Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dop1150

Oldal: 12345
Dátum: 2023.04.30. 19:25:03
Sziasztok mennyi a maximális megaesszenciaszám jelenleg?
Dátum: 2017.01.26. 05:27:41
,
Nyílt levél Arielnek, az Azúr légió sejtelmeiről

Ariel,

Először is köszönettel tartozom neked, hogy megadtad az utolsó rúgást, hogy a játékot abba hagyjam!
Rengeteg erőforrásomat használtátok ki a Légió kútjának építésének, szövetségi küldetéseinek letudására!
Nem tiltakoztam, mivel időm, pénzem nem engedte, inkább ajánlottam, hogy építsétek be a felgyülemlett csp-t, a szövetségi bajnokságban üssétek a kijelölt mezőket, hogy haladhassunk.
A malterkanalat is miattatok vettem meg az aukciós házban.
Gaiusnak annyi köze volt a Légióhoz, mint egy kiöregedett játékosnak a V3-hoz.
Úgy használtál ki, mint egy ázsiai ribancot! Építettem, kihívásoztam, közben látván a jó farmolókat, ahogy lecsapnak!
Az, hogy ki vagyok én, már nem számít. Jancsi, Juliska még érdekel? Nem hinném, mert az önnön szándékaid ki lettek elégítve, a helyemet két új játékos vette át, és kedvenced LanMaffia majd épít, ha kell!
Nem tudok mit csinálni, csak sajnálni téged!
Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz, sírsz, amikor nem haladunk, és te ülsz a milliárd LE-n, számomra elfogadhatatlan!
Miklós s.ggében vagy kezdetek óta, sírsz, hogy abbahagyod, és én remélem, abba fogod hagyni, ha más nem azért, mert összetöröd a burádat egy autóbalesetben!
Egyfolytában okoskodsz, ötletelsz, olyan sz.r fejlesztéseket indítasz el, amik nem a játékosok többségének hasznára válna, hanem a tiédre!
Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan
Ő belátta, ez a játék halott, és törölt. Te soha nem fogsz törölni, együtt buksz el a Beholder tápjával, Miklóssal, akire senki sem fog emlékezni 10 év múlva!
Annyira szomorú, hogy 10-20 játékos határozza meg a VU haladási irányát!
Nem voltam a találkozón, de te kijelented: „Ha pedig Gaius=Xinx továbbra is fennáll, akkor nem is lehet kérdés, hogy miért nem akarom, hogy itt maradj...”
Őszintén ki a fene vagy, hogy egy játékost úgy kezelj, mint egy lókupacot, mikor a te s.gged alá épít, küldizik? Isten vagy, vagy halandó? Szerintem a második…
Azért őszintén köszönöm, hogy megadtad az utolsó lökést, hogy abbahagyjam a játékot!
A V1-en az Azúr Légió nem jelent mást, mint multihegyeket!
A fél csapat a szövetségi küldetéseknél épít, teljesít, majd köszönet nélkül mehet vissza a katakombákba mindezt azért, hogy a milliárd LE-d mellé még essen pár millió a szövetségi küldetésekből!
A játékból eddig is elegem volt, most végleg!
Egy-két ember ne határozza meg, hogy mi a cél, mi a játék haladási iránya!
A piramisjátékok is ideig, órákig bírják, itt is napok-hetek-hónapok kérdése, meddig ücsöröghetnek a babérjaikon a táposok.
Viszlát, Végzetúr, inkább költök nyaralásra, vásárlásra, minthogy ezt a kizsákmányoló, diktatórikus rendszert szolgáljam!

Gaius
Dátum: 2016.05.29. 03:35:03
Nyílt levél Arielnek, az Azúr légió sejtelmeiről

