Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Kvízmedál, ami elérhetetlen
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
61. hozzászólás - 2009.11.19. 21:52:11
ha 3000 kérdésenként kapnál medált az sem lenne túl vészes, ugyanis: egy prémium karakter 57-es EF-fel naponta 50 csp-t kap. Ha mindet elkölti és jól válaszol minden kérdésre, akkor 60 nap alatt kapna 1 medált (2 hónap), a 12 medál 2 év lenne, így senki nem maxolna, viszont apránként lehetne pluszt szerezni, ez az én véleményem
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 7.96
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
62. hozzászólás - 2009.11.19. 22:02:42 (Válasz Maximuss #61 hozzászólására.)
Ezzel csak egy gond van.
Az, hogy kvízolimpián lehet alacsony szinten is részt venni, a 3000-enként +1 medál pedig alacsony szinten nem hatékony.
Magyarul az alacsony szintű karaktereknek esélye sincs szert tenni egyre sem, hacsak nem a pengék közé tartoznak, de erre kicsi az esély.

Ezért készítettem egy emelkedő lépcsős verziót. (Lásd indító hsz.)
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.11.19. 22:03:06-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
63. hozzászólás - 2009.11.20. 00:47:31 (Válasz Ezüstszél #62 hozzászólására.)
Ötletelés helyett inkább hívd fel Miklós figyelmét a topikra. Amíg nem mondd róla bármit, felesleges számokkal dobálózni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
64. hozzászólás - 2009.11.20. 06:26:33
Szervusztok!

Ezüstszél: A véleményem a te ötletedről az, hogy túl gyors. Az enyém a végére belassul... kivéve, ha közben nyer kvízolimpiát a delikvens, ami nem tilos.

Emellé az ötlet mellé betehető az 50 helyes válaszosoknak fixen egy medál, az annyiban borítja, hogy a legnagyobb időket nem kell majd végigvárnia... de ezzel a módszerrel meg van az oldva, hogy a kvízolimpia nem értéktelenedik el teljesen, mert ugye a maximalizáláshoz jól jön a győzelemért kapott kvízmedál, de kvízolimpia nélkül az átlagos játékos nem fogja összeszedni a maximumot.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.13
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
65. hozzászólás - 2009.11.20. 16:22:19 (Válasz Awenhai #64 hozzászólására.)
Az enyém gyors????
45000 helyes válasz az több mint 2 év! Mi abban a gyors????
Az, hogy egyszer valaha, mostantól 1 év múlva meglehet a maxom, ami a jó olimpiásoknak addigra bő 2 éve megvan? 2 év előny nem elég???

Hovatovább az enyém is lelassul!
Van egy olyan érzésem, hogy te még mindig az 1000 helyes válasz = +1 medál ötletről beszélsz.

Csak annyit kérek, hogy indokold is meg a válaszodat. Az, hogy kijelented, hogy gyors, még nem segíti megértést, és a dolog előrehaladását.

Mortimer:
Köszi, írok Miklósnak.
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2009.11.20. 16:23:01-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.25
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
66. hozzászólás - 2009.11.21. 07:25:36
Szervusztok!

Ezüstszél: Nem, én a saját ritmusú ötletemet tartom jónak. Igenis, kelljen kvízolimpiázni, ha el akarja valaki érni a maximumot. Én nem az optimális fejlesztést szeretem, hanem azt, hogy van mindenkinek esélye, de eldöntheti, hogy mivel szerzi meg. Ezért tekintem gyorsnak a te elképzelésedet, mert két éven belül mindenki, aki nem fütyül a kvízre, megszerezheti a maximális mennyiségű kvízmedált, hogy tápolódjon.

Az enyémmel mindenki szerezhet egyet-kettőt, viszonylag hamar... de ha maximalizálni akarja, mint optimalizátor, akkor legyen kutya köteles nyerni kvízolimpiát is. Eredetileg ugyanis a medál ennek volt jele.

Egyébként milyen előny? Ha azt számolod, hogy patikamérlegen mikor tudod elérni az egyensúlyt, az ilyen módon nem fog sikerülni. Nem lehet azt behozni, semmilyen módon sem, ha valaki meg tudja oldani, hogy napi 24 órában fenn legyen... Nem fogsz tudni semmilyen módon pontosan annyi LE-t elkölteni, mint a jelenleg élenjárók. Ha a legelsők közt kezdted is a játékot, akkor sem tudsz lépést tartani az élmezőnnyel, egyszerűen azért, mert nekik legalább egyszer jobban jött ki a random, mint neked.

