Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.09.05. 07:18:20
Ahogy látom sikerült Miklósnak az epikus ölést lassítania. Valóban sokkal kevesebb tárgyat kell így kitalálnia, ráadásul több elégedett játékos fog még több őskövet vásárolni.
Mennyire is jó lenne, ha kicsit is hinne abban, hogy a játékosok IS ismerhetik az ő általa kitalált játékot.
Dátum: 2009.09.04. 07:44:11
Téged felpontoznak, engem le, pedig ugyanaz a véleményünk. Egyébként én sosem akartam rákényszeríteni senkire sem ezt a játékstílust. Mégcsak le se hülyéztem senkit, amit velünk "szemét TP huszárokkal" nap mint nap megtesznek. Ez nem igazságos.
Dátum: 2009.09.03. 20:57:39
Megmondom én Neked kedves barátom:
Mert mi szeretünk NYERNI. Vagy minnél jobbak lenni. Ezért játszunk még mindig. Számunkra az nem megoldás, hogy legyünk ötezredikek, még akkor sem, ha senki nem ér el minket, aki meg tud verni. Ennek ellenére nem várjuk el, hogy mindenki ezt csinálja, de azt se kérd, hogy mi se tegyük.
Dátum: 2009.09.02. 13:48:52
Nagyon szépen köszönöm. Ha már az én fókuszkristályom oda lett, akkor másé ne legyen.
Dátum: 2009.09.02. 10:59:04
Ha több gyűrűm, láncom van egy fajtából, akkor miért csak azt azt lehet eladni, amiben a fókuszkristály is benne van? Legyetek szivesek ezt javítani! Köszönöm.
Dátum: 2009.09.01. 17:45:27
Csak neked nincs okos excel táblád, meg egyébként is így lesz és kész. Régóta minden csapból a varázslatok túlzott ereje folyik, most a kiszámított pontos meghatározás szerint csak 60. szinttől van gond. Szerintem sem így van, illetve az extra sebzés miatt még más gond is lesz, de ezt úgysem veszik figyelembe.
Dátum: 2009.09.01. 15:07:02
Egyszerű a válasz: ki lett fejtve a véleményünk, ráadásul nem is egyszer. Reakció: majdnem nulla.
Dátum: 2009.09.01. 15:04:46
Értelmes, ha biztosan meg tudod szerezni magadnak annyi időre, ami ellentételezi az építés költségét. Erre jelenleg nem sok szövetségnek van esélye. Persze ez nem tartozik feltétlen ide.
Dátum: 2009.09.01. 14:34:08
Ha annyi lett volna, akkor mi is tudtunk volna beszállni az építésbe. Az "egy százalékot 3 millióért" dologba nem nagyon van értelme belevágni, holott Miklós pont azt írta, hogy nem kell aggódni a plusz közelharci sebzés miatt, azt az épület majd ellensúlyozza. Hát szerintem nem nagyon ellensúlyozza jelenleg, mert 1-2 szövetségen kívül senki sem lesz olyan ..., hogy építse. Bár lehet, hogy én látom rosszul.
Dátum: 2009.09.01. 13:32:26
Szerintem az új épület borzasztó nagy költsége kizárja a taktikázás lehetőségét. Csak az fogja építeni, akinek már minden ÉRTELMES épülete maxos. A többiek ki vannak zárva sajnos ebből. Nagyon csalódott vagyok.
Dátum: 2009.08.31. 12:24:31
Félreértettél. Nem az új varázslatokkal van bajom. Nem is azzal, hogy mekkorát sebeznek. Csupán azt jeleztem, ha ez tovább fokozódik, akkor elég nagy gáz lesz sokaknak.
Dátum: 2009.08.31. 07:41:02
Nem tudom, hogy a Sötét Ösvény, vagy a Tyrant észrevette-e, de nálunk az új varázslatok már most 20-30% -al megemelték az epikus sebzéseket. Mi lesz itt ha még a közelharciakat is megemeli Miklós? Tényleg ennyire feladta mindenki, hogy megpróbálja elmagyarázni neki a várható módosítás következményét?
Dátum: 2009.08.30. 17:56:10
Csak egy költői kérdés:
Nem a harcrendszert kellene megbeszélni itt, és csinálni egy "Epikus reform" topicot?
Kicsit mintha segítenétek is Miklósunknak, hogy a játékosok fő problémáját érintő kérdéseket ki tudja kerülni. Mint például: "Szükségünk van-e további sebzésekre, vagy inkább csökkentsük őket?" "Fokozzuk-e az élen állók előnyét, az epikusok erősítésével?", stb. Bocsánat srácok, de a magánepikus csak hab a tortán, és nem erről kellene szólnia a topicnak. Fontos az is, de engem a hétfőtől kezdődő új világrend jobban érdekelne ITT.
Dátum: 2009.08.28. 17:13:51
Miklós,
Te sem érted: megemeled a fizikai sebzést, mondván a varázslatét csökkented. Hja, hogy ahhoz 20 milliárd LE-t kell épületbe építeni? Apró kis malőr, ami idővel megoldódik. Hja, hogy addig valamit tenni is kell? Egyéni probléma. De hogy minek vitázok még mindig, azt én magam sem értem.
Dátum: 2009.08.28. 14:13:04
A lélekkút is ingyen termel, mégis bazira idegesítő, ha lépten-nyomon elveszik. Pedig ingyen van. Ez nem magyarázat.
Dátum: 2009.08.28. 14:10:07
Egyet nem értek: miért baj, ha relikvia szintű cuccok is lennének? Most is vannak epikus szintű relikviák, nem? Csak annyi, hogy ha túl erős cucc kerül be epikusként, akkor azért nagyobb harc lesz. Ha mást nem, akkor lehetne adni nekik előfordulási esélyt, és az igazán jók, csak ritkán jönnének. Ezzel megoldódna az is, hogy ne legyen oltári különbség 2 szövetség között. (5 alkusz kontra 5 rubin triász)
Ha Miklós nem tudja megítélni mi hasznos, és mi nem, akkor itt NAGYON nagy baj van.
Dátum: 2009.08.28. 13:57:15
Nari,
Hidd el, Kócos szintjén nincs ingyen! Itt mindenki próbál optimálisan, a lehető legtöbbet kihozni a karakteréből. Persze tudom hogy mi vagyunk a "csúnya, optimalizáló top bácsik", de hát ez van. Mindenki másért játszik.
Dátum: 2009.08.28. 13:54:37
Na én most adtam fel. Teljesen feleslegesnek érzem ezt a beszélgetést. Vagy monológot. Tudod mit Miklós, legyen úgy, ahogy akarod! További kellemes vitatkozást, pontozgatást.
Dátum: 2009.08.28. 09:26:41
A pontozásokból tisztán látszik, hogy csak úgy szálingóznak a 10-esek, 1-esek. Kifejtenétek, hogy mi az amivel nem értetek egyet? Nagyon örülnék neki. Nem a pontozás ami foglalkoztat, hanem az, hogy valamit nagyon nem jól látok, legalábbis sok ember szerint.
Dátum: 2009.08.28. 07:52:06
Tragikusnak ítélem a hozzáállásodat! Ráadásul egy rakás dologban tévedsz:

1. NEM lesz minden karakternek mágiaelnyelője.
2. NEM a mi sebzéseink a szűk keresztmetszet az epikus ölésben, hanem az, hogy hány gyógyitalt kell vennünk!
3. Ha az élmezőny további előnyhöz jut, az hosszú távon őket is sújtja, mert vagy egyedül maradnak vagy nem lesz kihívás a második vonalat "alázni". Lehet, hogy most örülnek, hogy az előnyük megnő, de ez rövidtávú gondolkodásra vall!

Már eddig is a szövetségünk 30-40%-a ki volt zárva az epikus csatából, mert a varázslattal közel a maxÉP-jüket sebezte! Most már a 60-70% lesz kizárva, és ők is az eddigi 5-8 gyógyital helyett dupláját kell vegyék!

Tudod, az az érzésem, mi itt bármit is próbálunk segíteni, megmutatni, hogy lehet másképp fog elsülni amit szeretnél, Te eldöntötted mi lesz, és mi csak tépjük itt a szánkat.