Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: A harag itala
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
41. hozzászólás - 2009.11.11. 17:14:59 (Válasz masterv #40 hozzászólására.)
Nincs bajom a tevékkel, sokat tanulnak és okosodnak.
A problémám abban van, hogy a JV ahelyett hogy PVP pezsdítő fejlesztéseket tenne, (arénák, versengések, toplisták, jutalmak), inkább affelé mozog hogy egyre kevésbé érje meg egymást ütni.
Nem kéne leragadni PVP szintetn a rabolható LE-nél, az már veszett fejsze nyele, de lehetne egyéb jutalmakat bevezetni, amiért érdemes lenne harcolni, jelenleg ugye nincs, vagyis egyféleképpen azért is fújol mindenki. Ez az ital meg pfff... csak elpazarolt fejlesztési idő, 4 állattal meg kivégzéssel így is le lesz fejve aki továbbra is köti az ebet a karóhoz és kijön sokezer LÉ-vel 15% alól mikor tudja hogy lerabolják ha ezt teszi de mégis


Állítólag ez egy láthatatlanság erősségű ital lesz, amit én tudok eddigi játékos tapasztalataimból:
40. szint felett a láthatatlanság egy 6 szinttel magasabbról jövő karakter ellen: lószar.
Pók karakter ellen a láthatatlanság: lószar

Akkor minek ez az ital?
Persze hajrá-hagy legyen, meg igazából azokat a dolgokat nem értem hogy egy fejlesztésnél mindig az jön elő hogy az a pókok ellen kell hogy hasson.

Jerikóék felvetették hogy a TOP-ban ne lehessen használni.
Máshol meg nincs értelme! Középmezőnyben mindenki fekszik.
Akkor minek ez az ital megintcsak, lesz belőle egy semmi, de specifikációval.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.84
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
42. hozzászólás - 2009.11.11. 18:32:46
Mondjuk az a nagy igazság, hogy minden karakter teve itt, mint anno a farmon,nem? Csak van amelyik sakkozni,varrni tanul, van amelyik meg atombombát összeszerelni...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.43
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
43. hozzászólás - 2009.11.11. 19:21:31 (Válasz Endyr #35 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.11.11. 15:04:35
ugy, h a pok 15%rol is meg tud csapni, mig egy magasabb szintu csak 25-30% felett


egyszerűen arról van szó. h Endyr közel egy éve az első oldal illusztris példánya, van, h bajnokit is nyert stb stb

Egyszerűen nem látja át azt, h az átlag karaktert fentről is tudják több tucatnyian támadni sőt, ne adj isten lehet a saját szint sem 2-3 játékosból áll.

És te Endyrünk nem arról írtál induló hszedben, h mennyi Lét visznek, mert azaz ami 15%on letámadott játékos esetén számottevő veszteség.
Hanem azt írtad, h kevesebb esélye lesz tevékenykedni mert nincs ÉPje. Ami azt illeti, h hiába is akarnál gyógyulni ha 50%on begyalul valaki 7szintről jó esetben akkor sem lesz Épd.

Nagyon jó meglátás: Arachnofóbia, a szinthuszárok betegsége

Ami különös ebben a játékban, h nagy idő fordítódik arra, h 2 tucat játékos eltérő játékkörnyezetében való játékot segítse és azokét gátolja akik más utat választva játszanak.

A harag italát lehet érdemes kicsit átalakítani, időtartamot adni neki vagy még inkább x csata alkalomig hasson.
de ne csináljunk ismét max másfél tucat karakternek előnyt abból, h rájuk nem lehet használni. HA ők egymásre használják különleges helyzet, de h ismét mentesüljenek vmi negatív dologtól.. amikor 8-9 szinttel lentebbi használná rájuk annak nem lenne értelme.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.11.11. 19:24:01-kor
Pontszám: 6.32
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
44. hozzászólás - 2009.11.11. 19:31:46 (Válasz masterv #42 hozzászólására.)
Meg van az a teve akit meg lehet fejni, de az csúnya dolog

Egyre több játékostól hallom hogy elkezdett lopás szakértelmet fejleszteni.
És nem azért teszik, mert a családi kassza megkívánja, hanem hogy legyen esetlegesen sikerélményük a portyában.
Ez szerintem magáért beszél.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.27
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
45. hozzászólás - 2009.11.11. 20:04:54 (Válasz Almási Viktor #44 hozzászólására.)
Én már számtlanszor elmondtam, hogy nem korlátozni kellene a portyát és védeni a lét, hanem azt erőltetni, hogy mindenkinek legyen sikerélménye a portyázásban. Nekem személy szerint 80k LE volt a legnagyobb rablásom a játékban, amikor az sikerült nagyon örültem. Úgy gondolom, hogy ezt az érzést kellene mindenkinek megtapasztalnia, nem azt, hogy hú de jó, bár 0 lét rabolhatok, de most már tőlem sem rabolhatnak tutira.

