Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
21. hozzászólás - 2014.06.13. 21:45:37
Kedves HÍVEIM OPÁÁÁÁÁÁ

Ezeket nem Én írtam , de azokat feszegeti melyeket már leírtam s HÚRROGÁS volt részetekről

És már megent Engem igazolt az időőőőőőőő
-------------------------------------------------------------------------------- -----
ui- Popeye72 alapból egy véleményen vagyunk -- Az elmúlt 2 évben a Beho teljesen rossz irányban fejlesztett

És régebben téma volt z olló nyillása ...itt a szép példa , hogy ez már nem az eredeti játék....az lesz a menő akinek teli a bukszája főleg ha a belső körben is bent vannak az Ő részükre változtatják a játékot

Miklós megint meg kérdezem --Még mennyi játékosnak kell elmenie , hogy lásd a fától az erdőt
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.06.13. 22:04:56-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 1
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
22. hozzászólás - 2014.06.13. 21:47:36 (Válasz Zoole #17 hozzászólására.)
Kedves Zoole! Abszolút nem értek egyet veled. Nekem jelenleg 4 csatlósom van. Az elsőnek beáldoztam egy magasabb szintűt, ez most 160+ szintű, és jelenleg stagnál a többi a minimumról lett felhúzva, és ennek köszönhetően 110., 100. és a legújabb 80. szintű úgy, hogy eddig még nem költöttem rájuk templomkristályt, mivel hosszútávon nem éri meg. Nekem alapvetően a mostani "ajándékokkal" nem a fétissel van a gondom, hanem azzal, hogy a 20k-s befizetés mellé kap 300 csatlóskristályt is az illető. Ez annyit jelent, hogy az új csatlósa nem alapszinten indul, hanem kb. 80-100 szinttel magasabban. Ez alsó hangon is plusz 12 minden tulajdonságra. Na ez az ami már brutális, ugyanis ez 130 szint környékén kb. 6-12000000 LE (igen millió). Magasabb szinten ennél jóval több, és ez tiszta nyers táp. Néhány akcióval ezelőtt azért volt kiakadva mindenki, mert 2-300k értékben volt a csomagban húsvéti tojás/karácsonyi süti. Most meg a "máshonnan is beszerezhető" fétisen vagytok kiakadva? Itt nem a fétis az igazán irreális táp, és az aljasság, hanem az, hogy a csatlóskristály csak a 20k-s csomagban van benne, és ott is ekkora mennyiségben!!! Eddig a kisebb csomagokban is hozzá lehetett jutni a komolyabb táphoz, viszont most kényszerítve van a társaság a 20k-s megvételére, különben a top-on lévők komoly lemaradást szenvednek.
Én eredetileg 10k-s befizetést terveztem, de így messze nem éri meg, ezért max. 2k-t fogok befizetni, és inkább leépítem a karakterem. Az elmúlt 2 évben a Beho teljesen rossz irányban fejlesztett (a részleteket nem írom, mert az kizárást vonna maga után). Ennek köszönhetően most jutottam el oda, hogy néhány hónapon belül teljesen leállok a VU-val. Most az event alatt még hetente 2-3 alkalommal be fogok lépni a CSP és a TKP elköltésére, de az event után már csak 1x. Befizetni eddig havonta átlag 5000-t fizettem ez most már csak 2000, és pár hónap múlva ezt is befejezem. Köszönhetően mindez annak, ahogyan az elmúlt években a rejtett emeléseket beépítették, és a VF-eseket ellehetetlenítették. Jelenleg VF-esként közel 2x annyi őskövet kell elköltenem ahhoz, hogy játékban maradjak, mint egy EH-snak úgy, hogy ezért semmi extrát sem kapok. Mivel nem állok át EH-ra, ezért a sok apróság mostanra adódott össze. A félreértések elkerülése végett, a környékemen a top karik közé tartozom, többszörös bajnokként.