Ariel,

Először is köszönettel tartozom neked, hogy megadtad az utolsó rúgást, hogy a játékot abba hagyjam!
Rengeteg erőforrásomat használtátok ki a Légió kútjának építésének, szövetségi küldetéseinek letudására!
Nem tiltakoztam, mivel időm, pénzem nem engedte, inkább ajánlottam, hogy építsétek be a felgyülemlett csp-t, a szövetségi bajnokságban üssétek a kijelölt mezőket, hogy haladhassunk.
A malterkanalat is miattatok vettem meg az aukciós házban.
Gaiusnak annyi köze volt a Légióhoz, mint egy kiöregedett játékosnak a V3-hoz.
Úgy használtál ki, mint egy ázsiai ribancot! Építettem, kihívásoztam, közben látván a jó farmolókat, ahogy lecsapnak!
Az, hogy ki vagyok én, már nem számít. Jancsi, Juliska még érdekel? Nem hinném, mert az önnön szándékaid ki lettek elégítve, a helyemet két új játékos vette át, és kedvenced LanMaffia majd épít, ha kell!
Nem tudok mit csinálni, csak sajnálni téged!
Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz, sírsz, amikor nem haladunk, és te ülsz a milliárd LE-n, számomra elfogadhatatlan!
Miklós s.ggében vagy kezdetek óta, sírsz, hogy abbahagyod, és én remélem, abba fogod hagyni, ha más nem azért, mert összetöröd a burádat egy autóbalesetben!
Egyfolytában okoskodsz, ötletelsz, olyan sz.r fejlesztéseket indítasz el, amik nem a játékosok többségének hasznára válna, hanem a tiédre!
Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan
Ő belátta, ez a játék halott, és törölt. Te soha nem fogsz törölni, együtt buksz el a Beholder tápjával, Miklóssal, akire senki sem fog emlékezni 10 év múlva!
Annyira szomorú, hogy 10-20 játékos határozza meg a VU haladási irányát!
Nem voltam a találkozón, de te kijelented: „Ha pedig Gaius=Xinx továbbra is fennáll, akkor nem is lehet kérdés, hogy miért nem akarom, hogy itt maradj...”
Őszintén ki a fene vagy, hogy egy játékost úgy kezelj, mint egy lókupacot, mikor a te s.gged alá épít, küldizik? Isten vagy, vagy halandó? Szerintem a második…
Azért őszintén köszönöm, hogy megadtad az utolsó lökést, hogy abbahagyjam a játékot!
A V1-en az Azúr Légió nem jelent mást, mint multihegyeket!
A fél csapat a szövetségi küldetéseknél épít, teljesít, majd köszönet nélkül mehet vissza a katakombákba mindezt azért, hogy a milliárd LE-d mellé még essen pár millió a szövetségi küldetésekből!
A játékból eddig is elegem volt, most végleg!
Egy-két ember ne határozza meg, hogy mi a cél, mi a játék haladási iránya!
A piramisjátékok is ideig, órákig bírják, itt is napok-hetek-hónapok kérdése, meddig ücsöröghetnek a babérjaikon a táposok.
Viszlát, Végzetúr, inkább költök nyaralásra, vásárlásra, minthogy ezt a kizsákmányoló, diktatórikus rendszert szolgáljam!

Gaius
Dátum: 2016.02.22. 23:51:22
Kaptál 276 kék mytokronitot.

Őskő: -168.28

A jó k...., direkt befizettem az eventbe 100 kavicsot, szerintem Offs másképp számolt, most szívok, mint a torkos borz.
Maradnék -ban, de még egy prémium tagságot se tudok kiváltani.

Marhára elegem van ebből az őskő nélkül sz.r karakter maradsz témából, kezdem feladni, igaz tavaly óta hirdetem a karakterem, de ebben a pénzéhes játékban nem kell senkinek, max. ingyen.
Lassan a belépésért is levonnak egy őskövet.
Pár év alatt úgy szétb.szták a játékot, hogy csak na.
Legalább tudnám, hogy jó helyre megy a pénz (fejlesztésre, Baraty fizetésemelésére, nem Miklós nyaralására, meg egy transzvesztitára Bangokban).

Fárasztó, unalmas, egyre sz.rabb.
"A magyar reformok jól működnek."
A VU is, a kívülállók számára! Sajnos nem vagyok Habony, Vajna, bedurvulok és nyomok egy delete-t.

Egy kérdés az eventtel kapcsolatban: Kötelező minden ajánlatot megvenni, hogy elérd a max. pontszámot?
Dátum: 2015.12.17. 08:34:54
V1 ranglista 25. karakter átadó, érdeklődni PM-ben.
Dátum: 2015.06.03. 06:03:18
Miklós, most nagyon csalódtam benned, hozzáteszem nem először.

1. Nagyon jó, hogy személyesen lehet találkozni az ellenfelekkel, DE miért is kérje meg valaki a "barátját", hogy menjen el helyette, esetleg licitáljon az aukción (verném pofán), helyette vegye át a jutalmakat. Ennyi erővel egy hajléktalant is fel lehetne bérelni, hogy menjél má el helyettem én meg nyaralok a Bahamákon. Arcról ismerem a játékosokat, és ha valaki a "barátja" nevében fog licitálni magam küldöm el.

2. Lesz egy pótakció. Köszönjük, hogy júliusban újra költetünk tápokra....

3. Amikor elindult a Végzetúr, még elmentem volna az esküvőm napján is, de most már nem.
Jó, hogy nem azt írtad, a nagyanyád temetéséről is be tudsz esni, mert akkor én néznék farkasszemet veled! Ezt módosítanám a helyedben, mivel sokaknál kiveri a biztosítékot, ahogy nálam is.

4. Mi a fenéért vagy olyan lusta, hogy az Aranytallérra mindig rá kell beszélni?
Aki elmegy és licitál, jelentős részben arra hajt. Nem hiszem, hogy olyan nagy megerőltetés lenne berakni az aukciós tételek közé, és letudni a licitálást.

5. Áfás számlát kérhetek a befizetésről?

Ui: Vasárnapra meg veszek sört, te meg menj és imádkozzál, mint hű keresztény Birkáért, a játék tisztaságáért, hogy a "majd kitaláljuk mi lesz ezzel-azzal" cumók mellett megveszik azok akik szívből játszanak, hűek ehhez a kib...tt játékhoz évek óta, és család, minimálbér mellett még mindig időt, energiát, pénzt fektetnek be a cégbe, ami annyi jó játékost késztetett a törlésre. (RIP Vitathatatlan, ASDARA...)
Dátum: 2014.11.28. 23:53:31
Az emeleten megtalálod a kártyásokat, ott keresd a profikat.
Dátum: 2014.11.24. 07:48:42
Rendben, kicsit részeg voltam.

Ahogy Miklóst ismerem egyszer berakja az Egy Gyűrűt is amit Frodótól lenyúl, vagy a másolatát.
Ilyen piaci helyzetben szívesen nézném ahogy borjú szemekkel mondja az aukció előtt: - Drágaszágom. (Jaj a licitnyertesnek. )

A brutál licit az lenne, ha berakná a sört tojó tyúkot, azaz belépéskor kapsz egy tálca Tuborgot. Gatyám ráraknám, hogy az ő gatyája menjen rá, mert biztosan felhasználnám naponta. Kati egy pohárral?

A csúnya nő kifogja az aranyhalat. A hal közli, hogy hajlandó három kívánságát teljesíteni, ha visszadobja. Úgy is lett.
- Először is szeretnék egy luxus lakást!
Megkapja.
- Továbbá szeretném, ha 10.000.000. Euró lenne a bankszámlámon!
Ezt is megkapja.
- Tudod halacska, mivel csúnya vagyok és soha nem volt sikerem a férfiaknál, utoljára azt szeretném, ha soha egyetlen férfi sem tudna nekem ellenállni!
Így lett a csúnya nőből csapolt sör.
Dátum: 2014.11.22. 00:54:46
Korábbi aukciós befizetésnél nem több csatlóskristály járt 20k után?

Elég szivatásnak érzem az inspirátor játékba relikviaként kerülésének ötletét.
Az is röhely, hogy két szívósság övét tervezed elárverezni Miklós...

Korábban a Jokernél nem engedted, most mi lenne ez a pálfordulás?
Végülis, ha őskőért megvásárolható lenne az inspirátor, vagy a szívósság öve, eldurranna rendesen azoknak a játékosoknak az agya akik éveket vártak rájuk, pörgették a küldetéseket, hogy megszerezhessék.
A legértékesebb relikviák közül nem lenne tanácsos berakni a játékba relikviának szívósság övét pl.
Rendesen leinflálódott az aranydukát, de ettől függetlenül ritka esetben ment el a fent említett tétel 5 ezer dukát alatt, volt aki All-In-t áldozott be érte.

Az, hogy egy játékos több világon lévő karakterének vásárolhasson relikviát...
Itt is csak az nyer, akinek van ideje, pénze, hogy több karaktert vigyen, és elmenjen a találkozóra.
Aki beteg, dolgozik, vidéken lakik, vagy más országban meg szimplán kapja ...?
(Pl a mentális burok vagy halálkristály tételt sokan szerették volna múltkor is...)


A Jokerrel nem tudsz kikérni találkozós aukciós tárgyat, csak amit a játékban az aukciós házban megszerezhetsz.

A többi hozzászólásoddal egyetértek.

Itt is megemlíteném, hogy az találkozón érdekbe fulladt aukciós tételek, nem biztos, hogy érdektelenségbe fulladtak volna, ha elegen vagyunk... Sokan licitáltak volna "érdektelen" tárgyakra, ha el tudtak volna jönni, vagy ha az pénzcentrikus játékfordulat miatt nem lenne elegük a VU-ból.
Dátum: 2014.06.19. 04:48:18
Zoolee

Jó, hogy megint hozzászóltál.
Régebben a Vaterán találkoztam VU karakterrel, el is szomorított.
Alább le írtam, tényleg vadító, és elméletileg jobban is jár az, ki nem nevel karaktert, hanem vesz egy TOP-ot.
A VU-nál hiába vagy "Ariel", nem fog jelenteni semmit, kapsz érte 20-30k-t.
Én elismerem azokat, kik önerőből vitték ilyen magas szintre a karakterét, karaktereit!
Vissza Birkához, ő is tisztában van vele, ha kihagyja, ha abbahagyja, el fogja veszíteni a Top állását, bármennyire is taktikus, igaz én nem követem a karaktere állását.
Akinek több ideje van, és "fanatikusan nyomja" az tényleg jó, respect.
Pár éve, én is hozzászóltam itt, hogy éjfél előtt az asszonyról másztam le, a manakostrukció miatt.
Ma sajnálom, tönkre is ment a kapcsolatunk, többek között az MMORPG és a VU miatt.
Akkor még egy számítógépünk volt, epikus specializáció a régi szövetségemben óránként, így majd az egész szövetséggel, felváltva ütöttük a dögöt egy kis idomárláncért 24 órán keresztül.

