Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
61. hozzászólás - 2016.05.27. 19:50:25 (Válasz Azazel #60 hozzászólására.)
Idézet: Azazel - 2016.05.27. 19:36:30
" termeszthetnénk spenótot online"

Támogatom




Én is . A Végzet spenótja....
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 6.59
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
907 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
62. hozzászólás - 2016.05.27. 20:32:38
Tárgy kraft +1
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 6.53
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
63. hozzászólás - 2016.05.27. 20:53:19 (Válasz Miklós #54 hozzászólására.)
A "hasznos, de nem kötelező" nekem eléggé paradoxnak hangzik.


Ez csak elméletileg paradoxon. A gyakorlatban tisztán megkülönböztethetőek a kötelező és a hasznos cuccok.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 6.74
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
64. hozzászólás - 2016.05.27. 21:47:16
Szerintem az első, amit tisztázni kéne, hogy tervezik-e (belátható időn belül) a világok közötti interakciót. Nem kell összevonni őket (talán nem is lehet), de lehet közös szabályrendszerben portyázni, bajnokikat, toplistákat csinálni összvilági kategóriákban.
E nélkül a fejlesztés nélkül nincs sok kihívás a játékban. (szerintem az nem elég kihívás, ha valamilyen toplistán egyel előrébb végzel, a kihívás, ha jó fejlesztéssel megvered bajnokin az ellenfeled, ha szép portyákat csinálsz, ha nyersz háborúban, stb.)
Aki nem fizet a játékért, az teljesen esélytelen a fizetősökkel szemben, aki meg rendesen támogatja a játékot, annak meg azért nincs kihívás, mert hiába van világonként átlag 300 aktív játékos, ha csak 40-50 fizetős van. Egész egyszerűen nincs kivel összemérni a játéktudást, hisz ritka az a kategória, ahol egynél több fizetős játékos van, így nem vagy rákényszerítve hogy jó játékos legyél, bőven elég, ha fizetsz, ergo semmi kihívás.
Mivel a fizetési morál nem fog változni, lévén akkor is 4-5000/hó-ba fáj a game, ha előrelátóan, optimalizáltan, hónapokra előre megtervezve intézed a pénzügyeket (csak akcióban fizetsz, majdnem mindent akcióban költesz, semmi szir-szart nem veszel, csak a "kötelezőket"), ha ezekre nem figyelsz, akkor meg jóval több is lehet. De már ezt sem tudja/akarja a többség kifizetni, a kihívást (akár fizetős, akár nem fizetős szinten) csak több emberrel lehet megoldani, aminek egyetlen módja a világok közötti mozgás.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 7.28
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
65. hozzászólás - 2016.05.28. 22:30:43
Valaki majd egy összefoglalót legyen szíves a tálakózón elhangzottakról.

Köszönöm!
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 7.19
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
66. hozzászólás - 2016.05.29. 03:37:56
Nyílt levél Arielnek, az Azúr légió sejtelmeiről

