Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Feladatok
fórumozórupert999Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
401. hozzászólás - 2013.03.25. 22:58:35 (Válasz Fsanyi82 #400 hozzászólására.)
És még ha lesznek szövetségek, akkor se garantált, hogy bekerülhetünk valamelyikbe.
Pontszám: 5
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
402. hozzászólás - 2013.03.25. 23:05:54 (Válasz rupert999 #401 hozzászólására.)
az a kisebbik probléma , ha azon mulik csinálsz egyet ,töltesz kutba 1 le-t aztán jelentkezel egy szövibe ha nagyon sőrgős megoldani

Csak lennének már szövik, mert áll a nép feleslegesen egy helyben , és ezt a feladatot nem vagyok hajlandó dekrétumozni mikor egy alap dolog .

Szövetségi v4 szövetségek nélkül
Pontszám: 7.50
fórumozórupert999Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
403. hozzászólás - 2013.03.25. 23:12:24 (Válasz Fsanyi82 #402 hozzászólására.)
Ennek szerintem az lesz a vége, hogy ahány karakter van annyi szövetségi kérelem fog befutni.
Pontszám: 5
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
404. hozzászólás - 2013.03.26. 09:24:21
V4en hiába töltök akármennyit a szövetség lélek kutjába a feladatok nem érzékeli , ötlet? vagy esetleg van valami minimum összeg ami után észreveszi?

Vicces lenne ezt dekrétumozni .
Pontszám: 7.50
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
405. hozzászólás - 2013.03.26. 09:31:47 (Válasz Fsanyi82 #402 hozzászólására.)
Szerintem V4-en a "tölts LÉ-t a kútba" feladatot "tölts vagy építs be LÉ-t a kútba"-ra kellene módosítani, különben csak értelmetlen ki-be ugrálások tömkelegét fogja generálni ez a misszió.
Pontszám: 8.09
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
406. hozzászólás - 2013.03.26. 09:36:24 (Válasz Becksim #405 hozzászólására.)
sehogy nem számolja már 3v 4x töltöttem bele és a feladat továbbra sincs teljesítve , mondjuk ráérek, mert keréken még 2x forgatni kell a 10hez
Pontszám: 7.50
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
407. hozzászólás - 2013.03.26. 09:47:46 (Válasz Fsanyi82 #406 hozzászólására.)
Építés előtt voltál a Feladatok menüben?
Ha 100%-os megoldás szeretnél és minél hamarabb, akkor ÜSZ
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
408. hozzászólás - 2013.03.26. 09:59:52 (Válasz Quellon #407 hozzászólására.)
voltam mind a 3x sőt azóta már 4x próbáltam de továbbra sincs teljesítve a feladat

írtam ÜSZ-nek is hátha okosabb leszek .

szerencsekereket is lehetne napi 3x ingyen forgatni szerintem , mivel amúgy majd a manakonstit lehet napi 3x használni , Így talán a feladatokban se volna annyira hátráltató ez a feladat se (persze most lehet venni 21k Ft-ért követ az 50 sorsjegy azt beosztva lehetne haladni vagy 10 kőért lehet dekrétumozni is , de ne erről szóljon már egy kis szintű karakter élete, hogy ilyen alap dolgokat dekrétumozik
Pontszám: 7.50
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
409. hozzászólás - 2013.03.27. 14:27:39
ma, 08:14
Quellon
Üdv!

A feladatok sorra kéri a 10 forgatást szerencsekeréken, de ez normál világon is leállítja a fejlődésben a kiskaraktereket, ha teljesíteni akarják a feladatokat minden szinten (márpedig akarjuk, mert a +LE és +50CSP az első szintről induló v4-en elég erős), nemhogy v4-en ahol 3x-os sebességgel fut a játék. A szerencsekerék akkor miért nem 3x? 3 ingyen forgatás naponta meg 6 ősköves, ez így lenne korrekt szerintem, ha már mindenképp kerekeztetni akartok, de v4-en akár ki is kerülhetne ez a küldi.
A másik az idomítós küldi. Van 1 lényünk ami harcol 2-3-as szint óta (megjegyzem ott is kérte az állatelfogást és idomítást a feladatok és a VT is), erre 5. szinten 2 új állat idomítását kéri. Kérdem én, mi a halálért?! Baromira nem ismétlőzünk meg esszenciázunk 5 szinten! És hova a francba fejlesztenénk 10-es vezetőkészséget meg idomítanánk 2 új lényt amikor a többség szakiértéke 30 körül van, de a legjobbak is 50 alatt vannak 1 kivétellel, ők viszont már 7-es szintűek. Minek is a 2 új lény? Sajtolásunk nincs, hordázáshoz akadémia is kell, tehát nem harcolunk 3 állattal, 2 váltás meg minek amikor az egy sem sérül, mert nincs ami sebezze.
Ezt az idomítós küldit a feladatok közül 35 alatt nem lenne szabad adnia (35. szinttől elérhető legkorábban az ismétlőzés, de baromi kevesen fekszenek rá annyira, hogy el is érjék olyan hamar, mert akkor mindent a küldizésnek kell alárendelni és semmi más cselekvést, TP-szerzést nem lehet addig) de megkockáztatom 50 alatt ne legyen ilyen küld, addigra már normális játékkal is lehet ismétlőzni, előtte meg felesleges szintenként idomítani x új lényt, ezzel nem játékra nevelitek az újakat, csak törlésre mert olyan harmat gyengék lesznek, a régieknek meg felforr az agyvize - mint nekem is egy pöppet most.