Pontszám: 8.85
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
23. hozzászólás - 2014.06.13. 21:50:24
Szerintem 20K-nál nagyobb összegű befizetési lehetőség nem lesz, mert az már a legelvetemültebb játékosnál is kiverné a biztosítékot.
Egyébként is ott tart már a VU, hogy az egyik legdrágább játék lett szinte az összes létező között, csak nincs mire. Bármelyik mmo-ban fele összegből király lehetne az, aki itt csak a szinten tartásra költ, hosszú távon pedig lazán egy autót vehetne belőle. Előbb vagy utóbb, de hallgatni fogok végre az eszemre, és abbahagyom én is a pénzem ilyen jellegű elszórását. Free playerként jelenleg már a játszhatatlan kategóriát veri a fizetőssel szemben, ha ésszerűen fizetsz középszerű maradsz, ha pedig irreális összegeket költesz, akkor szinten tarthatod magad azokkal szemben akik ugyanezt teszik. Na meg még könnyebben lezúzod a freeplayert, akit amúgy is rommá vernél, de ettől több nem lesz a karakterből.
A 300 kristály valóban táp. De bakker, 20 pénzt kell lecsengetned érte. Most 20ezerért járjon már valami, vagy legyen minden egyformán ingyenes aztán csókolom. Az meg ugye nem kivitelezhető. Mindenesetre 10ezerben kellett volna maximalizálni a befizetést, mert ez az agyatlan harácsolás lesz egyszer a játék veszte.
Ami pedig ismételten a fétist illeti, én személy szerint tolok 3 csatlóst, közben fejlődik a 4. állat, 1-2 hónap alatt azért sokat magára tud szedni 0 befektetéssel. Csatlósként még egy részre kéne osztani az amúgy is véges erőforrásokat, ez az amit szeretnék valahogy megértetni. Nagyon jó, hogy +5 TÖ-vel beljebb vagyok azonnal, de ha nem kapkodok feleslegesen, akkor talán túlélem ez nélkül a +5 TÖ nélkül azt a pár hónapot, és beújítok utána egy +12TÖ csatlóst, miközben a már meglévőktől nem vonom el az erőforrásokat. Utána máris elég szép előnyt szerzek azzal szemben, aki nem így csinálta. Persze ki hogy érzi, de az én meglátásom szerint ez esetben ésszerűbb hosszabb távon tervezni.
Pontszám: 8.74
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
24. hozzászólás - 2014.06.13. 21:55:04 (Válasz Popeye72 #22 hozzászólására.)
Beelőztél a hozzászólásoddal, de a csatlóskérdésről való meglátásom nagyjából érthetően igyekeztem kifejteni az előző hsz-ben. Nekem valami 211, 124, 122 a csatlósállomány, a következő is olyan 120ról fog indulni valamikor. Viszont ha megvettem volna a 4. fétist, akkor most kb úgy nézne ki, hogy 200, 120, 120, 70. És nem vernek rommá, mert várok a 4. állattal. Mindenképpen abból fogsz profitálni, ha nem osztod ezerfelé az erőforrásokat, hanem türelmesen tenyészted az utánpótlást.
Azt úgyszintén elismerem, mint korábban is tettem, hogy a 300 kristály nagy táp. Dilemmát okoz nekem is, mert vagy elveszek pénzt máshonnan ahonnan szükség lenne rá, vagy hátrányba kerülök azzal szemben, akinek nem fáj 20K mínusz, és ez elgondolkodtat. Kezd már elegem lenni abból, hogy két kézzel kell nyomni a játékba a pénzt, és akkor se lesz jobb. Nemrég vettem 5k-ért követ, és olyan pillanatok alatt elfogyott mint annak a rendje. Azaz havonta 5K+akciós befizetéseknél a 10-20 már nem elég, és még mindig nem az a színvonal a játék, ami ezt indokolttá tehetné.

Érdekes megfigyelést tettem egyébként az imént, valaki a háttérben megbújva, indokolatlanul lepontoz 6,63-ra, amit ismét valaki(k) visszapontoznak 7,47-re. Az egyetértést csak megköszönni tudom, a lepontozóst játszó fórumlakótól meg megkérdezném, miért is találja ezt viccesnek. Úgy sem fog válaszolni, még akkor sem ha lenne ésszerű indoka rá.
Mindenesetre ha visszatekinti a fórumos aktivitásom, talán feltűnik neki hogy jó ha havonta van 3-4 hsz-em, így nem fog túl nagy lelki sérülést okozni az sem, ha nullára pontoz.

Lovag Mesternek pedig szeretném kifejezni gratulációmat, hogy velem ellenben neki lassan már a 10 pontot is meghaladja a legutolsó hozzászólása, de végül is egy remek, észérvekkel teli, építő jellegű gondolatot osztott meg velünk ahogyan azt tőle megszokhattuk, nem is sajnálom tőle csak szemet szúrt, na.
A hozzászólást Zoole módosította 2014.06.13. 22:21:49-kor
Pontszám: 8.11
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
25. hozzászólás - 2014.06.13. 22:28:27 (Válasz Miklós #2 hozzászólására.)

Hát ti készen vagytok. Komolyan. Nem is tudom hogy írjam, hogy ne lehessen belekötni.

De azért megpróbálom összefoglalni egyszerűen a jelenlegi gondolataimat:

BUFU! ^^

Mennyi amúgy? A komplett érdekel. Tudom, hogy van az a pénz...

De nem most komolyan. Értem én a célzást. Jobbá kell válni. Én is szeretnék jobban keresni...és ezt most megerősítetted bennem. Gondolkodásra és fejlődésre ösztönzöl! Köszönöm, hogy törődsz velünk átlagos hétköznapi munkásemberekkel is! Köszönöm hogy kikényszeríted, hogy jobbá váljak! Köszönöm mindenki nevében!!! ^^

Mod: Megleltem a fényt melyet Miklós kíván gyújtani sötét ködös és már már reflexszerűen antiszociális elménkben.
A hozzászólást Faust0ne módosította 2014.06.13. 22:48:01-kor
Time in a bottle
Pontszám: 7.15
kedvencNagypityuFérfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
26. hozzászólás - 2014.06.13. 23:26:10 (Válasz Kwisatz #13 hozzászólására.)
Idézet: Kwisatz - 2014.06.13. 18:42:54
Nem mondd, hogy nem érted. Rá vagy kényszerítve, hogy ha a maxon akarsz lenni, akkor 10.000 Ft-ot kell befizetned. Tudom, hogy ez neked speciel nem probléma, de pont az olyan karakterek törölnek, akik 1-2-5 ezer Ft-os befizetésekkel játszanak."Meg lehet később is szerezni", persze, ha majd novemberben a következő találkozón fizeted be a 10.000 Ft-ot. Vagy szerinted később odaadják ingyen? Ne légy naiv.


Felhívnám a figyelmedet az aukció egyik tételére:
7; Csatlós fétis (megkapsz egy fétist, amivel még nem rendelkezel, és ami már van a játékban)

Továbbá, akik 1-2-5 ezer pénzes befizetésekkel tolják a játékot, most nem fizetnek be, majd ha összejön a 10ropi egyben... ráadásul úgy a bónusz is magasabb
Pontszám: 6.53
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
27. hozzászólás - 2014.06.13. 23:38:42
Ó Te Nagy Pityúúú

Szerinted az , hogy --aukció-- mit jelent

Ó bölcsek bölcse Szerinted??? vagy-- akik 1-2-5 ezer pénzes befizetésekkel tolják a játékot,--később lesz több erre a célra?????????????

Régi öregek mondották,,halgatsz bőlcs maradsz
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 1
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
28. hozzászólás - 2014.06.13. 23:39:06 (Válasz Nagypityu #26 hozzászólására.)
És addig hogy húzzák ki? mert a játék viszi az őskövet
Pontszám: 9.45
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
29. hozzászólás - 2014.06.14. 06:15:51 (Válasz Nagypityu #26 hozzászólására.)
Ismerek olyat aki csak kínkeservesen tud összegyűjteni / megtartani X kiégett őskövet (erre is voltak ötletek), hogy a befizetést meg tudja duplázni, mert lehet több a bónusz a talis befizetéssel, de nem mindegy 2000Ft-ért 100 vagy 200 ősköved lesz
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.21
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
30. hozzászólás - 2014.06.14. 08:22:42
A probléma ott van szerintem, hogy játékosok zömében úgy vannak a csatlóssal, ha egyet nem szerez már meg, azzal komoly hátrány éri és lemarad. Gyakorlatilag tök mindegy, hogy ez valójában mekkora harci erőt jelent, akkor is így érzi és kész. Barátom törölt, amikor rá próbáltam pár hét múlva beszélni visszatérésre, a válasza az volt, hogy de már csatlóssal is lemaradásban van.

