Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
141. hozzászólás - 2010.02.19. 15:36:29 (Válasz Viszok009 #139 hozzászólására.)
Hát ki másé lenne?

Ha annyit írok Meszy vagyok vegyetek be az mire jó? Ezzel nem érnék el semmit.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 9.24
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
142. hozzászólás - 2010.02.21. 01:16:32
Ez a legaranyosabb amit eddig kaptunk

"Marci8 be vesztek? mert van 2 szintű goblin rabló "
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.14
népszerűAndrew89Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
143. hozzászólás - 2010.02.21. 14:13:51
Nálunk is elő-előfordulnak (heti 3-4 alkalommal) igazi veteránok, akiknek a felvételére vonatkozó szavazás kapcsán nem átallom a szavazatomat sem visszakérni a szövetségi társamtól, csak a dupla NEM kedvéért.
A mai jelentkezőnk egy harmadik (!) szintű bajnok:

Texasi Lacfureszes

"helloka szeretnem ha bevennektek a szovetsegbe.nagyon elszant vagyok es mindenkit szet akarok zuzni kiveve a klantarsakat prsze es ennek erdekeben mindent megteszek"

Nem voltam rest, és elolvastam a karakter leírását is, a következő áll benne:

"Vigyazat mert jovok es meszarlas lessz "

Remélem, nem haragszik nagyon, amiért nem vettük fel.
Karakterem: Voleron, V1, Dawn of fire

A hatalmon levők nem félnek az igazságtól. Ellenkezőleg, bátran harcolnak ellene.
Pontszám: 7.04
népszerűMiltropaxFérfi
Végzetúr
53 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
144. hozzászólás - 2010.02.21. 19:35:50
Íme egy gyöngyszem:
Karakter bemutatkozása a személyi lapján:

Szia! 2. szintű, Zafír hordás végzetúrnő vagyok. Egy kis történet: (mint a legenda, csak ez pont rólam szól, de még itt sem igaz):

Végigmentem a tájon, s megláttam valakit. Ki lehet ez? Odamentem hozzá. Azt mondta, lélekenergia kell neki. Meglepődtem. Ki kér lélekenergiát az úton?
Azt mondtam neki, portyázzunk egymással, én meg hagyom nyerni. Olyan ügyetlen volt, hogy kiesett a kezéből a pajzs, és véletlenül megütöttem. Sajnos szándékosan lélekenergiát adtam neki. Ezt még most is sajnálom. Mikor azt a 200 lélekenergiát nekiadtam, elkezdett harcolni velem. Megijedtem. gyorsan elmentem vadászni. Miközben kergetett.... szereztem egy pár lélekenergiát, és sikerült legyőznöm. Elmentem a végén a lélekkufárhoz. Azt mondta, csak egy gyógyital segít. Bámultam rá. Ingyen? Na ne! Ez nem igaz. Azt mondta, de igen. Jó volt ez az élmény!

Pontszám: 7.66
fórumozóSzaneeNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
145. hozzászólás - 2010.02.26. 16:38:11
Szövetség - Nem adok LE-t inkább beépítem

Nem adok LE-t inkább beépítem
Horda: Rubin

Szövetségem egyetlen célja, hogy 0 LE-t lehessen tőlem elvinni.

Érdekes egyemberes szövetség a V3-on.
Pontszám: 4.86
fórumozóGodessNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
146. hozzászólás - 2010.02.26. 21:10:40
.
A hozzászólást Godess módosította 2010.09.22. 22:10:57-kor
Pontszám: 5.54
fórumozóSzaneeNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
147. hozzászólás - 2010.02.26. 23:12:09
Ejnye, de támadóak vagyunk...

Na haladjunk szépen sorjában:

Érdekesnek találtam, mert kuriózum. A legtöbben érdekes mód megoldják máshogy. Talán sért?

Nem támadtalak meg, legalábbis az Eddigi csatáimnál nem vagy benn. Mert 0 Le-s karit minek?

Javaslok kinyitni egy térképet, mielőtt kritizálsz. Lehet, hogy kevésbé lesz kínos... Nagy-Britannia egy ország, amelynek Anglia csak egy részét jelenti (Skócia, Wales mellet többek között). Teccikérteni?

Pontos dátumát minek tudni? Ha érdekel kiguglizom vagy felütök egy lexikont. Évszázados pontossággal belőni az más dolog, azt illik tudni. Minden bizonnyal minden jelentősebb magyar és külföldi művész és történelmi személyiség születési és halálozási dátumát fejből tudod, így tudásod előtt készséggel fejet hajtok. Azonban talán belátható, hogy ilyen átfogó lexikális tudás nem várható el azért az egyszerű földi halandóktól.

Én csak érdekesnek találtam, de ha te még bénának is... hát ki vagyok én, hogy vitassam?

Amúgy ha már idézünk, akkor a dátumokkal kapcsolatban, hadd citáljak én is ide pár szót:
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok)...
Pontszám: 6
fórumozóGodessNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
148. hozzászólás - 2010.02.27. 11:19:23
.
A hozzászólást Godess módosította 2010.09.22. 22:10:35-kor
Pontszám: 4.57
irritálóDrakovFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
149. hozzászólás - 2010.02.27. 12:08:20
Hihi, már rég nevettem egy ilyen jót! Én is találkoztam már elég eredeti jelentkezésekkel, de ezek!!!
Bár még az akadémia-fejlesztés bevezetésénél én még emlékszek az Első Végzetúr Akadémia megalapításáról!

u.i. Anglia NEM ország! Amire Te gondolsz az Nagy-Brittannia = United Kingdom (ami áll Angliából, Skóciából, Walesből és Észak Írországból!!!). Skócia, Wales se országok, ahogy Anglia sem, hanem Nagy-Brittanniának az alkotó részei!
Ugyanúgy ahogy Erdély se ország, hanem Romániának egy része!
Vicces, hogy a mutatott oldalak is pont ugyanezeket írják le, különesen az elsőn szembetűnő, vagy csak angol nyelvtudás nincs?

u.i.2 A kultúrának nem a lexikális tudás az alapja! Az "illendő" évszámokról csak annyit, hogy hány ember tudja egyáltalan fejből a *teljes* Himnuszt? Megy az első pár versszak, utána meg a tátogás! Ez ugyanolyan, mint ahogy minden háztartásban van Biblia, persze mindenki ismeri, de ki olvassa egyáltalán?
Ezért én se tartom kötelezőnek tudni fejből minden évszámot! Fontos azt tudnom, hogy pont 1738 éve született meg Nagy Konstantin római császár? Nem! Azt inkább, hogy milyen szerepe volt a történelemben!
Pontszám: 4.50
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
150. hozzászólás - 2010.02.27. 13:03:17
Tiszteletem!

Anglia és ország kérdés.
England is a country that is part of the United Kingdom.

Angol wiki első mondat. Tanulj meg angolul barátom.
Az első linken is ez látható: The Countries of the UK
Szerinted mi a country?
Egy ország lehet nemzetközösség része, lehet autonóm terület mint Tibet, de attól még ország marad. Mondjuk Tibet helyzete jogilag kétségesebb, mint Angliáé.
Magyar wiki:
Anglia a Brit-sziget legismertebb területe, az Egyesült Királyság legnagyobb és legnépesebb országa, egyben az Európai Unió és a NATO tagja.
Második hozzászólásod gondolom az lesz, hogy nem, nem ország.

Nem mellesleg azzal magyarázod, hogy nem tudsz valamit, hogy mások mennyit forgatják a bibliát, mennyire ismerik a himnuszt? Ezt hívják demagógiának. Ettől még alapvető marad a híres magyar festők és költők élete és a hozzá kapcsolódó évszámok. Érveid egyetlen alapja az, hogy nem tudsz valamit. Dicséretes magánprobléma.

Végül megemlíteném, hogy szerintem nem ebbe a topicba valóak ezek a fejtegetések, illetve nem, nincs semmi különös a megemlített, egyébként inkább humoros szövetségi névben.


Let.
A hozzászólást Let. módosította 2010.02.27. 13:07:40-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 6.89
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
151. hozzászólás - 2010.02.27. 14:15:08
Már régen kampányolunk páran mellette, hogy az ilyen barmokat, mint például ez a két emberszabású, aki azt állítja és még erősködik is mellette, hogy Anglia nem ország ki lehessen tiltani a fórumról.
Teszem hozzá ne a térképet tanulmányozd, hanem a történelmet te állat és akkor rá fogsz jönni mekkora egy barom vagy.
Dorn
Pontszám: 4.06
fórumozóSzaneeNő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
152. hozzászólás - 2010.02.27. 14:16:30
Úgy látszik nem szerettek utánanézni a dolgoknak vagdalkozás előtt. De nem baj, segítek!

A country országot jelent. Ezek szerint te úgy gondolod, hogy amiben szerepel a szó az mindjárt jogilag és földrajzilag is létező ország? Akkor keresd meg szépen az atlaszban például a Mennyországot! Angliára visszatérve: az angol nyelvben a country szóval utalnak azokra a Nagy-Britanniát alkotó területekre, amelyek egykor szuverén, különálló országok VOLTAK. Ma már nem azok, csak közigazgatási egységei Nagy-Britanniának. Tehát NEM külön országok. Nem is olyan bonyolult, mint aminek látszik.

Hogy jön ide a Biblia és a Himnusz? Kissé kezded összemosni a dolgokat, nem gondolod? Én csupán azt mondtam, hogy a fontosabb történelmi személyek évre pontos születési dátumai, továbbra is lexikális adat, ami továbbra is szabálytalan a kérdéseknél. Pont. Az, hogy szerintetek mit illene tudni ebből és mit nem, az engem pont hidegen hagy.

Abban egyet értek, hogy ez nem ide tartozik. Nem is én kezdtem el a parttalan vagdalkozást. De ez mindegy is. A továbbiakban nem is reagálok az ezzel kapcsolatos reakciókra, szóval nyugodtan koptathatjátok a billentyűzetet. Meghagylak titeket a téveszméitekben.
Pontszám: 5.80
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
153. hozzászólás - 2010.02.27. 14:27:06
Üdv Szanee!

Nem, szerinted akkor sem ország.
Wiki: In geography, a country is a geographical region. The term is often applied to a political division or the territory of a sovereign state, or to a smaller, or former, political division of a geographical region. Usually, but not always, a country coincides with a sovereign territory and is associated with a state, nation or government.

Azaz utalhat politikai, földrajzi, stb. alapon egy területre. Ha nem érted, használj szótárat.
Egyébként a Mennyországban hinni lehet, Angliába elutazhatsz.

Te állítasz valamit, én meg forrásokkal támasztom alá az ellenkezőjét. Visszatérve Angliára: akkor az USA államai sem államok, csak ez a szöveg van a nevük mellett?


Let

Ui: Nem hiszem, hogy van értelme ilyen badarság mellett kitartanod. Én is lezártam. Nem mellesleg ne hivatkozz utánanézésre, ha a hivatalos kormányzati oldallal is szemben ("Ország az országban") tagadsz valamit.
A hozzászólást Let. módosította 2010.02.27. 14:35:25-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 7.58
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
154. hozzászólás - 2010.02.27. 15:27:06
öööööö, uhhhh, Anglia nem ország?

Szerintem kérjük meg Miklóst, hogy írjon ki szavazást, Anglia ország-e vagy sem..

Az, meg hogy a legbénább karakterlapok, izébizé jelentkezések topicba írtad Szanee a dolgot, egyértelművé teszi, miként is gondolsz erre az igen kis barátságos szövire.

uff
maci
Pontszám: 6.95
irritálóDrakovFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
155. hozzászólás - 2010.02.28. 01:18:10 (Válasz Let. #150 hozzászólására.)
Nem vagyok demagóg. A demagóg jelentése: nagyhangú, hazug ígérgetés és az érzelmek, szenvedélyek felelőtlen felszítása a tájékozatlan néptömegek megnyerésére; népcsalás, népámítás.
Hacsak nem mondod azt, hogy most a tájékozatlan nép szenvedélyeit felelőtlenül felszítottam. Aki úgy érzi, hogy megbántottam, attól bocsánatot kérek.
Én kultúráltan érvelek, nem kezdek el egyből bunkózni, mint mások. Hogyam adjam meg a tiszteletet olyanoknak, akik nekem nem adják meg? Ez nem alapvető? Ez is kultúrális megnyivánulás.

*Ezek szerint te úgy gondolod, hogy amiben szerepel a szó az mindjárt jogilag és földrajzilag is létező ország?*
Persze, hogy nem. Érveket kérek, nem személyeskedést.
Country jelentése NEM csak ország, hanem: környék, terület, vidék, vidéki táj is lehet.
Elismerem, hogy csak szó szerint véve Anglia nem ország, az élőbeszédben nem így fordul elő, gyk. Anglia ország, de azért ettől még nem teljesen helyes. Csak hívjál egy brit állampolgárt (aki lehet hogy skót vagy ír!) angolnak, majd megtudod!
*Te állítasz valamit, én meg forrásokkal támasztom alá az ellenkezőjét.*
http://hu.wikipedia.org/wiki/Anglia_történelme = "Anglia az Egyesült Királyság egyik tagországa"
Ezt mondom, Anglia mint földrajzi terület a középkorban volt utoljára meghatározva mint ország.
Valószínüleg ez a kavarodás alapja, a földrajzi területet (ami tényleg egy autonóm politikai egység is volt) nem szabad megegyeztetni a hasonértékű fogalmakkal. Én eddig csak a magyar nyelvben találkoztam azzal, hogy Nagy Britanniára, mint politikai egység és ország, egyben mint földrajzi területre és népességre is hivatkozunk.
http://www.britannia.com/history/ Itt is magukra britként hivatkoznak, Anglia is egy "native".
http://en.wikipedia.org/wiki/England
England is a country that is PART of the United Kingdom. (kiemelés tőlem)
http://en.wikipedia.org/wiki/Country
In geography, a country is a geographical region. In common usage, the term country is used in the sense of both nations and states, with definitions varying.
Some cohesive geographical entities, which were FORMERLY sovereign states, are commonly regarded and referred to still as countries; such as England, Scotland and Wales – in the United Kingdom. (kiemelés tőlem)
Lefordítom: Anglia önnálló állam (gyk. ország) VOLT. Most már UK van.
Itt is említi szépen leírva, hogy vannak ellentmondások a country szót illetően. NEM csak ország!

A forrás még nem bizonyíték, főleg úgy, hogy félre is lehet értelmezni.
www.tenyek-tevhitek.hu Állítanak olyat, hogy koleszterin nem veszélyes a szervezetre, forrásokkal alátámasztva, nagyon is meggyőzően. Attól, hogy nem közelfogadott, lehet még igaz is. Emlékszünk Galileire?

*Nem mellesleg azzal magyarázod, hogy nem tudsz valamit, hogy mások mennyit forgatják a bibliát, mennyire ismerik a himnuszt?*
Nem ezzel magyarázom, értelmezd amit leírtam az előbb.
*Ettől még alapvető marad a híres magyar festők és költők élete és a hozzá kapcsolódó évszámok.*
Pont ezt fejtegettem az előbb is. Vannak a közhiedelemben "illedelmesnek" tartott hitek, de ezek nem mutatnak hiteles mintát a mostani gondolkodásról. Amiben sokan hisznek, nem biztos, hogy igaz, ennyit akartam csak mondani, nem kell keresni mögöttes tartalmakat, a szélsőségeket egyébként is elítélem.
Persze, fontosak az évszámok, de megismétlem, hogy nem ez a lexikális, gépies tudás a legfontosabb.
Ez csak a porosz oktatási stílus egyik hiedelme.

*Érveid egyetlen alapja az, hogy nem tudsz valamit. Dicséretes magánprobléma.*
Nem igaz, ezt inkább másokon szoktam érezni. De igazad van, ez az én problémám, meg úgy mindenki mássé.

Bocsánatot kérek az admintól, ha esetleg úgy érzi floodoltam. Vita, offtopic lezárva.
A hozzászólást Drakov módosította 2010.02.28. 01:18:33-kor
Pontszám: 3.91
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
156. hozzászólás - 2010.02.28. 03:15:36
Üdv Drakov!

Nincs miért bocsánatot kérned. Ez egy fórum, megbeszéljük a dolgokat, néha igazunk van, néha tévedünk. Összekeverted az én hozzászólásomat másével, de nem baj.
Ha a demagógia érdekel, a wiki elég pontos definíciót ad, http://hu.wikipedia.org/wiki/Demagógia. Érzelmekre, előítéletekre próbálsz hatni, nem érvelsz.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Anglia_történelme = "Anglia az Egyesült Királyság egyik tagországa"
Ezt mondom, Anglia mint földrajzi terület a középkorban volt utoljára meghatározva mint ország.

Idáig arról vitáztál, hogy Anglia nem ország. De, még mindig ország, az E.K. egyik tagországa.

http://en.wikipedia.org/wiki/England
England is a country that is PART of the United Kingdom. (kiemelés tőlem)

Fordítás: "Anglia egy ország, mely az Egyesült Királyság része". Kiemelés meg nem kell.

http://en.wikipedia.org/wiki/Country
In geography, a country is a geographical region. In common usage, the term country is used in the sense of both nations and states, with definitions varying.
Some cohesive geographical entities, which were FORMERLY sovereign states, are commonly regarded and referred to still as countries; such as England, Scotland and Wales – in the United Kingdom. (kiemelés tőlem)
Lefordítom: Anglia önnálló állam (gyk. ország) VOLT. Most már UK van.
Itt is említi szépen leírva, hogy vannak ellentmondások a country szót illetően. NEM csak ország!

Pontosan ez a probléma a hozzászólásaiddal. Nem vagyok képes felfogni, hogyan veszed a bátorságot lefordítani, és másokon angol nyelvtudást számonkérni. A pontosság kedvéért a fordítás: "A földrajzban az ország földrajzi területet jelöl. Köznyelvi használatban az ország kifejezés mind nemzet mind állam értelemben használt, eltérő definíciókkal. Néhány összeolvadt földrajzi egységet, melyek korábban önálló államok voltak, még mindig általánosan országnak tartanak és neveznek; úgy mint Anglia, Skócia és Wales - az Egyesült Királyság részei." Tehát nem csak hibásan érvelsz, hanem rosszul is fordítasz.

A forrás még nem bizonyíték, főleg úgy, hogy félre is lehet értelmezni.
www.tenyek-tevhitek.hu Állítanak olyat, hogy koleszterin nem veszélyes a szervezetre, forrásokkal alátámasztva, nagyon is meggyőzően. Attól, hogy nem közelfogadott, lehet még igaz is. Emlékszünk Galileire?

A koleszterin alapvető az emberi szervezet számára, pl. sok hormon előállításához. Ebben tudományos források nem mondanak ellent egymásnak. A bulvár-tudomány már más kérdés.

A hozzászólásodnál csak egy furábbat láttam ma.
Angliára visszatérve: az angol nyelvben a country szóval utalnak azokra a Nagy-Britanniát alkotó területekre, amelyek egykor szuverén, különálló országok VOLTAK.

Fordítás: Országnak nevezik az országokat, amik országok voltak. Természetesen ő akadt ki azon ha valaki válaszra méltatja a hozzászólását.


Visszatérve az alapgondolathoz, igen, Anglia ország. Illetve, nem kell kiakadni egy olyan szövetségen, amelyik szándékosan -némi belső humorral- túloz illetve "egyszerű".


Let

Ui: Szerintem is mehet tovább a topic.
A hozzászólást Let. módosította 2010.02.28. 04:37:01-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 6.87
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
157. hozzászólás - 2010.03.03. 01:02:15
The Silent One Üdv Lovagok!

Én vagyok a Csendes Társ! Az összekötő, a hírnök aki a szövetség két erődje közti üzeneteket hordozza. Ne tévesszen meg benneteket az álca melyet viselek, minderre csupán inkognítóm és a rám bízott titkok őrzése miatt van szükség. Üzenjetek hát! Általam meghallja hangotok ifjú és vén, építő és harcos, beszédes és halk szavú. Én vagyok aki ha megszólal mások hangján beszél, Én vagyok kinek nincs arca, mert a világ szavát tolmácsolja. Én vagyok a Csendes Társ.

Kaputok előtt ím bebocsátásra várva,
Kaputok előtt némán állva,
Kaputok előtt nevetek kiáltva áll,
Kaputok előtt bebocsátásra vár,

Kinek hangja vihart fújhat el,
Kinek szava csendet tör ha kell,
A Csendes,
Kinek hallgatnia kell.

v3- Phobosz (Vihar Lovagok) /no Comment hozzá/
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 5.96
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
158. hozzászólás - 2010.03.03. 20:46:05 (Válasz Phobosz #157 hozzászólására.)
Na ezen most jot rohogtem Te jo eg....
Pontszám: 6.28
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
159. hozzászólás - 2010.03.04. 18:17:28 (Válasz Phobosz #157 hozzászólására.)
Ez kifejezetten jó jelentkezés, szerepjátékosi hajlamra és nem kevés értelemre vall.
Beszavazva.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.83
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Legbénább karakterlapok, legszánalmasabb jelentkezések
160. hozzászólás - 2010.03.04. 18:48:35 (Válasz Phobosz #157 hozzászólására.)
Nekem ez tetszik, kifejezetten ötletes és jópofa
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője