Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: (HKK) Relikviák
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
41. hozzászólás - 2009.11.15. 15:42:29 (Válasz masterv #39 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.11.15. 15:32:18
Vicces bizony! Aki azért vesz a találkozón kártyát,hogy kódoljon,de a lap nem kell neki,azok keressenek bátran a kubla kánságos asztalnál a nagyteremben.


Én majd inkább azokat keresem meg, akik kártyát vesznek a HKK miatt, és azt sem tudják miazakármi kód az ott abban a pakliban
Miklósék készülnek a sok flankó programmal a rendezvényre, közben meg a társaság egyik fele kódokra, a másik fele meg kedvezményes kártyákra fog vadászni egész nap
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
42. hozzászólás - 2009.11.15. 16:16:55 (Válasz Almási Viktor #41 hozzászólására.)
Üdv!

Nem lenne rossz, ha a kereslet és a kínálat találkozna. Kérdés az, hogy lehet-e olyat, hogy a vásárlás után odaszólok a sornak: Akar valaki féláron egy kiegészítő paklit? Nekem nem jött be.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.87
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
43. hozzászólás - 2009.11.15. 16:30:12 (Válasz Let. #42 hozzászólására.)
Lesznek ott komoly üzletemberek is, majd megismered őket mert ki lesznek pakolva mindenféle eladó jósággal. Na ők a tuti felvásárlók
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
44. hozzászólás - 2009.11.15. 16:33:32 (Válasz Almási Viktor #43 hozzászólására.)
"ész hanasz lábackád van?"
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
45. hozzászólás - 2009.11.16. 12:09:41 (Válasz Miklós #15 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.14. 23:23:57
Egy játékos természetesen többféle relikviát is megvehet, ha több kód áll rendelkezésére.


ez azért nem kicsit meglepett, hiszen jópofa taktikai lehetőségből kőkemény anyagiakra épülő lett.

mondom, nyissuk egy topikot már most, ahol több ezer forintokért lehet árulni a kódokat. veszek a haveromnak 10 paklit, majd belőlük a 2-3 kódot tízezerért eladom. akit érdekel írjon PM-et. (aki meg ezt komolyan vette töröltesse a karakterét.)

most komolyan! ennek így nincs sok értelme. ha egy tárgyat kaphatna az ember, akkor még talán lenne. sőt, engem az sem zavarna, ha mindenki, aki vesz HKK-t, akár a többi relikviát is bezsebelné. nem nagyon érne hátrány, annak ellenére, hogy a relikviák jó része csak nyers LE-t ad.

de az, hogy engeditek, hogy valaki a kódokkal IRL tudjon seftelni, a való életben szedhesse meg magát a "hülyéken", akik ilyesmire pénzt áldoznak... és főleg az, hogy benne van az átverés lehetősége, az, hogy már használt kódot adhatnak el valakinek..., ez elég mélypont.

mert tudjuk, hogy vannak balekok. és tudjuk, hogy van, aki képes sok játékbéli előnyért pénzt adni.

de, ha mindez engedélyezve van, akkor igenis tessék legális terepet adni a pistikéknek, ahol elismeritek, hogy semmi gond nincs azzal, ha valaki ilyeni módon seftel.
A hozzászólást winnie módosította 2009.11.16. 12:11:43-kor
Pontszám: 6.37
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
46. hozzászólás - 2009.11.16. 12:14:19
aztán idővel ezekből is őskőért megvásárolható relikviák lesznek, látom lelki szemeimmel, hiszen a beho-nak, miután lecseng a HKK promózása, épp úgy pénzt jelentHET a relikviák továbbadása pár pakli áráért.

akkor miért nem most lehet megvenni mindet őskőért? (tudom, HKK-promó...) isten ments, hogy megvegyem őket, de így azok kicsit morcosak lesznek, akik fair úton HKK-t vettek, ha kiderül, hogy fél év múlva már mindenkinek elérhető lesz a dolog. oké, fél év előny, de akkor is.
Pontszám: 6.37
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
47. hozzászólás - 2009.11.16. 12:19:22 (Válasz winnie #45 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.11.16. 12:09:41

mondom, nyissuk egy topikot már most, ahol több ezer forintokért lehet árulni a kódokat. veszek a haveromnak 10 paklit, majd belőlük a 2-3 kódot tízezerért eladom. akit érdekel írjon PM-et. (aki meg ezt komolyan vette töröltesse a karakterét.)


lehet, h ezt viccnek szantad, de eleg nagy eselyt latok, h ez lesz. persze nem tobb tizezerert, de ki fog alakulni egy ar, amit meg hajlandoak megadni az emberek es a kartyas is nagyon jol jar. a kartyakon keresztul meg a beholder is.