Javasolnám, hogy legyen kivéve a fétis a befizetés mellé járó ajándékokból.
A hozzászólást Maci módosította 2014.06.14. 08:23:07-kor
Pontszám: 8.47
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
31. hozzászólás - 2014.06.14. 08:26:51
A csatlóskristály pedig ne csak a 20 ezer forintos befizetésnél legyen...
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 9.57
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
32. hozzászólás - 2014.06.14. 09:38:53
Én meg nem szeretnék jövedelem adózni holnaptól...

Minden verseny környezetben az van, ha valaki kihagy valamennyi időt igen is hátrányt szenved azokkal akik 100%-ban tolják közben. Ez teljesen természetes ugyan úgy, hogy ha valaki nem használja ki maximálisan a gazdasági hátteret, akkor már nem 100%-os hatékonyságú.

Szép is lenne, ha a kevesebb pénzből, kevesebb melóval többet lehetne az élet bármely területén elérni...

A VU egy játék, egy hobbi mely bármelyik másik szabadidős tevékenységhez hasonlóan költség vonzattal rendelkezik.
Hiába sípolsz az államnak, hogy drága a cigi, nem megy lejjebb az ára, hiába alkudozol a bicajboltban csúcsmodellekre, de a legújabb Playstation játékgépet se adják oda neked a boltban féláron csak azért, mert neked nincs rá éppen kereted! Az is egy természetes dolog, hogy az ember alkudozni akar először egy termék árából, semmint kapásól lemondana/hagyná a lehetőséget tovaszállni.

Arról nem a Beholder tehet, hogy Magyarország kiszakadt a szocializmus nyújtotta anyagi "biztonságból" és a "csúnya" kapitaliuzmus okozta anyagi differenciálódás roham tempóban dübörög. Az anyagi "középmezőny" nap mint nap kőkemény döntéseket kell hozzon, hogy mire és mennyit képes/hajlandó áldozni. Alapvetően a márkahűség és az ár/érték arány határozza meg a vásárlási szokásainkat valamint bizonyos termékek esetén a függőség.

Ez egyetlen dolog ami az utóbbi időben drasztikusan módosította a játék árát, hogy a kiégett őskövek "eltűntek" a rendszerből, mert boldog-boldogtalan beváltja platinára, mivel így a napi akció nem "Huf"-ban kifizetendő tétel. Valamint van egy másik tényező amit a "levédhető" kiégett őskövek drasztikus mennyiségi limit növekedése okozott, aminek hatására a lopás nerfjét szemlélhetjük. Ez összhatásilag eredményezi azt, hogy az alapból 50%-os őskő akciós ára megszűnt, és az emberek ezt úgy érzik JOGOSAN, hogy 100%-al nőtt a játék ára...
A hozzászólást Birka módosította 2014.06.14. 09:42:41-kor
Pontszám: 6.76
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
33. hozzászólás - 2014.06.14. 10:16:48 (Válasz Birka #32 hozzászólására.)
Birka: Nagy részt igazad van. Bár pár apróságot nem vettél figyelembe. Először is a játékba ezeken kívül, drágító tényezőként még egy csomó apróság bekerült. Ilyenek pl. a csatlós eledel, ami alapból duplára emelte a sajtolás költségét (mit ad isten ez is elsősorban a VF-eseket érinti), de ide tartoznak a háttérben módosított esszencia találási értékek is. Egy ideje felborult a nagy számok törvénye.