Ariel,

Először is köszönettel tartozom neked, hogy megadtad az utolsó rúgást, hogy a játékot abba hagyjam!
Rengeteg erőforrásomat használtátok ki a Légió kútjának építésének, szövetségi küldetéseinek letudására!
Nem tiltakoztam, mivel időm, pénzem nem engedte, inkább ajánlottam, hogy építsétek be a felgyülemlett csp-t, a szövetségi bajnokságban üssétek a kijelölt mezőket, hogy haladhassunk.
A malterkanalat is miattatok vettem meg az aukciós házban.
Gaiusnak annyi köze volt a Légióhoz, mint egy kiöregedett játékosnak a V3-hoz.
Úgy használtál ki, mint egy ázsiai ribancot! Építettem, kihívásoztam, közben látván a jó farmolókat, ahogy lecsapnak!
Az, hogy ki vagyok én, már nem számít. Jancsi, Juliska még érdekel? Nem hinném, mert az önnön szándékaid ki lettek elégítve, a helyemet két új játékos vette át, és kedvenced LanMaffia majd épít, ha kell!
Nem tudok mit csinálni, csak sajnálni téged!
Azt, hogy TOP1 karakterként dirigálsz, sírsz, amikor nem haladunk, és te ülsz a milliárd LE-n, számomra elfogadhatatlan!
Miklós s.ggében vagy kezdetek óta, sírsz, hogy abbahagyod, és én remélem, abba fogod hagyni, ha más nem azért, mert összetöröd a burádat egy autóbalesetben!
Egyfolytában okoskodsz, ötletelsz, olyan sz.r fejlesztéseket indítasz el, amik nem a játékosok többségének hasznára válna, hanem a tiédre!
Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan
Ő belátta, ez a játék halott, és törölt. Te soha nem fogsz törölni, együtt buksz el a Beholder tápjával, Miklóssal, akire senki sem fog emlékezni 10 év múlva!
Annyira szomorú, hogy 10-20 játékos határozza meg a VU haladási irányát!
Nem voltam a találkozón, de te kijelented: „Ha pedig Gaius=Xinx továbbra is fennáll, akkor nem is lehet kérdés, hogy miért nem akarom, hogy itt maradj...”
Őszintén ki a fene vagy, hogy egy játékost úgy kezelj, mint egy lókupacot, mikor a te s.gged alá épít, küldizik? Isten vagy, vagy halandó? Szerintem a második…
Azért őszintén köszönöm, hogy megadtad az utolsó lökést, hogy abbahagyjam a játékot!
A V1-en az Azúr Légió nem jelent mást, mint multihegyeket!
A fél csapat a szövetségi küldetéseknél épít, teljesít, majd köszönet nélkül mehet vissza a katakombákba mindezt azért, hogy a milliárd LE-d mellé még essen pár millió a szövetségi küldetésekből!
A játékból eddig is elegem volt, most végleg!
Egy-két ember ne határozza meg, hogy mi a cél, mi a játék haladási iránya!
A piramisjátékok is ideig, órákig bírják, itt is napok-hetek-hónapok kérdése, meddig ücsöröghetnek a babérjaikon a táposok.
Viszlát, Végzetúr, inkább költök nyaralásra, vásárlásra, minthogy ezt a kizsákmányoló, diktatórikus rendszert szolgáljam!

Gaius
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 2
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
67. hozzászólás - 2016.05.29. 07:02:33 (Válasz Iceman_96 #65 hozzászólására.)
Skyle ha jöttél volna, tudnád hogy semmi érdekes nem volt

Volt egyszer egy nevezetes karakter: Vitathatatlan


Köszi
A hozzászólást Pocokom módosította 2016.05.29. 07:03:19-kor
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.60
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
68. hozzászólás - 2016.05.29. 10:13:13
Tennék ki egy összefoglaló szerűséget, a teljesség igénye nélkül.

- A legfontosabb: akiknek nem tudtam visszahívni a söröcskét, mert teli volt már a tank (a gyomrom, nem a fejem), annak legközelebb pótolom!

- A fórumon 12 játékos volt, nagyon kevesen jöttek fel a végén, amit sosem fogok megérteni; ha hozzászólni nem is akar valaki, figyelni azért érdemes.
- 35 perc ment el az elején az aukciós problémákról, ami V1-en 14000ért ment el (2X is, tehát kevés volt a +3 tétel balanszolni a több résztvevőt), az V2-n 4000ért. Ugye arról beszélünk, hogy 200 őskőért világváltással máris mehetsz az olcsó verzióra, ez mennyire jó dolog? Személy szerint úgy láttam Miklós a probléma létezését elismerte, de megoldás nem nagyon született a dologra.
- Tárolható LE maximum: idézek - "Ezt igazából a játékosok megszavazták."
- Szintmaximum: ki lesz írva a játékbeli szavazás, konkrét döntés nem született, a fórumon elkezdett gondolatokat folytattuk, erről nem sokat beszéltünk.
- Tárgy craftolás: ahogy itt a fórumon is, a szintmaximummal párosította Miklós a bevezetését. Lenne egy alap tárgy, elosztható pontokkal, amik annak paramétereit növelik. Amit sokan növelnek, az ettől függően drágulna (pl. ha mindenki tesz az IQ-ra, akkor később már a saját tárgyad IQ tulajdonságának fejlesztése 1->2 is drágább, mint amíg nincs sok másoknak az IQ-n). Szintmax esetén a TP számolva van továbbra is, és amikor szintet lépnél, akkor kapsz elosztható pontokat is a tárgyadra. Ez elég elméleti dolog volt még, nem nagyon volt észrevétel a játékosok részéről.
- Csatlós portya: folytatódott az itteni fogadtatás kifejezése, nem nagyon tetszett továbbra sem a felszólalóknak. Miklós azzal védte a fejlesztést, hogy azért jó, mert mindenki 0-ról tud benne indulni, valamilyen formában utolérhetőek az elöl lévő karakterek. Ebben még mindig lenne bőven mit ötletelni, hogy mindkét oldalnak megfeleljen.
- Inspiráció: menetrendszerűen előjött ez a téma is ismét, mert az lenne a cél, hogy aki inspirálódni akar inspirálódjon, de amint utolérted a top-ot, ne hasson tovább. Ez a V5-6 inspirációra és a relikviára egyaránt érvényes. Volt több verzió: adjon feleannyi, fix tápot; csak működjön X. szintig, aztán mindenképp kuka; inspirálja a karaktert top lassítás nélkül felfelé, aztán mikor felért, akkor ne hasson tovább.
- Asztrális kincs változás: lesz majd egy asztrális kincs ÚJ, amiben esni fog barna myto, meg még 1-2 dolog. Ezzel kevesebb fog esni a már meglévő myto színekből, akkortól kedzve találsz ÚJ kincset, hogy nyitottál már X számú sima kincset. Ez egyébként az inspiráció kiskapu egyfajta korlátozása is, mert ha eléred az X számú kinyitott kincset, onnantól mindenképp kevesebb myto fog esni az alap 7 színből, meg úgy alapból is kevesebb myto fog esni. Itt volt poénkodás, hogy majd fehér kristályital jön, aztán majd kiderül.
- Szerencsekerék reformra nyitottak, ÜSZ-en várják a javaslatokat, de szerintem ha itt nyitna valaki egy topicot neki, akkor jobban szem előtt lenne.
- AH ezüst fokozatú relikviák tetszett Miklósnak, az szerezhetné meg őket, akiknek megvan az alap tárgy. (elékeztető a javaslatból: Pl. ezüst Magitrox (+10% varázslat sebzés), Tapasztalatkő (+40% állatfejlődés), Aranytallér (+30% LE), Drefeath (+15% sebzés)....a sor folytatható)


Ennyi jutott most eszembe, én tök jól éreztem magam, köszönjük a szervezést!
(És még Tivornya is kulturált maradt! )
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.62
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
69. hozzászólás - 2016.05.29. 11:27:12 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Kordában tartottuk drága barátunkat
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 9.73
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
70. hozzászólás - 2016.05.29. 11:46:48 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Azt én sem értem, hogy aki eljön egy ilyen eseményre, az miért nem várja meg azt a részt, ahol a játék készítői is ott vannak (mi a V6 képviseletében ott voltunk), de van aki a Fórumot sem olvassa, majd úgyis valaki megírja neki a fontosabb dolgokat. Ami igaz is, de akkor is, ha már elmegyek oda, és rászánom a fél napomat, van még egy órám pluszban...

Én először voltam ott, és szimpi volt, tetszett, hogy tudok arcokat párosítani a játékosokhoz, akár a saját klánomról, akár a játék régi arcairól beszélünk.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 8.59
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
71. hozzászólás - 2016.05.29. 13:03:07 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.05.29. 10:13:13


- A fórumon 12 játékos volt, nagyon kevesen jöttek fel a végén, amit sosem fogok megérteni; ha hozzászólni nem is akar valaki, figyelni azért érdemes.

Majd megérted te is ha eljutsz oda ahol a játékosok többsége van már.Jópáran léptünk le az aukció után és bőven voltak köztük értelmes és jó játékosok.De egyöntetűen úgy vélték tökfelesleges felmenni a megbeszélésre,mert egyrészt Miklós általában a saját verzióját szajkózza folyamatosan, illetve egy pár emberre hallgat,akik formálják a játékot a saját ízlésük szerint,ehhez pedig felesleges bólogatójánosokként asszisztáljunk!