Sajnos Azazelnek igaza van a pay to win rendszerrel kapcsolatban.
Nálam anno már az is kiverte a biztosítékot, hogy a szerencsekeréken végzet medált lehetett nyerni.
Régen legalább tudtam ki volt, kivel találkoztam egy VU talin, ma megkapja mindenki, aki jót pörget...
A határon kívüliektől nem sajnálom, nem az ő hibájuk, hogy nem tudnak több száz kilométert utazni a találkozóra.
Persze találkozhatok velük, sörözhetek, ha nem lenne szombaton is munkám Azazazel.
Remélem sokan leszünk, de hidd el, egyre kevesebb játékost látok a találkozókon.
Irigyeltem az Illuminatit, hogy egyedi pólóban jöttek el anno, kíváncsi leszek ki jön el közülük.

Sokan nem szeretik az Omegát, de én rájuk tippelnék a a legnagyobb számban részt vevők alapján.
Jó társaság, és Maci akit sokáig utáltam a farmolás miatt nagy összetartó erő.
Említhetném Morze-t, Shutit, Yaksee-t..., tényleg a V3 ánusza.
Illuból Mola, és a többiek.
Valóban jó velük találkozni személyesen.

Azazel


"A top karakter nevelés már más téma, az pénzbe kerül, sokba, vagy iszonyú sok időbe, és fanatizmusba.Mikor elkezdesz fizetni, tisztában vagy vele, hogy nem részvényeket veszel, nem befektetsz, csak játékbeli játékelőnyökre költöd a valódi pénzt, csoki, rágó, házimozi, Zsiguli helyett.
Miért várod el, ennek ellenére, hogy mire megunod majd, addigra csoda történik, és valamiképp mégis befektetéssé válik a dolog? Amiért odaadtad a pénzed, azt megkaptad, lehettél te a Leg.... Senki nem mondta, hogy csak kölcsönbe kell a pénzt adni, és ha abbahagyod, akkor visszakapod."

Sajnos nem értek veled egyet.
A játék az játék, nem befektetés. Befektetés az életbiztosítás, bankban spórolt pénz, részvények stb.
Mindenki azért játszik, hogy legyen játékélménye, különben lesz.rná.
Aki befizet, igen elvárja, hogy kapjon érte valamit, de van egy határ, amit te is írtál, pénztelen és maximális befizető között.
Nevelj Top karaktert 0 befizetés mellett!
"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."
Egy kis példa a VT, amit egy-két nap után VIP tagság után kezdhetsz újra: "nézd meg 5 napon át a karaktered toplistás állását" stb., vagy vedd meg a VIP tagságot.
Napi rutinok..., elment az interneted, kék halál a gépeden, nem tudsz bejelentkezni és a bónusz holnaptól jár..
Majd mindenki az élmény miatt játszik, nem azért, hogy később eladhassa jó áron a karakterét.
Én is úgy gondoltam nyugdíjas koromig fogom tolni, személyes, anyagi okok miatt és a JV, tulajdonos üzletpolitikája által nem vagyok ebben biztos, belefáradtam.
Volt egy jó karakter, ASDARA, aki megmondta anno, hogy soha nem leszek első, én nem is az akartam lenni, csak élvezni a játékot, de egyre kevésbé élvezem.
Birka által irányított KoD-ból, Top karakterek hagyták abba, és igen bagóért adták oda olyanoknak, akik nem akarták, vagy voltak képesek felnevelni egy karaktert a nulláról.
Ha bele gondolok, jobban megéri megvenni egy kemény Top játékost, mint "felnevelni egyet"...

Van egy favicc, ezt neked küldöm:
"A dohányos, és a nemdohányzó beszélget.
-Kérdi a nemdohányos, mióta bagózol?
-Húsz éve.
-Bakker, ha nem dohányoznál, akkor már lenne egy Lamborghinid.
-Erre a dohányos: Akkor bameg neked miért nincsen Lamborghinid ?"

Ui: Ha megunom, törlök.
Nem hagynám, hogy valaki szétk.rja a karakterem epikus ütésre, kisebbek farmolására!
Amúgy neked van házimozid, Zsigulid, rágód?
Nem csesztetésből kérdezem, puszta kíváncsiságból!
Befektetésed máshol, tudom ez privát dolog?!

Birka

"A 300 csatlóskristály is olyan dolog, mint bármilyen más táp a múltban... Az senkit nem zavart, hogy a 20 relikviaforgács bent volt 20k hufért, pedig sokkal nagyobb tápot ad! (Amikor valaki 20. szinten már maxos rablás agyarral rohangál, az behozhatatlan előnyt biztosít neki hoszabb távra...) Igen is, ha valaki rászán 20k huffot akkor kapjon is érte valamit."

Most akaratlanul is kimondtad, hogy mennyi táp, ha valakinek teli a bukszája, és minden befizetésnél a legnagyobb összeget tolja be a Beho kasszájába.
Lehet, hogy egy kis réteg meg engedheti magának, de sokan nem, azaz sokak komoly táptól esnek el, mert nem tudnak, akarnak a játékra maximális lóvét áldozni.
Ha nem fusizok, nekem a maximális befizetés majd egy heti munkám ára. Lehet, hogy én sz.r melóhelyen vagyok, és nem keresek havi több száz ezret, de mit várjak ettől a "diktatórikus", harácsoló kormánytól, akik pofátlanul milliókat vesznek fel, és a bárányok, akik ott vannak a nyájban kapnak egy kis "sót" ajándékba a szavazataikért, pofázásukért, stb.
Sajnálom, hogy nem Felcsútra születtem, hogy ezrével kapjam a megrendeléseket, kinyalják a s.ggem, aztán én is Viktorét.
Ha követnéd a gazdasági híreket, akkor tudnád, hogy Mo.-n a középréteg lassan eltűnik.
Vagy milliomos leszel, vagy egyre jobban a béka segge alá kerülsz.
Ebben a sz.r országban általános a veszekedés, széthúzás.
Dolgoztam külföldön, a lengyelek, albánok, ukránok stb. egymást segítik, míg mi magyarok a saját dolgainkat nézzük.
Tapasztaltam, hogy sokan egymást "feldobják", unalomból, irigységből, de azt is, hogy egy sima táskára egy szórakozóhelyen nem képesek vigyázni, mégha megígérték.
Mi egy ilyen rinyálós, depressziós nemzet vagyunk és gyakran rühellem, hogy kétfelé szakadt országban élek, ahol egymást b.sztatják az emberek, a köztévé kinyalja "szeretett vezérünk" s.ggét, nincs hír az ellenzékről, mert ha lenne, rögtön lapátra kerülne aki erről írt.
Tudom, hogy jó állásod van, nem érdekel a politikai hozzátartozásod, én felhoztam a politika témát, mert igen is egy ilyen szar országban élünk sokan, sokan, meg külföldre kényszerültek, de nem jókedvűkből.

Lesznek akik befizetik a 20k-t, gondolom te is, és nem fog hiányozni a családi kasszából.
Azt kellene észre venni, hogy lassan ők tartják életben a játékot.
Én vettem a fáradtságot, és megnéztem a Beho mérlegét, több mint egy millió nyereséggel zárt 2013-ban (vagy 2012)-ben.
Miklós vihetné a tőzsdére a céget, biztosan vennénk részvényeket, jó lenne beleszólni a játékba.
Tudom, "meghallgatsz" minket "kedves vezér", de észre kell venni, nekünk, a régiónak nincs akkora kereslete, mint egy normál EU ország lakóinak, akiknél a minimálbér nem 66k, hanem több, mint 250k, persze más árak mellett.
Dátum: 2014.06.14. 19:24:34
Ritkán szólok hozzá, de tényleg dühítő a Beho hozzáállása.
A baj itt is látszik, már a fórumon is egymással marakodunk.

Zoole hozzászólása nagyon jó.
5-6 éve kezdtem, elvoltam egy sms-el egy hónapig.
Ma 9 kavics, ha hozzászámolom a kiégett átalakulását 18 egy durva, aktív játékosnak egy napra elég.
Írta egyik játékos, hogy nem pörget, pedig az is nerf, vadászat itala összegyűjtve egy eventen brutál előny, portyázás itala EH-n több 10k, és az egyéb piros nyalánkságok.
Epikus kincsesláda, sokak kedvence...

Nem kell közgazdasági végzettség ahhoz, hogy lássuk mennyire drágult a játék.
Jó karakterek törölnek folyamatosan, én is a lojalitás miatt vagyok még, mert nekem ez volt sokáig az egyetlen, és kedvenc játékom, nem az Ikariam, más b.ziságok, vagy MMO-k.

Régebben tolongtunk a találkozókon, kíváncsi vagyok, mennyien lesznek most.
Remélem sikerül eljutnom, lehet ott is magyarázni nekem.
Lesz.rom a fétist, nem azért megyek.

Visszatérve Zoole hsz.-éhez, sokkal jobban lehetne optimalizálni a bevételt alacsonyabb befizetés-magasabb díjazás mellett.
Persze Biri, a konzolokat nem adják fél áron, de az olcsó tejet, kenyeret hamarabb elkapkodják az áruházakban, mint a drágát, amit zárás előtt már áraznak le, vagy kidobják.
Azokat sajnálom, kik a maximális befizetést választják, de nem irigykedek rájuk, kapjanak többet...., egyéni szociális probléma ki mire költ, de szövetségi szinten sajnálom azokat a jó, okos játékosokat, akik gyerek, család mellett, minimálbérrel, minimálbér felett nem engedhetik meg maguknak a 20k-s befizetést. (Ők az a réteg, akiknek nagy része tényleg befizetné az 5k-t fétis ide, vagy oda, és tudnák, maximálisan biztosítva van mindenre őskővel a karakterük egy-két hónapra.)

Egy törölt karakter privát hozzászólása régóta a fejemben van.
"Amit idáig beleöltem a játékba, abból vehettem volna egy komplett házimozi szettet" nagyjából így hangzott, én vehettem volna már vagy 6-ot full Tv-vel.
Tudom, semmi sincs ingyen, a bajnokok, event Top-ok, megdolgoztak, költöttek a karakterekre, de ha így megy lassan sok játékosnak nem lesz élő ellenfele, lásd Ariel V1 Top-1, a klónja, és akit lefelé üt. (Ariel ne vedd magadra!)

A karakterek adásvételét illetően egy piramisjátékhoz tudnám hasonlítani az egészet.
Rakj bele minél több pénzt, add el a csúcs karaktered "bagóért" a ráköltött idő, pénz, energiához képest.

Javaslom akinek van 20 ezre, menjen el egy hétvégére inkább pihenni valahová a párjával, neked is Biri.
Szűkösen, de ki lehet hozni ennyiből is egy klassz hétvégét, a szeretteddel.
Dátum: 2013.11.21. 23:56:26
"edit: javitottam is. igen, tudom, hogy nincs elég nagy változatosság, szivesen raknánk be új tárgyakat, csak a tételek számát nem nagyon lehet növelni, és van egy csomó tétel, amit régóta szeretnének sokan megszerezni. Lehet jövőre kéne egy licit 5 szívósság övével és 5 Uralkodó Pálcával"

Ezt akkor hiszem, ha piros hó fog esni.
Az aranytallért pl. VISSZARAKHATNÁD!
10.000-ért már adhatnátok 2 templomi pálcát (elég spúr vagy az magyar munkásnéppel!), vagy kitalálhatnál 10000-20000 közti befizetésre is alternatívát.
Dik barátod nem válaszolt a kérdésemre, írjak a dobókockára, mert vinnék a haveroknak 32, vagy több oldalú kockát ajándékba.

Viszok, én tolok neked egy sört, vagy vigyek? Beck's, Soproni 1895, Borsodi Super Dry van itthon.
Molának meg virágot.
Dátum: 2013.04.22. 02:06:52
Ritkán szólok hozzá, de az igaz, hogy a magyar gazdasági helyzet, és egyéb problémák kihívás elé teszik a régi játékosokat is.
Én mindig azt tartottam normálisnak, hogy ha valaki feltápol egy karaktert, és nem bírja tovább, vagy menjen a katakombákba, vagy töröljön.
Vitathatatlan ezt meg is tette, béke poraira, pedig nagyon nagy karakter volt.

Igazából a Beholder Kft.-t mi tartjuk el játékosok.
Ki lehetne írni egy szavazást, vagy össze foghatnánk és nem vennénk őskövet.
(Természetesen mindig lesznek kívülállók, de a tömeges hatást Miklós is megérezné, meg Biri....)

Több éve játszom, ráment a párkapcsolatom, szereztem sok barátot és ellenséget.
Ha külföldön vagyok, akkor is bejelentkezek a napi dukátért meg minden ilyen dologért.
Hogy is van? "A lemaradásodat behozhatod, ha nem tudsz belépni pár napig?", ez már nagyon nem igaz. Lásd. hűségszilánk, meg minden agyatlan dolog.

Tisztelt Beholder Kft., Miklós!

A régi időkben egy sms árával el tudtunk játszani pár hétig, ma már annyi minden van a játékban, hogy jó pár száz kavicsot kell elkölteni, ha fejlődni akarsz!
Én megértem, hogy valamiből fizetni kell az Áfá-t, a dolgozók bérét, és egyéb felmerülő költségeket, de NE a játékosokon hajtsátok be!
Rengetegen játszanak, játszottak ezzel a játékkal, én sem játszok mással és még mindig azt mondom ez a legjobb MAGYAR játék!
Nem Ikariamozok, vagy válogatok a több száz online játék közül.

Meg kéne becsülnünk ebben a fene gazdasági helyzetben, hogy van egy tábor aki itt játszik, a karakter fejlesztésnek szenteli a szabadidejét!

Drukkolok Off-nak, hogy őskő nélkül is megállja a helyét, én is a sok katakombás emberkét látom.
Szerintem nincs esélye egy karakternek, aki őskő nélkül játszik, főleg, ha magasabb szinten jár.
Megjegyzem a Legenda című alfórum is üres magasabb szinteken.

Régebben tényleg rohantam szexelés közben dukátért, manázni.
Sok barátot szereztem a találkozókon, de felháborító, hogy egy karakterre 20.000 Ft-t költsek egy őskő vásárlási ajánlat esetén, hogy rengeteg tápot szerezzek a karakteremnek.
Ha minden világon játszik valaki, akkor az már majd 100.000 Ft.

Tudom, r.hadt kapitalizmus, de te is olyan leszel, mint Sebastian Vettel.
Eladtad a becsületed 7 pontért, aki nem érti nézzen utána a Forma-1-en!

Te csinálod ki a játékot, és észre sem veszed, mert feltételezem, hogy olyanok adnak tanácsot, mint a b.rom Matolcsynak.
Biri szidhatsz te is, én téged nem szidlak, de Miklóst igen.
Te nem minimálbérért nyomulsz minden nap a munkahelyeden.
Bevallom én sem, de elismerem, hogy elég nagy érvágás a sok sárga csekk mellett havi 10.000 Forintot lassan befizetni.
Sokan 47500, vagy még annyi pénzből sem játszanak, és a családjuk mellettük.