Teljesen igazad van a politikai és gazdasági változásokkal kapcsolatban, de nem veszel figyelembe az okfejtésedben egy nagyon fontos tényezőt. Ez pedig nem más, mint a fizető képes kereslet alakulása. Minden piacot az határoz meg, hogy mekkora a fizető képes kereslet, hány olyan fogyasztó van, aki hajlandó fizetni a szolgáltatásért, és hogy mennyit. Azok a cégek, akik az elmúlt 25 évben ezt nem vették figyelembe, fokozatosan leépültek, és megszűntek. Itt most a leépülés időszaka van. Köszönhetően az erőltetett fizetési kényszernek, a hibás fejlesztési iránynak, és annak az apró ténynek, hogy rengeteg sokkal színvonalasabb (de kevésbé stílusos) játék jelenik meg naponta. A Behonál nagyon zárt a közösség, alig lehet újakat bevonzani, megtartani pedig még nehezebb. Pont ezért fontos a játékosok megtartása, és nem a "lehúzásuk". Persze el lehet siklani ezek felett mondván, hogy mi köze ehhez a Behonak, de az csak azzal jár, hogy folyamatosan csökken az aktív felhasználók száma. Ez pedig egyenes út oda, hogy egy idő után ráfizetésessé váljon. Azt pedig ne hidd, hogy akkor nem fogják szívbaj nélkül leépíteni az egészet. Erre ott volt példaként anno a KG.
Pontszám: 8.49
kedvencPopeye72Férfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
34. hozzászólás - 2014.06.14. 10:21:35 (Válasz Maci #30 hozzászólására.)
Maci: Ez talán azért van így, mivel ebben a játékban a sok apró %-nyi fejlődésen múlik, hogy kinek milyen erős a karaktere. Így a legkisebb lemaradás is komolyan képes befolyásolni a karakter versenyképességét.
Pontszám: 7.33
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
35. hozzászólás - 2014.06.14. 10:28:54 (Válasz Birka #32 hozzászólására.)
Na, megjött a fogadott prókátor. Ne gyere már ezekkel az imperialista példákkal Biri, ezzel mindenki tisztában van. Azzal nincs tisztában a játékvezetés, hogy ezzel a stratégiával többet veszít a vámon, mint amit hoz a réven (vagy hogy mondják ). Pár ember befizeti a maxot a találkozón, hurrá, van pénz nyaralni, de éves szinten azt a pénzt lehet, hogy többszörösen bukják azokon, akik menet közben törölnek.
Mindig lesznek olyanok, akik ebből játékosként profitálnak, de kicsit olyan érzésem van, mint a jelenleg regnáló kormánynál. Van egy egyre szűkülő réteg, akik a kedvezményezettek és birka (bocs) módjára bégetnek, meg vonulgatnak a kormány mellett, azok jól elvannak, a társadalom többsége meg le van szarva.
Ebből a szempontból valóban lehet párhuzamot vonni.
Pontszám: 9.06
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
36. hozzászólás - 2014.06.14. 11:04:25 (Válasz Maci #30 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2014.06.14. 08:22:42
Barátom törölt, amikor rá próbáltam pár hét múlva beszélni visszatérésre, a válasza az volt, hogy de már csatlóssal is lemaradásban van.

Ez csak duma. A fétist később is meg lehet szerezni. Ráadásul sokkal gyakrabban lehet fétist szerezni, mint amilyen tempóban érdemes csatlósra váltani őket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.01
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
37. hozzászólás - 2014.06.14. 13:38:30 (Válasz Ariel #36 hozzászólására.)
Hum kedves hívem Ariel........

Mán megent csak olyan kinézek a fejemből stilusban olvastad a hozzászólásokat..... Pusza érte--Érted???

Megent csak félre akarod vinni a gondolatok irányát...Grat mert ebben Mester vagy

Valahol mán írtam --ne csa lássssss....értelmezd,,,,mert értelmes vagy ....csak azt nem tudom miért értelmezed félre a többieket



Bocsi meg van , hogy tudj firkálni,,a másikkal szórakozni.

Jó szórakozást
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.06.14. 13:45:11-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 1.28
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
38. hozzászólás - 2014.06.14. 19:24:34
Ritkán szólok hozzá, de tényleg dühítő a Beho hozzáállása.
A baj itt is látszik, már a fórumon is egymással marakodunk.

Zoole hozzászólása nagyon jó.
5-6 éve kezdtem, elvoltam egy sms-el egy hónapig.
Ma 9 kavics, ha hozzászámolom a kiégett átalakulását 18 egy durva, aktív játékosnak egy napra elég.
Írta egyik játékos, hogy nem pörget, pedig az is nerf, vadászat itala összegyűjtve egy eventen brutál előny, portyázás itala EH-n több 10k, és az egyéb piros nyalánkságok.
Epikus kincsesláda, sokak kedvence...

Nem kell közgazdasági végzettség ahhoz, hogy lássuk mennyire drágult a játék.
Jó karakterek törölnek folyamatosan, én is a lojalitás miatt vagyok még, mert nekem ez volt sokáig az egyetlen, és kedvenc játékom, nem az Ikariam, más b.ziságok, vagy MMO-k.