Ezt a dolgot (is) a WoWbol lestek el, ott nagyon bejott. Raadasul ott csak optikai tuningokat arulnak, de megis akadtak olyanok, akik tobb szaz dollart fizettek azert, h olyan lovuk legyen ami masoknak nincs (ugyanolyan gyors volt, csak mondjuk epp tigris volt, nem lo)
Pontszám: 7.59
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
48. hozzászólás - 2009.11.16. 13:15:07 (Válasz Endyr #47 hozzászólására.)
a magam részéről természetesen vicc, csak azért írtam oda, hogy ne higgye senki, hogy komolyan mondom, de az nem vicc, hogy sokan megtennék, örülnének neki. sajnos. és a beholder őket segíti.

vagy legyen 1 relikvia, ami belefér. vagy legyen az összes és a behol ne sunnyogjon, hanem ismerje be, hogy támogatja azt, hogy valaki pénzt kaphasson azért a gusztustalanságért, ha a játék erőforrásaival, tárgyaival üzletel. de az nem járja, hogy szólunk, hogy "mindenki saját felelősségére vegyen", ha ők támogatjuk a visszaéléseket, ha ők adnak rá lehetőséget.
Pontszám: 5.02
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
49. hozzászólás - 2009.11.16. 13:30:15 (Válasz Endyr #47 hozzászólására.)
a hangsúly az "ugyanolyan gyors"-on van. külföldi (főleg amerikai) online játékoknál láttam még undorító dolgokat. pl ha vásárol az ember a játékban használt fizetőszközt a megadott időintervallumban, brutáltáp cuccokat nyerhet tombolán. annyiszor vehetsz részt rajta ahányszor vásároltál a játék prémium cuccai közül. a Beho mostani húzása majdnem eléri ezt a szintet.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.15
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
50. hozzászólás - 2009.11.16. 14:41:46
Tiszteltem!

Egy részről megértelek benneteket, de miért gondoljátok etikátlannak, hogy a cég növelni akarja a bevételét, a játékosok meg pénzt hajlandóak adni előnyökért? Vagy az ezzel való seftelés zavar benneteket: őszintén érdekel.
Szerintem -mint már írtam valahol- a való világ szabályai, trendjei itt is érvényesek. Természetesen nekem sem tetszik minden, ami kint történik, de azt hiszem nem mondok újat, hogy sokan személyes támadásnak és etikátlannak itélik meg a portyázást is....


Let
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 14:42:51-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.51
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
51. hozzászólás - 2009.11.16. 15:15:44
Köszönöm, hogy leírjátok a véleményeteket, végül is a topicot ezért nyitottam...

A promócióba épp azért kezdtük, mert az előzetes piackutatás alapján a visszajelzésetek pozitív volt. Ami lényeges szempont: az egésszel az a cél, hogy aki mindkét játékkal játszik, vagy az egyiket megismerve, a másikat is kipróbálja, kapjon egy kis extra bónuszt, motivációt. Természetesen nem cél, hogy bárki úgy érezze, hátrányba kerül azért, mert nem vásárol HKK paklikat.

A reakciók alapján úgy látom, hogy a fő probléma a karemium csapdával van, mivel ez nem kényelmi funkció, hanem "nyerstáp". Ez a probléma orvosolható, levesszük a listáról, és akkor senki nem fogja magát rosszul érezni.

Másrészről, hogy a tárgyakat valamilyen alternatív módon is meg lehessen szerezni: ezen gondolkodom még, rövid távon erre biztos nem lesz lehetőség, legfeljebb a VU találkozós licitre rakunk fel 1-2 tárgyat. De a jövőben lehet, hogy lesznek még promóciók, akciók, ahol valamilyen módon (de nem egyszerűbben) hozzá lehet ezekhez jutni.
Pontszám: 7.20
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
52. hozzászólás - 2009.11.16. 15:17:51
komolyan nem értem. Amikor valami nem táp, azért panaszkodunk, ha meg igen, azért..

franc sem érti mi kell a népnek
Pontszám: 7.68
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
53. hozzászólás - 2009.11.16. 15:27:26 (Válasz Miklós #51 hozzászólására.)
Üdv!

Megértettem. Valahol meg kell húzni egy vonalat. Csak a szellem már kiszabadult a palackból, és így vagy úgy -én legalábbis úgy látom- a játékosok pénzért tárgyakat vásárolnak.

Keramium csapda kérdéskör. Felfoghatatlan, hogy miért zavar valakit az, ha a másik játékos megvesz, használ valamit. Sokan úgy érzik, hogy az az ő játékukat rombolja? Minden amit a másik megvesz, pozícióba hozza, esélyt ad a kiugrásra. Ezen egy keramiumcsapda mennyiben változtat?

