Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
121. hozzászólás - 2009.08.29. 12:26:02 (Válasz Faust0ne #111 hozzászólására.)
Rendben, és bocsi.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 5.33
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
122. hozzászólás - 2009.08.29. 12:30:49 (Válasz Hauer92 #113 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2009.08.29. 10:13:46
a kvíznél, ha véletlen kétszer kattintasz a kész gombra, akkor azt kétszer is küldi be és akkor előfordulhat, hogy meg esik az, amivel te találkoztál .Aztán lehet más a probléma de ez is egy lehetőség


Bocsánat, hogy bele vau-vau.
Az, hogy valaki kétszer nyom "kész"-t, véletlenül, még nem jelenti azt, hogy kétszernyomott bejelölést is. Én is jártam így.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 5.33
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
123. hozzászólás - 2009.08.29. 12:34:10 (Válasz Enoli #122 hozzászólására.)
De ha nagyon gyorsan nyomod egymás után (véletlen) a két kattot, akkor tökmind1, hogy nem jelöltél be semmit, ezt csinálja. Ráadásul fogalmam sincs, hogy ilyenkor legalább az első kattintásra vonatkozó kérdésre jól válaszoltam-e.
Pontszám: 6.60
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
124. hozzászólás - 2009.08.29. 12:35:55
No jó!
Elvméletileg igazad lehet.
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 5.33
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
125. hozzászólás - 2009.08.29. 14:25:42
szerintem a tempó pont jó volt - se túl gyors, se túl lassú. én azért bővíteném még valami új "unaloműző" opcióval a menüt (némi LE lenne szerezhető) mert a toplista és a fórum egy idő után elég száraz.

ebben alighanem a többség egyetért: mindenképp az volna jó, ha hosszabb lenne a következő világ. minthogy csak pár napot játszottam, a részletekhez hozzászólni nem tudok, pl. lövésem sincs, mik azok az epikusok .-)
az engem is zavart, hogy sokáig nem találtam olyan szövit, ahova szívesen beléptem volna, ha meg elhagyom őket, oda egy csomó befektetett (lélek)energia. és egyáltalán: klán nélkül hatalmas hátrányba kerül a magányos karakter, nem fair.


OFF
ez nem szorosan a V4-hez kapcsolódik, de engem zavar:
én magam sem gondoltam át teljesen, valószínű ezer érv szól ellene (de talán mellette is), mindenesetre engem nagyon frusztráltak a 0 LE-s, meg 7 LE-s portyák, főleg, hogy ezekért ugyanannyi TP jár, mint egy 1000 LE-sért. nem gyors szintlépést akarok - ha meg mégis, arra ott a megfelelő szakértelem -, hanem lélekenergiát; szerintem legtöbbünknek ez a játék kulcsa..
A hozzászólást Norveeg módosította 2009.08.29. 15:11:04-kor
Pontszám: 5
népszerűNorveegFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
126. hozzászólás - 2009.08.29. 14:30:23
ja,
a segítő kéz opciónál meglepetten vettem észre, hogy rátevéskor gyak. azonnal megkapja az illető, levevéskor meg talán fél percet kell várni. úgy rémlik, a normál időt harmadolva többet kellene számlálnia. bajom ugyan sosem származott ebből, de azért valami hátránnyal is járhatna ez a lehetőség, hisz mégiscsak 10%-kal megnövekednek a klántárs tulajdonságai..! én ezt ebben a formájában hibásnak érzem.