Régebben tolongtunk a találkozókon, kíváncsi vagyok, mennyien lesznek most.
Remélem sikerül eljutnom, lehet ott is magyarázni nekem.
Lesz.rom a fétist, nem azért megyek.

Visszatérve Zoole hsz.-éhez, sokkal jobban lehetne optimalizálni a bevételt alacsonyabb befizetés-magasabb díjazás mellett.
Persze Biri, a konzolokat nem adják fél áron, de az olcsó tejet, kenyeret hamarabb elkapkodják az áruházakban, mint a drágát, amit zárás előtt már áraznak le, vagy kidobják.
Azokat sajnálom, kik a maximális befizetést választják, de nem irigykedek rájuk, kapjanak többet...., egyéni szociális probléma ki mire költ, de szövetségi szinten sajnálom azokat a jó, okos játékosokat, akik gyerek, család mellett, minimálbérrel, minimálbér felett nem engedhetik meg maguknak a 20k-s befizetést. (Ők az a réteg, akiknek nagy része tényleg befizetné az 5k-t fétis ide, vagy oda, és tudnák, maximálisan biztosítva van mindenre őskővel a karakterük egy-két hónapra.)

Egy törölt karakter privát hozzászólása régóta a fejemben van.
"Amit idáig beleöltem a játékba, abból vehettem volna egy komplett házimozi szettet" nagyjából így hangzott, én vehettem volna már vagy 6-ot full Tv-vel.
Tudom, semmi sincs ingyen, a bajnokok, event Top-ok, megdolgoztak, költöttek a karakterekre, de ha így megy lassan sok játékosnak nem lesz élő ellenfele, lásd Ariel V1 Top-1, a klónja, és akit lefelé üt. (Ariel ne vedd magadra!)

A karakterek adásvételét illetően egy piramisjátékhoz tudnám hasonlítani az egészet.
Rakj bele minél több pénzt, add el a csúcs karaktered "bagóért" a ráköltött idő, pénz, energiához képest.

Javaslom akinek van 20 ezre, menjen el egy hétvégére inkább pihenni valahová a párjával, neked is Biri.
Szűkösen, de ki lehet hozni ennyiből is egy klassz hétvégét, a szeretteddel.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 8.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
39. hozzászólás - 2014.06.14. 20:37:29 (Válasz Utolsó_Lovag #37 hozzászólására.)
Nem viszek én itt félre semmit. Egyszerűen túl nagy a cirkusz a fétisek körül. Ha valaki nem szerzi meg most, nem nagy ügy, megszerzi később. Addig pedig fejleszti hozzá az állatot. Amíg egyszerre csak egy csatlós fejlődik, addig fölösleges minden fétist rögtön felhasználni. Eddig 4 fétist lehetett megszerezni, plusz most jönne az ötödik a befizetéssel. Két csatlósom van eddig, a xenó fétist meg sem szereztem, a horda fétist még nem váltottam ki, és nem érzem úgy, hogy hátrányba kerülnék. Normál állatként fejlesztem az eljövendő csatlósokat, közben az egyik csatlóst kimaxoltam, rá már nem lesz több gondom, a másik pedig szépen fejlődik.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.02
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
40. hozzászólás - 2014.06.14. 20:52:31 (Válasz Ariel #39 hozzászólására.)
Ez egy lehetőség, amit te választottál és eszerint kezeled a csatlósokat. A másik verzió, amit én is csinálok, hogy kiváltom az összes fétist, és csatlósként nevelem őket tovább. Neked van egy 250-es, meg egy akármekkora, kb. +35-40 körül kapsz bónuszt, nekem +55. Mindenki eldöntheti, hogy melyik a célravezetőbb. Arról nem beszélve, hogy csatlósként gyorsabban fejleszthető, mint állatként, akár úgy is, hogy többen vannak. Egy zabálással lép a csatlós 1 szintet, egy templomból kijön +10 csatlósszint, míg a tenyészállatok nálam 2*48 óra alatt lépnek 1 szintet, ami fél csatlósszint. Szóval ez csak egy lehetséges variáció a taktikára, de a vita nem erről szól, hanem a hozzáférhetetlenségről. Szóval szerintem is egy kicsit félrevitted a témát.
(Lovag nem a haverom, mielőtt valaki félreértené)
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.29
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!