Példa: a Döntetlenes küldetés. Ha valakinek szerencséje van, akár öt párbajból is teljesítheti. Akinek nincs, annak menthetetlenül beragad, akár kiválasztja, akár nem. Hiába írja ki a döntetlenes, hogy döntetlenezik, a betűket nem ismerő ostobák teljes göncben mennek neki, tehát esélye sincs próbálkozni, mert leverik. Már nem fogja tudni utolérni az -úgymond- csúcsoptimalizátorokat. Innentől nem lényeges, hogy kinek mikortól van kvízmedálja, egy teljesen kifejlesztett SPM többet ad, mint egy medál... bár aki matematikailag nézi, annak az a plusz 1 LE is fájhat.

Nekem enélkül az ötlet nélkül, ha a medál eladását nem veszik ki, sosem lesz medálom. Na és? Játék, nem pedig matematikai optimalizálási feladatsor. Nincs portyagömböm sem, az sem zavar. A lehetőségem megvolt rá, a szerencsém nem. Ugyanez igaz a kvízmedálra, jelenleg senki nem nyerhet a már meglevőkön kívül, mert eladják a felesleget. Ha ez az eladás eltűnik, idővel biztosan lesz nekem is, nem is egy akkor. Ám akkor is lesznek, akiknek nem lesz túl nagy esélye, nekik is leeshet egy-két medál, de kvízolimpia nélkül majdnem elérhetetlen lesz a maximális kvízmedál-szám. Ez az előnye az én ötletemnek, pontosabban az én számaimnak. :-D
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.06
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
67. hozzászólás - 2009.11.21. 08:11:41
Üdv Mindenkinek!

Szerintem "maradjon" így a kvízolimpia, ahogy van, egy kis kiegészítéssel. Akinek 50 helyes válasza volt, mondjuk 3 olimpián, az kapjon egy plecsnit, ami nem kvízmedál, de hasonló funkcióval bír, ezáltal jelezve van, hogy ő is tud valamit, de nincs bent az elsők között. Megkapja a jutalmat az igyekezetéért, a kvízmedál elismertsége megmarad. Egyébként nem tartom jó ötletnek a vadászat során szerzett helyes válaszokat belevonni a medálszerzésbe, mert egyrészt akinek sok helyes válasza van, könnyebben teljesít az olimpián (egyszer már foglalkozott a kérdéssel), másrészről már megkapta érte a jutalmat... (ezt valaki már említette előttem, jogvédőket nem kérek). Az, hogy valaki korábban indult, másik világon is van karaktere nem lehet mit kezdeni, ő előnyben van.
Amúgy nincs kvízmedálom (3-ason játszom), de a legutóbbi 4-es világon 5-öt szedtem össze...
Pontszám: 6
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
68. hozzászólás - 2009.11.21. 09:39:09 (Válasz Awenhai #66 hozzászólására.)
Hm.
Ez a topic épp amiatt indult, hogy a kvízolimpiában a nagyon penge kevesek miatt nem lehet bekerülni a top 3-ba.
És itt meg is dől a "csak kvízolimpiával lehessen elérni a 12 medált" dolog, amit annyira szeretnél. Ha nem lennének eladhatóak a kvízmedálok, akkor idővel az emberek nagy részének lenne esélye megcsípni egy dobogós helyet. Viszont nem ez a helyzet.

Ez nem gáz? Ha már egyszer a kvízmedál eladhatóságával gyakorlatilag nullázták az esélyt a dobogós helyre, akkor nem kellene egy alternatív út, amivel megszerezteő a 12 kvízmedál még nyugdíj előtt?

Külön jólesik, hogy rögtön beskatulyázol, csak mert úgy érzem mindenkinek esélyt kell biztosítani a kvízmedálokra. "Patikamérleg", "optimalizálás", stb. Kérlek felejtsd el ezeket a szavakat. Azért, mert számokban beszélek még nem vagyok optimalizátor.

Ha az zavar, hogy 2 éven belül összejön valakinek 12 medál, és még így is kb milliós LE hátrányban lesz azokkal szemben akik jó olimpiások, akkor az nem zavar, hogy közben a jó olimpiások rengeteg dukátot is bezsebelnek? Egy csomó előnyük származik abból, hogy jó olimpiások.

Én pusztán azt szeretném elérni, hogy ne egy szűk réteg számára legyen elérhető a 12 medál, és esetleg nagy ritkán 10 dukát. Ez nem optimalizálás, csak az egyensúly kis mértékű javítása. Mert eléggé felborult, az tény.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.78
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
69. hozzászólás - 2009.11.21. 09:49:28
Ismét beírom.

