Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Giganticus

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2013.10.14. 23:31:08
Hááát... nekem ez így első olvasatra nem nagyon tetszik.
Remélem másoknak azért bejön majd.

Ha már új event jön ki akkor inkább egy olyat kellene ami mindenkit megdolgoztat.
Pl: akinek olyan gyenge karaktere van hogy csak 1 játékost tud eséllyel elverni annak X mennyiségű csata kellene a jutalomhoz aki pedig 100-at annak 100-szor ennyi. (ha már ennyire a csata körül forog ez az egész... :-()
No, most hogy egy másik játékban elért teljesítményt díjaztak itteni nyereményekkel, szeretném felhívni az illetékes urak(hölgyek) figyelmét, hogy ez alkotmányellenes.

Az ugyanis leírja, hogy nem lehet megkülönböztetni az embereket (na jó a Végzetúr játék nincs benne a felsorolásban). Ha pedig az egyik játékkal lehet ilyet csinálni akkor lehessen a többivel is!
(így volna fair).

Én például rendszeresen veszek részt egy Tantrix nevű játék EB-in és VB-in úgyhogy ezeket is beszámíthatnák.
Dátum: 2013.04.03. 16:34:34
Csak egy tipp:
Ha a delikvensnek van karaktere a másik világon is ahová átlépne akkor az kerüljön át az első karakter által elhagyott világra.
Dátum: 2013.04.03. 16:02:10
Van egy olyan épület a szövetségben, hogy alkimista labor.
Ide kéne egy olyan opció, hogy az adott tételt meg lehessen venni LE-ból, vagy lélekgyémántból vagy kiégett Őskőből (van elég hely ahol az ősköveket el lehet költeni ezért nem írtam azt).
Akkor egy picit felpörögne ez a fejlődési vonal is.
Dátum: 2013.03.31. 23:34:11
Jó poén
Kár hogy nem tudok nevetni rajta
Idomíts be 3 állatot.
Oké, de a 8. szinten ? V4 Gigatesó feladata.
Ha a V3-on Giganticus kapja (137. szint) akkor megcsinálja. Neki 13 állatot kellene beidomítani, ami több mint nevetséges, de még mindíg kevesebb (arányaiban) mint a 8. szintű karakternek a 3 (több mint 50-et kellene ha arányos lenne). El kéne gondolkodni ezen a feladaton és kivenni.
Dátum: 2013.03.29. 20:54:56
Szuper lehetne a világösszevonás !

Tuti lenne legalább egy ember aki megjátszaná azt, hogy az összes karakterét összehozná egy szövetségbe.
Ha pedig még a karakterei is hasonló erejűek az lenne az igazán csúcs!
XY támadott engem mondjuk 8:01 kor, 8:02 kor, 8:03 kor, 8:04 kor aztán néhány perc pihi és kezdődhet minden előlről
Ráadáspoén: mind a 4 karakterének ugyanaz a neve.
Dátum: 2013.03.28. 00:22:31
Semmiképp se legyenek átjárható világok.
Elvetélt ötlet.
Dátum: 2013.03.18. 23:44:47
Tényleg Húsvét hétfőn akarjátok indítani a térképet ?
Felőlem mehet...
Dátum: 2013.03.16. 21:35:03
Esetleg ne egy hanem két szint álljon rendelkezésre amíg megcsinálod a feladataidat. Vagy ha egy szint alatt kész vagy vele akkor kérhess másikat mondjuk szint x 100 LE-ért. Többet úgy se adnának érte kevesebbet kérni meg fölösleges, mert nem oszt nem szoroz (izé... magasabb szinten). Vagy egy vetésforgó szerű 1-2-3-stb...szintűek lehetnének a feladatok...
de ez így finoman fogalmazva is szar.
Ja és vegyétek már ki belőle az állatidomítós feladatot.

Köszi
Dátum: 2013.02.19. 23:07:42
Vegyétek ki vagy legalább is csökkentsétek le az idomításos feladatot.
Inkább tegyetek be egy lépjen az egyik állatod szintet (ha már mindenképp állatosat akartok) 3-4 alkalommal.
Ennek se örülnék, de sokkal jobb.
Dátum: 2013.02.08. 20:31:50
Idomított állataid, Démoonszellem, egy 38. szintű démonszellem, egy 29. szintű Aranysárkány uralkodó és egy 7. szintű Piromancer is részt vesznek a csatában. *Jeremon* idomított állata, egy 26. szintű Homoksárkány is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
*Jeremon* kezéből feléd süvít egy koncentrált fagycsapás. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 1 pontnyit sérültél.
Ajkad hangtalanul mozog, egy vérpréselés igéjét mondja. (-398 VP). *Jeremon* gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1955 életpontot vesztett. Ellenfeled állatai 777 életpontot sebződtek. Elementál lord és Démonszellem elájult.
Regenerálsz 24 életpontot.

A csatában nem is vett részt Elementál lord, és a Démoonszellemem sem ájult el, de az ellenfelemnek sem volt ilyen ölebe.

