Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.03.04. 15:18:38
napi morálcsökkenés = 20 + állat szintje - meggyőzőképesség
Dátum: 2009.03.04. 15:13:36
Én azért kiegyeznék mindkét lehetőséggel. Állíthassam be, de szükség esetén szakíthassam meg.
Pattogj még egy picit légyszíves Elég humoros vagy szerencsére
Dátum: 2009.03.04. 14:32:44
Úgy értettem Mármint itókával együtt benyeltem 1000 sebzést
Dátum: 2009.03.04. 14:20:35
5 szintre sokat nem segít az ital észrevételem szerint. Kisebb különbségnél jó, de ha Sharpa üt lényegtelen, hogy ittam-e vagy sem. Talán láthatatlanság + pihenés + ital kombináció megfogja.
Dátum: 2009.03.04. 14:14:14
Kivégzés csak az utolsó kör után kerül kiértékelésre.
Dátum: 2009.03.04. 12:30:36
Milyen jelet csinálsz msn-en ha megnyomod a:@-ot?
Vidám arc
Mérges arc
Pirulo arc
Szomoru arc


Azonnal kéretik törölni.
Azért erről (ha nem is kőgazdag az ember) nagyon hamar megváltozik mindenkinek a véleménye, ha épp megúszta, hogy közkórházban "eltegyék láb alól".
Dátum: 2009.03.03. 22:05:07
Kreatív nem játszik
Dátum: 2009.03.03. 20:52:35
Igen.
Dátum: 2009.03.03. 15:04:30
A fűrészeslábú szöcske, milyen hosszúra nőhet meg?
15cm
5cm
10cm
1cm


Biztos... Törölni kérem.
Dátum: 2009.03.03. 12:40:15
Azaz a gyémánt
- jobban varázsol, mint a rubin meg a zafír
- jobban harcol, mint a smaragd meg a zafír
- jobban gyógyul, mint a rubin meg a smaragd

vagy legalábbis valami hasonló.
Dátum: 2009.03.03. 11:46:49
Azt hiszem az alapfeltevés a hibás, nem kell, hogy a gyémánt bónusz 100%-ig egyensúlyozza a rubint, ahogy az sem kell, hogy a smaragddal vagy a zafírral legyen egyenértékű. Valahol mindig utánuk jön csak, ha az egyes bónuszokkal hasonlítjuk össze, akarhatunk a gyémántból rubint faragni, de értelmetlen. Viszont emiatt az összehasonlítás fals lesz, mert mindenképp a másik hordához mérjük.
Dátum: 2009.03.03. 10:00:55
Aranyalma problémáját a nyers LE sem fogja megoldani. Ha rámegyek Sharpára leveretni magam 20k LE-vel, bukok kétszázat, Almánál buknék 260-300-at. Ő nem fog tudni LE-re portyázni arról a szintről, akármi történik is.
Dátum: 2009.03.03. 09:32:49
Melyik szobor alkotója nem Marton László, aki többek közt a Kiskirálylány című szobrot is készítette?
A Liszt Ferenc téri Liszt szobor
Szent István király lovasszobra a Budai Várban
"Szomorú történelmünk" című szobor Tapolcán
"Vándor Petőfi" című szobor Veszprémben


Specnek tűnik.
Dátum: 2009.03.03. 09:14:12
Mit csinál egy rakodógép hidro rendszerében a hidromotor?
Olajnyomást állít elő forgómozgásból
Vizet keringet
Víznyomást állít elő forgómozgásból
Olajat hűt


Ez se sokkal jobb
Dátum: 2009.03.03. 09:07:39
Úgy látom, érzem, ezt a témát elő kellene venni újra. Ami módosítást első körben hozzátennék (lehet, hogy már szerepelt):

- legyen hosszabb a nyers LE lecsengése (ne lehessen erre is ráülni)
- nem tudom mennyire megoldható, de az átalakulása lehetne valamilyen függvény alapján
- 15% ÉP határ alatt ne konvertálódjon
- 35+ szinttől kerüljön a játékba, vagy valamilyen határtól

Most nézem a játékgyorsításban már kilőttük egy csomó forrását a nyers LE-nek, így viszont alapot is kell teremteni neki.
Dátum: 2009.03.03. 09:04:12
Tény és való nincs fent annyi LE, bár lehetne, ahogy a szakértelem topicban már emlegettem. Én végeredményben leporolnám Miklós nyers LE ötletét.

Galmuszkkal példálozni tényleg rossz ötlet volt Csak elkapott a hév a sok panasz miatt, elnézést.
Most értékeltem 10 kérdést, több mint a fele már szerepelt az adatbázisban, betűre azonosan
Megjegyzem, ezzel is lehet trükközni, például gyengébb karakterek ki-be lépnek a szövetségből, így háborús pontot majd nem lehet szerezni rajtuk - viszont mivel ezt a másik félnem tudja ezt, még így is támadni fogja őket; az épületek használatának jogát viszont elvesztik (katakomba, térkapu, védőfal), szóval nagyon rosszul járnak.


Ennek semmi teteje. Ekvivalens azzal, hogy a picik kilépnek a szövetségből a háború idejére, csak így "bent fognak látszani". Ugyanúgy nem tudják használni az épületeket, mintha kiléptek volna.

A háborúban való kilépést/kirúgást meg azért nem lehet korlátozni, ha valaki érdektelenül v. bunkón viselkedik a szövetséggel és el kell távolítani (mert például pontokat is hoznak rajta) örökre, amiatt ne kelljen már elbukni a harcot és el lehessen távolítani végleg.