A harag italának az a koncepciója, hogy még nagyobb legyen a random a portyákban, még kevésbé érje meg támadni sok lével. Az, hogy én speciális helyzetem miatt nagyobbat fogok szívni az átlag játékosoknál, az már másodlagos, majd megoldom valahogyan. (Ettől még nem örülök, hogy pont ez ellen a taktika ellen kell valamit betenni a játékba, a többi ellen meg nem.)

Viszont ha a fejlesztések így haladnak akkor nagyon hamar el fogunk oda jutni, hogy akkor lesz a legoptimálisabb a karakterfejlődés ha nullát portyázik az ember. (V3 elején most is ez van, nem véletlenül untam meg.) Azt viszont nem kellene megvárnunk, mert akkor mehet a kukába ez a nagyszerű játék.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.91
népszerűtlenHarcos kardFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
46. hozzászólás - 2009.11.26. 11:29:40 (Válasz Ricardo #45 hozzászólására.)
Igazad van de ami sikerélmény neked , nagy kudarc a másik félnek. Tudom tőlünk is már pl töröltek ez miatt . Az a 80K irreálisan sok, ezt azért te is beláthatod.
Hallod. Nemár.
Pontszám: 6.77
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
47. hozzászólás - 2009.11.30. 20:52:30
Nekem épp tegnap volt "életem" legnagyobb fogása, 14.737 LE.
(a 2. legnagyobb nem éri el a 10k-t)

Kb. egy percig úgy örültem Neki, mint majom a farkának!
Szóval nem mondanám azt, hogy csak a 80k LE-nek lehet örülni és ennek kellene természetesnek lennie.

Amikor ezt raboltam, örültem és boldogan elújságoltam mindenkinek... aztán belegondoltam, hogy ez a vesztes fél számára min. 7k LE buktát jelent, és hogy az nekem is milyen szarul esne!
Írtam is gyorsan egy levelet az illetőnek, de megnyugtatott hogy ezen a szinten már nem olyan nagy dolog. (neki lehet, de nekem az )

Gondolom ezzel ritkaság számba megyek, de még mindig inkább lelkifurdalásom legyen egy ilyen rablás miatt, minthogy folyamatosan anyázzanak mert elrontom mások játékát.
Persze mindenki másképp áll hozzá egy _játékhoz_ aminek az elsődleges célja az, hogy Te magad szórakozzál.

Most tulajdonképpen mit is akartam ezzel? ... nemtom
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.79
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
48. hozzászólás - 2009.11.30. 20:59:20 (Válasz Cyron #47 hozzászólására.)
Szerencsére már 9 szint a támadhatósági küszöb, így már látlak. Majd megpróbállak lefosztani, hogy megérezd a veszteség ízét is. (Aztán ha lepattanok, akkor megnő a max rablásod.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.52
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
49. hozzászólás - 2009.11.30. 21:05:59
Alig várom már!

szerk.: bár nem hinném, hogy miattad valaha is megnőne a rekord rablásom...
A hozzászólást Cyron módosította 2009.11.30. 21:25:43-kor
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.79
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
50. hozzászólás - 2009.11.30. 21:07:45
ja egyébként kamuzol, nem 80k volt a legnagyobb rablásod:

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést. Ellenfeled holtan esik össze.
A tetemből előtörő wortex-viharból 109 904 lélekenergiát nyersz ki!

ezt a kar.lapodról másoltam
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 6.79
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
51. hozzászólás - 2009.11.30. 21:11:18 (Válasz Cyron #50 hozzászólására.)
Ez azóta történt, nem módosítottam a postot.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.52
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
52. hozzászólás - 2009.11.30. 21:16:03
hát én ennyi LE-ért napokon át dolgozom a kristályokat...
a kamrám meg eléggé üresen szokott pangani... ma mondjuk több havi rekordot döntöttem meg a 11/15-el

Jut eszembe...valaki korábban emlegette, hogy egy csomóan regisztráltak alám és az ajánlásból irdatlan sok LE jön nekem... már nem emlékszem ki volt az, de akkor itt az én listám:

2009.11.30. Jóváírtunk részedre 1607 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 4860 LE áramlott beléd.
2009.11.29. Jóváírtunk részedre 6883 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 2311 LE áramlott beléd.
2009.11.28. Jóváírtunk részedre 6018 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.27. Jóváírtunk részedre 8289 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 9215 LE áramlott beléd.
2009.11.26. Jóváírtunk részedre 8543 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 9016 LE áramlott beléd.
2009.11.25. Jóváírtunk részedre 12032 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.24. Jóváírtunk részedre 2597 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.23. Jóváírtunk részedre 2730 lélekenergiát ajánlásaid alapján.
2009.11.22. Jóváírtunk részedre 9371 lélekenergiát ajánlásaid alapján. A kínzókamrából 477 LE áramlott beléd.
2009.11.21. Jóváírtunk részedre 5972 lélekenergiát ajánlásaid alapján.

Ennél rosszabbat senkinek nem kívánok... de jobbat se!

ui.: ezt összehasonlítva Jerikó kamrájával, szerintem nincs miért szabadkoznom, szóval ezt a témát is lezárhatjuk.
A hozzászólást Cyron módosította 2009.11.30. 23:33:06-kor
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 3.32
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
53. hozzászólás - 2009.11.30. 21:35:17 (Válasz Cyron #52 hozzászólására.)
Jerikó írta, ő is alattad van.

Idézet: Ricardo - 2009.11.30. 20:59:20
Szerencsére már 9 szint a támadhatósági küszöb, így már látlak.


Mások ezt nem ebben a kontextuxban szokták használni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.25
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
54. hozzászólás - 2009.11.30. 22:00:22
Hmm... Jerikó mostanában minden fórumon fúr... biztos nem tetszik neki, hogy heti 1* elverem
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 4.38
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
55. hozzászólás - 2009.12.08. 12:54:55 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.11.10. 14:33:58
megvásárlásakor megadhatsz egy végzeturat, ha ez a végzetúr megtámad, akkor úgy tekintjük, mintha láthatatlan lennél.


Miklós, arra a felvetésre nem írtál semmit, hogy a láthatatlanság manapság finoman szólva is erodálódott. Ugyan felülről még csak-csak hatásos lehet (de inkább nem), szintben vagy alulról viszont szó szerint mint ha ott se lenne. Gyakorlatilag +50 TÖ-t ad (mágiát, egészséget ugye nem számoljuk), és már egészen alacsony szinteken is több száz(!) TÖ különbség van a karakterek között (erre jön rá még az esetleges szövibónusz, ami többségében pont az erősebb karaktereknél combosabb).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.37
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
56. hozzászólás - 2009.12.08. 13:52:37
Üdv!

Egyetértek Mortimer.
Mint az Adatok topicban írtam is
15 (szint) 140 (min. TÖ a szinten) 321 (max. TÖ a szinten) Itt csak 1 140-es TÖ-jű karakter van, következő 151. Az első és a 20. között 53 pontnyi TÖ különbség


Azaz v3-on, a "békés világon", csak 15. szinten az első akkor is porrá veri a 20.-at, ha az láthatatlan. Természetesen lehet, hogy csak a magas szerencse miatt ennyivel több a listaelső TÖ-je, de ezt általánosnak semmiképp sem mondanám.

A legjobb portyacélpontjaim egyike 4 szinttel alacsonyabb volt mint én, de a jobb fegyver és varázslat miatt még így is mindíg elvertem. Igaz, egyszer sem írt, hogy zavarná, de gyorsan abbahagytam a támadását, mert elég demoralizáló lehet egy ilyen sorozat.

Let

Ui: Habár itt a Harag italáról van szó, mely egy lélekgyémántos tárgy, gondoltam jelzem, hogy alacsony szinten is problémás a láthatatlanság.
A hozzászólást Let. módosította 2009.12.08. 13:56:08-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.64
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
57. hozzászólás - 2009.12.08. 14:52:38
Hányadik szintű lett? Mert én nem látom.
Pontszám: 6.08
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
58. hozzászólás - 2009.12.08. 15:15:40 (Válasz Rodriguez #57 hozzászólására.)
A harag itala?
40-es.
LGY-s elején keresd.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.69
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
59. hozzászólás - 2009.12.08. 15:56:06 (Válasz Darah #58 hozzászólására.)
Én sem látom a lélekkufárnál... elkértem a szövegét viszont:

Felhasználásakor megadhatsz egy végzeturat, aki ellen, ha megtámad, láthatatlannak fogsz számítani. Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre. Újabb ital felülírja az előzőt.

Valaki fordítsa ezt le nekem magyarra.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.18
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
60. hozzászólás - 2009.12.08. 15:59:18 (Válasz pityu #59 hozzászólására.)
Ha jól értem Te nem használhatod, a többi emiatt érdektelen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.27
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője