Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Megunt karakterek
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
361. hozzászólás - 2016.05.25. 19:32:02
1, Eddig is csak építettem vele és alkalmanként szb taktikát szerveztem, szóval építőt már nem csinálhatnál belőle, eddig is az volt, minden más eredmény és érdem az eredeti tulajé

2, Új Quellon nem lesz, ha csak nem valakinek az a perverziója, hogy megveszi amit én átneveztem aztán külön költ arra, hogy visszanevezze
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.30
fórumozóPöppemNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
362. hozzászólás - 2016.05.25. 22:20:03
.
A hozzászólást Pöppem módosította 2016.05.25. 22:20:31-kor
Pontszám: 5
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
363. hozzászólás - 2016.05.25. 22:20:54
En meg azt remelem, hogy a jatekosok meggondoljak magukat es aki torolt is visszaallit. Mindenki egy kulon szinfolt a jatekban, de igy szepen lassan ki fog halni ez a vilag, pedig egy remek jatek(lehetne) a maga idejeben szerintem a legjobb. Szomoru ezt latni hogy hetrol hetre (szamomra jatek beli peldakepek, mert volt akitol sok segitseget kaptam)hagyjak abba. Ennek elebe kene menni, mert igy lassan vege lesz, farmvillezni meg senki nem fog maradni
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 8.39
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
364. hozzászólás - 2016.05.25. 23:27:49 (Válasz Emishi #363 hozzászólására.)
Ne nagyon reménykedj, a visszatérők legtöbbje is csak félgőzzel, ideig-óráig marad, újra és újra belefut azokba a dolgokba, amik miatt egyszer már elment, az új fejlesztések, tervek pedig nem hogy kedvet nem csinálnak a maradáshoz, hanem éppen hogy a távozásra ösztönöznek.
Az elmúlt 2-3 év alatt a játék folyamatosan "szűkült-szürkült", ha némi sikerélményre is vágytál, egyre kevesebb irányba indulhattál, míg végül a csatlósok, és a rájuk épülő táppiramis kijelölte az egyetlen járható utat. Gyakorlatilag a karakterfejlesztés abból áll, hogy minél hamarabb, minél nagyobb, és minél több csatlóst nevelj...lehetne akár ez is érdekes, -ki a jobb agronómus-, de nem az, mert komoly mértékben befolyásolja a dolgot a beletett készpénz.Mára az egyetlen igazi versengési lehetőség a játékban az maradt, hogy ki tud adott idő alatt többet költeni rá.
Lehet jönni az emelkedett dumával, hogy nem a pénz számít, hanem a játéktudás....persze...de két kb. ugyanolyan "tudású" játékos között a befektetett forint olyan arányú különbséget generál, olyan rövid idő alatt, ami pár éve még elképzelhetetlen volt.Akkora előnyt, ami a továbbiakban már láncreakciószerűen, exponenciálisan növekszik.
Ennek megoldására pedig egy olyan rendszer készül, ami alapjaiban változtatja meg a játékot, arra kényszerítve a megmaradt néhány fanatikus mazochistát, aki még próbál játszani, hogy a kukába dobja a közép és hosszútávú terveit, stratégiáját, belefektetett idejét, pénzét, és nulláról indítson új karaktert, az új körülmények figyelembe vételével.....

Miért is akarna akkor bárki, aki már feleennyiért abbahagyta egyszer, visszajönni....?

Én újrakezdtem, néhány ember miatt, alapvetően csak építeni, persze elkapott a gépszíj, újra fullban toltam, de most megint ott tatok lassan, mint amikor leléptem.
Báró Samedi
Pontszám: 9.54
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
365. hozzászólás - 2016.05.26. 13:11:45
InKal V1 szintén OFF...

Ha komolyan érdekel, írj, beszéljünk a szombati talin, délig leszek ott kb.
Pontszám: 8.67
kedvencXinxFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
366. hozzászólás - 2016.05.27. 16:34:46
"mert már régóta fizikai fájdalmat okoz pusztán a játékba való belépés, nemhogy átváltsak ennyi biszbaszt... majd aki átveszi és átváltja annak lesz közel 200as megája"

Ez a nap hozzászólása!

Gratulálok Tapsi!

Sajnálom, hogy elmész, Inkal, Q! Sok sikert a továbbiakban! Megint csökkent a B közép...
Pontszám: 9.38
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
367. hozzászólás - 2016.05.29. 03:35:03
Nyílt levél Arielnek, az Azúr légió sejtelmeiről

Ariel,

Először is köszönettel tartozom neked, hogy megadtad az utolsó rúgást, hogy a játékot abba hagyjam!
Rengeteg erőforrásomat használtátok ki a Légió kútjának építésének, szövetségi küldetéseinek letudására!
Nem tiltakoztam, mivel időm, pénzem nem engedte, inkább ajánlottam, hogy építsétek be a felgyülemlett csp-t, a szövetségi bajnokságban üssétek a kijelölt mezőket, hogy haladhassunk.
A malterkanalat is miattatok vettem meg az aukciós házban.
Gaiusnak annyi köze volt a Légióhoz, mint egy kiöregedett játékosnak a V3-hoz.
Úgy használtál ki, mint egy ázsiai ribancot! Építettem, kihívásoztam, közben látván a jó farmolókat, ahogy lecsapnak!
Az, hogy ki vagyok én, már nem számít. Jancsi, Juliska még érdekel? Nem hinném, mert az önnön szándékaid ki lettek elégítve, a helyemet két új játékos vette át, és kedvenced LanMaffia majd épít, ha kell!
Nem tudok mit csinálni, csak sajnálni téged!
Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz, sírsz, amikor nem haladunk, és te ülsz a milliárd LE-n, számomra elfogadhatatlan!
Miklós s.ggében vagy kezdetek óta, sírsz, hogy abbahagyod, és én remélem, abba fogod hagyni, ha más nem azért, mert összetöröd a burádat egy autóbalesetben!
Egyfolytában okoskodsz, ötletelsz, olyan sz.r fejlesztéseket indítasz el, amik nem a játékosok többségének hasznára válna, hanem a tiédre!
Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan
Ő belátta, ez a játék halott, és törölt. Te soha nem fogsz törölni, együtt buksz el a Beholder tápjával, Miklóssal, akire senki sem fog emlékezni 10 év múlva!
Annyira szomorú, hogy 10-20 játékos határozza meg a VU haladási irányát!
Nem voltam a találkozón, de te kijelented: „Ha pedig Gaius=Xinx továbbra is fennáll, akkor nem is lehet kérdés, hogy miért nem akarom, hogy itt maradj...”
Őszintén ki a fene vagy, hogy egy játékost úgy kezelj, mint egy lókupacot, mikor a te s.gged alá épít, küldizik? Isten vagy, vagy halandó? Szerintem a második…
Azért őszintén köszönöm, hogy megadtad az utolsó lökést, hogy abbahagyjam a játékot!
A V1-en az Azúr Légió nem jelent mást, mint multihegyeket!
A fél csapat a szövetségi küldetéseknél épít, teljesít, majd köszönet nélkül mehet vissza a katakombákba mindezt azért, hogy a milliárd LE-d mellé még essen pár millió a szövetségi küldetésekből!
A játékból eddig is elegem volt, most végleg!
Egy-két ember ne határozza meg, hogy mi a cél, mi a játék haladási iránya!
A piramisjátékok is ideig, órákig bírják, itt is napok-hetek-hónapok kérdése, meddig ücsöröghetnek a babérjaikon a táposok.
Viszlát, Végzetúr, inkább költök nyaralásra, vásárlásra, minthogy ezt a kizsákmányoló, diktatórikus rendszert szolgáljam!

Gaius
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 7.61
közkedveltInKalFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
368. hozzászólás - 2016.06.01. 19:57:15 (Válasz InKal #365 hozzászólására.)
InKal átadva.

Köszi Xinx, minden jót viszont!
Á.
Pontszám: 8.67
mindenki kedvenceHarlamFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
369. hozzászólás - 2016.06.01. 20:11:39
"Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz"

Már Offsboy a top1 Már túlszárnyalta Arielt
Pontszám: 6.67
mindenki kedvenceHarlamFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
370. hozzászólás - 2016.06.01. 20:17:38
Ariel - 272. szintű végzetúrnő

Tulajdonságösszeg: 15148 (19258)
Szakértelemösszeg: 13709
Teljesített küldetés: 26193
Összes építés: 8.501.833.364
Zsákmányolt lélekenergia: 1.714.442.762
Csatlós szintösszeg: 5293


Offsboy a bajnok - 215. szintű végzetúr

Tulajdonságösszeg: 14033 (18184)
Szakértelemösszeg: 18373
Teljesített küldetés: 22826
Összes építés: 13.963.133.225
Zsákmányolt lélekenergia: 1.672.284.526
Csatlós szintösszeg: 5552
A hozzászólást Harlam módosította 2016.06.01. 20:25:32-kor
Pontszám: 7.50
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
371. hozzászólás - 2016.06.01. 21:23:16 (Válasz Harlam #369 hozzászólására.)
Idézet: Harlam - 2016.06.01. 20:11:39
"Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz"

Már Offsboy a top1 Már túlszárnyalta Arielt


Pontosan miben? Több karakter is van, aki ellen nincs esélyem, köztük olyanok, akiknek Ariel ellen nincs esélye, úgyhogy ez nem annyira helytálló.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.08
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
372. hozzászólás - 2016.06.02. 05:39:59 (Válasz Harlam #369 hozzászólására.)
Az egészet nézd, ne egy gondolatot vegyél már ki...Jah, hogy csak ennyit fogtál fel az egészből ?
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.58
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
373. hozzászólás - 2016.06.05. 15:52:08
V6-os toplista első oldalán szereplő karakter átvehető.
Rengeteg relikviával, valamint Őskőtermő zsákkal.

Részletek privátban.

Folyamatos játék befejezve.
A hozzászólást Gamer01 módosította 2016.06.09. 08:40:05-kor
Pontszám: 9
kedvelt tagBodzsoFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
374. hozzászólás - 2016.06.12. 12:09:16
V5 Walter De Shin - 56. szintű kari átadó
Nem egy nagy kari,de szintjéhez mérten elfogadható.kevés vetélytársa akad
össz:37 bajnoki medál.
Pontszám: 5.90
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt játék
375. hozzászólás - 2016.08.03. 11:17:54 (Válasz Quellon #354 hozzászólására.)
Maga a játék egyáltalán nem köt már le. Leginkább, mert már nem játék csak ciklikusan ismétlődő kényszercselekvésekből álló rutin nagyfokú időigénnyel.
Nem törlök, mert azt többen pánik- és/vagy szívrohammal fogadnák, ellenben ha katakombában porosodok/pirosodok az senkit nem zavar.
Nem hiszem, hogy visszatérek. Mert korábban, ha távoztam vagy szüneteltettem, akkor mindig bennem volt még a játszhatnék, csak valami akadályozott, valami fontosabb volt, most meg időm lenne, de nem érdekel, nem akarok vele időt tölteni.
Elmentem nyaralni július tizenkilencedikén, naponta beugrottam még a tókenekért, aztán elkezdődött a nyári minievent és mint a vihar a csend után kerekedett fel bennem az érzés, hogy NEM AKAROM! Nem akarom már megint egy hónapig napi kötelezőséggel ugyanazokat a cselekvéseket csinálni, főleg, hogy már semmi örömöt, sikerélményt nem ad. Utána nem léptem be több, mint egy hétig és most is csak azért, hogy köszönömöt mondjak a szövetségeimnek és jelezzem, a továbbiakban bármilyen témában az emailcímemen érhet el aki akar.
nemeth.nandor.62@freemail.hu
A legjobbakat
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.17
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
540 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt játék
376. hozzászólás - 2016.08.03. 15:44:52 (Válasz Quellon #375 hozzászólására.)
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.51
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
377. hozzászólás - 2016.08.25. 16:25:54
Amennyiben nem történnek nálunk (Hullaszag R.t) pozitív változások, akkor a következő hónap 25. Napján ( vasárnap) át lehet venni a karakteremet.
(k)Rém
V6
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.54
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
378. hozzászólás - 2016.08.25. 16:45:14
Nofene...
Báró Samedi
Pontszám: 7.54
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
379. hozzászólás - 2016.08.25. 21:21:37 (Válasz Don Firenze #377 hozzászólására.)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/fc/0c/f5/ fc0cf520280571410eac08ca44df5cb7.gif

Szerintem senki nem meri átvenni...

mod.: a csodás kis gif-et csak mobilról lehet megnézni.
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2016.08.25. 21:31:41-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 8.46
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Megunt karakterek
380. hozzászólás - 2016.08.25. 21:24:28 (Válasz Tigrisnyul #379 hozzászólására.)
Remélem is, hogy a nyakán marad, kár lenne érte...
Báró Samedi
Pontszám: 8.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!