Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thauglor

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.31. 22:37:17
Igazábol nem akarok sokat visszaolvasni, ill gyik-et lapozni, mert kérdésem érdekes:


Harcoló lény
Quwarkaudar
Quwarkaudar (5. Szint)
(jelenleg is, portyánál is aktív)

de nem aktív az állatok fül, és ezt írja ha rá pl egy korábban befogott állatkára kattanok:
Jelenleg nincs egy befogott állatod sem.
Itt olvashatsz az állatoknak adható felszerelésekről bővebben.
Dátum: 2009.08.29. 16:11:46
DeanUchiha

V1 V2 V3 várja kaaraktered jelentkezését:)

Mivel a Te panaszodra létezik megoldás nem hiszem hogy meghallgatást nyer, De ha valaki gyors szerverre vágyik annak ujraindulás - azonos vagy hasonló - feltételek mellett sokkal kézenfekvőbb

örülnék neki ha kb 70-80 as szintig ki lehetne tolni a karaktereket:)
Dátum: 2009.08.29. 09:44:29
haho!
Kérdésem egyszerű: Nem tudok kvízt kitölteni, V3on nagoyn gagyi...
rákattintok a válaszra kidobál... Mi változott? valami uj hiba?
Dátum: 2009.08.28. 20:48:15
Igen de én pl Hodito-s multtal (és sok egyéb játékos multtal is) rendelkezek... SOk helyen meg tudták oldani hogy 2-3 szerverre jusson egy gyors is, igényeknek megfelelően.
Valahogy ugy tudnám elképzelni, hgogy valaki eléri a max szintet és őt a szerveren ujrainditaná a rendszer LVL 1-esen, de mint ujrakezdő, kapna pár olyan + tulajdonságot hogy ne menjen el a kedve tőle... Máshol más műajokban be lehetett integráln, Szerintem Itt is menne és véleményem szerint többeet hozna mint sok lassu szerver (aki gyorson játszik az álltalában többet szán a játékra - ergo a kövekre)
Nekem ez egy tanulság a V4 alapján.
Vagy rosszul látom?

T
Dátum: 2009.08.28. 20:32:26
Igen, valamenyire tisztességes lett volna -.- DEhát ez van:) itt nincs dobogó se elismerés csak a feledés...

Legalább már nem kell költenem őskőre mert a lassu világokba nagyon nincs értelme... Majd ha lesz uj gyors már kicsit több tapasztalattal vágok neki (a sok szuper multissal ellenben egy 18 (vagy 19) szintű V3-as karakter a tapasztalatom bölcsője, mégis összesített 30. helyezésem 3,5 M épités és 750 Tul ponttal úgy érzem joggal lehetek büszke:) Legközelebb már nincs kecmec:D BÁr a gyémántot meguntam egy életre, lehet h zöldülök:D
Dátum: 2009.08.28. 20:22:07
grat a nyerteseknek bár szégyen hogy a 2. - 3. helyezést le sem sz...ják -.-

enyi erővel már rég ki lehetett volna (3 hete) irni h vége és kész.
Külön gratula Zentornak aki annak ellenére hogy nyaralt és aludj éjjelente, rengeteg kockát helybenhagyott:)
MIkor koccintunk?
Dátum: 2009.08.28. 15:08:14
Ez a gyémántos elméélet egy kis beszédet kíván,

Megesett egy kis beszélgetés nálunk is, fel lett hozva hogy miért pont gyémántok vagyunk stb...
Talán portya miatt ez a leg jobb talán nem, magam sem tudom. Az biztos hogy lélekkuárnál is sok előnye van, hosszú távon abbol a LE-ből amit fegyvereken nyertem, simán meg lett volna a +10 kereskedelem is, ami pl a smaragdoknak előny varázslatoknál.

