Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.04.16. 18:38:19
Bocsánat, hogy ilyennel jövök, de nem arról volt szó, hogy inkább városokat építünk, és nem már meglévő épületeknek adunk plusz tápot?
Én azt gondoltam, hogy egy összetett és jól átgondolt fejlesztés következik, ami a térkép készítéssel kezdődik és szövetségi városok építésével folytatódik ami nem közvetlen tápot ad.
Kicsit csalódott vagyok.
Dátum: 2010.04.16. 12:00:14
Most jöttem rá, miért végtelen a játék.
Ha a játékosok saját bevallásuk szerint elérték a végét, van lehetőségük újrakezdeni.
Dátum: 2010.04.06. 08:23:00
Sziasztok!
Lehetne jó, és összefogásra buzdító eseményeket betenni a játékba, csak nem kellene tápos díjazást mellé rendelni.
Aki játszani szeret, vagy toplistára szeret felkerülni, esetleg lenne egy szép plecsnie az akkor is részt venne benne, ha a díjazás nem gyúrja halálra a karakterét.Persze ehhez az is kell, hogy ne rabolja az erőforrást nagyon, mert akkor senki nem venne benne részt.
Ott van Miklós gondja, hogy mindig megfelelő díjazásban gondolkodik, pedig nem kellene, szerintem.
Már régen kampányolunk páran mellette, hogy az ilyen barmokat, mint például ez a két emberszabású, aki azt állítja és még erősködik is mellette, hogy Anglia nem ország ki lehessen tiltani a fórumról.
Teszem hozzá ne a térképet tanulmányozd, hanem a történelmet te állat és akkor rá fogsz jönni mekkora egy barom vagy.
Igaz, én csak arra gondoltam, hogy biztos vannak olyanok akik a kalandot annak öröméért csinálják és nem pusztán lélekgyémántért, nekik lehetne segíteni azzal, hogy nem erőforrást kell áldozni. Például én 174 LGY-t kapok egy fullos kalandért 87. szinten, ha ennyiért lehetne az én szintemen italt venni, akkor nem történik semmi, csak annyi, hogy egy kalandért járó jutalmat beváltok egy másik kalandra felhasználható kp-ra, jó esetben marad is. Ha nem nagy munka meg lehetne csinálni, mert tápot nem ad, de vannak olyanok akik szeretnek Wiki nélkül játszani.

Az eredménytől függetlenül köszönöm a választ!
Egy gyors kérdés,javaslat!
Nem lehetne bevezetni esetleg, hogy lélekgyémántért is lehessen venni italt ami kristálypontot ad?
Ezzel a dologgal adhatnánk egy esélyt azoknak akik, csak a kalandmegoldás puszta öröméért csinálja a kalandokat, de erőforrásba kerül neki a kristálypont.Amúgy is kell erőforrást áldozni kalandok miatt ezzel lehetne egy kicsit segíteni.
Dátum: 2010.02.17. 20:07:41
Na igen, lassan elfogynak az ősköveim és kellene egy kis lökés, miért is vegyek ismét egy 350-es csomagot!
Dátum: 2010.02.07. 17:11:58
Igen Harcos Kard egy jó példa mindenre, de az Ő erősségét bizonyítva az egyetlen is, ezért nem általánosítható.
Talán, ha lehetne bízni a játékvezetésben annyira, hogy tudnád, hogy reálisan fog tudni npc-t játékba rakni, erősség szerint, mindenkinek, akit érint, mert ugye a klónozással is ez a helyzet, akkor biztos egyetértenél vele, mert sokkal jobb lenne xy npc-t ütni, aki teljesen ismeretlen, mint mondjuk Ariel klónját, aki ugyanaz pepitában.
Dátum: 2010.02.07. 11:17:40
Két apróság a KH-hoz:
1. Ki lehetne terjeszteni Top 100-ig nyugodtan, mert sajnos azt vettem észre, hogy egyre többen benyomják a vf-et, és tünnek el alattam, alattunk a játékosok, biztos én vagyok a hülye, hogy nem akarom a vf-t.

2. Miért klónozni kell a játékosokat, ez egysíkúvá és morál romboló a játékosoknak, miért nem lehet generálni npc-t, szerintem nem kell hozzá sok munka. Ebben az esetben egy csomó dolgot ki lehetne szűrni, csak példák: nem kellene a játékvezetésnek törni a fejét, hogyan legyen izgalmasabb, mert minden visszatérésnél más-más karakterek jönnének generálás miatt, nem taktikáznának a játékosok,ha van ilyen a klónozás előtt, mindenki örülne, mert nem ugyanazokat az emberkéket kellene ütni, KH-s klón címszó alatt, nem utolsó sorban nem kellene korlátokat bevezetni, mint pl. LE-szívás.
Dátum: 2010.01.18. 09:23:01
Tévedés!
Ez azt jelenti, hogy az Azúrban nem vf-et nyomtak és a Tyrant sem erről híres, amíg a két legnagyobb smaragd szövetségről ez nem mondható el például.
Dátum: 2010.01.03. 11:06:44
Ez teljesen igaz,ha lehet tudni, mikor van az az 1-2 nap, később, amikor kevesebbet fogjuk birtokolni a tornyot lehet majd tudni, most nem
Dátum: 2010.01.03. 09:37:17
Nem kell győzködnöd, ez természetes, de azért ne csúsztassunk! Természetes, hogy az össz. LE-ből visz, de ennek a HT része annyi amit írtam nem több! Mint már írtam előbb az eddigi birtoklások során összesen két nap vadásztam le a csp-t, ergó honnan biztos, hogy akkor vadászik valaki, ha birtokolja a tornyot. Akkor még egyszer: természetesen jó a heti 1 TÖ, mert nem kell érte semmit csinálni, de nem azért birtokoljuk ennyiszer a tornyot, mert az jó, hanem, mert nincs mit építeni, miért kell ezt nekem elmagyarázni?
Ti tudtok mit építeni, vagy a Tyrant, Azúr, és még vagyunk így egy páran. Remélem elhiszed nekem, hogy sokkal szívesebben építenénk mást,ha lenne!
Dátum: 2010.01.03. 09:19:38
A tagok önkéntes alapon vállalták a kilépést, és együtt döntöttük el, hogy akkor is felvesszük a kesztyűt,ha áldozatokkal jár.
Nem kötelező mindennap vadászni,ha okosan játszol elég hetente 1-2 alkalom attól függ,hogy........ részletezzem?
Tehát senki nem bukott!
A HT nem akkora táp, átlag 50 csp-ből, leszámítva a befogott állatokat, az én szintemen kb. +8000 LE, tehát egy héten jön össze +1 TÖ 300 körüli tulajdonságból full specializálva. Na most,ha valaki kamráz a napi +8000 LE 1%-át viszi, senkitől nem sajnálom ezt a hatalmas tápot!
Tessék egy kicsit szomolgatni, és utána levonni a következtetéseket.
Nekünk azért van HT-k, ismétlem magam nem baj, mert Nincs mit építeni, és,ha már van konstrukció, és néha a szerencsét is kellene nyomni, miben fektessen a szegény halandó?
Dátum: 2010.01.02. 15:46:03
Azt hiszem általában finom szoktam lenni, de a Lusta Ovisért nyugodtan kinyalhatod a seggem, te kis pöcs
Dátum: 2010.01.02. 09:29:23
Ebben maximálisan egyetértünk!
De, TLO hozzászólásai,ha elkeseredetre is sikerednek sokszor, a játék hiányosságára hívják fel a figyelmet, mind a portyarendszer, mind a háborús rendszer ügyében,ha összességében nézitek a hozzászólásait nem igazán a sírás jön le belőle, bár ez nézőpont kérdése.
Jacsita most komolyan nem a háborús rendszer nagyszerű mivoltát nyögitek most?
Az,hogy a több szabadidővel rendelkezőt részesíti előnyben a játék rendben van, ez a normális, de lehetne a dolgokon kicsit változtatni, néhány területen, hogy azok a játékosok is élvezzék a játékot akik kevesebbet tudnak, akarnak foglalkozni a játékkal. Személyes véleményem ők vannak többen, hosszútávon célszerű lenne is ezzel foglalkozni, ha már a perspektíva eltűnt a játékból, hacsak a vf kimaxolását nem tekintjük annak.
Dátum: 2010.01.01. 09:00:18
Ezt nem nagyon tudom mire írtad?!
Ha jól emlékszem nem nagyon sírtam, és nem szoktam senkit csalással vádolni!
Az, hogy nincs mit építeni, és rossz a háborús rendszer sajnos tények, nem sírás!
Abbéli reményemet fejeztem ki,hogy változni fog a játék és nem fogják sokan abbahagyni.
A vereségről: arról nem dicsekedtél el,hogy igaz áldozatok árán, de sima vereséget szenvedtetek el, ha jól emlékszem 4 nap alatt!
És egy személyes: amikor kezdtük a játékot és egy szöviben voltunk jó fej voltál, mikor lettél ilyen személyeskedő kis......?
Dátum: 2009.12.31. 21:47:43
Attól,hogy egy szövetség normálisan építkezik, vagy már elértük az építés határát, már csak a HT maradt, még nem lesz, leszünk TOP szövetség, csak a lélekkút méretében.
Ettől még a portya nincs kiegyensúlyozva, ettől még a háborús rendszer nem lesz jobb, és még sorolhatnám, miért kezd egy kicsit elmenni a kedvem, erre még kedves játékostársak is rátesznek néha egy lapáttal, de nem gond ez Magyarország 2010, el kell fogadni.

Boldog új évet mindenkinek!
Remélem jövőre is még itt írogatunk majd, és nem hal ki a játék!
Dátum: 2009.12.27. 17:54:29
Arra gondolsz, amit most írtál egy másik fórumban
Dátum: 2009.12.27. 17:44:15
Akkor ezt most érdemes volt beírnod!
Dátum: 2009.12.24. 11:05:02
A Toronyhoz két vagy három dolog, a tisztánlátás kedvéért!

Baromira nem tudtunk mit építeni, és mivel a bónusz nagyot dobott a dolgon nekiálltunk.
Baromira igazságtalan az előttünk építőkkel szemben a bónusz, de ez van.
A játék kudarca, és nem a mi érdemünk,hogy birtokoltuk és fogjuk még a tornyot birtokolni, mert nincs mit építeni, és itt a bónusz, lásd előző mondat.
Oldal: 12345678910