MENTSÜK MEG A VÉGZETURAT!

Ne hagyjuk veszni a sok értékes játékost, a sok embert, akik annyit tettek értetek!

Miklós, döntsd el, hogy az anyagiakra hajtasz, vagy több száz, ezer hűséges játékost, embert, hagysz veszni!
Dátum: 2013.04.10. 05:20:58


Szerintem se kellene ennyit rinyálni.
Tőlem jöhet a szívósság öve 350 őskőért.

Egy találkozón elkölt pár elit tag vagy 30-40 k-t, mások meg szívnak mint a torkosbors, mert nem tudnak eljönni.
A relikviakupon ehhez képest semmi.

Megjegyzem mikor regisztrál valaki ide, Magyarország egyik legjobb játékába lép be.
Lehet Ikariam-ozni, és támogatni a Gameforge-ot, de mi magyar Kft.-t támogatunk, és ahogy Miklós is említette 5 éve nem nagyon emelték az árakat, az Áfa meg változott.
Szóval lehet venni frankó Euróért dolgokat külföldi szervereken, de itt is meg kell fizetni a prémium tagságot, ami egy sms ára.
Aki fejlődni akar, tisztában van, hogy jó pár éve fizetni kell, kőkemény őskővel, de ha belegondolunk, akkor az egész mégsem kerül annyiba, mintha egy külföldi szerveren nyomnánk prémium tagként.
Én ellenzem a sok napi belépést, rutint, elvégre a játékot úgy hirdetik, hogy ha lemaradsz pár nappal azt tudod pótolni...
Napi rutin...

Lehet nézni mekkora lehúzás egy napi rutin, egy ősköves ital, templomi küldetés kiváltása, feladatok, prémium tagság.
Drága, de még sem havi 10-50 Euró.
Végül ne felejtsük el, hogy ez egy magyar játék, nem egy amcsi, lengyel, deutsche multi lehúzása.
Dátum: 2012.06.24. 02:57:19
Szeretnék minden VU-s játékosnak köszönetet mondani, hogy ott volt.
Sajnos én és hála a spanomnak, fél 4-re estünk be.

Az Omega szövetség évről évre megmutatja, hogy nem csak a játékban aktívak.
Yaksee-nak külön köszönet a fuvarért!

Az, hogy ki mennyit iszik a saját dolga. Fogyaszd mértékkel, szól a reklámfelirat.
Van aki licitálni megy, van aki csak egy medálért ugrik be, és van aki kiélvezi, hogy a messziről jött szövetségi társakkal sörözhet.

Nőt nem nagyon fűtöttem, bár van itt pár jó csaj: Valkyre, Hercegnő stb.
(Azért, szívesen megismerkednék egy játékos lánnyal, ha van kedve valakinek randizni velem. ) Nem vagyok öntelt, azért elég jó pasi vagyok, sokan tudják igazolni.
Szóval egyedül álló lányok, itt a lehetőség.
186 cm, (Iq majdnem annyi ), 90 Kg, barna haj, zöld szem.
Káros szenvedélyek: dohányzás, néha egy sör, Végzetúr.

Nem bántam meg, hogy elmentem, még ha csak fél órát is voltam ott.
Dátum: 2012.03.17. 02:52:44
Miklós,

Lassan eljutunk arra a szintre, hogy ne cs.sztessük az ügyfélszolgálatot.
Emberek vagyunk, mindenki hibázik (belefut egy szkarásba, kisajtol egy nagy dögöt stb.).
Most ezt a topicot azért hoztad létre, hogy ne kérjünk segítséget nagyobb problémák esetén?

Persze, nyeljük le a békát, és 10 szint után kapunk egy plusz növelhető szakértelmet.
VF-el ez kicsit gázos.
Adjuk el a rubin triászunkat, zafír csillagunkat, ha nem "ugat" a rendszer, hogy ez epikus tárgy, és tegyünk úgy, mint ha ez csak egy baki lenne, de a játékban atom nagy hátrány.

Komolyan h.lyének nézel minket?
A legtöbb játékos felnőtt, tanult ember, aki nem csinál naponta bakikat.
Nem rinyál, a hibáit belátja.
Ettől függetlenül, félre kattinthat, ahogy én is tettem, és az ügyfélszolgálat a TE morbid topicodra hivatkozva sz.rt sem csinált. A levelezés alatt két perc lett volna visszaállítani azt, amit én elrontottam.

Mindenki ismeri a szabályokat, a GYIK-ot.
Próbáljuk betartani, te meg betartasz nekünk...

Kérdezem én, hogy aki több 100k-t nyomott bele a játékba (tiszteletem a kivételnek!), az fél évente nem fordulhat segítségért, mert elszúrt valamit?