Érdeklődve várom a mihamarabbi válaszotok és véleményetek!
________________________
ma, 09:26
István
Szia.

Az észrevételeidet megfontoljuk, továbbitom a fejlesztők felé, de mégha bármi is változna ezen, az legkorábban márcsak a köv V4-re fog. Mostmár, menetközben ezen nem változtatunk.
Azt azért figyelembe kell venned és meg kell értened, hogy mindig lesznek olyan feladatok amik nehezebbek esetleg több időt vesznek igénybe. Erre lett kitalálva a dekrétum, amivel akár az összes feladatot kiválthatod a vadászóson kivűl. A szerencsekerekes sem lehet gond pont most, amikor húsvéti akció keretén belül egy halom sorsjegy jár a befizetések után.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
___________________
ma, 10:12
Quellon
Köszönöm, hogy pozitívan álltok a dologhoz!
Azt nem tudtam, hogy a vadászós küldin kívül korlátlan a dekrétumozás, úgy rémlett, hogy csak egyszer lehet dekázni.
A szerencsekerekes most (de nem mindig esik egybe akcióval a v4) tényleg nem gond annak, aki jó sok őskövet vesz. De pár fanatikuson kívül miért venne az átlag többség sokat? Prémes vagyok itt is, de csak tagságot veszek meg pár kisebb dolgot, ami megéri. Ez véges világ, nem éri meg többet beleülni, mint ami visszatérül. A díjazás pedig messze a fullprémes költségek alatt van (nagyobb őskőjutalommal többen indulnának, de ahhoz az kéne, hogy a ráfordított költség visszajöjjön legalább, nem vesztenétek rajta, mert mindig kevesebb a győztes, mint a fizető játékos és a győztesek úgyis a legtöbbet fizetők általában), így csak annyit költök rá amennyit még megérhet egy medál számomra.
Egyébként miért gond menet közben változtatni? Persze tudom, nem ígértél változást, csak azt írtad, megvitatják a fejlesztők, ez így rendjén is van, de ha helyt adnának a javaslatomnak, akkor ma van a 3. nap a ~60-ból, az még elég sok szívás nekünk és elméletileg nem több munka most megcsinálni, mint következőre.
És nem mellesleg 3x-os őskőbevételetek lenne a kerékből a jelenlegi állapothoz képest.
__________________
ma, 10:18
István
Szia.

A probléma a változtatással az, hogy a programozónak véges az ideje. Ha csak ülne a székében és arra várna, hogy a bugokat, vagy a játékosok javaslatait megvalósitsa, akkor nem lenne gond ezzel sem. De a játékot folyamatosan fejlesztjük, igy minden javaslat egy listára kerül fel, ami nem rövid. Amikor sorra kerül, akkor le lesz programozva. De mint irtam, ez kb a köv V4 lesz.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
kedvelt tagNemhiszemelNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
410. hozzászólás - 2013.03.29. 17:10:42
Sziasztok,

csak egy gyors kérdésem lenne.

Megkaptam feladatnak 'Adj állatodnak állateledelt'" részt. Egyből el is használtam egy bűvős állateledelt mondván kaja, az kaja. De sajna ez nem működött!

Hol tudok hozzájutni a nevezett, kért tárgyhoz?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Jelenleg 9. szintű játékos vagyok, és V4en tolom.
Pontszám: 5.40
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
411. hozzászólás - 2013.03.29. 17:34:23 (Válasz Nemhiszemel #410 hozzászólására.)
Ha legalább 9 napig minden nap belépsz a játékba és átveszed a jutalmat a napi rutinok oldalon, akkor kapod meg. Ha mindig minden nap belépsz, akkor a 10. naptól kezdve minden jutalmat megkapsz minden nap. Ha egyszer is nem lépsz be, kezdődik elölről a gyűjtögetés.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.36
kedvelt tagNemhiszemelNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
412. hozzászólás - 2013.03.29. 17:53:23 (Válasz Quellon #411 hozzászólására.)
köszönöm Quellon a választ!

De mint írtam V4en tolom. 5 napja megy a szerver. 5 napja minden nap belépek. Várjak 4 napig vele, V4en és semmit se csináljak? POnt elég, hogy a szerencsekereket csak 10 kő árán tudom megoldani, hogy haladni tudjak.
Nem értem az ilyen dolgokat, miért nem alakítják a V4 sebességéhez.
Pontszám: 6.93
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
413. hozzászólás - 2013.03.29. 18:44:17 (Válasz Nemhiszemel #412 hozzászólására.)
Olvasd el a 409-es hsz-t kicsivel feljebb/lejebb (beállítástól függően).
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.91
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
414. hozzászólás - 2013.03.31. 15:48:09
Vegyél át 2 zsáknyi jutalmat a végzet templomában című feladat köszönjük, hogy könnyítve lett 3 ról 2re
De sajnos a feladat nem megoldható, mert miután átveszek 2 zsákot a számláló szerint 2 ből 2megvan de csak 2/3os készültségű a feladat vagyis 66,7%on áll , node ha a 3. zsákot is átveszem azt meg már nem számolja be mivel 2őt kért a feladat!