Az övön aluli gyors építkezés meg most hatalom tornya az pont az epi miatt van... mert ahoz mindig kevesen vagyunk:=:( Most pl 8-an vagyunk zöldek!:)
Dátum: 2009.08.28. 13:37:55
Reméltem hogy valaki beszól erre:)

de valamelyőtök irta hogy ti még éjjel is 6-8 an zölden villogtok, addig én arra azt mondom hogy kocka amig világ a világ:) És nem bánat hanem valóság...

Pl Jaana meg DEvilboy is éjjelnappali, rájuk is ugyanazt tudom mondani hátha megnyugszik lelked hogy felsértettem egy titkot:)

Khaifok: Nálunk van egy csomo inaktív játékos akiket megkértünk h 1 nap alatt annyit épiitsenek amennyi a ccsövön kifér, ez az egy esélyünk:D DE sajna a 35 -ből kb 10 ha ittvan álltalában epinél is. mindenki máskor dolgozik...
Dátum: 2009.08.28. 12:03:35
Tőlünk is csalogattak jopár játékost át a sz9vidbe, hogy ott tuti elsők lehetnének...

Ez pl gusztus dolga, de érdekes taktika... Szerencsére nálunk a nyerési feltételek mellett a "jol érezzük magunkat" volt előrébb amikor láttuk hogy toronyba nem érjük be az 1. ket, és az elee óta megvan a 10-15 fő akik aktivak forumba 10 000 post stb

ott rontottuk el hogy nem kezdtük el kirugdalni a nem odavalókat az elején, de jobb is igy, mert legalább nem ment a hangulat rovására!

és most is nagy arc folyik a mi szintünkön a 2. helyért, ami sokkal érdekesebb mint egy kocka csapat ellen loholni, élvetet nélkül egyéniséget félretéve:) Hajrá Khatifok, nem hagyunk titeket:D
Dátum: 2009.08.28. 11:48:12
Tuti h nem fogod megtudni:D Nálunk a szöviben 30-40% nak nincs is V1 V2 tapasztalata...

Nekem is egy gyenge V3-as karakterem volt meg DoOMlord tapasztalatom kevéske... Mégis elértem azt a szintet amit szerettem volna!
Dátum: 2009.08.28. 09:29:46
Itt a vége ugyérzem. V3-on van karakterem, de csak teherként
ha indul ismét gyors szerver játszok még szerintem de a lassúak kicsit nyőgősek számomra...

A nyerési feltételek: Kicsit sem zavar hogy egy olyan szövi nyer ahol csak kockák játszanak, habár ez a többi szövi és erős játékosok lehetőségeit teljes mértékben baszűkíti arra h bármit csinálsz tökmind1, kb olyan mintha kimondták volna: a V4-nek ekkor és ekkor vége addig járszatok!
szoval a nyerési feltétel mint olyan az szememben semmi:)

Annak viszont örülök hogy a gyors szerver jobban öszekovácsolja a csapatokat (szerinem ms szöviben is) mivel nagyobb aktivitást jelent. Ez mindenképp egy hatalmas jópont:)
üdv: T.
Dátum: 2009.07.30. 15:28:43
HáT az eddigi sebességgel is sztem 3 hónap meglett volna... Még az Epikust jöv hétnél hamarabb nem tudtuk volna sztem leölni (jövhét elején már talán) most az epiig eljutni is kínos lesz:D

Szavazásnak örülnék én is!
Dátum: 2009.07.30. 13:01:00
Érdekes taktika de tény: ha ilyen marad lehet h törlöm magam... de prémiumot tuti nem váltok!
Dátum: 2009.07.30. 10:45:47
Igen, látom mindenki egyetért:) Doomlordra is azért regeltem mert gyors, és ide is pontosan azért!

Valaki illetékes esetleg reagálhatna is
Dátum: 2009.07.30. 08:30:41
Nem értem én is alig kaptam most, pedig direkt feljöttem hogy vadásszak - ha lenne miből:(
Ezzel értelmetlenné vált "gyors"nak nevezni:(
Oldal: 1