"Mint cég azonban természetesen maximális ügyfél elégedettségre törekszünk. Éppen ezért az ügyf. szolgálat tényleg próbál minden esetben segíteni. Csakhogy, a legtöbb ilyen eset igen körülményes. nagyon nehéz kideríteni, hogy tényleg úgy volt-e, és nagyon körülményes a dolgok visszacsinálása. Épp ezért az ilyen esetek általában Baratynál kötnek ki, aki minden egyes ilyen problémával eltölt egy csomó időt. Odáig jutottunk, hogy ez sajnos már a játék fejlesztés rovására megy. "

Attól nagyon elégedettek leszünk, ha a segítség nem jön, idézet a TE kis írásodból oszt jónapot...?!

Baratyt nem lehet klónozni, max. felvenni egy munkaerőt, aki ezzel foglalkozik, tény.

A csomó idő meg arra menne el, hogy csak nerfeljük az ősköves játékosokat, mint a nemrég benyomott szerencsekerék?

Tudod, egy normális játékban, normális játékosok normális hangvételt, segítséget várnak el azért amiért fizettek. (Biri szavaival élve, veszek egy kiló kenyeret, és fizetek érte, nem ingyen van!)

Vannak olyan elszúrt dolgok, amiket egy pillanat alatt vissza lehetne állítani.
Te is meg tudnád csinálni, ha nem a blogoddal foglalkoznál állandóan...
Nyeld le te is a békát párszor, aztán kíváncsi leszek, hogy is viszonyulsz a dolgokhoz.

Büszke vagyok rá, hogy egy MAGYAR játékkal játszok évek óta!
Válság ide-oda, nem én vagyok az egyetlen aki őskövet vesz, amiért bizonyos szolgáltatásokat elvár (ide tartozik a segítségnyújtás!)
Komolyan gondolod cégvezetőként, hogy ezzel a mentalitással növelni fogod a népszerűséged, és ugrásszerűen megnő a prémium játékosok száma?
Család, munka, hiteltörlesztések mellett nyomjuk jó pár éve, a kemény mag.

Jó párszor csalódtam a mentalitásodban, élőben a találkozókon, online egy Ultra fejlesztés után!
Könnyű Baratyt, és minket hibáztatni, ahelyett, hogy belátnád, nem vagyunk ROBOTOK, hibázunk néha!

Véleményem szerint a legjobb magyar játéknak ártasz, ha nem változtatsz szemléletet, csak "korlátozod" azt, amire sokaknak tényleg nagyon szüksége lenne!

Szebb jövőt!
Dátum: 2011.12.26. 14:46:10
Én az adathalász bandának köszönöm.
Hogy szakadjanak meg!

Belföldi postautalvány, OTP, egyre megy.

A lényeg, ha letolsz 200-400 csp-t max. szubtéri érzékeléssel, és betervezel egy nagybevásárlást, főleg szintet is lépsz, mire odaér a pénz Miki bácsiékhoz, és elkönyvelik, szétrabolnak.
Aztán marad pár kiégetted, ami jóváíródik. Sok kicsi sokra megy, kis mohók.
Persze van akinek annyi kiégett ősköve van, hogy már 30 szövetség kristályosítóját fel tudná maxolni vele...

Nem Onebip, vagy PayPal kellene.
Akkor már jöhetne Moneybookers, meg egy rahedli fizetési rendszer...

Ott a bankkártya, átirányít egy OTP-s fizetési felületre és kész.
Az 5000 Ft-s sms-t is meg lehetne játszani, ebben nem vagyok szakértő.
(Itt persze azokat az anyukákat, apukákat kell megvédeni, akiknek a kocka gyereke használná a mobilját, vagy a kártyáját. Szerintem egyszer megteszi, és 10 kemény saller, 1 hét szobafogság, nincs net egyéb büntetések megtennék a hatását.)

Nagy részt 18 éven felüli játékosok vannak itt (max. agyilag nem), a saját pénzükből tolják előre a karaktert.

Megjegyzem őskő nélkül is lehet játszani, és tisztelem azokat, akik brutál karaktert csináltak így.
Meglátásom szerint az őskő hatalmas nerf volt-van-lesz, de ez nem az a topic.

Aki PayPal-es, és nem tudja, miért akadt be, annak írtam.
Körbejártam az ügyfélszolgálatokat Karácsonykor.
Dátum: 2011.12.26. 14:22:01
PayPal használók figyelmébe!

Sikertelen fizetési próbálkozások után, beszéltem a PayPal ügyfélszolgálattal, ami visszaküldött a magyar kártyakibocsájtóhoz.
A magyar kártyatulajdonosok nagy százalékánál (adatokat a balhé miatt nem mondanak) letiltották az online fizetési módot, korábbi külföldön történt adatlopások miatt.
Jelenleg vizsgálják, hogy mennyire biztonságos a kártyák újbóli online piacra történő visszavezetése, mekkora kárt okoztak az adathalászok.
Én K&H-s vagyok, az összes kártyát, beleértve a rokonaimét, online fizetés esetében blokkolja a bank.

Karácsonyi ajándékozás kilőve, mivel az Onebip meg atomdrága.
Marad az OTP-s utalás annak, aki őskövet szeretne, illetve relikviát.

Most vagyok morci.
Oldal: 12345