De a jövőben lehet, hogy lesznek még promóciók, akciók, ahol valamilyen módon (de nem egyszerűbben) hozzá lehet ezekhez jutni


Tehát az árról és elérhetőségről van szó? Érdekesnek tartom, hogy mennyire figyelmen kívül hagyja ez, hogy ezentúl milyen erős "feketepiaca" lesz a relikviáknak. Szerintem egy relikvia növeli a játék élményértékét, több sikerélményt ad a használójának, nem az emberiség és a játék ellenségévé teszi a játékost. Megértem, hogy a tárgyvásárlást keretek közé szeretnéd (szeretnétek) szorítani, -még ha néhány játékos véleményével és elégedetlenségével nem is értek egyet- és nagyra értékelem, hogy érdemben reagálsz a felvetéseinkre. Elfogadom és megértem a hivatalos álláspontot!


Let
A hozzászólást Let. módosította 2009.11.16. 18:04:55-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.21
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
54. hozzászólás - 2009.11.16. 15:30:35
Tipikus magyarok vagyunk, ide nekem mindent a semmiért
Pontszám: 5.82
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
55. hozzászólás - 2009.11.16. 19:10:41 (Válasz Birka #54 hozzászólására.)
nem. "van pénzem, adjál tápot, a többiek dögöljenek meg."
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.12
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
56. hozzászólás - 2009.11.16. 19:29:54
Két dolog ezzel kapcsolatban!
Az ilyen akciókkal van egy-két probléma. Az első,hogy a magyar fizetőközönséget egy kalap alá veszik a nyugat-európai kollégákkal!
Amíg a wow törzsközönsége, halálra tudja magát vásárolni hasonló nevű gyűjtögetős kártyával, amiben szintúgy van kód, aminek ugyanez volt a célja, nevezetesen,hogy menjen a kártya, addig a magyar versenyzők nem valószínű. A másik probléma, aki nem tudja ez hogy működik, az csalódhat ugyanis a minden ötödik egy ilyen kártyajátékban azt jelenti,hogy átlagban minden ötödik csomagban van, de ez lehet az elsőben, de a huszadikban is szerencsétől függ.
A következő probléma,hogy én is vásárolok őskövet rendszeresen, de az ilyen akciók miatt lehet,hogy inkább az egész játékot abbahagyom, mert annyi kis előnytől elesek lassan, hogy megunom.
Ettől függetlenül jók ezek a relikviák, csak valami értelmes megszerzési lehetőséget kellene kitalálni.
Dorn
Pontszám: 8.42
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
57. hozzászólás - 2009.11.16. 19:39:11 (Válasz Hagya #56 hozzászólására.)
sajnos penz beszel.
az osszes ilyenfajta jatek arrol szol, h ha tobb penzt fizetsz be jobb leszel. ez van, ezt kell szeretni...
Pontszám: 7.59
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
58. hozzászólás - 2009.11.16. 19:41:35 (Válasz Endyr #57 hozzászólására.)
ennyire rosszul ment a Beho-nak hogy ilyen "eszközökhöz" kellett folyamodni?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.17
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
59. hozzászólás - 2009.11.16. 19:47:28
Üdv!

nem. "van pénzem, adjál tápot, a többiek dögöljenek meg."

Őszintén mondom, hogy most nem értelek. Nem értettünk abban egyet, hogy pont a szélesebb körben, egyszerűbben elérhető, megfizethető előnyöknek lenne értelme?
Gondolom nem a nem fizető játékosok védelméért szállsz síkra, de akkor pontosan miért is gondolod, hogy a fizető játékos pokolba kívánja a másikat? Birka hozzászólása csapta ki a biztosítékot? Azt furcsállom, hogy mindkettőtöknek igaza is van és nincs is. Egyébként némi iróniával kijelenthetem, hogy a végzetúr nem az egyetemes szeretet játéka, javítsatok ki, ha tévedek.
Szerintem táp az lesz. Az okos csereberélő, vagy pénzes játékos biztosan gyorsan relikviához fog jutni.


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.90
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: (HKK) Relikviák
60. hozzászólás - 2009.11.16. 19:58:56 (Válasz Endyr #57 hozzászólására.)
Igazad van, csak a formája nem mindegy.
Az árukapcsolás ebben az esetben nem túl előnyös üzleti húzás, mint látható ellenérzéseket kelt.
Nem a fizetéssel van a gond,hanem a randommal! Ennél még az AK-s kuponok is jobbak voltak, bár ott is volt sok olyan játékos aki azt mondta nem kell az újság csak a kupont küldjétek!
Ha már fizetős a buli, akkor maradjunk az ősköves megoldásnál!
Dorn
Pontszám: 7.83
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője