Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.11.15. 02:21:57
Az már rég kiderült, hogy a 100% fertőzöttség sokkal kevesebb lét hoz,.mint a 0% (a 6-800k fejlesztési költség azonnal megtérül a +5 tulajdonságok miatt.) Aki 19. szinten rossz utat választott, az csak öli az időt és a pénzt egy haldokló karakterbe. Egyébként gyanús, hogy a saját horda támadás bónusz is változni fog, amint bekékülök. (hűség záloga segítségével)

Egyébként Chehs ötletei zseniálisak, a külömböző istenek megjelenése segítené, hogy a karakterek na hasonlítanak annyira egymásra.
Akkor már csak Winnie-nek fogy el.

(sajnos őskő is kell ahhoz, hogy kristálypontot vegyél pp-ből.)
Nagyjából csak azoknak nincs maxon a pp-je, akik a KH-ból tudnak tápolni. (meg Winnienek.)

A pp felhasználása jó úgy ahogy van.
Dátum: 2009.11.14. 10:08:03
Akárhogyan csűrjűk-csavarjuk, az Azúr Légió megint jogtalan előnyhöz jutott, csakúgy mint az epikusoknál. Úgy, hogy nem lett volna túl bonyolult megoldani, hogy senkit ne érjen hátrány.
Dátum: 2009.11.14. 09:46:11
Idézet: Miklós - 2009.11.13. 13:55:42
A végzeturak visszahódították a Felszínt, és a Fertőzéstől is sikerült megszabadulniuk.


Lesz valami szerepe azoknak is akik 100% fertőzöttek? A legendában is azt olvasom, hogy még mindig azon munkálkodom hogy megszabadítsam az ellenségtől a gonoszt. Pedig nekem a káosz szításán kellene munkálkodnom, azon hogy a végzeturak az idők végezetéig gyötörjék egymást.
Dátum: 2009.11.13. 19:12:54
Maxolt VF és/vagy láthatatlanság. Utána nem jön annyi tp a vadászatokért.
Dátum: 2009.11.13. 12:19:35
Én nem szeretném ha a klánomnak többe kerülne akár 400-ig felhúzni a HT-t és 90 napig birtokolni, mint annó az Azúr Légiónak volt. Azt hiszem ezt nevezik ballance-nak. Éppen elég, hogy az epikusok miatt szívott mindenki, nem szeretném ha itt is hátrányba kerülnék amiatt, hogy jómagam vagy klántársaim nem a szerver indulásakor regisztráltunk, hanem csak később.

(Nem olvastam végig a fórumot, csak gondoltam leírom a véleményemet, mert többször olvastam, hogy az a baj, hogy a HT-t még nem bírtokló klánok tagjai nem szólalnak meg.)
Dátum: 2009.11.13. 12:02:47
Mondod ezt úgy, hogy csak 5 karakter van az egész játékban akiknek nagyobb a tulajdonságösszegük és támadni is tudnak téged. Gondolom el tudod képzelni, milyen lehet a helyzete azoknak akik felett 50-100 vagy akár több száz ilyen játékos van.

Szerk: én kb napi 25-30k LE-t költök gyógyitalra.
Dátum: 2009.11.12. 13:05:42
Tényleg nem értem.

Szóval aki birtokolta már a HT-t, annak nem kell tovább birtokolnia, hanem felránt egy épületet egyszeri költséggel, amitől megkapja örökre a +10% vadászat bónuszt? A többi klán meg a legmagasabb torony költségén (több 10 millió LE) ugyanúgy megszerezheti ezt a bónuszt?

Ennek még mindig nem látom mi értelme.
Dátum: 2009.11.12. 12:32:26
Akkor már nem csak a HT-ból tápolna pár szövetség, hanem lenne olyan épület, ami csak nekik elérhető, így abból is tápolnának. Ez szerintem nem jó ötlet. (Ne legyen már az én klánom HT építésre és több 10 millió LE kidobására késztetve, hogy építeni tudjon egy új épületet.)
Dátum: 2009.11.12. 11:14:13
A VM is szeretné a HT-t, de erre esélyünk nincs. Kevesebben vagyunk és az átlagszintünk is alacsonyabb, mint azoké a klánoké akik már birtokolták a HT-t. Az építési kapacitás pedig csak a létszámtól és a szinttől függ.


Amég nem lesz építési alternatva addig nem lesz versenyhelyzet sem a HT-nál, illetve amég csak a nyers építéstől függ a birtoklás addig sosem lesz másé a torony csak az első 3-4 szövetségé. (Illetve elveheti más, de abszolút veszteséges lesz vele.)

Legalább még két ilyen végtelen torony kellene, amikből egyszerre csak egyet birtokolhatna egy klán, illetve kellenének végre olyan épületek, amik közül csak egyet-egyet építhetne egy adott klán, lehetne végre taktikázni.

Valószínűleg mindenki pluszban jött ki azok közül a klánok közül, akik birtokolták a HT-t, így akár el is tűnhetne, hogy aztán egyszer újra visszakerüljön a többi új épülettel, kicsit más bomlási rendszerrel. (Ugyanakkor nem biztos, hogy fair lenne elvenni a top klánok munkáját csak úgy.)
Dátum: 2009.11.12. 11:02:53
Volt már olyan, hogy a KH nyert háborút?
Dátum: 2009.11.12. 09:02:59
Kicsit off.

A Nirdatar gyémántgyűrű is elértéktelenedett azzal, hogy most már minden gyűrűbe lehet fókuszkristályt rakni (még ha nem is olyan erőset). Mégsem történt kárpótlás a játékosok felé. Ha a lélekszívás le lesz korlátozva, akkor akik olyan tárgyakat szereztek drágán, azok szerintem megkapják a jó öreg, így jártál dumát.
Dátum: 2009.11.11. 22:58:39
Akkor ha történik ilyen csalás azt úgy is észreveszi valaki, v3-on pl Te biztosan. Akkor lesz büntetés. De ez így .. csak azért mert Te 1-2 millió lével szaladgálsz és nincs kedved figyelni arra hogy kit nem támadhatsz, inkább bevédeted magad a JV-vel, nos ez az ami sokaknak nem tetszik. (Még mindig azt mondom, hogy aki 1 millió lével szaladgál az megérdemli, hogy mindet elbukja, ha figyelmetlen.)
Dátum: 2009.11.11. 22:39:04
Hülyeség ez az exploit duma. A szkarabeuszt eddig csak erős játékos tudta megszerezni, igen magas tapasztalati szinttel. Nehéz lenne elképzelni, hogy valaki a szkarabeusz megszerzése után leáll a főkaraktere fejlesztésével, hogy pár hónap alatt kineveljen egy rabszolgát és csalni kezdjen. Ilyen nincs.
Dátum: 2009.11.11. 21:30:46
Ráadásul drasztikusan le lett szabályozva. (szint x 500 le nevetségesen kevés) Őszintén sajnálok minden szkarabeusz tulajdonost.
Dátum: 2009.11.11. 20:04:54
Én már számtlanszor elmondtam, hogy nem korlátozni kellene a portyát és védeni a lét, hanem azt erőltetni, hogy mindenkinek legyen sikerélménye a portyázásban. Nekem személy szerint 80k LE volt a legnagyobb rablásom a játékban, amikor az sikerült nagyon örültem. Úgy gondolom, hogy ezt az érzést kellene mindenkinek megtapasztalnia, nem azt, hogy hú de jó, bár 0 lét rabolhatok, de most már tőlem sem rabolhatnak tutira.

A harag italának az a koncepciója, hogy még nagyobb legyen a random a portyákban, még kevésbé érje meg támadni sok lével. Az, hogy én speciális helyzetem miatt nagyobbat fogok szívni az átlag játékosoknál, az már másodlagos, majd megoldom valahogyan. (Ettől még nem örülök, hogy pont ez ellen a taktika ellen kell valamit betenni a játékba, a többi ellen meg nem.)

Viszont ha a fejlesztések így haladnak akkor nagyon hamar el fogunk oda jutni, hogy akkor lesz a legoptimálisabb a karakterfejlődés ha nullát portyázik az ember. (V3 elején most is ez van, nem véletlenül untam meg.) Azt viszont nem kellene megvárnunk, mert akkor mehet a kukába ez a nagyszerű játék.
Dátum: 2009.11.11. 12:02:25
Nagyszerű. Baraty nem adhat ki információt a portya képletével kapcsolatban. Tekintve hogy 24 óra alatt 0 hozzászólás érkezett, gyanús hogy nem fogok választ kapni a kérdéseimre.
Dátum: 2009.11.11. 11:13:38
Azzal nem lehetne valamit csinálni, hogy az állatok ugyanúgy sebezzenek akkor is ha én találok meg akkor is, ha nem? Most sokkal többet sebeznek, ha nem találok. (az ellenfél elnyelése miatt)
Dátum: 2009.11.11. 10:54:40
Miért nem? Rengeteg dolgot tettek már be utólag. Egyértelmű, hogy a KH semmilyen kihívást nem jelent már senki számára, így teljesen elvesztette eredeti funkcióját. Van egy nagyon szűk réteg aki rommá tápolja magát és közben azt harsogja, hogy ez nem is olyan táp, van egy nagyobb réteg akik szívnak vele, a legnagyobb réteg pedig soha nem fog találkozni a KH-val, csak a legendából értesül róla, hogy harcolt ellenük.

A rendszer teljesen rossz, újra kellene gondolni az egészet.