OFF
még egy:
a kérdésbeküldést és -értékelést újra kellene gondolni, mert így rengeteg mérgelődés okozója.
Pontszám: 5
utáltDeanUchihaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
127. hozzászólás - 2009.08.29. 15:23:15
Szerintem elég gázos volt h sokszoros sebességgel ment a játék mert nagyon a géphez kötött...
ha újranidul szerintem sokkal jobb lenne egy átlag sebességű szerver...
Pontszám: 1.80
közellenségSoniaNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
128. hozzászólás - 2009.08.29. 15:34:52
szia asztok szerintem legyen több őskő szerzési lehetőség pl küldetés elvégzése stb. mert nem mindenki tud sms-t küldeni és és azok hátrányban vannak
A hozzászólást Sonia módosította 2009.09.02. 17:00:57-kor
Pontszám: 2.33
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
129. hozzászólás - 2009.08.29. 15:34:58
van már 3 áltag sebességű szerver,válaszd bármelyiket
igenis jó volt a gyors szerver,akinek nincs ideje rá vagy nem teszik neki,max.ne regisztráljon arra,marad másik 3
Pontszám: 5.43
irritálóBen24Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Még mondjuk ez
130. hozzászólás - 2009.08.29. 15:49:29
Nekem még az lenne jó, ha lenne egy olyan eredmény is, hogy legtöbbet épített.
Azért javasolnám, mert én minden egyes LÉ-mert beleöltem a szövetségembe, ahol egyedül voltam, és megnéztem, aztom a szerencsém 109 volt, az össz építés, meg asszem 1milla 200ezer.
Szóval, ha a világ újraindulna, akkor ugyan ezért építenék.
Ja, meg egy másik dolog. Jó lenne, hogy ha tovább tartana a világ, mert ez egy kicsit rövidre sikeredett. Mindent ki akartam építeni, de sajnos a rövid idő alatt nem sikerült.
Szóval, szerintem ennyi lenne, jó szórakozást kívánok minden egyes végzetúrnak/végzetúrnőnek!
HI!
Ben24 vok!
A végzetúr a legjobb!
Pontszám: 4.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Még mondjuk ez
131. hozzászólás - 2009.08.29. 16:01:36 (Válasz Ben24 #130 hozzászólására.)
Idézet: Ben24 - 2009.08.29. 15:49:29

Ja, meg egy másik dolog. Jó lenne, hogy ha tovább tartana a világ, mert ez egy kicsit rövidre sikeredett. Mindent ki akartam építeni, de sajnos a rövid idő alatt nem sikerült.


rossz világot választottál. ott az 1-2-3-as világ, azoknak nincs vége, indíts egy karaktert és építs ki mindent.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
132. hozzászólás - 2009.08.29. 16:02:32 (Válasz Sonia #128 hozzászólására.)
Ha szerezhetnél,nem venne senki, vagy lényegesen kevesebben.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
133. hozzászólás - 2009.08.29. 16:05:38 (Válasz Diamond #101 hozzászólására.)
Idézet: Diamond - 2009.08.29. 09:57:50
könyörgöm....azt ugye te sem gondoltad komolyan hogy 10 es szinten megtámadhatsz és leversz pölö egy 22 es szintűt? nem ismerek olyan netes játékot ahol ez lehetséges volna
.....nemtom te hogy vagy vele, de igenis le lehet verni a végzetúrban, simán egy 10-el magasabb karit...erre volt is példa az arénában nálunk...én szolgáltattam ....és nem 10 volt hanem 13 a szintkülönbség...csak hogy offoljak kicsit...mást úgy se tok ...
Time in a bottle
Pontszám: 5.40
irritálóThauglorFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
134. hozzászólás - 2009.08.29. 16:11:46
DeanUchiha

V1 V2 V3 várja kaaraktered jelentkezését:)

Mivel a Te panaszodra létezik megoldás nem hiszem hogy meghallgatást nyer, De ha valaki gyors szerverre vágyik annak ujraindulás - azonos vagy hasonló - feltételek mellett sokkal kézenfekvőbb

örülnék neki ha kb 70-80 as szintig ki lehetne tolni a karaktereket:)
Pontszám: 8
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
135. hozzászólás - 2009.08.29. 16:23:43
Egy pár észrevétel:
1.200.000 LE építéssel az első százba sem lehetett bekerülni, bőven 10M felett kellett építeni az 1. hely megszerzéséhez.

Az 1 %-ról. Egy szóval sem mondtam, hogy übertáp, csak azt, nem elenyésző az az 1 % sem...
Továbbra is kérem, ne társítsatok saját szemléleteket az irományaimhoz, ne adjatok el nem hangzott szavakat a számba...

Hogy ne legyen a kútmérettől függő győzelem feltétele: Kellően magas legyőzendő epikussal variálva pont hogy versenyhelyzetet eredményezne. Egyrészt a későbbi epikusokat nem egyszerű legyőzni, ha túl sok az építő, nagyon lelassulhat a szövetség. Másrészt 60 epikusnál már bőven megéri a manakonstrukciót is fejleszteni, amitől nem nő a kútméret. Ezeket figyelembe véve igen izgalmas taktikai lehetőségek rejlenének egy ilyen szerverben...

A háború nem jó, mert a 100 nyertes csatát pillanatok alatt össze lehet hozni, "baráti szívességekkel".
Pontszám: 7.60
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
136. hozzászólás - 2009.08.29. 16:34:51
Egy kis off:
Nyilván olvassa az illető, hogy addig figyelem az 5000 pontozásos, 2 hsz-es karikat, akik akkor jönnek fel, amikor ír, amíg el nem kapom a multiját (mivel ilyen csak egy lesz), és már röppen is a levél, meg valami más is.


No arról az 1%-ról: ahelyett, hogy kiütöttek volna a térkapuból egy lélekfókuszt, kaptak egyet ingyen. Nagy cucc. Ebben winnie-vel (ajjaj) kell egyet értenem.


A kút meg egyszerűen nem jó! Főleg, ha nem kap nagyobb osztót, mert gusztustalanul gyorsan töltődött. Hiába volt nekünk a top25-ben 7 építőnk, ha nálatok voltak olyanok, mint Nellus. Olyan 4-5 legjobb építőnket kiadta, és akkor ne beszéljünk a közepes és kisebb szövikről. Láthatóan NEM építőversenyt szeretnénk, mivel pedig epikus ígyis-úgyis lesz, a szövetség saját érdeke, hogy az epikölés alá építsenek minél gyorsabban és minél többet.


*: Az "ingyen" erős túlzás volt, hetekig küzdöttek érte.
A hozzászólást Rokamoka módosította 2009.08.29. 16:45:44-kor
Pontszám: 9.17
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
137. hozzászólás - 2009.08.29. 16:42:10
15 nap folyamatos birtoklása a HT-nek és 70 epikus győzelem jó lenne kezdetnek. Emellett hozzá lehetne tenni, hogy a klánban lennie kell 1 karakternek aki benne van a top 25 építőben, top 25 rablóban, a top 25 szinthuszárban, a top 25 kvízben, a top 25 küldetésesben, stb. (Lehet top 50 is, ha túl nehéz a kritérium.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9.17
irritálóClarkFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
138. hozzászólás - 2009.08.29. 16:47:50
ez utóbbi sztem nem jó, mert egy helyre sűríti a játékosokat. így megszűnik a verseny, mert más szövetségeknek az esélyeit csökkenti 2-3 szövetség ellen. másrészt aki szinthuszár, az nyilván a kvízválaszokban is erős a sok csp-je miatt, mivel magas szintű, a küldetésekben is előbb tart.
Pontszám: 8.33
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
139. hozzászólás - 2009.08.29. 17:14:53 (Válasz Ricardo #137 hozzászólására.)
Hmmm... ez a 25-ös (inkább 50-es) elgondolás nem rossz, mert jobban inspirálná az egyéni versenyt, de a küldetést kivéve mindegyikbe bele lehet kötni.

Építő: emlékeim szerint az első oldalra az építők közül mindössze 5(!) szövetség tagjai delegáltatták magukat, de a további 75 legjobb helyen is igen nagy aránytalanságok voltak.

Rabló: egyetlen rubin tudta magát beküzdeni a top25-be, a mágusok és a legfényesebb horda egymást rabolták szét.

Szinthuszár: uhh, ez nagyon bajos, ha egy szövetségben szinte csak első héten indultak vannak, láttuk, milyen építő és egyéb előnyöket hoz.

Kvíz: CSP, ergo prém-, szint-, szakértelem-, stbfüggő (is).

A küldetés számomra a leginkább elfogadható, csak az a baj, hogy a random küldik miatt (pl.: befogásos, sajtolós, lopós, kábítós) könnyen megakadhat velük még a legjobb stratégiájú karakter is.


Amúgy meg Clark elmondta a lényeget: egy helyre sűrítené a krémet, megint csinálnánk max. 5 szövetséget, akinek lenne esélye, és ennek az ellenkezőjére törekszünk. Az alapötlet jó, mert így elkerülhető, hogy három ember nyerje meg a szövetségnek a győzelmet.
Pontszám: 9
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
140. hozzászólás - 2009.08.29. 17:19:36
30 HT és legalább 80 epikus...az lenne az igazi...akkor talán eljutnának a karakterek kb 60-70-es szintig....de lehetne egyéniben is hogy ha valaki eléri a most meglévő szinthatárt....csak az a baj, hogy egy számológéppel ki lehetne számolni, hogy meddig tartana úgy a szerver.....amugy Clark ha a szinthuszár szó azt jelenti, hogy gyorsan végigmegy a szinteken, alig portyázva akkor annak kevés a CSP-je....de ha azt jelenti, hogy a szint terminátora akkor meg épp hogy alacsony szintű az erejéhez képest...vagy ez vagy az....de hogy ezt így összekombinálni az már szerintem is túl bonyolultá tenné a győzelmi feltételeket...az viszont benne lehetne hogy mittomén a szöviből mindhárom top 1 lapon legyen legalább egy ember....az még annyira nem bonyolult....és a sűrítés szó szerintem nem helytálló, mert elég jó játékos van ahhoz, hogy jusson ide is oda is....
Time in a bottle
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!