A kvízmedálok olvadjanak össze egy medállá és csak úgy legyenek beadhatók az aukcióba, természetesen megtartva az eredeti dukátértéküket.

Ha valakinek kell a dukát és beadja őket, következő olimpiáig biz' bónusz nélkül játszik.
Ha neadj' nem kerül be a géppuskakezű háromba, ismét egy hónapig bónusz nélkül játszik.

Ha megelégszik a +12es medáljával, akkor mást is odaenged.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.57
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
70. hozzászólás - 2009.11.21. 11:42:36
Alapvetően az a baj azzal az iránnyal, hogy engedjenek oda mást is, hogy szerezhessen, hogy ez csak annyit fog jelenteni, hogy 2 év múlva nem csak a karakterek 0.01%-ának lesz kvízmedálja, hanem akár 0.05%-ának is. Tehát az elsöprő többségnek soha nem lesz.

Egyáltalán nem fair, hogy ilyen durva tápot kapjanak kiválasztott kevesek. Sajnos a kvízmedál (és a HT is) természetéből fakadóan kizárja a többséget a megszerzésből, tehát kifejezetten igazságtalan alapelv húzódik mögötte. Ehhez képest viszont a játék legdurvább tápjai közé tartozik (illetve a HT is).

Szerintem egyszerűen el kellene venni a +LE adó bónuszt, de legalábbis drasztikusan csökkenteni.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.45
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
71. hozzászólás - 2009.11.21. 11:49:48 (Válasz Prisma #70 hozzászólására.)
Elismerés, kiugrási lehetőség. Ez volt az alapötlet szerintem, ami nagyon is jól működött egy darabig. Aztán sajnos túl sok nagyon okos és gyors ember került be az olimpiára, akik nagyjából egymás közt eldöntik a végeredményt. Eleinte az olimpián az 50 helyes válasz biztos dobogót ért. Aztán már a 10-es listára sem tudtál feliratkozni 50 helyes válasszal. Amikor én szereztem medált, akkor 741 másodpercem volt, a győztesnek 740. Ma már annyit javult a versenyzői állomány egy része szellemi szinten, hogy 350 másodperc környékén még a dobogót is el lehet felejteni.

A szép hsz végére egy szubjektív vélemény: ennyit nem lehet fejlődni akkor sem, ha a nap 12 órájában csak az adatbázist böngészi az ember és megtanulja a kérdéseket. Itt nem önképzés áll a háttérben(Természetesen tisztelet a kivételnek, illetve azoknak, akik csak a szerencsés kérdéssornak köszönhetik a medáljukat - de érdekes, hogy mindig egy bizonyos szűk rétegnek van szerencsés kérdéssora)
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 8.05
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
72. hozzászólás - 2009.11.21. 13:03:16 (Válasz Darah #69 hozzászólására.)
Ötletnek nem rossz.
De mi van, ha pár penge mégis beváltja a 12 medált, mert úgy gondolja, hogy eddig jól megszedte magát, meg épp kell 120 dukát neki, és pár hét alatt úgyis megint lesz neki ugyanannyi?

Sajnos ugyanúgy ott fog virítani a top 3-ban...
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.48
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
73. hozzászólás - 2009.11.21. 13:06:58 (Válasz Darah #69 hozzászólására.)
Mi lenne, ha nem lenne eladható? Akkor tényleg csak idő kérdése, hogy "xy és csapata" fulltáp legyen, és kiszálljon a versenyből. Az előnyük megvan, és jópárunkhoz képest még meg is lesz 1 évig.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.77
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
74. hozzászólás - 2009.11.21. 13:09:09
Szervusztok!

Ezüstszél: Optimalizálás téma: Valahogy mindig azt látom, hogy minden apróságot számolgatnak, és sok nyafogós hozzászólást olvasok, hogy az egyik játékos ennyi, a másik játékos annyi LE-t kapott (Lásd Zarknodos nyávogások pl), ha ezekután én azt látom, hogy két év előny nem elegendő-e, azt negatívan reagálom le, mert valóban nem lehet mindenkinek pontosan azonos LE-t adni, ha a nyereményszámító algoritmusok egyikében is van rnd-faktor, márpedig nem egyben van. Ha nem akarod, hogy köpködjek az optimalizátor játékstílus ellen, akkor ne adj fel olyan labdát... :-D És az utálat oka: Az optimalizátorok nagyobb része már egy apró LE-hiány esetén is nyafog, hogy a másik játékos (akár másik szerveren, ami pedig nem is befolyásolja az ő játékát) előnybe került vele szemben. Ez a Zarknodos eseményeknél, és topikban remekül nyomon követhető volt, nevet nem írok, nem célom bemutatni a fő nyafogókat.

Amúgy nagyon elszámoltál valamit, avagy félreértetted az elképzelésemet. Az én számaimmal kb három és fél- négy év alatt van esély a 12 kvízmedált összeszedni.

1. medál: 1000 helyes válasz összesen.
2. medál: 3000 helyes válasz összesen.
3. medál: 6000 helyes válasz összesen.
stb.

Így a 12. kvízmedál 65000 helyes válasz esetén aktuális, nem háromszázezres nagyságrendben. :-D Mindjárt barátibb a helyzet, nem?
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.57
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
75. hozzászólás - 2009.11.21. 13:54:58
65.000 ezer helyes válasz cirka öt év!
Nekem csak két problémám van ezzel,az egésszel! az első,hogy erre a Topicra az illetékesek nem reagálnak semmit, tehát szélbe kiáltott szó. A második,hogy emberkék fix +%-ot kapnak olyan dologért, ami nem szervesen a játékhoz kapcsolódik, és döntő többségben nem tiszta módszerekkel. Ez is lehetne olyan, mint a % csökkentő cuccok esetében eddig akinek volt kihasználta, mostantól lehetne mindenkinek egy bizonyos időintervallum alatt. És ehhez csatlakoztatva, minden játékon kívüli LE pluszt meg kellene szüntetni, például ajánlás!
A hozzászólást Hagya módosította 2009.11.21. 13:55:56-kor
Dorn
Pontszám: 7.81
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
76. hozzászólás - 2009.11.21. 13:55:57 (Válasz Butchman #73 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.11.21. 13:06:58
Mi lenne, ha nem lenne eladható? Akkor tényleg csak idő kérdése, hogy "xy és csapata" fulltáp legyen, és kiszálljon a versenyből. Az előnyük megvan, és jópárunkhoz képest még meg is lesz 1 évig.


Ez is jobb lenne, mint a jelenlegi helyzet, de sajnos így is csak a játékosok elenyésző része tudna hozzájutni. És nem azért, mert butábbak, ügyetlenebbek stb., hanem egyszerűen azért, mert korlátozott számú kvízmedált osztanak ki. Szerintem nem szabadna olyan "kiugrási lehetőségnek" lennie, ami eleve úgy van megalkotva, hogy csak a játékosok töredéke juthat hozzá.

Arról nem is beszélve, hogy a kvízolimpián való jó teljesítménynek _semmi_ köze nincsen a játékban egyébként nyújtott jó teljesítményhez. Persze sok esetben a győzteseknél mindkettő fennáll, de ez nem szükségszerű (azért van, mert ők játék minden aspektusába sok energiát fektetnek). Valaki úgy is nyerhet akárhány kvízolimpiát, hogy teljesen ignoráns a játékbeli lehetőségekkel kapcsolatban. Elegendő ugyanis, ha tud jó scriptet írni, és adatbázist tölteni, lekérdezni. Szerintem az ilyen teljesítmény jutalmazására már megvannak a kialakult módok: jó állás, programozói verseny, jó iskolai eredmény stb.

A 3 fő probléma tehát prioritási sorrendben:
1. Szinte már nevetségesen durva tápot ad.
2. Tervezésénél fogva a játékosok töredéke számára elérhető.
3. Olyan teljesítményt jutalmaz, aminek semmi, de semmi köze a játékbeli teljesítményhez.

Ha a +LE adó bónusz el lenne véve, az az 1., és 3. problémát meg is oldaná. Sokkal kevésbé lenne kardinális kérdés az egész. Plecsniért senki nem üzemeltetne adatbázist/töltő scripteket.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.54
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
77. hozzászólás - 2009.11.21. 15:52:13 (Válasz Awenhai #74 hozzászólására.)
Kedves Awenhai!

Kicsit nehéz számok nélkül beszélni, ha mennyiségekről van szó.
A 2 év vagy akárhány év előnyt nem azért emlegettem, mert be akarnám hozni a "lemaradásomat", hanem azt jeleztem vele, hogy a kvízolimpia nem veszít a vonzerejéből, hiszen jóval lassabb a helyes kérdések alapján kvízmedálhoz jutni.
Azért emlegettem, hogy bizonyítsam, nem értéktelenedik el a kvízolimpia.
És persze az, hogy a kvízolimpia így kisiklott, az gondolom mindenkinek csípi a szemét.

Idézet: Awenhai - 2009.11.21. 13:09:09


Amúgy nagyon elszámoltál valamit, avagy félreértetted az elképzelésemet. Az én számaimmal kb három és fél- négy év alatt van esély a 12 kvízmedált összeszedni.

1. medál: 1000 helyes válasz összesen.
2. medál: 3000 helyes válasz összesen.
3. medál: 6000 helyes válasz összesen.
stb.

Így a 12. kvízmedál 65000 helyes válasz esetén aktuális, nem háromszázezres nagyságrendben. :-D Mindjárt barátibb a helyzet, nem?


Nos. Tényleg elszámoltam, de te is. Az általad említett 3 szám így "fejlődik":

1000. helyes válasz = 0. helyes válasz +1000 => 1000-es a lépcső
3000. helyes válasz = 1000. helyes válasz + 2000 helyes válasz => 2000-es a lépcső
6000. helyes válasz = 3000. helyes válasz + 3000 helyes válasz => 3000-es a lépcső

Ebből annyi látszik, hogy minden lépcső 1000-rel nő. => A végső szám 4 részletben, hogy átlátható legyen:
a, 1000+2000+3000+4000 = 10.000
b, 5000+6000 = 11.000
c, 7000+8000+9000 = 24.000
d, 10000+11000+12000 = 33.000

Ezek összesen 78.000 helyes válasz jelentenek.

Időfaktor:

Napi 50 CSP esetén 20 nap alatt van meg az 1000 helyes válasz. Egy év 365 napos, vegyük most 360-nak.
360/20=18, azaz 18k helyes válasz szedhető össze egy évben.

A te módszeredre: 78000/18000 = 78/18 = 4 év 4 hónap jön ki. (4,33 év)
Az én módszeremre: 45000/18000 = 45/18 = 2 év 6 hónap jön ki. (2,5 év)

Szűk két év a különbség. So-so. Azért a bő 4 év is soknak tűnik, de nyilván ez egyéni ízlés kérdése.
Viszont szeretném (és ez már nem egyéni indíttatású), ha alacsonyabb szinten is lehetne így néhány kvízmedálhoz jutni, hiszen a kvízolimpia is szintfüggetlen.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.48
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
78. hozzászólás - 2009.11.21. 16:06:54 (Válasz Ezüstszél #72 hozzászólására.)
Ezüstszél, addig viszont bónusz nélkül kell vadásznia. Ha 12 %-al visszaesik a vadászata, nem sok olyan ember lesz, aki beadogatja.

Edit:
Hagya, már több helyen olvastam ezt a brutáltáp az ajánlás dolgot, csak egyszerűen nem értem.
Mostmeg már játékon kívüli is?

Aki a linkedről regel, az mintha kínzókamrában lenne nálad, kapod a bevételének egy icipicirészét.
Mitől külső ez neked?
Ha csak beregel a kari, de úgysem játszik, akkor túrót sem fog kapni az ajánló, ha meg játszik, azzal a VU nyer és az ajánló sikeresen reklámozta. Nem egy horribilis összeg ez az ajánlósdi.
A hozzászólást Darah módosította 2009.11.21. 16:12:42-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.35
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
79. hozzászólás - 2009.11.21. 16:25:56 (Válasz Darah #78 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.11.21. 16:06:54
Nem egy horribilis összeg ez az ajánlósdi.


Ismerek olyan karaktert, akinek a usere saját honlapot futatt, ott rakta ki a linket és már több száz karakter regisztrált alá. Annyi lét kapott már ajánlásból, hogy mostanában már csak akkor jön, ha ő is vadászik/portyázik és növeli a maximális felhasznált LE-jét. Azért nem elhanyagolható mennyiség ez.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.71
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kvízmedál, ami elérhetetlen
80. hozzászólás - 2009.11.21. 16:31:38 (Válasz Ricardo #79 hozzászólására.)
Ez a jóember akkor kifogta európát, és csakis olyan emberek regisztráltak alóla, akik mindennap játszanak, neki.
Szerinted hány ilyen lehet az egész játékban?

Itt az én ajánlási összegem.

2009.11.21. Jóváírtunk részedre 270 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.20. Jóváírtunk részedre 514 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.19. Jóváírtunk részedre 425 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.18. Jóváírtunk részedre 554 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.17. Jóváírtunk részedre 1087 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.16. Jóváírtunk részedre 452 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.15. Jóváírtunk részedre 918 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.14. Jóváírtunk részedre 964 lélekenergiát ajánlásaid alapján.

Három ajánlottam van, 44-38-17-es szintű aktív játékosok.

Azért ebből irtósoká gazdagodnék meg.

Viszont OFF vagyunk.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.86
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője