Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stubb

Hmm, most hogy így megint végigolvastam 20 oldalt és jobban belegondoltam ebbe az egész történetbe, eszembe jutott egy 5let!
Asszem tudom hol van a file a gépemen amibe a larkinoros passomat írtam...
Dátum: 2009.05.22. 12:02:38
Ugyan elutazásom miatt nem voltam túl aktív, de azért oda-oda tudtam sózni.

A háborúról:

Ezúton szeretném kifejezni köszönetemet a Mitsubishi szövetségnek, hogy kapituláltak és nem kellet még napokig szenvednünk egymással. Szerintem mindkét fél hozott nem kis áldozatokat a szövetsége érdekében és én ezen emberekről (bármelyik oldalon legyenek is) csak elismerően tudok beszélni. Meg kell értenetek (és mindenki másnak aki minket támad), hogy mi egy békés kis csapat vagyunk és a békénk megtartásáért a Velim háború óta (kedvelem őket, jó arcok. ) mindenre képesek vagyunk/leszünk. Ebbe a citadellán kívül, minden beletartozik. Beletartozik, hogy ütjük a döntetlenest, hogy a tagok katáznak vagy kilépnek ha ez áll érdekünkben. Belefáradtunk a rendszeres vendégekbe akik a csarnok ellenére is gyakran jönnek. Ezt a jövőre nézve szerettem volna tisztázni mindenkivel.
A szövetség nevében bocsánatot kérek a gyakran személyeskedő levelekért amiket pár tagunk válaszként írt nektek ez többet nem fordul elő Ezentúl a háborúkban érkező személyeskedő leveleket kiteszik ide, majd válasz nélkül törlik (hiszen ez csak egy játék, nem vérre menő boxmeccs!).

Még egyszer köszönöm minden résztvevőnek, mindkét oldalon a helyt állást és a részvételt!

A Mitsubishi szövetségnek további jó játékot és sok-sok győzelmet kívánok!

Stubb

EDIT: Kiszedtem 2 mondatot, mert Napmo barátom félreértette és egy sörömbe került a hibám... Milliomos meg nem vagyok...
"A játékvezető megjegyzése:

A kreatív exploit Egonnal még aránylag rendben van.."

Jáj, de szerencse, hogy az irodámban ülök épp, mert asszem nem kicsit esett volna a tekintélyem az embereim előtt ha látnak a röhögéstől levágódni a székről...

Erről eszembe jut a morbid vicc amiben vmi hasonlót mond a rendőr egy bodzásnak:
"Tudja 25ször megdugni azt a lányt még okés, na de mindezt a koporsójában..."

Eladó 350 őskő...!
Dátum: 2009.05.21. 12:20:13
Ez nagyszerűen igaz is lenne, ha bármi másra lenne esélyem, lol. De ezt már kifejtettem egyszer és nem is kívánom újra.
Dátum: 2009.05.21. 12:12:57
Ismételt, buta kérdésem következik: Hogyan működik a "A mágus köve"? Az alap iqt növeli vagy +3 bónuszként jelenik meg?
Dátum: 2009.05.21. 11:50:14
Idézet: Ösvényjáró - 2009.05.20. 21:42:36
Drága Khetty! Minden szavaddal egyetértek, a felháborodásod is jogos, bármiben segíteni tudok szólj, de egy dolog ezeknél is fontosabb: Imádom olvasni a hsz-eid, de főleg nem itt, van valahol egy...na hogy is hívják...igen-igen meglesz...ááááááááá megvan Napkapu topic! Na oda, egy rövid kis történetet, már hetek óta várjuk. Előre is kösz...


Sajnálattal kell közölnöm, hogy a történet jelenleg nálam ül. Eddig Napmora vártunk hogy varrja el a szálat, aztán ő átpasszolta nekem a labdát. (hogy full... ööö élne örökké! ) Szóval előbb jön a büdös, koszos törpe hősi cselekedete egy gyalogsági ásóval, majd a labda Khettynél. Bár szívesen átadnám neki, mert nemvan sok időm mostanság...

Khetty: Kis butus, tényleg azt gondoltátok, hogy olyan nyilvánvaló helyre rejtem a hordókat? lol Az Dalennek volt félretéve, hátha ellopja és megcsapolja. "Harmatlé" van bennük... mármint olyan lé, amit a harmatos reggeleken szoktam lecsapolni...
"Orvosok és a kevés pénz:
Miként lehetséges, hogy az eddig a kórház égisze alatt dolgozó szakrendelő hirtelen új számítógépekkel, új eszközökkel, új székekkel, normális viszonyok között, az orvosoknak új autókat adva dolgozik azóta, amióta kiszervezték?
Álnaivan értetlenül állok az eset előtt, hiszen UGYANAZT A TB TÁMOGATÁST kapják, mint eddig!!! Továbbra is TB-s ellátóhely."

Ez sajnos pedig teljesen életszerű, még ha nem is látszik annak. Ez az oep pontrendszeres támogatása miatt lehet így. Egészségügyben dolgozom, szóval nem hasból beszélek, ha gondolod kifejtem neked ezt a hülye rendszert. Meg fogsz lepődni, hogy a fenti példa valóban előállhat.
Dátum: 2009.05.12. 12:04:24
Azért ez most kiverte a biztosítékot. Mi a f@szom az a hülyeség, hogy dukát jár az ismételhető küldiért b@ssza meg??? Én vagyok a baromállat, hogy eddig elb@sztam azt a napi 5cspt, abban a reményben hogy egyszer nekem is lehet tárgyam. Hát sz@rok ezentúl az aukcióra, inkább begyűjtöm a lét, lol.
Fog egyébként valami egyszer történni a szánalmas 362. helyért is vagy csak fényezhetem a bohócot, hogy nekem mennyire zsír...?
Hogy a medve nyaljon sót....
Dátum: 2009.05.12. 11:53:00
Idézet: Piciklon - 2009.05.11. 19:41:00
Faktor, eddig nem volt veled bajom, de mielőtt bárkit burkoltan leárulózol, nézz körbe figyelmesen...
A VM-be a háború után léptem be...addig a Napkapu vendégszeretét élveztem.


Amit nagyon élveztünk, de kérlek küld vissza az ellopott korsókat, mert nehéz levesestányérból inni a sört!
Dátum: 2009.05.11. 11:50:52
"Ki Magyarország miniszterlnöke?
Sólyom László
Orbán Viktor
Gyurcsány Ferenc
Medgyesi Péter"

Köszönjük...
Dátum: 2009.04.29. 16:22:56
Egy hordó ser azért jobban illene hozzám alváshoz, mint a Maci... Mondjuk gyanús, hogy mindkettőnk felesége Heni...
Dátum: 2009.04.29. 13:48:47
Persze, persze... ne tessék komolyan venni... Jó a duma, csak kicsit false...
Dátum: 2009.04.29. 12:58:15
Na pl. a v3-as háborúkról és iq-ról Cirip is meg én is tudnánk mesélni, lol...
Dátum: 2009.04.29. 12:54:06
Na erre benevezek. Közel 10 éve pókerezem, ebből 5 éve bwinen. Most regelhetek paradisera is... Az asszony meg fog ölni.
Dátum: 2009.04.29. 12:33:52
Hát (de jó, hogy ezzel nem kezdünk mondatot...) a tárgyak hasznosságáról meg annyit, hogy mit nem adnék ha 5ször pihenhetnék egy nap... Nem kéne a rohadt ősköves löttyöket vennem... Csak sajna pont kevesebb dukátom van, mint a jelenlegi licit...
Dátum: 2009.04.24. 11:30:19
Crimson, hol vagy? Gyere röhögni!!!
Dátum: 2009.04.22. 17:18:30
Idézet: FeketeS - 2009.04.22. 15:58:08
És azt is tegyük hozzá, hogy egy csatában 6 harci, és 1 varázskör van magas szinten....na nehogy már azzal az egy körrel legyen a gond


Ej-ej. De legyen azzal a körrel gond. Nem egy csatámat (na jó majdnem mindet) úgy nyerem, hogy vagy kiütöm az ellent már a varázslattal vagy (és ez a gyakoribb) ellövök egy varit, majd egyetlen ütésem sem talál és reménykedem, hogy amit lőttem elég nagy volt. Nyugodtan meg lehet gömbözni és leesik, hogy miről beszélek.
Dátum: 2009.04.22. 14:57:40
Ugyan-ugyan. Mind tudjuk, hogy barátok jönnek-mennek de az epic az soulbound.
Dátum: 2009.04.22. 14:52:39
Na várjál.

LOL= Loughing out loud

KEK (ha alliance karakter vagy és hordással beszélgetsz akkor ezt írja ki neked a gép lol helyett... )

ROFLLOL: Rolling on floor loughing out loud

S=többesszám

ROFLKEKS=ROFLOLS

Így jó? El tudom mondani bonyolultabban is.

Termélszetesen a megjegyzésem csak az első pontra vonatkozott.
Dátum: 2009.04.22. 14:46:19
Miklós, Te ugye vágod a wowos szlenget?

ROFLKEKS!!!

Csak így röviden.

Már tartalékolok is 50őskövet a hordaváltásra.