Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.10.27. 13:01:36
Örülök, hogy felcsaptál a "fórumranemírokdeazértkomolyanveszemajátékotközepesszintűkarakterrel" játékosok szószólójának, de azért igazán elmondhatnád, hogy honnan veszed amit leírsz. Ja, hogy ez csak a Te véleményed? Akkor azt írd ...
Dátum: 2009.10.26. 17:21:21
De a randomra elszórt pp-nek sok értelme nincsen. (Csak úgy ütögetsz a portyalistából.) Jó célpont kevés van, keresgélni kell, ha az ember lét is akar szerezni. (Azzal meg sok idő megy el.)

Maga a 25 kattintás tényleg megvan 25 szekundum alatt, ezt elismerem.
Dátum: 2009.10.25. 23:44:30
A legnagyobb blődség talán az, hogy hiába volt ez a fene nagy átállás, mégis sz@raxik a rendszer. A mai dátumot az utolsó egy órában úgy írja ki bármilyen eseménynél, mintha nem ma nem történt volna.
Dátum: 2009.10.25. 23:30:30
Ezt tudom, de mit jelent az alacsony szerencse? 5 különbség? 10? 40? (A kezdemény nem számított a csaták végig mentek, és mindenhol nyertem volna ha megdobom a mentőt.)

Illetve 4x egymás után még a 30% esély is felbosszant.
Dátum: 2009.10.25. 21:17:42
Egymás után 4 karakter lő agyon a varázslatával, mikor 70-100-zal nagyobb az iq-m. No ilyenkor megvan a véleményem a játékról ...
Dátum: 2009.10.25. 14:00:13
Egyáltalán nem jogos a követelésetek. Történt valami, ami véletlenül Rátok nézve lett hátrányos, erre azt követelitek, hogy Nektek legyen előnyös és mindenki másnak hátrányos. Mindenesetre valószínűleg addig fogtok reszketni a +1 epikusért, amíg meg nem kapjátok. Mi pedig nem leszünk boldogok tőle, de el fogjuk fogadni és játszunk tovább.
Dátum: 2009.10.25. 13:33:52
Mi nem tehetünk arról, hogy a véletlen belesz@rt a levesetekbe, mégis olyan kompenzációt kértek Miklóséktól ami ránk nézve (állatfajm) káros. Úgy érzem nem csoda, ha mi is fel vagyunk háborodva ezen. Én személy szerint átérzem a problémátokat, de egyáltalán nem tartom jogosnak a követeléseteket. Hülyeség az egész. Az ilyen békákat le kell nyelni a beholdertől, megesik.

Ettől függetlenül akár meg is kaphatjátok azt a +1 epikust felőlem, ahogy Pityu is leírta nem ezen fog múlni.
Dátum: 2009.10.25. 12:18:36
Ez hülyeség, Ti is nagyon jól tudjátok. Ezzel az erővel bárki kérhetne bármit. Nem a Miklósék hibája, hogy nem tudtatok többet belesebezni adott időre.
Dátum: 2009.10.25. 08:24:23
De Glezmennek is az a (legfőbb) baja, hogy 15% alatt rommá verik a KH tagok. Ha a kristályszív azt tudná, hogy 15% ép határ felett szint korlát nélkül lehetne támadni, akkor kiesne ez a játékos sz*pató elem, a KH mégis táp maradna. Annyit kellene betenni, hogy nem fix óránéknt ütne a horda (ami amúgy is extra gagyi) hanem változó időközönként. (Gondolom ezt nehebb leprogramozni, de talán nem lehetetlen.)

A példádnál maradva Glezmen nem is akar a KH ellen harcolni (vagyis gondolom akar, de nem tud), tehát őt nem hiszem, hogy zavarná a további erősödése, ha cserébe nem rabolnák le mikor 3% ép-n van.
Dátum: 2009.10.25. 08:04:29
Nem hiszem, hogy csak a 78. szintű játékosok verik szét a 76. szintű KH-t, gondolom 80-82. szintről is lecsapja őket bárki, aki meglátja. Én azt szeretném látni, hogy a KH kihívás a topnak, nem csak léfarmok, akik éjszaka még a kábítós küldetést is megcsinálják a játékosok helyett.

Szerk: 65-70. szinten is van aki alig tud portyázni a rengeteg VF-s karakter miatt, ők mégsem kapnak külső segítséget azért, hogy elkölthessék a portyapontjaikat.
Dátum: 2009.10.25. 07:47:31
De miért őket üti? 77-78. szintű KH tagot rengeteget látok. Azokat is lehetne verni. (Itt újra felmerül a kérdés, hogy miért farmokat adtak a topnak, miért nem ellenfeleket?)
Dátum: 2009.10.25. 07:39:39
Zseniális. Arra várok, hogy egy nálam 6 szinttel magasabb KH-s kibukkanjon 15% alól és kivégezhessem. Most vagy a játékosok erősödtek meg pár nap alatt mocskosul, vagy a közelharci sebzés megpiszkálása tett tönkre valamit, de ez így vicc kategória. Tényleg nem ártana tunningolni valamit ezen a játékrészen.

Szerk: Emellett a kútjuk mindig negatívban van, ezért hadat sem lehet nekik üzenni.

U.i.:

Megvetjük a gyengék eszközeit, a varázsitalokat ... Nincs szükségünk pihenésre ...

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
Dátum: 2009.10.24. 15:11:33
Winnie-nek pár perc elég a 15-40 pp ellövéséhez is. Ő már rég nem azt a végzeturat játsza amit mi.
Dátum: 2009.10.24. 13:50:19
Az egy dolog, hogy valaki védekezőként elbújik a katakombákban. Az viszont vicces, hogy ha már szív a klán a sok háború miatt és csak 1-2 legény van talpon, akkor boldog-boldogtalannak hadat üzenhetnek, senki nem tudja őket elverni.

Javaslat: az a klán ahol a játékosok több, mint 20%-a van katakombákban NE tudjon hadüzenetet küldeni.
Dátum: 2009.10.23. 21:07:10
Lesz itt valami fejlesztés? Újra kaptunk egy hadüzenetet, ahol a klánból egy ember nincs katakombában, harcban áll még 3 vagy 4 klánnal emiatt esélyessé válik ellenünk is. (pontosabban mi válunk esélytelenné.)

Ez még mindig a vicc kategória.
Dátum: 2009.10.22. 14:45:07
Na ezek után senki ne áltasson azzal, hogy a KH nem táp. Sima karaktereken lehetetlen 5-6 ütésből megcsinálni a kábítós küldetést, egyszerűen azért, mert nincs annyi ép-je.
Dátum: 2009.10.22. 01:15:11
Hetente legalább egyszer még nekem is van olyan portyám, hogy valakit 20% környékén kapok el tele lével, teljesen véletlenül. Ez lefelé csak egyre gyakoribbá válna.

Természetesen én is a KH-t látnám a legjobb megoldásnak, de Miklós kerek-perec megmondta, hogy nem lesz több. Emiatt próbálok olyan ötletet kitalálni, ami meg is valósítható.
Dátum: 2009.10.22. 01:11:58
Nekem is mindig 3 körül jön meg az ajánlás. (Még most sem jött meg a mai.) Ez az idő pont jó arra, hogy ilyenkor még berakhatok pár embert gyorsan, ha nappal nem volt időm megtölteni a kamrát.
Dátum: 2009.10.22. 00:58:01
Ha Miklós nem megy bele a fix portya lébe, akkor a másik lehetőséget, a kémgömböt kell erőltetni. Ha el lehetne érni, hogy egy kis energiaráfordítással (új szakértelem, de ne az egekbe) 10 percenként lehessen kémkedni akkor sokkal több lé lenne a portyákban.

Aki akarja kideríthetné, hogy ki vadászott már aznap (fullos kamra, tejelő emberekből), ki vadászik éppen akkor és mikor fog kijönni ép határ alól (finom portyák, nagy sikerélmény). Egyből kimaxolná mindenki a kreatívot is, ami ráadásul segítené a jó szájízt kialakítani, hiszen ha bukok 50k LE-t és nyerek 50k LE-t egy nap, akkor pont 50k LE haszonban vagyok a bónusz miatt.

Ahogy szintben haladunk lefelé egyre több és több célpont jutna az emberekre, csak a top kategóriában maradna kvázi üres a portya. Tőlük viszont akkor már senki nem sajnálná a KH-t, amiből lehet azért tápolni rendesen. (A rengeteg ép miatt a küldetéseket is lehet rajtuk pörgetni igen szépen.)

Szerintem ilyen egyszerű a megoldás.
Dátum: 2009.10.22. 00:40:57
Ha lenne a portyában LE akkor nem lenne probléma a lélekszívás. Mert ugye amelyik tárgy a lélekszívást tápolja, az nem ad annyi bónuszt. Akkor lehetne taktikázni, hogy ki melyiket tartja jobbnak, hatékonyabbnak. (Abban azért egyet értek, hogy az alacsonyabb szintű/gyengébb karaktert védeni kell a magasról érkező LE szívástól.)

Mortimer és Ariel szerintem két roppant jó játékos, de még az ő szavaikból is olyanokat olvasok ki, hogy 1-2k LE milyen rengeteg nyeremény vagy veszteség. Én abba akartam már hagyni a játékot, de nem sikerült mert roppant mód élvezem. Nem a vadászat részt, hanem a portyát. Azt hogy 50k LE-vel álldogálok 50% ép-n 10-20 percet vagy akár többet és várok. Aztán a portya pillanatában van hogy az aktuális lélekenergiámból eltűnik 10k, de van olyan is (szerencsére a legtöbb esetben) hogy az 50k-ból 100-120k lesz. Szinte minden nap van 20k feletti rablásom és sokkal több sikerélményt nyújt még sokadik alkalommal is, mint 1-2 óriási lény megjelenése vadászat közben. Természetesen sok panaszlevelet kapot, de ez valószínűleg csak azért van, mert másoknak nincs meg ez a fajta sikerélmény.

Ezen tapasztalatok miatt mondom azt, hogy inkább a portyát kell megreformálni és akkor a lélekszívás visszaesik a helyére, játékszinesítő elemmé.

(Ilyenek a fix lé a portyában és a kémgömb újrahasználati idejének drasztikus csökkentése. Ez a kettő, vagy a kettőből az egyik szerintem mindent megoldana.)