Szóval ingyen nem teljesíthető mostmár ez a feladat sem:)

Egyre egyszerűbb feladatokért egyre több követ kell fizetni, éljen aki kitalálta hozzá a dekit annak most nagy grat

mod: a feladatot Doomlordon sikerült 4!!! zsák átvételével megoldani de azt írja, hogy a 2ből 3at vettem át 100%

http://kep.psharing.com/728085
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2013.03.31. 16:47:23-kor
Pontszám: 8
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
415. hozzászólás - 2013.03.31. 16:49:16
pontozz még lejjebb ha nem tetszik, hogy igazam van
Pontszám: 7.98
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
416. hozzászólás - 2013.03.31. 17:38:06
Sziasztok.

Egyre inkább úgy érzem, hogy V4-en komoly gáz van a feladatokkal.
Az egy dolog, hogy egy csomó nem "v4 kompatibilis", ilyen sebesség mellett nem teljesíthető, másrészt mivel szinte korlátlanul kiválthatóak, gyakorlatilag olyan, mintha szinte időkorlát nélkül lehetne kőért lét és TP venni. Aki megengedheti, brutál előnybe kerül a többiekhez képest, szerintem ez nem lehet cél, és gondolom nem is volt célja a JV-nek. (Hiszen ilyen filozófia alapján naponta lehetne mondjuk kutat sütögetni)
A dekrétumok korlátozása lehet egy megoldás, de akkor párhuzamosan a feladatok V4-hez szabása is szükséges lenne, hogy ne sújtson senkit a random sorozatban teljesíthetetlen feladatsorokkal.
A másik (szerintem most a jobbik) megoldás az lehet, hogy egy bizonyos szint felett V4-en megszűnnek a feladatok, egységesen minden karinak. (most 13. szinten járunk, tehát lehetne mondjuk 15. vagy 20. szinttől.)
Pontszám: 9.23
kedvencATi_20Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
417. hozzászólás - 2013.03.31. 21:43:15
Viccesek a feladatok " áldozz fel egy hüségszilánkot" V4 még nem megy a 10 napja V4 külön feladatok kellenének tempóhoz mérten
Bizonyára jól mondják, hogy minden
tárgyban kimeríthetetlen jelentés van;
minden szem annyit lát benne,
amennyi látóképessége van.




Pontszám: 8.76
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
418. hozzászólás - 2013.03.31. 23:32:08 (Válasz Becksim #416 hozzászólására.)
Miért szünne meg???

A kavicsos dolgok vagyis a prém mindig is elönyt jelent egy játékban. Milliószor téma volt már ez... A fejlesztök ebböl élnek, alapvetö dolog ha pénzért kapható dolgokért elöny jár, akkor azt az ingyenes funkciókkal ne lehessen ugyan úgy elérni... Ha mindent el lehetne érni ingyen, akkor a kutya sem fizetne a játékért!

Ha nyerni akarsz, fizess valamilyen szinten! Ha meg csak játszani, akkor elégedj meg azzal ami ingyenesen is elérhetö! Ez ezzel jár!

A V4 egy verseny szerver és a prémes dolgok nélkül nehéz nyerni akármiben is. Ha csak nem a szövetségi verseny szerveren indul építöként valaki... Ahhoz nem feltétlenül kellenek a prémes funkciók!
A hozzászólást Klarinét módosította 2013.03.31. 23:33:41-kor
Pontszám: 8.63
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
419. hozzászólás - 2013.03.31. 23:34:11
Jó poén
Kár hogy nem tudok nevetni rajta
Idomíts be 3 állatot.
Oké, de a 8. szinten ? V4 Gigatesó feladata.
Ha a V3-on Giganticus kapja (137. szint) akkor megcsinálja. Neki 13 állatot kellene beidomítani, ami több mint nevetséges, de még mindíg kevesebb (arányaiban) mint a 8. szintű karakternek a 3 (több mint 50-et kellene ha arányos lenne). El kéne gondolkodni ezen a feladaton és kivenni.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 4.80
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Feladatok
420. hozzászólás - 2013.03.31. 23:39:48
Igazatok van, egy újonnan induló, 3x sebességű világon vannak feladatok, amik sehogy sem jók az elején. A játék előbb kér állateledelt, minthogy szerezni lehetne, stb. Ezekkel a feladatokkal normál sebességnél nincs gond, de itt valamit kell kezdeni. Talán a legegyszerűbb, ha a dekrétumozásra alacsony szinten V4-en az őskő mellé adunk valamilyen más alternatívát (kiégett őskő, lélekgyémánt stb)

Az állatidomitós feladatot pedig globálisan könnyíteni fogjuk.
Pontszám: 7.63
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!