékát, még a SÖ-nek sem
A torony előnyeit meg csak élvezze az aki megdolgozott érte, sosem gondoltam volna,hogy valaha is birtokolni fogjuk!
Dátum: 2009.12.22. 10:49:38
Morti, nem úgy alakul a háború, ahogy vártátok, vagy csak infó kellene mi várható?
Honnan tudod mit szeretnénk a toronnyal?
Ügyesen időzítettetek a hadüzenettel, de egyenlőre nem jött be!
A csp meg csak gyűlik, bármikor levadászható!
Ezzel kapcsolatban két érzés van bennem!
Az egyik,hogy nem nagyon zavar a csp vesztés, van ilyen és kész.
A másik,hogy a rohadt életbe,hogy akit tudok támadni- kb.20 emberke- azoknak a fele csp szívó tárgyban álldogál! Így nézve gázos részemről a helyzet, elég kellemetlen 4 portyából 3 csp-t veszteni,vagy nem portyázom és kész! Így is csak a kamrát próbálom megtölteni több kevesebb sikerrel.
Dátum: 2009.11.29. 17:31:31
Sziasztok! Dutch után azt hiszem én vettem meg a második gömböt V1-en. Azért vettem meg, mert nem akartam még egy Dutch-ot , és azért is,hogy,ha kedvem támadna, akkor meg legyen a lehetőségem ugyanerre a taktikára. Egy-egy rossz pillanatban elküldtem a manust a jó b.....................................,de aztán rájöttem nem az ő hibája,hanem részben az enyém is. A támadhatóság 15% kijövetele után elég gázos, mert nincs szinkronban az idő, és sokszor nem jön össze egy óra vadászat alatt, egy spec. tulra való fejlesztésre való sem. Nem lehet mindig 2.5 órai időintervallumban vadászni, és az embernek nincs esélye sem gyorsabban leüttetni magát,ha trükközöl akkor sem.
Ettől függetlenül szeretném,ha a változás életbe lép minden gömbös manus megkapná a csere lehetőségét. Olyan nincs,hogy megveszek valamit aztán meg kiveszik a kezemből és adnak egy szarabbat, főleg úgy,hogy ezért a játékért jó kis pénzeket fizetünk.
Személy szerint nekem itt 76. szinten az a problémám,hogy nem tudom mit csináljak!
Nem merem nyomni a vf-t, mert mi van akkor,ha egy-két hónap múlva lesz valami változás, mondjuk új világesemény új célok amit el lehetne érni.Egyik szakim sem volt így mondjuk normális sebességgel haladtam eddig, de most mit csináljak?
Ha nem lenne semmi új szintfüggő esemény kinyomnám a vf-t aztán kész, nem rohanok én sehová,de, ha lenne pont olyan szinten vagyok,hogy beszopnék.
Mondjuk KH kiterjesztés lenne, be tudnék szállni, csak, hogy egy példát mondjak.
Játékvezetés nem mond semmit, döntések dolgokról nincsenek a játék láthatólag nincs előre tervezve.
Meddig mehet ez így, ősök városa ugyanez volt, ki is haltak a játékosok, pedig egy bomba jó játék volt.
Dátum: 2009.11.21. 13:54:58
65.000 ezer helyes válasz cirka öt év!
Nekem csak két problémám van ezzel,az egésszel! az első,hogy erre a Topicra az illetékesek nem reagálnak semmit, tehát szélbe kiáltott szó. A második,hogy emberkék fix +%-ot kapnak olyan dologért, ami nem szervesen a játékhoz kapcsolódik, és döntő többségben nem tiszta módszerekkel. Ez is lehetne olyan, mint a % csökkentő cuccok esetében eddig akinek volt kihasználta, mostantól lehetne mindenkinek egy bizonyos időintervallum alatt. És ehhez csatlakoztatva, minden játékon kívüli LE pluszt meg kellene szüntetni, például ajánlás!
Dátum: 2009.11.18. 15:46:40
Egyáltalán nem fogalmaztál keményen, nem is azzal van a gond, de mi például mindig azonnal kapitulálunk, mert -nem csak kizárólag- időben nem tudjuk veletek felvenni a versenyt, ebben mi az élvezet részetekre semmi,amit visztek az meg tényleg nem akkora gáz, mondjuk,ha hetente viszitek az már tetemesebb lenne! Személy szerint én háborúznék bárkivel, de a Hcs miatt minimum dupla bukás, ezért nem próbálunk meg belemenni egy nagy valószínűségű buktába. A tagokat nem akarjuk akaratuk ellenére katakombába küldeni, kiléptetni, ezért nem vesszük fel mostanában a kesztyűt.
Dátum: 2009.11.17. 20:03:36
Nem mindig az erővel, sokszor az idővel van a gond!
Előre elnézést a hülye példáért, de,ha akkor lenne vége minden háborúnak,ha mindenki a szintkorlát szerinti ellenfeleket meghatározott számban támadhatná, és viszont kellene a támadásokat fogadnia, akkor a Tappancs sem lenne olyan nagy "fiú", amíg csak gerilla hadviselés folyik háború címén és csak az dönt ki mennyit van gép közelében, addig le kell nyelni a békát!
Nem a tappancs ellen, csak őket kiragadva példának
Dátum: 2009.11.17. 19:58:59
Kedves CandyGirl!
Nem bűn, csak ez egy fontos topic, és bocsánat, de ez a gyerekes stílus nem ide való! Persze véleményed lehet, de legyen egy kis önkritikád is légyszíves!
Dátum: 2009.11.17. 15:29:48
Én hülye, olvasom az utolsó hozzászólásokat, és görgetek görgetek, de nem találom az okosságot a HT reformról, csak megint egy egyszerű lélek csalózik! Miért nem lehet ezeket az egyéneket legalább a fórumról kitiltani?
Dátum: 2009.11.16. 19:58:56
Igazad van, csak a formája nem mindegy.
Az árukapcsolás ebben az esetben nem túl előnyös üzleti húzás, mint látható ellenérzéseket kelt.
Nem a fizetéssel van a gond,hanem a randommal! Ennél még az AK-s kuponok is jobbak voltak, bár ott is volt sok olyan játékos aki azt mondta nem kell az újság csak a kupont küldjétek!
Ha már fizetős a buli, akkor maradjunk az ősköves megoldásnál!
Dátum: 2009.11.16. 19:29:54
Két dolog ezzel kapcsolatban!
Az ilyen akciókkal van egy-két probléma. Az első,hogy a magyar fizetőközönséget egy kalap alá veszik a nyugat-európai kollégákkal!
Amíg a wow törzsközönsége, halálra tudja magát vásárolni hasonló nevű gyűjtögetős kártyával, amiben szintúgy van kód, aminek ugyanez volt a célja, nevezetesen,hogy menjen a kártya, addig a magyar versenyzők nem valószínű. A másik probléma, aki nem tudja ez hogy működik, az csalódhat ugyanis a minden ötödik egy ilyen kártyajátékban azt jelenti,hogy átlagban minden ötödik csomagban van, de ez lehet az elsőben, de a huszadikban is szerencsétől függ.
A következő probléma,hogy én is vásárolok őskövet rendszeresen, de az ilyen akciók miatt lehet,hogy inkább az egész játékot abbahagyom, mert annyi kis előnytől elesek lassan, hogy megunom.
Ettől függetlenül jók ezek a relikviák, csak valami értelmes megszerzési lehetőséget kellene kitalálni.
Dátum: 2009.11.15. 14:17:22
Esetleg még egy két ötlet:
Városfal: előfeltétel lakóépületekhez
Lakóépületek: tesztelni kellene legyen-e maxa, vagy milyen bónuszt adjon,ja a bónusz meggyőzőkészséghez adna.
Színház kreatív affinitást növelné minél magasabb a színház szintje, annál profibb az előadás, a közönség elragadtatásában LE-t "termel"
Esetleg lehetne egy olyan épület ami a város körüli területet termékennyé teszi a városlakók számára, ezt össze lehetne kötni a lakóépületek számával.A szövetségek versenyezhetnének ki tud nagyobb, termékenyebb várost építeni, ehhez még van egy csomó ötletem, erre lehetne eseményt is kreálni.
Dátum: 2009.11.15. 08:32:15
Egy buktató van csak az Istenek és a nekik felépített templomokkal,hogy csak egy lehet minden szövinél, ezt nehéz eldönteni, és a szövetségek sem ennyire homogének valakinek ez tetszik valakinek az, amúgy remek ötletek íródtak!
Dátum: 2009.11.14. 20:48:47
Lehetne sokkal nehezebb is a háborútok,ha nem arról szólna, hogy ki mennyit és mikor játszik!
Példának okáért nem vagyunk hajlandóak állandóan gép előtt ülni, sőt részemről általában én este 10és reggel hét között alszom és a szövim többsége is így van vele! Így egy már eleve bukott háborút nem vállalunk be, és nem is küldünk senkit katakombába, mert ez egy játék! Ha lenne normális háborús rendszer, akkor lehetne izgalmas is, de ilyen nem lesz, és az a félelmem, hogy nem is kivitelezhető, ezért marad a szokásos izgalmas háború, köszönhetően például a háború tornyának, eleve nem vesszük fel a kesztyűt, azért,hogy a végén kétszer annyit bukjunk!
Teljesen jó,hogy gyorsan kiszúrtátok ezt a pp dolgot, de inkább a topic lényegét fogjátok meg,ha lehetséges!
Bár lehet,hogy mindegy is, mert nem lesz belőle Talin semmi!
Dátum: 2009.11.14. 12:32:35
Ajánlással HT-val egyetértek nincs keresnivalója a játékban, a kvízmedál jó lenne,ha nem lehetne visszaélni a kvízolimpiával!
Dátum: 2009.11.14. 10:59:13
Inkább arról írjunk ki szavazást,hogy kikerüljön a Hatalom Tornya a játékból! Nagyon meglepődnék,ha a többség azt mondaná maradjon!
Ki írtok róla egy szavazást?
Dátum: 2009.11.14. 08:51:42
Sziasztok!
Az eddigiekből kiindulva,ha már városokat építünk, akkor kellenek előfeltétel épületek: Kőfaragó, Fűrészmalom
Aztán jöhetne egy könyvtár ami a szakifejlesztő épületek előfeltétele lehetne.
Utána a hasznosabb épületek:

Állatkert: +1 befogható állat cirkusz előfeltétele
Cirkusz: idomítás szakihoz plusz szintek max. 10 szint
Vadászház: növeli az irányított vadászat szakit max 10 szint
Ispotály: sebgyógyítás szakit növelheti
Kereskedőház: növelheted a kereskedelem szakit max.10

Ha nem nagyon elrugaszkodott vagy hülyeség, akkor még írok eg-két ötletet,csak előbb a véleményetekre lennék kíváncsi
Oldal: 12345678910