Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2010.04.06. 12:51:55
Idézet: Nagypityu - 2010.04.06. 12:18:01
A script használata a Kvíz Olimpián viszont egyértelmű és vitathatatlan előnyt jelent a kézi klikkeléssel szemben, mivel ott verseny zajlik és az elért eredmény erősen időfüggő, ha alapértelmezettnek tekintjük, hogy csak az nyerhet aki minden kérdésre helyes választ adott.


GYIK:

Kérdés: A kvízválaszolós script működik-e a kvízolimpián?
Válasz: Nem, olyannyira nem, hogy kvízolimpiás napokon vadászni sem lehet vele, abból kifolyólag, hogy a forrásként használt adatbázis sem használható "rendeltetésszerűen".
Dátum: 2010.04.05. 19:27:54
Hiánypótló Bár sajnos nem félek attól, hogy nem lesz szétoffolva ettől függetlenül a többi téma
Az történetesen az ő bajuk
Aki portyázik rendszeresen, teljesen véletlenszerűen belenyúl nagy rablásba rákészülés nélkül is

Polaci8: Gratula kolléga Szép volt.
Pl olyat is csinálhatnának esetleg Miklósék, hogy néhány oldalnak és funkciónak, megcsinálnák a web interfészét. Mire gondolok?

Van itt ez az átöltözős téma, lesz a gyári, sokan használnak imacrot, mások meg greasemonkey-t. Van olyan is (új kényelmi fejlesztésekben linkleve), ami kinézetre is passzol a játékhoz. Az átöltözés most egy http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&tev=visel&targy=49 oldal meghívásával történik, ez legenerálja az egész karakterlapot, annak minden adatával együtt.

Amennyiben lenne pl egy index.php?m=oltoz&tev=visel&targy=49, ami mondjuk egy OK vagy egy HIBA üzenetet ad csak vissza ezek a makrók, scriptek akármik kevésbé terhelnék a szervert.

Később ezekből az öltözős cuccokból lenne letölthető tucatnyi, az informatikához nem értők számára ugyanúgy, mint a vér profi programozóknak.

Aztán gondolom van még egy csomó más amire ésszerű (nem tápolós) keretek között lehetne kis kiegészítőket írni.
Dátum: 2010.04.03. 23:35:46
Én többek között ezek miatt nem indultam már most sem
Dátum: 2010.04.03. 21:30:27
Megvan még a Jerikó féle is, bemásolom az új linkjét, ahogy visszajutok a másik géphez.
Dátum: 2010.04.03. 18:59:25
OFF
Azért legalább annyira vehetné a fáradságot mindenki, hogy ha nem is tölti le belenéz a forráskódba, vagy megkérdez valakit. Ez történetesen olimpia alatt nem működik.
ON

Cras: nincs "blokkolva", viszont Miklósék megkérték az adatbázis üzemeltetőket, hogy olimpia alatt ne legyen elérhető. Ennek a kérésnek az összes publikus adatbázist működtető személy eleget tesz.
Mondjuk addont gyártani egyszerűbb dolog, mint pl a szövetségi városokat leprogramozni. Más kérdés, hogy az ilyen jellegű módosításokat egy "független" szerveren egyszerűbb lenne létrehozni és tesztelni.
Dátum: 2010.03.29. 22:57:29
Ariel, nálad nagyon elakadt az a bizonyos lemez. Picit bökd arrébb a tűt légy szíves.
Dátum: 2010.03.29. 11:54:29
Van ez a vastag pofa... izé bőr szakértelem
Dátum: 2010.03.29. 11:51:13
Dánke Használatba véve
Dátum: 2010.03.26. 20:47:20
Könyörgöm, a lerablásnak végképp semmi köze nincs a scripteléshez. Ilyen esetek a játék indulásának a negyedik hónapjában már voltak, amikor a makrózás még pajzán gondolat sem volt.
Dátum: 2010.03.26. 14:55:15
Nem fogok hamut szórni a fejemre azért, mert kimásolok egy linket a játékból, amiben átírok egy számot és utána ütök egy entert.

(Jobbgomb, link másolása, mielőtt valaki kódturkálással vádolna meg...)
Dátum: 2010.03.26. 14:29:05
Fenébe, többszörös csaló vagyok, ezt is használom. Töröljék a karakterem, követelem.
Dátum: 2010.03.26. 11:07:27
Idézet: Miklós - 2010.03.25. 14:33:40

Olvasd el, amit írtam: az alap 2 öltözet a későbbiekben bővülne, jutalomként új szövi épületekért.


Miklós, ha már kényelmi funkció és őskőért, szépen kérem, akkor ne keverjétek játékbeli erőforrásokkal (új épületek), agyoncsapja a koncepciót azonnal.

(Csak hogy a témához is hozzászóljak )
Dátum: 2010.03.26. 11:03:47
Öhmmm, izzéééééé.... Jó, hogy mondod, én már el is felejtettem
Dátum: 2010.03.26. 11:00:22
Nem mintha nem ismernél

Sanyi a Jani, Vizesember
Dátum: 2010.03.26. 10:51:39
Te is tudod, hogy nincs egyenlő feltétel. Sanyi nem egyenlő feltételekkel ment Eramanhoz képest, mivel hamarabb tudtam én játékosként dolgokat mint te. V2-n sem voltak egyformák a feltételek. Rá lehet erőszakolni, de nem igaz.
Dátum: 2010.03.26. 10:49:58
Ear, csak a magaman nevében beszélhetek (talán picit Craséban, is), ha azt mondom, hogy én már nagyon magasan teszek arra, hogy jobb legyek a másiknál, szövetség szinten is. Gyanítom, hogy akik használják most a makrót (nem mellesleg felvállalják), azoknak elég nagy része hasonlóan érez a versenyhelyzet tekintetében. Aki tényleges hasznot húz belőle, az azt csinálja, amit Black mondott korábban, összekuporodik egy sarokban és csendben sunyít, mert nem akar rosszul járni.

Engem nagyon nem érdekel, ha kitilt Miklós a játékból, legyen a vendégem. Annyival több időm lesz másra.