Hogy is van ez ?
Dátum: 2013.02.06. 14:51:02
add meg léccccci az orosz honlap címét !
kipróbálnám magam ott is
mint amikor a travian játékot az arab szerveren kezdtem . Ott a regisztrációnál még azt sem tudtam milyen néppel kezdek.
Dátum: 2013.02.06. 08:45:08
Azt ugye tudjátok, hogy a híresztelésekkel ellentétben a V3-sat a Xenók nyerték ?
Ugyanis a 45-ös szintű xenómami Whrrax a zabáló nem pusztult el.
Arya Stark ugyanis csak elkábította.
Kíváncsi vagyok hogy ez csak egy hiba-e a rendszerben vagy tényleg így van ?
(Vagy ez lesz a magyarázata a következő xenós hajcihőnek ?)
Dátum: 2013.02.02. 23:20:00
Az egyik listán 11. a másikon 13. lettem.
Úgyhogy nem kapok plusz jutalmat. Pedig azok akik ennyire tolják még ha nem is férnek bele az első 10-be...na mindegy nem akarom sajnáltatni magam.

Pedig mint írtam jó lett volna ha lenne egy maxos teljesítményszint aki ezt elérte (mondjuk 5,5 millió sebzés 55 elájult állat és 555 megvívott csata) azt Landragór kivenné a küzdelmekből mondván, hogy te és az állataid már nagyon elhasználódtatok hagyj teret a többieknek is, és megkapná a jutalmat. De remélem a következőnél már lesz ilyen.

Ja, igen és a toplistásoknak külön gratula.
Dátum: 2013.01.30. 22:31:54
Holnap három xenót kinyírunk.
Holnapután még négyet.
Viszont már csak kevés időnk van feltölteni a csapdákat, és van olyan is ami még 0 %-os.
Lehet, hogy ezt az eventet időtúllépés miatt a xenók nyerik ?
Bár a fórumon volt olyan vélemény is, hogy a vége felé a csapdák maguktól is épülnek. és ez számomra a beépített csalást jelzi. ha igaz, de nem örülnék neki
Tehát nem az alapoktól lesz átalakítva csak egy kis kozmetikázás lesz.
Kár
Ha valakinek megvan mind a 12 kvízmedálja kaphasson időnként (évente) lehetőséget egy olyan relikvia megszerzésére ami nem korlátozná a megszerezhető kvízmedálok számát.
Ha valakinek X mennyiségű bajnoki címe van, akkor kaphasson egy olyan relikviát ami maximalizálja esetleg csökkenti a hátrányát a bajnokikon. (ha legyőz egy szupererős szörnyet -évente egy ilyen alkalom adódna)
Olyan tárgy ami megengedi, hogy egy általad választott szakértelmednek ne legyen felső korlátja.
Olyan tárgy ami növeli az esszenciák találásának esélyét.
Olyan tárgy aminek hatására egy napra megnőnek a tulajdonságértékeid 50 %-kal vagy 50-nel.
Olyan tárgy ami megengedi egy olyan AF képesség kreálását amilyened még nincsen. (pl: Ha segítő kezet nyújtasz valakinek akkor addig maradjon rajta amíg én visszaveszem).
A végzet templomának ikonjait átrendezhetem X LE-ért vagy AF pontért vagy egy szakértelem szint csökkenésért...
Olyan tárgy ami engedélyezi, hogy az Aukciós házban levő tárgyat azonnal elvihessem ha hajlandó vagyok az ottani összegnél XYZ-vel több dukátot fizetni érte.
Dátum: 2013.01.25. 08:22:18
Igazad van Quellon. Sajnos.
Zarki bá '-nak - ha már olyan hatalmas csávó - igazán feltűnhetne, hogy rosszcsont fiacskája miket művel, és a második vagy harmadik ilyen eset után igazán nekidurálhatná magát, hogy valami távolabbi helyre száműzze őt.

De ez a xenó kicsit más.
Azok nem állnak le minden egérlyuknál elorozni azt a néhány LE-t ami egy ilyen helyen üthetné a markukat. Tehát túlélők mindig lesznek, köztünk is, akik megerősödve majd rájuk vadásznak.
Ezért írtam, hogy ha esetleg a xenók nyernének (egyszer valamikor) akkor azért akik kimagasló teljesítményt nyújtottak azért ne bukjanak akkorát.
Persze ha MINDIG mi nyerünki akkor ez a javaslat tényleg felesleges volt.
Dátum: 2013.01.24. 23:00:28
Ha így van akkor viszont nem tetszik.
Igenis legyen kétséges, hogy sikerül-e legyőznünk az idegeneket vagy sem.
Na jó legyen inkább 60-40%
természetesen a siker javára. de azért 100% ne legyen semmiképp
Dátum: 2013.01.24. 22:20:22
Az értelme az lett volna, hogy elnézve a mostani csapdatöltögetést, hát (legalább is a 3. világon) senki sem akar rááldozni LE-t.
Így egymás után támadnak fel a xenók.
Ez nem baj, mert ez is benne van a pakliban, de ha két-három xenós event után már a xenók győznének AKKOR lenne értelme, hogy nem csak az aki a xenón gyakorolt hanem aki töltötte is a lélekkutat ezerrel vagy 10 000-rel vagy még többel akkor is kaphasson valamit ha a többiek miatt esetleg bukná a belefeccölt milliós LE-t.

Most ne keressük az okát annak, hogy miért van egyre kevesebb játékos.
Oldal: 1234567891011