El kéne talán gondolkodni miért is nem mennek már fel oda az emberek.Lehet van valami oka.

Az összefoglalót azért köszönjük.
Pontszám: 8.24
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
72. hozzászólás - 2016.05.29. 13:05:06 (Válasz barbarabee #70 hozzászólására.)
A választ leírtad a posztodban. "először voltál ott"
8-10 feleslegesen végigült fórum után eléggé el tud menni a kedved tőle.
Pontszám: 6.24
népszerűButtgereitFérfi
Végzetúr tehetség
192 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
73. hozzászólás - 2016.05.29. 14:14:39 (Válasz Dop1150 #66 hozzászólására.)
Nem értem. Ha egy szövetség müködése nem tetszik miért nem mentél át egy másikba?
Pontszám: 6.36
közkedveltPocokomFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
74. hozzászólás - 2016.05.29. 14:55:52 (Válasz barbarabee #70 hozzászólására.)
Kaptál egy nagyon jó választ,és csak megerősíteni tudom.
Egyszerűen fölösleges felmenni. Az okokat feljebb megtalálod.
Mi is elindultunk haza, amint vége lett az aukciónak.
A hozzászólást Pocokom módosította 2016.05.29. 14:56:37-kor
V5 Vitathatatlan - Shibusen
V3 Illuminati Lovagjai
Pontszám: 7.96
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
75. hozzászólás - 2016.05.29. 19:51:55 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.05.29. 10:13:13

- Tárgy craftolás: ahogy itt a fórumon is, a szintmaximummal párosította Miklós a bevezetését. Lenne egy alap tárgy, elosztható pontokkal, amik annak paramétereit növelik. Amit sokan növelnek, az ettől függően drágulna (pl. ha mindenki tesz az IQ-ra, akkor később már a saját tárgyad IQ tulajdonságának fejlesztése 1->2 is drágább, mint amíg nincs sok másoknak az IQ-n). Szintmax esetén a TP számolva van továbbra is, és amikor szintet lépnél, akkor kapsz elosztható pontokat is a tárgyadra. Ez elég elméleti dolog volt még, nem nagyon volt észrevétel a játékosok részéről.

Tehát, aki elsőnek kraftolhat IQ-t és csak IQ-t kraftol, az tök "óccsóé" beletolhat a tárgyba kismillió IQ-t, aki utána jön annak coki..... neki ugyanannyi "erőforrásbó" kétharmada/fele lesz...
Ez szerintem kissé lejtős pálya azoknak, akik később érkeznek
Sokkal kulturáltabbnak tartom a mindenki számára egyforma eloszlást, ahol azt amit az "első" elért, mindenki ugyanannyiért elérheti, és a "mass effect" ott lép életbe ahol az első épp tart....
tehát, ha Őelsősége beletolt a páncélba 30 IQ-t 80 bizbazért, és elkezdték utánopzni, akkor a 31. IQ-t már 1,1-es szorzóval tudja Őelsősége is belekraftolni. Ha továbbra is sok követője van, és netán valaki hamarabb bekraftolja az 50. IQ-t, akkor a "mass effect" tovább erősödik 51-re már 1,2 lesz a szorzó.....

DE, a legfontosabb, hogy ezek a páncélok a karakterlapon más karaktereknek mindig az alapszintekkel (kvázi fejlesztés nélkül) látszódjanak, hogy ne legyen a vezérürü effekt, legyen titokzatos (valamennyire) hogy ki mit fejleszt.


Idézet: Offsboy - 2016.05.29. 10:13:13

- Inspiráció: menetrendszerűen előjött ez a téma is ismét, mert az lenne a cél, hogy aki inspirálódni akar inspirálódjon, de amint utolérted a top-ot, ne hasson tovább. Ez a V5-6 inspirációra és a relikviára egyaránt érvényes. Volt több verzió: adjon feleannyi, fix tápot; csak működjön X. szintig, aztán mindenképp kuka; inspirálja a karaktert top lassítás nélkül felfelé, aztán mikor felért, akkor ne hasson tovább.

Szerintem ne X szintig hanem X szintnyi különbségig hasson, azaz ha az adott világon 320 a max szint és az X=10, akkor 310. szinten még működik, de 311-en már nincs hatása.
DE ha az első karakter fellép 321. szintre, akkor megint hasson, míg az inspirálódó illető szintet nem lép.

Idézet: Offsboy - 2016.05.29. 10:13:13

- AH ezüst fokozatú relikviák tetszett Miklósnak, az szerezhetné meg őket, akiknek megvan az alap tárgy. (elékeztető a javaslatból: Pl. ezüst Magitrox (+10% varázslat sebzés), Tapasztalatkő (+40% állatfejlődés), Aranytallér (+30% LE), Drefeath (+15% sebzés)....a sor folytatható)

Ez rendbenlevőnek látszik, HA nem visz el aukciós slotot, azaz jelenleg 6 tárgy van az aukción, az ezüst (később arany, platina stb.) saját sloton pörögjön, jóval hosszabb licit idővel (pl: 9 nap), és csak olyan karakter licitálhasson, akinek az alap cucc már megvan.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.02
népszerűTivornyaFérfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
76. hozzászólás - 2016.05.29. 20:12:49 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Az őrangyalaimon kívül is már napokkal korábban gyúrtam rá, hogy vállalható maradhassak Legközelebb remélem leülsz közénk egy kicsit dumálni, mert addigra már benne leszünk a pálinkaszezonban
https://www.youtube.com/watch?v=lBI_K4UzcjY

„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Pontszám: 8.40
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
77. hozzászólás - 2016.05.29. 20:14:29 (Válasz Offsboy #68 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.05.29. 10:13:13

(És még Tivornya is kulturált maradt! )


leszámítva, hogy boldog-boldogtalannak húzta fel az élő aukción a licitjét világtól függetlenül, ami elég tróger dolog volt a részéről

update, bocsi, összekevertem Tbolyult volt a licit felhúzó, nem Tivornya, elnézést
A hozzászólást Kwisatz módosította 2016.05.29. 22:38:03-kor
Pontszám: 7.09
kedvencTboyultFérfi
Végzetúr tehetség
133 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
78. hozzászólás - 2016.05.29. 23:20:25 (Válasz Kwisatz #77 hozzászólására.)
mivel megszólítál felelek:2 világon licitáltam (2es és 5ös)nem vertem fel az árakat csak nyerni szerettem volna valamit.több emberkével is megbeszéltem hogy mennyi dukátom van és ha kell akár "ólin" is megyek ha nekem tetsző tárgy van.való igaz túl harsány voltam de nézd el nekem,ez volt az első élő akcióm
v5 Tboyult
v2 Malőr
Pontszám: 7.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
79. hozzászólás - 2016.05.30. 08:37:26
Az inspirátort illetően volt egy olyan javaslat is, hogy a relikvia csp bónusza legyen maximalizálva, valamint a játékba kerüljön be egy mindenki által elérhető, gyengített változat is.

Ez talán akkor hangzott el, amikor Offsboy épp technikai szünetet tartott, ezért maradt ki az összefoglalóból
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagAmonhotepFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XVI. VÉGZETÚR TALÁLKOZÓ 2016.05.28. Szombat
80. hozzászólás - 2016.05.30. 08:46:21
Offsboytól: ""AH ezüst fokozatú relikviák tetszett Miklósnak, az szerezhetné meg őket, akiknek megvan az alap tárgy. (elékeztető a javaslatból: Pl. ezüst Magitrox (+10% varázslat sebzés), Tapasztalatkő (+40% állatfejlődés), Aranytallér (+30% LE), Drefeath (+15% sebzés)....a sor folytatható)""

Tetszik a gondolat jó ötlet. Támogatom!

Ám ha tényleg bevezetésre kerül.. összekellene szedni az összes olyan tárgyat amit lehetne igy szintezni.. pl lenne még 2 hozzá,
A "Sámán iszák" "Mannakulacs" , ezek is nagyobb gyógyitalt adjak naponta, hisz 100 fölött már semmit sem érnek....
Pontszám: 6.13
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője